Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Niedziela, 11 kwietnia 2021 r. WAKACJE za 75 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2020/2021

Klasy: Wszystkie   Dział: Wszystkie
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Kontynuacja programu nauki słówek online INSTALING (pod patronatem MEN) - XV edycja  01.09.2020 koordynator - A. Leszczyńska  nauczyciele angliści  uczniowie klas II - VIII  wrzesień 2020 - czerwiec 2021    
Wojewódzki projekt wspierania uczniów uzdolnionych "Zdolni z Pomorza" -powiat chojnicki  30.09.2020 Urząd Marszałkowski w Gdańsku Maria Gajewska  Julia Kaszubowska (VIIIa) -przygotowanie projektu kwalifikacyjnego "Białe kłamstwo" i otrzymanie nominacji do projektu    
Projekt "Young Power. I Ty możesz zmienić świat" 01.10.2020 Maria Gajewska   Udział klasy VIII c    
X ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA 02.10.2020 Wydawnictwo Karty Grabowskiego oraz pomysłodawcy Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia Justyna Namirowska, Anna Połom, Piotr Czarnowski  Uczniowie i nauczyciele SP1 Zachęcanie uczniów i dorosłych do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób.   
Pomorska Liga Zadaniowa-obszar kompetencje społeczne 10.10.2020 ODN Słupsk
 
Koordynator etapu szkolnego:Dominika Oksentowicz
Opiekun:Maria Gajewska 
Bogna Knuth (VIIIc) II miejsce w powiecie i tytuł laureata Powiatowego Etapu Pomorskiej Ligi Zadaniowej i kwalifikacja do etapu wojewódzkiego    
Etap Szkolny Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego 12.10.2020 Kuratorium Oświaty w Gdańsku
przewodnicząca komisji: Maria Gajewska 
Martyna Kunda, Katarzyna Porożyńska, Maria Gajewska  Im. Bogna Knuth (VIIIc) i kwalifikacja do etapu rejonowego, op.M.Gajewska
II m. Julia Kaszubowska (VIIIa), Wiktoria Morzuch (VIIIc), Mikołaj Sztormowski (VIIIc), op. M.Gajewska
III m. Łucja Januszewska (VIIId), op. M.Kunda 
   
Pomorska Liga Zadaniowa 12.10.2020 ODN Słupsk Koordynator etapu szkolnego Dominika Oksentowicz
Opiekun Ewelina Bąk 
Kalina Andrearczyk (klasa VII a)- tytuł laureata Powiatowego etapu Pomorskiej Ligi Zadaniowej i kwalifikacja do etapu wojewódzkiego    
Konkurs Przedmiotowy Języka Angielskiego organizowany przez Pomorskiego Kuratora Oświaty (etap szkolny)  15.10.2020 KO Gdańsk koordynator - D. Oksentowicz
opiekunowie podczas konkursu: K. Zaranek, B. Drewczynska 
Najwyższy wynik - Mikołaj Sztormowski  18 uczniów    
III Międzynarodowy Dzień Plecaka 18.10.2020 Fundacja Ruch Latających Plecaczków Maria Gajewska  Udział: Lena Gogolewska (VIa), Bogna Knuth (VIIIc)    
Kuratoryjny Konkurs Matematyczny 20.10.2020 Kuratorium Oświaty w Gdańsku Anna Połom  Weronika Kłodzińska kl.8c - zakwalifikowała się do etapu rejonowego    
I Międzynarodowa Edycja V Ogólnopolskiej Akcji "Przerwa na czytanie - bicie rekordu w czytaniu na przerwie" 20.10.2020 Organizator: Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim

Koordynatorzy: Ewa Bonkowska, Bibliotekarze 
Wychowawcy  Udział uczniów kl. 0-VIII Akcja jest realizowana w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.

Honorowy patronat nad akcją objęli: Marszałek Województwa Lubuskiego, Lubuski Kurator Oświaty, Ośrodek Rozwoju Edukacji, Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą. 
czytaj
Pomorska Liga Zadaniowa - Chemia 20.10.2020 ODN Słupsk Koordynator etapu szkolnego Dominika Oksentowicz
Opiekun Ewelina Bąk  
Łucja Juszewska (klasa VIII D), Oliwia Tyda (klasa VIII B) - udział w etapie powiatowym    
Regaty - zakończenie sezonu żeglarskiego 21.10.2020 Filip Pruszak , Sebastian Gwizdała   I m. Kędzierski Przemysław 6a
IIm Janikowski Ignacy 7a
III m Jażdżewska Natalia 7a 
   
Powiatowy Konkurs Recytatorski "Eko-art" 23.10.2020 CK Chojnice Martyna Kunda
Maria Gajewska 
I miejsce: Łucja Januszewska (VIIId), op.M.Kunda
II miejsce: Oliwia Niesiołowska (VIIIc), op. M.Gajewska 
   
Etap Szkolny Wojewódzkiego Konkursu Historycznego 23.10.2020 Kuratorium Oświaty w Gdańsku Barbara Ringwelska  udział:
Patryk Gryga kl. VIIa
Karol Zawiszewski kl. VIIa
Szymon Śpica kl. VIId
Maksymilian Śpica kl. VIId 
   
Powiatowy konkurs recytatorski "EKO - ART" 23.10.2020 Centrum Kultury Chojnice Celina Kliczkowska  I miejsce - Kinga Banach kl. I a
wyróżnienia pierwszego stopnia: Lucyna Leszczyńska kl. I a,
Milena Andrearczyk kl. I a 
   
Powiatowy konkurs recytatorski "EKO - ART" 23.10.2020 Centrum Kultury w Chojnicach Grażyna Papierowska  Wyróżnienie - Aleksandra Fierek klasa II d    
Ogólnopolski internetowy konkurs matematyczno-logiczny ARCYMISTRZ MNOŻENIA 27.10.2020 Organizatorem Głównym ŚDTM jest Wydawnictwo Karty Grabowskiego oraz pomysłodawcy Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia Anna Połom  Zakwalifikowali się do finału: Norbert Gwizdała kl.4c- 15 ( na 3431uczestników) miejsce w etapie finałowym
Klaudia Szynwelska kl.4a
Maja Włoch kl.6a
Krzysztof Kitowski kl. 7c ( opiekun Jerzy Polakiewicz) 
   
XXV POMORSKI KONKURS PLASTYCZNY
„JESIEŃ NA KASZUBACH” 2020 
30.10.2020 Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach Maria Gajewska, Anna Połom  Bogna Knuth kl.8c - II miejsce w kategorii MALARSTWO
Agata Lipska kl.7d - wyróżnienie w kategorii RYSUNEK 
   
Ślubowanie klas I 30.10.2020 Izabela Rudnik, Joanna Słomińska wychowawcy klas I      
Akcja "Pomagamy zwierzętom ze schroniska"  06.11.2020 Ewa Bonkowska, Izabela Rudnik  Wychowawcy  Udział uczniów kl. 0-VIII
 
Akcja skierowana do kl. 0-III. Do zbiórki przyłączyli się również uczniowie kl. IV-VIII.
Przekazanie darów dla schroniska "Przytulisko" w Chojnicach - 04.12.2020 
czytaj
Ogólnopolski konkurs plastyczny „PRAWA DZIECKA OCZAMI DZIECI – PRAWA DZIECKA WEDŁUG KORCZAKA”  10.11.2020 Szkoła Podstawową im. St. Żeromskiego w
Trzcińsku-Zdroju (patronat KURATORIUM OŚWIATY) 
Grażyna Papierowska  Wyróżnienie - Aleksandra Fierek klasa II d    
Szkolny Konkurs Wiedzy o Januszu Korczaku dla klas IV i V 12.11.2020 Barbara Ringwelska wychowawcy klas IV i V  I miejsce - Jan Wons kl. IVa
II miejsce - Amadeusz Kobryń kl. Va
III miejsce Norbert Gwizdała kl. IVc 
   
XV Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR - "Skrzat"  13.11.2020 Organizatorzy w Polsce: UMK w Toruniu, firma Learnetic z Gdańska, Oddział Kujawsko-Pomorski Polskiego Towarzystwa Informatycznego

Koordynator w SP 1: Ewa Bonkowska  
Opiekunowie zwycięzców: Celina Kliczkowska, Joanna Słomińska, Izabela Rudnik, Lidia Pozorska, Mirosława Knitter, Janina Kulesza  W POLSCE
III miejsce:
- Ksawery Konefka - kl. I a - 70 pkt
- Wiktor Wincelewski - kl. II a - 70 pkt
- Sambor Czapiewski - kl. III a - 70 pkt
- Igor Spica - kl. III c - 70 pkt

Wyróżnienie:
- Nikodem Wilczewski - kl. I b - 65 pkt
- Antonina Gwizdała - kl. III b - 65 pkt 
   
Szkolny Konkurs Literacki-kategoria komiks 17.11.2020 Martyna Kunda Maria Gajewska  I miejsce: Martyna Reszczyńska (VIb)
II miejsce: Julia Kaszubowska (VIb)i Ewa Chuda (VId)
III miejsce: Alicja Aleksiuk (VId), Amelia Wierzbowska (VId) 
   
Szkolny Konkurs Literacki "Prawa dziecka-prawami człowieka"
kategoria: dłuższa forma wypowiedzi 
17.11.2020 Martyna Kunda Maria Gajewska, Hanna Mrozińska, Martyna Kunda  Kl. VI
I miejsce:Szymon Karliński (kl. VI e), op.H.Mrozińska
II miejsce: Alicja Pestka (kl.VI a), III miejsce: Sara Pasierowska (kl.VI a) op. M.Kunda

kl. VII-VIII
I miejsce: Łucja Januszewska (kl. VIII d), II miejsce: Nadia Konefka (kl. VII a), wyróżnienie:Maja Ossowska (kl. VIII d) op. M. Kunda
I miejsce: Bogna Knuth (kl. VIII d), wyróżnienie: Wiktoria Morzuch (kl. VIII c) op. M.Gajewska
 
   
Święto Szkoły dla uczniów kl. I - III 17.11.2020 Celina Kliczkowska, Maria Adamczyk, Lidia Pozorska wychowawcy kl. I - III  uczniowie kl. I - III    
XVII Rejonowy Konkurs Plastyczny "Jestem ekologiem, więc ... 18.11.2020 Mirosława Knitter, Maria Łangowska Wychowawcy  PRZEDSZKOLA
wyróżnienie: Oskar Niemojewski kl. 0 b
KLASY I
I miejsce Ewelina Ossowska kl. I a
III miejsce Ksawery Konefka kl. I a
wyróżnienie: Agata Sękowska kl. I d
KLASY II
I miejsce Julia Rostankowska kl. II a
III miejsce Lena Kosmider kl. II a
KLASY III
I miejsce Antonina Gwizdała kl. III b
II miejsce Wiktoria Rostankowska kl. III a
wyróżnienia: Katarzyna Babińska kl. III d, Anastazja Smaglińska kl. III b
 
   
IV Pomorska Uczniowska Konferencja "Zdolni z Pomorza" 23.11.2020 PBW w Gdańsku Maria Gajewska  udział: Julia Kaszubowska (VIIIa), Bogna Knuth (VIIIc)    
XIX POWIATOWYM KONKURS WIEDZY PRZYRODNICZEJ odbywający się w tym roku pod hasłem Sowy.  25.11.2020 Centrum Edukacji Przyrodniczej Parku Narodowego „Bory Tucholskie” w Chocińskim Młynie Grażyna Papierowska, Joanna Słomińska  Nagrody dla Zofii Wons z klasy II a i Aleksandry Fierek z klasy II d W konkursie nie wyszczególniono miejsc, podano nazwiska i imiona uczniów nagrodzonych   
Tydzień Pluszowego Misia z książką 30.11.2020 Ewa Bonkowska, Urszula Sroka, Bibliotekarze Nauczycielki kl. I  Udział kl. I   czytaj
XXXIV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ pod hasłem "MÓJ LAS" 30.11.2020 Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa
oraz Liga Ochrony Przyrody 
Grażyna Papierowska  Etap wojewódzki
I miejsce - Kacper Czerwiński klasa IId
II miejsce - Aleksandra Fierek klasa IId 
Konkurs prowadzony jest dwuetapowo:
I etap – na szczeblu wojewódzkim organizują Zarządy Okręgowe LOP
II etap – na szczeblu centralnym przeprowadzony jest przez Zarząd Główny SITLiD  
 
Eliminacje szkolne XII Konkursu Biblijnego pt. "Dzieje Patriarchów Izraelskich" dla uczniów klas VII-VIII 03.12.2020 Joanna Jażdżewska, Sonia Babinska, Bernadeta Rostankowska Joanna Jażdżewska, Sonia Babinska, Bernadeta Rostankowska  I m. - Krzysztof Kitowski - kl. VIIc
II m. - Mikołaj Sztormowski - kl. VIIIc
III m. - Łucja Januszewska - kl. VIIId
wyr. - Bogna Knuth - kl. VIIIc
wyr. - Magdalena Żywicka - kl. VIIId 
   
Eliminacje szkolne XII Konkursu Biblijnego pt. "Dzieje Patriarchów Izraelskich" dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych 03.12.2020 Joanna Jażdżewska, Sonia Babinska, Bernadeta Rostankowska Joanna Jażdżewska, Sonia Babinska, Bernadeta Rostankowska  I m. - Julia Oksentowicz - kl. VIb
II m. - Alicja Pestka - kl. VIa
III m. - Lena Ferdynus - kl. VIa 
   
Szkolny Konkurs na bajkę i komiks pt. „Once upon a time”  04.12.2020 K. Zaranek, B. Drewczynska nauczyciele angliści  • W klasach I-III:
1. Ksawery Konefka – I a
Jeremiasz Gajewski – II b
2. Lucyna Leszczyńska – I a
Aleksandra Fierek – II d
3. Kacper Czerwiński – II d

• Klasy: IV – VI
1. Martyna Galikowska – VI a
2. Norbert Gwizdała – IV c
Marcelina Błocińska – IV a
3. Szymon Karliński – VI e

• Klasy VII – VIII
1. Nadia Konefka – VII a
2. Kalina Andrearczyk – VII a
3. Ignacy Kulczyk – VIII a  
30 uczestników  czytaj
Konkurs Kuratoryjny z Biologii 08.12.2020 Kuratorium Oświaty w Gdańsku Bożena Spica, Ewelina Bąk   Łucja Januszewska (klasa VIII D), Kalina Andrearczyk (klasa VII A)-kwalifikacja do etapu powiatowego    
Konkurs Kuratoryjny z Chemii 09.12.2020 Kuratorium Oświaty w Gdańsku Ewelina Bąk  Łucja Januszewska (klasa VIII D) - kwalifikacja do etapu powiatowego    
Powiatowy konkurs plastyczny "Projekt pocztówki wigilijnej" 15.12.2020 Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach Ewa Rutkowska, Celina Kliczkowska  III miejsce - Nadia Urbańska kl. II b
wyróżnienie - Ksawery Konefka kl. I a 
   
Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek 20.12.2020 Gminne Centrum Kultury w Czersku Izabela Rudnik
Grażyna Papierowska 
I miejsce - Natalia Rostankowska klasa III a
dyplom oraz nagroda za udział - Aleksandra Fierek klasa IId 
   
Świąteczny Konkurs Eduelo 20.12.2020 Platforma edukacyjna EDUELO Anna Połom, Justyna Namirowska  kl.4c: Norbert Gwizdała, Aleksander Kręski i Dominik Babiński
kl.6a: Lena Gogolewska, Maja Włoch
kl.7d: Agata Lipska, Wiktoria Rydzkowska, Alicja Rostankowska 
   
Konkurs o nagrodę Burmistrza Czerska "Koło Młyńskie" 2020 29.01.2021 UM Czersk   Bogna Knuth (VIII c)otrzymanie nominacji.    
Gminny konkurs - "Czersk - historia i współczesność" 29.01.2021 Czerski Oddział Zrzeszenia Kaszubsko - Pomorskiego oraz Burmistrz Czerska Barbara Ringwelska  I miejsce - Ewa Chuda kl. VId
II miejsce - Michalina Sękowska kl. VIIa
III miejsce - Martyna Spica VIIb
wyróżnienie - Julia Klaman kl. VIIb
wyróżnienie - Marlena Schamnier Ciemińska kl. VIIb 
   
Wojewódzki Konkurs Czytelniczy w Języku Angielskim „Reading brings us unknown friends” dla uczniów klas 6-8 szkół podstawowych.(etap szkolny)  29.01.2021 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni B. Drewczynska  Julia Kaszubowska, kl. VIII a - kwalifikacja do etapu rejonowego  uczestnicy: M. Milke, N. Gradowski    
Szkolny Etap Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego - Plastycznego im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda pt. "Ewangelia wg św. Jana" 11.03.2021 Bernadeta Rostankowska, Joanna Jażdżewska, Sonia Babinska Bernadeta Rostankowska, Joanna Jażdżewska, Sonia Babinska  I miejsce - Lena Kośmider - kl. 2a
II miejsce - Ksawery Konefka - kl. 1a
Wyróżnienia:
- Antonina Gwizdała - kl. 3b,
- Katarzyna Babińska - kl. 3d 
Konkurs obejmował klasy I - IV   
Szkolny Etap Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego - Plastycznego im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda pt. "Ewangelia wg św. Jana" 11.03.2021 Bernadeta Rostankowska, Joanna Jażdżewska, Sonia Babinska Bernadeta Rostankowska, Joanna Jażdżewska, Sonia Babinska  III miejsce - Norbert Gwizdała - kl. 4c Konkurs obejmował klasy I-IV (pozostałe wyniki w kl. I-III)   
I Powiatowy Konkurs Recytatorski "Wiersze Tuwima" 31.03.2021 SP w Silnie Maria Gajewska  I miejsce -Julia Kaszubowska, 8a
wyróżnienie- Alicja Kaszubowska, 6b 
   


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
70242049 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2021
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone