Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Sobota, 06 czerwca 2020 r. Do WAKACJI tylko 20 dni.    
Konkursy
Klasy I-III
» 2006/07
» 2005/06
» 2004/05
» 2003/04

Klasy IV-VI
» 2006/07
» 2005/06
» 2004/05
» 2003/04
» 2002/03
 Konkursy w kl. I - III

KONKURSY I UROCZYSTOŚCI KL. I - III Rok szkolny 2003/04

1. KONKURSY I UROCZYSTOŚCI O ZASIĘGU SZKOLNYM

KONKURS, UROCZYSTOŚĆ ORGANIZATOR TERMIN
Dzień Nauczyciela M. Adamczyk, W. Kamińska, U. Sroka październik
Ślubowanie uczniów klas I S. Sikora, M. Brańka październik
Mikołajkowa Loteria Fantowa G. Papierowska, J. Słomińska, I. Rudnik grudzień
Jasełka M. Brzezińska grudzień/styczeń
Konkurs "Kartka świąteczna wykonana techniką komputerową" E. Bonkowska, C. Kliczkowska, J. Słomińska grudzień
Szkolny Konkurs Recytatorski R. Peplińska, B. Sobczak, G. Papierowska, E. Błocińska grudzień/styczeń
Bal Karnawałowy dla kl. I E. Rutkowska, E. Czarnowska styczeń/luty
Bal Karnawałowy dla kl. II E. Bonkowska, R. Peplińska styczeń/luty
Bal Karnawałowy dla kl. III C. Kliczkowska, M. Brańka styczeń/luty
Konkurs matematyczny dla klas III I. Rudnik, J. Kowalewska, J. Fryzowska marzec/kwiecień
Konkurs ortograficzny dla klas III C. Kliczkowska, E. Bonkowska, I. Rudnik marzec/kwiecień
Dzień Ziemi kl. I J. Kulesza, E. Czarnowska kwiecień
Dzień Ziemi kl. II M. Knitter, M. Łangowska kwiecień
Dzień Ziemi kl. III L. Pozorska, M. Brańka kwiecień
Konkurs "W świecie baśni Andersena" M. Adamczyk, W. Kamińska, U. Sroka marzec/kwiecień
Wystawa pisanek G. Papierowska, R. Peplnska, E. Błocińska kwiecień
Konkurs Języka Niemieckiego dla kl. III D. Oksentowicz maj/czerwiec
Omnibus Wiedzy o Czersku dla kl. II J. Kulesza czerwiec
Pożegnanie uczniów klas III - apel J. Kulesza czerwiec

2. KONKURSY I UROCZYSTOŚCI O ZASIĘGU GMINNYM

KONKURS, UROCZYSTOŚĆ ORGANIZATOR TERMIN
Gminny Konkurs "Kartka świąteczna wykonana techniką komputerową" E. Bonkowska, J. Słomińska, C. Kliczkowska grudzień
II Gminny Konkurs Regionalny "Tradycje wokół nas" E. Rutkowska marzec
V Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych S. Sikora, M. Brańka maj
Organizatorów konkursów zobowiązuję do ujęcia w harmonogramie obowiązkowej nauki i prezentacji dowolnej piosenki przez klasy biorące udział w konkursie (zarówno widownię jak i klasy oceniane).

Koordynator: wicedyrektor Ewa Krieger



Menu
Komunikaty dyrektora
NAUKA w SP1
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2019/2020
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2018/2019

Turnieje AGAR.IO
AGARIO-2016
AGARIO-2017

E-Matematyk Roku
Wszystko o konkursie
Logowanie

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka (K.Kosecki)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
52551029 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2020
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone