» Rada Drużyny
» Inf. drużynowego

Zbiórki
Czuwaj !
Jak mineły wam wakacje ? Myślę że dobrze :) Czas na zbiórki :D Pierwsza zbiórka harcerska we wrześniu odbędzie się prawdopodobnie o 16.00 w piątki tradycyjnie w małej sali :D
Paulina Pestka
Czerskie Betlejem
Uwaga Uwaga !!!
Czuwaj !!!
W środę 17 grudnia jedziemy do Chojnic po Betlejemskie Światło Pokoju. Zbiórka przed dworcem PKP w Czersku o godzinie 14:30 (albo nawet trochę wcześniej). Wyjazd o godzinie 14:48. Oczywiście za bilety PKP płacicie sami. Nie zapomnijcie legitymacji szkolnych i zadbajcie o ich ważność. Z powrotem mamy dwie możliwości odjazdu z Chojnic : o 17:07 lub 19:59.
Po długim czasie nareście zbiórki .
Po długim czasie.. :)
Czuwaj !
Długo nikogo tutaj nie było, więc mamy trochę zaległości. Teraz, kiedy sprawy nabrały tempa powracamy z podwójną mocą :)
Harcerze na czerskim stoku!
15 stycznia drużyna nasza wybrała się na zbiórkę harcerską na "Czerską Łysą Górę". Postanowiliśmy zażyć trochę śniegu, pozjeżdżać na sankach, a nawet rozpalić ognisko.
Nareszcie w mundurkach!
Długo nie pisałem. Jeszcze dłużej nie wstawiałem zdjęć, które szczególnie lubicie. Przepraszam, postaram się trochę nadgonić stracony czas. Może nie uda się od razu zrobić wszystkiego, ale krok po kroku, dojdziemy.
Uroczysta wieczornica!
30 września 2009 roku, godzina 17.00. Chwila, na którą czekaliśmy tak długo. Wiedzieliśmy o tym spotkaniu jeszcze w ubiegłym roku szkolnym i harcerskim. Trochę tremy, udziela się ona szczególnie drużynowemu. Kończą się przygotowania. Główni organizatorzy - Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Czerskiej oraz gospodarze - Pani Dyrektor Bożena Spica oraz drużyna harcerska działająca przy SP nr 1 gotowi. A więc zaczynamy.
Ognisko z gośćmi!
11 maja 2009 roku spotkaliśmy się na jak zawsze lubianym ognisku. Fakt, tym razem nie było prawdziwe, jak choćby w Ostrowitem, ale i tym razem mieliśmy trochę prawdziwego ognia.
Tym razem rowerowo!
6 kwietnia 2009 roku. Nasza drużyna wsiada na rowery i dalej w drogę.
Podchody - pierwszy wypad w teren po feriach!
Nareszcie trochę niezłej pogody! Oczywiście harcerze od razu musieli to wykorzystać i wybrali się na jak zawsze lubiane podchody.
Trochę zabawy, ale też teorii.
2 marca 2009 roku, godzina 15.40. Kolejna zbiórka, a na niej oprócz piosenek, pląsów, zabaw - także nieco informacji, które każdy harcerz powinien posiadać. Nie do pojęcia bowiem byłoby, gdyby harcerz nie znał takich nazwisk, jak choćby Robert Baden - Powell, Andrzej Małkowski, czy Olga Drahonowska - Małkowska, a z naszego podwórka Zygmunt Kalinowski, Józef Piekarek, czy choćby Ligia Rogańska lub goszcząca u nas niedawno Irena Lomnitz.
Strona 1 z 2 1 2 >