ZAPROSZENIE

Kwiecień i przypadający w tym miesiącu Dzień Ziemi, to doskonała okazja, by przybliżyć 7-10-letnim dzieciom pojęcia z zakresu ekologii, zwrócić uwagę na otaczające środowisko, ukierunkować dziecięcą ciekawość i wyobraźnię, zachęcić do obserwacji i odkrywczych wypraw.
W tym roku proponujemy zabawę - konkurs "W EKOLANDII", na którą zapraszamy w dniach:

• 22 kwietnia 2002 r. - klasy pierwsze
  • 23 kwietnia 2002 r. - klasy drugie
  • 24 kwietnia 2002 r. - klasy trzecie
    (planowany czas: godz. 1000 - 1130, czyli ok. 90minut)
        Podczas zabawy - konkursu dzieci będą mogły zaprezentować swoje wiadomości i umiejętności z różnych obszarów edukacji. Forma prezentacji umożliwia przedstawienie efektów pracy danego zespołu klasowego podczas realizacji bloku tematycznego "Światowy Dzień Ziemi".
        Szczegółowe informacje dotyczące zadań, które mogą wykonać dzieci w każdej klasie zawarte będą w przesyłce "List od Ziemi".
        Wszystkie dzieci oraz Panie Wychowawczynie prosimy o przemyślenie naszej propozycji i podjęcie decyzji dotyczącej udziału w zabawie - konkursie.
        Zgłoszenia przyjmujemy do 09 kwietnia 2002 r. - Karta Zgłoszeń zamieszczona jest w pokoju nauczycielskim na Tablicy Ogłoszeń (dział: Aktualności).
    Gospodynie imprezy "W Ekolandii":
  • Lidia Pozorska, Monika Kulas - klasy pierwsze
  • Ewa Rutkowska - klasy drugie
  • Ewa Keister - klasy trzecie

Czersk, 04 kwietnia 2002 r.