Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Niedziela, 24 października 2021 r. Do WAKACJI jeszcze 243 dni.    
Koła
Koła zainteresowań
» Klasy I-III
» Klasy IV-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Koła zainteresowań

Koła zainteresowań.
Rok szkolny 2009/2010

Klasy: Wszystkie
NazwaTerminProwadzącyUczestnicyUwagi
gimnastyka korekcyjna piątek, 5 lekcja, s. 14 Janina Kulesza  IB  
gimnastyka korekcyjna środa, 9 lekcja, s. 14 Lidia Pozorska  IC  
gimnastyka korekcyjna czwartek, 3 lekcja, s. 14 Maria Brańka  ID  
Klub Miłośników Gier Planszowych poniedziałek 10.50 - 11.50, 14.40 - 15.40 Patrycjusz Muchowski  VD, VIB, VB  
kółko artystyczne piątek, 5 lekcja Regina Szymańska  0+I Łubna  
kółko artystyczno-sportowe środa, 4 lekcja, s. 1 Ewa Bonkowska  IID  
kółko informatyczne poniedziałek, 3 lekcja, s. 12 Ewa Bonkowska  IID  
kółko twórczości artystycznej czwartek, 5 lekcja, s. 1 Celina Kliczkowska  IIIE  
kółko twórczości artystycznej wtorek, 7 lekcja, s. 42 Ewa Rutkowska  IIIF  
kółko twórczości artystycznej piątek, 4 lekcja Elżbieta Kościańska  II+III Łubna  
koło ekologiczno-przyrodnicze środa 9.40 - 10.40 Ewa Keister  IVD, VIE  
koło historyczne poniedziałek 13.50 Mirosław Talewski  V-VI  
koło informatyczne wtorek 13.50 Kazimierz Kosecki  IV-VI  
koło języka angielskiego poniedziałek 15.30 Anna Leszczyńska  IV-VI  
koło języka angielskiego czwartek 8.45 - 9.45 Agnieszka Wiencelewska  VC  
koło języka angielskiego środa, 7 lekcja, s. 10 Mateusz Wróblewski  kl. IVB  
koło języka niemieckiego wtorek, 7 lekcja, s. 29 Jolanta Miszke    
koło matematyczne piątek, 5 lekcja, s. 15 Izabela Rudnik  IB  
koło matematyczne wtorek 15.30 - 17.00 Jerzy Polakiewicz  VI C,D,E,F  
koło matematyczne piątek 12.45 Anna Połom  IVB, IVC  
koło matematyczne poniedziałek 15.30 Justyna Namirowska  V-VI  
koło Miłośników Poprawnej Polszczyzny poniedziałek 12.50 / środa 15.30 Hanna Mrozińska  VIB / VID  
koło plastyczne czwartek 14.40 - 16.30 Barbara Jażdżewska  IV-VI  
koło przyrodnicze środa 15.30 Ewelina Bąk  V-VI  
koło teatralno-dramowe środa 14.40 - 15.40 Hanna Fryca    
koło teatralno-dziennikarskie środa 15.30 - 16.30 Barbara Ringwelska  VIC, VIE, VF  
koło techniczne piątek, 14.40 Andrzej Czerwionka  V-VI  
koło wokalne czwartek 16.00 Andrzej Borysiuk  IV-VI  
matematyczne zajęcia wyrównawcze poniedziałek 11.55 / piątek 13.50 Iwona Fierek  VIG  
Rycerstwo Niepokalanej środa, 16.15 - 17.30 Sonia Babińska  I-VI  
SKS - tenis stołowy czwartek 15.30 Marian Szmagliński  IV-VI  
SKS - żeglarstwo środa 15.30 - 18.00, czwartek 15.30 - 17.00 Tomasz Kędzierski
Waldemar Pestka 
IV-VI  
SKS: zajęcia rekreacyjno-sportowe środa 14.30 - 15.30 Ewa Pruszak  III  
wyrównywanie szans edukacyjnych piątek, 5 lekcja Elżbieta Kościańska  II+III Łubna  
zajęcia artystyczne poniedziałek 8.00 - 9.00 Barbara Lewandowska  IVB, IVC  
zajęcia czytelnicze z elementami plastyki i zabaw integracyjnych wtorek 7.10 - 7.40 / czwartek 7.10 - 7.40 Beata Karczyńska  I-VI  
zajęcia edukacyjno - terapeutyczne czwartek 12.55 - 13.40 Katarzyna Ebertowska  VIF  
zajęcia języka angielskiego piątek 12.45 - 13.50 Maria Glaza  IIIC, IIIE  
zajęcia lekkoatletyczne piątek 15.30 - 17.00 Jacek Wycinka  IV-VI  
zajęcia logopedyczne czwartek, 1 lekcja, s. 31 Ewelina Wamka  IVD  
zajęcia profilaktyczne piątek 13.00 - 14.00 Anna Szpręga  I-VI  
zajęcia socjoterapeutyczne czwartek 10.35 - 11.35 Maria Narloch  I-III  
zajęcia wg programu Ortograffiti środa, 8.55, s. 1 Maria Gerowska  IV  
zajęcia wyrównawcze wtorek, 9 lekcja, s. 25 Jolanta Kowalewska  IC  
zajęcia wyrównawcze piątek 9.45 - 10.45 Joanna Jażdżewska  IVE  
zajęcia wyrównawcze czwartek 14.00 - 15.00 / piątek 13.00 - 14.00 Krystyna Jażdżewska  VIB, VID  
zajęcia wyrównawcze środa 13.50 - 14.50 Katarzyna Ebertowska  VIG  
zajęcia wyrównawcze środa 15.30 - 16.30 Bernadeta Rostankowska  IIID  
zajęcia wyrównawcze środa 14.40 Renata Szarafin  VIG  
zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego/kółko języka angielskiego czwartek, 15.30 Beata Drewczyńska  IV, V  
zajęcia wyrównujące braki edukacyjne uczniów środa, 5 lekcja, s. 1 Joanna Słomińska  IA  
zajęcia wyrównujące braki edukacyjne uczniów środa, 9 lekcja, s. 22 Grażyna Papierowska  ID  
zajęcia wyrównujące braki edukacyjne uczniów wtorek, 5 lekcja, s 1 Jolanta Fryzowska  IE  
zajęcia wyrównujące braki edukacyjne uczniów wtorek, 3 lekcja, s. 1 Mirosława Knitter  IIA  
zajęcia wyrównujące braki edukacyjne uczniów poniedziałek, 5 lekcja, s.1 Renata Peplińska  IIB  
zajęcia wyrównujące braki edukacyjne uczniów piątek, 5 lekcja, s. 1 Maria Łangowska  IIC  
zajęcia wyrównujące braki edukacyjne uczniów piątek, 5 lekcja, s. 12 Barbara Sobczak  IIE  
zajęcia wyrównujące braki edukacyjne uczniów czwartek, 9 lekcja, s. 24 Marzena Kiełpińska-Chełminiak  IIF  
zajęcia wyrównujące braki edukacyjne uczniów piątek, 4 lekcja, czytelnia Maria Brańka  IIIB  
zajęcia wyrównujące braki edukacyjne uczniów środa, 5 lekcja, s. 29 Wioleta Kamińska  IIIC  
zajęcia wyrównujące braki edukacyjne uczniów czwartek, 2 lekcja, s. 1 Urszula Sroka  IIID  
zajęcia wyrównujące braki edukacyjne uczniów piątek, 5 lekcja, s. 34 Celina Kliczkowska  IIIE  
zajęcia wyrównujące braki edukacyjne uczniów poniedziałek, 1 lekcja Maria Adamczyk  I Malachin  
zajęcia wyrównujące braki edukacyjne uczniów czwartek, 9 lekcja Karolina Reszczyńska  II Malachin  
zajęcia wyrównujące braki edukacyjne uczniów piątek, 5 lekcja Sylwia Sikora  III Malachin  
zajęcia wyrównujące braki edukacyjne uczniów poniedziałek, 6 lekcja Regina Szymańska  I Łubna  
zajęcia wyrównujące braki edukacyjne uczniów środa, 7 lekcja Maria Brzezińska  I-III Łubna  

Aktualizacja: Dyrekcja SP1 Czersk
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2021/2022, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-8
Dla rodzica
UBEZPIECZENIE UCZNIÓW na rok szkolny 2021/2022
W D Ż
Menu
Komunikaty dyrektora
NAUKA w SP1
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Deklaracja dostępności

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2021/2022
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2020/2021

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2021
rok 2020
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
73507792 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2021
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone