Bibliotekarze

» Centrum Internetowe
» Ciekawa książka

Wielki Maraton Czytelniczy

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas IV - VI do wzięcia udziału w IX edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego pod hasłem Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca.
Zasady konkursu:
1. Na początku każdego miesiąca (od września do kwietnia) informujemy jaką książkę należy przeczytać.
2. Na początku kolejnego miesiąca zapraszamy na test konkursowy sprawdzający znajomość i zrozumienie lektury.
3. Za każde poprawnie wykonane zadanie otrzymacie 1 punkt (nie przyznaje się połowy punktu). Za każdy test możecie otrzymać maksymalnie 20 punktów. Maksymalna suma punktów do uzyskania w Maratonie to 160 punktów.
Polecamy śledzenie strony internetowej naszej szkoły, panelu informacyjnego. Będziemy zamieszczali tam najważniejsze informacje związane z Maratonem - kolejne lektury i terminy testów.

Lektury na wrzesień
Grażyna Bąkiewicz - Mówicie mi Bezprym

Przewidywany termin pierwszego testu sprawdzającego znajomość lektury:
5 października

W przypadku pytań i wątpliwości zapraszamy do biblioteki, chętnie udzielimy potrzebnych informacji.

Alfabetyczna lista lektur

1. Grażyna Bąkiewicz - Mówicie mi Bezprym