Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Niedziela, 24 października 2021 r. Do WAKACJI jeszcze 243 dni.    
Koła
Koła zainteresowań
» Klasy I-III
» Klasy IV-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Koła zainteresowań

Koła zainteresowań.
Rok szkolny 2007/2008

Klasy: Wszystkie
NazwaTerminProwadzącyUczestnicyUwagi
kółko artystyczne od II semestru M. Brańka  I B  
kółko artystyczne piątek 11.50 - 12.35 R. Szymańska  II, III Łubna  
kółko artystyczne piątek 14.00 - 14.45 M. Adamczyk  II Malachin  
kółko artystyczne środa 12.55 - 13.45 E. Rutkowska  I F sala nr 15 
kółko artystyczno-sportowe czwartek 10.50 - 11.35 E. Bonkowska  III D  
kółko historyczne czwartek 14.40 - 15.25 Mirosław Talewski  klasy VI  
kółko informatyczne poniedziałek 15.30 - 16.15 E. Bonkowska  III D  
kółko informatyczne poniedziałek 13.50 - 14.35 M. Łangowska  III C  
kółko matematyczne co drugi poniedziałek 13.50 - 14.35 Iwona Fierek  kl. Ve i Vf  
kółko matematyczno - ortograficzne piątek 12.55 - 13.40 B. Sobczak  III E  
kółko ortograficzne poniedziałek 15.55 - 16.15 J. Kowalewska  II C  
kółko ortograficzne piątek 9.55 - 10.40 J. Kulesza  II F sala nr 1 
kółko ortograficzne czwartek 13.10 - 13.55 J. Słomińska  II Malachin  
kółko plastyczne piątek 11.00 - 11.45 R. Peplińska  III B  
kółko plastyczne poniedziałek 15.30 - 16.15 M. Knitter  III A  
kółko plastyczne piątek 13.00 - 14.20 Beata Karczyńska  II - V  
kółko regionalne czwartek 13.50 - 14.35 Joanna Jażdżewska  kl. Vd, Ve  
kółko sportowe czwartek 15.30 - 16.15 I. Rudnik  II B  
kółko teatralne poniedziałek 11.50 - 12.40 S. Sikora  II A  
kółko twórczej aktywności środa 15.30 - 16.15 L. Pozorska  I A  
kółko twórczości artystycznej czwartek 12.55 - 13.40 C. Kliczkowska  I E  
kółko twórczości artystycznej - literackie czwartek 11.55 - 12.40 G. Papierowska  II D  
kółko wyrównawcze środa 9.00 - 10.45 J. Kulesza  II F sala nr 1 
koło aktywności twórczej poniedziałek 15.30 - 16.15 Maria Gerowska  klasy V  
koło ekologiczno - przyrodnicze poniedziałek 15.30 - 16.15 Ewa Keister  klasy Vc, VIb  
koło historyczne wtorek 15.30 - 16.15 Lucyna Jabłonecka  kl. V a - V d  
Koło informatyczne czwartek, godz. 14.40-15.25 K. Kosecki  kl.IV-VI  
koło języka angielskiego co drugi poniedziałek 15.30 - 16.15 Anna Leszczyńska  klasy IV  
koło języka angielskiego piątek 14.35-15.25 Rafał Żywicki  klasy V  
koło języka niemieckiego czwartek 12.55 - 13.40 Jolanta Miszke  kl. Ve  
koło języka niemieckiego piątek 9.00 - 9.45 Dominika Oksentowicz  kl. VId  
koło matematyczne co drugą środę 12.55 - 13.40 M. Kiełpińska-Chełminiak  III F od 10.10.2007 r 
koło matematyczne czwartek 13.50 - 14.35 Jerzy Polakiewicz  kl. VI  
koło matematyczne wtorek 15.30 - 16.15 Anna Połom  kl. Va, b,c  
koło matematyczne środa 15.30 - 16.15 Justyna Namirowska  kl. VIb, c, d  
koło matematyczno - ortograficzne wtorek 9.55 - 10.40 J. Fryzowska  II E  
koło Miłośników Poprawnej Polszczyzny wtorek 15.30 - 16.15 Hanna Mrozińska  kl. VI a, VI b  
koło muzyczne środa 15.30 - 17.00 Andrzej Borysiuk  kl. IV - VI  
koło plastyczne piątek 14.00 - 16.00 Barbara Jażdżewska  klasy IV - VI  
koło profilaktyczne co drugi czwartek 9.00 Anna Szpręga  kl. V c  
koło przyrodnicze wtorek 16.20 - 17.05 Ewelina Bąk  klasa IV d  
koło teatralno - dziennikarskie środa 14.40 - 15.25 Barbara Ringwelska  kl. IV c  
koło teatralno-dramowe środa 15.30 - 17.00 Hanna Fryca  klasy IVa, VIc, VIe  
Mali Rycerze Niepokalanej I i III sobota 8.45 - 11.00, 10.00 - 11.00 Maria Brzezińska  klasy IV i V  
schola co drugą środę 16.30 - 17.30; co drugą niedzielę 11.00 - 13.30 S. Babińska  I - III  
Schola liturgiczna co drugą niedzielę 11.00 - 13.30 Sonia Babińska  klasy I - V  
SKS - gry zespołowe piątek 15.30 - 17.00 Marian Szmagliński  klasy IV - VI  
SKS - gry zespołowe i liga lekkoatletyczne poniedziałek 15.30 - 18.00 Ewa Pruszak  dziewczęta klasy IV - VI  
SKS - tenis stołowy czwartek 15.30 - 17.00 Marian Szmagliński  IV - VI  
SKS - żeglarstwo wtorek 15.30 - 17.00 T. Kędzierski, W. Pestka  chłopcy kl. IV - VI  

Aktualizacja: Dyrekcja SP1 Czersk
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2021/2022, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-8
Dla rodzica
UBEZPIECZENIE UCZNIÓW na rok szkolny 2021/2022
W D Ż
Menu
Komunikaty dyrektora
NAUKA w SP1
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Deklaracja dostępności

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2021/2022
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2020/2021

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2021
rok 2020
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
73507815 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2021
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone