ETAPY REALIZACJI ZADAŃ PROJEKTU "W EKOLANDII"
(druga edycja - rok 2003)

marzec 2003 r.

Analiza programu edukacji wczesnoszkolnej; dobór treści programowych z zakresu edukacji przyrodniczej pod kątem planowanego projektu o tematyce ekologicznej.

28.04.2003 r.

Spotkanie zespołu nauczycielskiego poziomu klas drugich: omówienie i opracowanie zadań dla poszczególnych grup zadaniowych w zespołach klasowych.

07.04.2003 r.

Zaproszenie do udziału w zabawie-konkursie o tematyce ekologicznej, czyli przekazanie wychowawczyniom informacji dotyczących projektu "W Ekolandii" - szczegółowe zadania dla klas i sposoby ich realizacji.

10.04.2003 r.

Wystosowanie do dzieci "Listu od Ziemi" (pakietu zadań do opracowania przez poszczególne grupy zadaniowe w klasie) oraz "Zadań dla klasy drugiej" (propozycja dodatkowych zadań do wykonania podczas realizacji bloku tematycznego "Światowy Dzień Ziemi").

10 - 24.04.2003 r.

Realizacja zadań projektu "W Ekolandii" w klasach: II A, II B, II C, II D, II F, II G oraz I A, I C; konsultacje wychowawczyń klas z autorkami projektu.

25.04.2003 r.

Dzień prezentacji zrealizowanych w klasach zadań podczas zabawy-konkursu o tematyce ekologicznej "W Ekolandii":
I zmiana - I C, II B, II D, II F;
II zmiana - I A, II A, II C, II G.

28 - 16.05.2003 r.

Pokonkursowa wystawa prac w izbach lekcyjnych i korytarzu szkolnym.

Opracowanie i koordynacja prac:
Lidia Pozorska, Monika Kulas, Janina Kulesza

Czersk, 28 kwietnia 2003 r.