Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennik
Poniedziałek, 20 lutego 2017 r. Do WAKACJI jeszcze 123 dni.    
Nawigacja
  Strona główna
Start
Szukaj
Księga Gości
Archiwum Newsów

  Komunikacja
Kontakt
Forum Dyskusyjne
Foto Galeria
Galeria plastyczna
Ciekawe Linki

Użytkownicy
Dodaj News
Dodaj Link
Dodaj Artykuł

  Downloads
Pliki do Pobrania

  Dokumentacja
F.A.Q
Autor
Projekt

Insta.Ling
skuteczna nauka słówek
Gość
Nick

Hasło

Pamiętaj mnieZapomniane hasło?
Członków Online
Gości Online: 4
Brak członków online

Zarejestrowani użytkownicy: 676
Najnowszy zarejestrowany: Monia

Twój IP: 54.211.129.71
Losowe Zdjęcie
5c
5c
Zdjęcia klasowe 2006/2007
Prace plastyczne
Najnowsze artykuły
Dla szóstoklasisty
"Kim jest uczeń zdo...
Rola zajęć pozalek...
Hospitacja na wychow...
Niepowodzenia szkoln...
Wątków na forum
Najnowsze tematy
Edytowanie strony
To o czym gadamy?
Sklepik
Konkurs-zbieranie na...
Korepetycje.
Najciekawsze tematy
........Dyskoteki... [19]
Panie kaziku!!! [9]
Sklepik [7]
Mundurki - co o t... [6]
Konkurs-zbieranie... [3]
Top 5 Downloads
Arkusz dostosowan... 26801
Arkusz dostosowan... 24125
Testy kompetencji... 16512
Program naprawczy... 13845
Testy kompetencji... 12164
Top 5 Links
Wirtualna Polska 65535
FreeFoto 49554
Gimnazjum Czersk 46398
Epublikacje 36231
Gry po szkole 26709
 W najbliższym czasie ...
Dyskoteka karnawałowo-walentynkowa "W karnawale czas na bale" - 21.02.2017 | Szkolny Konkurs Recytatorski dla Uczniów klas II i III - 26.02.2017 | Konkurs Plastyczny pt. "Jezus w Ewangelii wg Św. Marka" - 28.02.2017 | Szkolny Konkurs Recytatorski "I like poetry" - 28.02.2017 | Szkolny Konkurs Plastyczny "Jezus w Ewangelii wg św. Marka" - 28.02.2017 | Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas IV - VI - 28.02.2017 | III Szkolny Konkurs Czytania po Kaszubsku "Czytamy kaszubskich poetów" - 08.03.2017 | II Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej - 09.03.2017 | Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" - 30.03.2017 | Dzień językowy - 30.03.2017 |
Bal przebierańców w Ośrodku Kultury
W karnawale, w karnawale, jest czas na wspaniałe bale. Przedszkolaki z Łubnej, kolejny raz skorzystały z gościnności Przedszkola Samorządowego im. Jana Brzechwy i wzięły udział w balu przebierańców w Ośrodku Kultury w Czersku. Bale karnawałowe są doskonałą okazją do beztroskiej zabawy i zawierania nowych znajomości. Dzieci uwielbiają karnawał, bo mogą się przebierać w stroje ulubionych postaci z bajek. Na tym balu, dzieci nie miały ani chwili czasu na odrobinę nudy. Wszyscy radośnie uczestniczyli w przeróżnych tańcach, kółeczkach i korowodach.
VIII Powiatowy Konkurs „LOVE SONGS”
Dwoje uczniów naszej szkoły Klaudia Kobusińska z VI c i Wiktor Landowski z VI b wzięło dzisiaj udział w VIII Powiatowym Konkursie „Love Songs” w Chojnicach. Zadaniem uczestników było zaprezentowanie piosenki w języku angielskim o tematyce miłosnej. Czasu na przygotowanie było mało, bo tylko 6 dni, ale mimo to uczniowie sprostali zadaniu i nauczyli się piosenek na pamięć. BRAWO!!! Komisja oceniająca występy doceniła uczennicę naszej szkoły. Klaudia Kobusińska zajęła II miejsce w konkursie powiatowym.
Szkolny Konkurs Profilaktyczny „Na najlepiej dyżurującą klasę VI”
Samorząd Uczniowski wyłonił zwycięzców I etapu Szkolnego Konkursu Profilaktycznego „Na najlepiej dyżurującą klasę VI”. Uczniowie oceniani byli przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego (Dominikę Skarbek, Jagodę Gromowską, Paulinę Stosik, Monikę Pastwa, Sandrę Pupka-Lipińską, Nikolę Wojciechowską, Kaję Reszczyńską, Agnieszkę Klaman, Oliwię Śpica), nauczycieli dyżurujących oraz opiekuna grupy wiekowej klas VI panią Hannę Fryca. Punkty zostały policzone.
Dzień Babci i Dziadka kl. IIa i IIe
Dzień Babci i Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Ta miła uroczystość w klasie II a i II e odbyła się 6 lutego 2017 r. w Ośrodku Kultury w Czersku.
Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Zebranych gości serdecznie powitały panie wychowawczynie Izabela Rudnik i Joanna Słomińska oraz pan Jarek Szumacher. Na pięknie udekorowanej scenie podczas występu uczniowie zaprezentowali swoje talenty recytatorskie, wokalne oraz taneczne.
Szklanka mleka w klasach drugich
Mleko i przetwory mleczne są bardzo ważnym źródłem wapnia, który buduje kości i zęby. W ramach programu "Szklanka mleka" klasy drugie po raz kolejny zorganizowały spotkania pt. "Mleko i jego przetwory". Poprzez rozmowy, filmy, zabawę uczniowie pogłębiali swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania i roli mleka w diecie dziecka. Odbyła się również prezentacja przygotowanych produktów mlecznych. Podczas wspólnego śniadania w każdej klasie zwracano uwagę na wartości odżywcze jogurtów, serków, twarożków. Dzieci spróbowały nowych smaków, dowiedziały się co lubią na śniadanie inne dzieci i dlaczego właściwe śniadanie jest takie ważne.
"JEDYNKA" WSPIERA SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT
W Szkole Podstawowej nr 1 w Czersku, od wielu lat jest organizowana pomoc dla zwierząt znajdujących się w Schronisku „Przytulisko” w Chojnicach. W tym roku także pamiętaliśmy o przebywających w schronisku bezdomnych kotach i psach.
W ramach przeprowadzonej akcji, odbyła się zbiórka darów w klasach I-III oraz spotkanie z Panią Hanną Jaworską – przedstawicielem schroniska. Zaproszona Pani przyjechała z psem Rambo, któremu dzieci okazywały ogromne zainteresowanie. Podczas spotkania odbyła się prezentacja zdjęć przedstawiających schronisko i jego mieszkańców.
Konkurs "STOP cyberprzemocy"
W ramach Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej "STOP cyberprzemocy" poświęconej problemowi przemocy rówieśniczej z użyciem Internetu oraz telefonów komórkowych, Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami plastyki i informatyki zaprosili uczniów klas IV-VI do udziału w konkursie profilaktyczno - plastycznym . Celem konkursu było między innymi uświadomienie uczniom zagrożeń, wynikających z użytkowania mediów elektronicznych, zapoznanie z aspektami ochrony prawnej w przypadku cyberprzemocy, przedstawienie procedury reagowania w sytuacji cyberprzemocy oraz wypracowanie zasad odpowiedzialnego i bezpiecznego korzystania z Internetu.
GMINNE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ
7 lutego 2017 r (wtorek) odbyły się gminne zawody sportowe w mini piłkę siatkową. Do zawodów zgłosiły się 3 szkoły w kategorii dziewcząt i 4 szkoły w kategorii chłopców. Organizator ustalił system rozgrywek "każdy z każdym". Po rozegraniu spotkań nasze dziewczęta zajęły 2 miejsce , chłopcy również w klasyfikacji końcowej zajęli 2 miejsce
Wiwat Babcia! Wiwat Dziadek! - w Łubnej
Dzień 1 lutego był niezwykłym, długo wyczekiwanym dniem. Tego dnia, dzieci przedszkolne czekały na swoich znakomitych gości. Jeszcze przed feriami, wręczyły swoim bliskim zaproszenia na uroczyste spotkanie w szkole. Przygotowały upominki, wierszyki i piosenki. Natomiast mamy, zajęły się stroną kulinarną uroczystości. Dzieci z wychowawczynią udekorowały klasę i z niecierpliwością czekały na najważniejsze osoby. Radośnie witały swoich bliskich. Przedstawiły babciom i dziadkom, przygotowany program artystyczny. Wręczyły kwiaty, laurki i zaprosiły do wspólnej zabawy. Babcie i dziadkowie, byli nieco zaskoczeni, gdy przystąpili do rozpoznawania swoich portretów namalowanych przez wnuki.
Bal maskowy klas I-III
W karnawale, w karnawale...
Są tańce i przeróżne bale.
I "Jedynka" hucznie balowała,
Od rana do popołudnia cała sala tańcowała.
Wszystkie dzieciaczki super się przygotowały
I na balu piękne stroje zaprezentowały.
Akcja IVe "Dla biblioteki"
Zapraszamy wszystkich młodych czytelników do świata baśni. Dalsze losy Pinokia, bohatera powieści Carla Collodiego, można poznać z książki ufundowanej bibliotece przez IVE.
IVE w ramach drugiej ( pierwsza pt. Lektury dla, Jaśka i Janka, czyli Dzień Chłopaka z książką) klasowej akcji promującej czytelnictwo pod hasłem „Dla biblioteki” zakupiła egzemplarz „Pinokia w Afryce” Eugenio Cherubiniego. W literaturze uznaje się tego autora za najlepszego kontynuatora Collodiego.
DZIEŃ BABCI I DZIADKA w Ośrodku Kultury
Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, w dniu 13 stycznia uczniom klasy Ic i IIh zrobiło się cieplej na sercu. W tym dniu bowiem gościli swoje Babcie i swoich Dziadków w Ośrodku Kultury, gdzie na scenie wcieliły się w znane postacie z bajek. Dzieci z dużym zaangażowaniem przygotowywały się do niezwykłej wizyty. Przedstawieniem wyraziły swoją wdzięczność za trud, troskę i cierpliwość. Dumni dziadkowie mogli podziwiać talent aktorski swoich wnucząt. Po części artystycznej były uściski i całusy oraz zostały wręczone prezenty niecodziennym gościom.
Strona 1 z 150 1 2 3 4 > >>
Rekrutacja
Nabór do klasy
ŻEGLARSKIEJ
Menu
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA SZÓSTOKLASISTY

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2016/17
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Turnieje AGAR.IO
AGARIO-2016
AGARIO-2017

E-Matematyk Roku
Wszystko o konkursie
Logowanie

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka (K.Kosecki)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
Shoutbox
Zaloguj się, by móc pisać w shoutbox.

Marycha
27.04.16 15:37
4c najlepsza jest! Pozdro!

szynka23
18.04.16 06:28
Pozdro 4c

Irena0511
07.03.16 20:11
Pozdro dla 6a Xd

tymbarklat80
03.03.16 06:58
pozdro dla 5a

toorie
13.01.16 14:22
Pozdrówka dla 5a 2015/2016 :3

kryha24
27.06.15 15:13
Ode mnie dla wszystkich klas szustych 2015r. https://www.youtube.com/w
atch?t=27&v=hzT3NVPL_kc


Kubus1908
04.06.15 22:13
Pozdro dla 6F

kryha24
19.05.15 15:53
Wyrazy współczucia dla pani Joli Kowalewskiej i jej rodziny

Kawowy678
20.03.15 15:32
lol

Kawowy678
20.03.15 15:32
Pozdrowienia dla 6F :3

Archwium
22830667 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2017
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone