Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Niedziela, 24 października 2021 r. Do WAKACJI jeszcze 243 dni.    
Koła
Koła zainteresowań
» Klasy I-III
» Klasy IV-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Koła zainteresowań

Koła zainteresowań.
Rok szkolny 2011/2012

Klasy: Wszystkie
NazwaTerminProwadzącyUczestnicyUwagi
Gimnastyka korekcyjna ...... L. Pozorska    
Gimnastyka korekcyjna ..... M. Brańka    
Gimnastyka korekcyjna ..... J. Kulesza    
Klub Miłośników Gier Planszowych środa 8.00-9.00, piątek 14.00-15.00 Patrycjusz Muchowski  klasa VI A, V F  
Koło historyczne- wyrównawcze środa 7 lekcja M. Talewski  VI C  
Koło informatyczne wtorek 9 lekcja Kazimierz Kosecki  klasa V C  
Koło języka angielskiego poniedziałek 7 lekcja Beata Drewczynska  klasa VI E  
Koło języka angielskiego środa 7 lekcja Agnieszka Wiencelewska  klasa VI C  
Koło języka angielskiego środa 6 lekcja Anna Leszczyńska  klasa V C  
Koło Języka i Kultury Polskiej poniedziałek 6 lekcja, piątek 5 lekcja Maria Gajewska  klasa VI C, VI D  
Koło języka niemieckiego wtorek 5 lekcja, piątek 5 lekcja Jolanta Miszke  Klasa III F, IV C  
Koło matematyczne sroda 6 lekcja Justyna Namirowska  klasa V E  
Koło matematyczne wtorek 8 lekcja, czwartek 7 lekcja Anna Połom  klasa VI E, IV C  
Koło matematyczne wtorek 8, 9 lekcja Jerzy Polakiewicz  klasy V  
Koło matematyczne ..... I. Rudnik  III B  
Koło matematyczno-informatyczne wtorek 9 lekcja Iwona Fierek  Klasa VI B  
Koło Miłośników Poprawnej Polszczyzny środa 7, 8 lekcja,  Hanna Mrozińska  klasa V E, V G  
Koło muzyczne czwartek 16.00-17.30 Andrzej Borysiuk  klasy IV - VI  
Koło plastyczne poniedziałek 7,8 lekcja B. Jażdżewska  uczniowie klas IV - VI  
Koło polonistyczne wtorek 15.30-16.15 Hanna Fryca  klasa VI A  
Koło polonistyczne czwartek 5 lekcja, wtorek 7,8 lekcja (co 2 tygodnie) Katarzyna Ebertowska  klasy V, klasa VI E, VI B  
Koło profilaktyczne poniedziałek 3 lekcja, środa 5 lekcja Maria Narloch  klasa III C, III E  
Koło przyrodnicze wtorek 7 lekcja Ewelina Bąk  klasa V E  
Koło przyrodniczo-ekologiczne wtorek 7 lekcja, środa 1 lekcja Ewa Keister  klasa VI B, VI E  
Koło regionalne wtorek 7,8 lekcja (co 2 tygodnie) Katarzyna Ebertowska  klasa V B, V C  
Koło regionalne środa 7 lekcja B. Ringwelska, K. Ebertowska    
Koło teatralne wtorek 15.30-16.15 Hanna Fryca  klasa IV A  
Koło teatralno dziennikarskie wtorek B. Ringwelska  klasa V C  
Koło techniczne środa 8,9 lekcja Kamila Mróz  klasa VI A, V D, V B  
Koło twórczości artystycznej poniedziałek 6 lekcja Maria Brzezińska  klasa I Łubna  
SKS chłopcy wtorek 16.30-18.00 Jacek Wycinka  klasy V-VI  
SKS dziewczęta poniedziałek 15.30-17.00 Ewa Pruszak  klasy V-VI  
Świetlica środowiskowa .. J. Kowalewska  dzieci przedszkolne w Malachinie  
Świetlica środowiskowa ..... J. Fryzowska  dzieci przedszkolne w Malachinie  
Świetlica środowiskowa  ..... E. Bonkowska  dzieci przedszkolne w Łubnej  
Świetlica środowiskowa ..... E. Kościańska  dzieci przedszkolne w Łubnej  
Szkolne Koło LOP środa 5 lekcja Ewelina Bąk  klasy IV - VI  
Szkolne Koło PCK wg potrzeb Agnieszka Wiencelewska  klasy IV - VI  
Szkolny Zespół Wolontariatu poniedziałek 8 lekcja B. Rostankowska    
Szkolny Zespół Wolontariatu wtorek 7 lekcja, piątek 8 lekcja J. Jażdżewska    
Tenis stołowy, SKS czwartek M. Szmagliński    
UKS Żeglarstwo środa 15.30-17.00 W. Pestka, T. Kędzierski  uczniowie klas żeglarskich  
Zajęcia artystyczne poniedziałek 7.00-8.00, środa 7.00-8.00 Barbara Lewandowska  uczniowie dojeżdżający  
Zajęcia artystyczne piątek 4 lekcja Wioleta Kamińska  klasa II C  
Zajęcia artystyczne środa 9 lekcja Ewa Rutkowska  klasa II E  
Zajęcia artystyczne ..... R. Szymańska  dzieci w Łubnej  
Zajęcia artystyczne ..... C. Kliczkowska  dzieci w Malachinie  
Zajęcia logopedyczne ..... E. Wamka  IV- VI  
Zajęcia wychowawczo-dydaktyczne poniedziałek  M. Talewski  IV E  
Zajęcia wyrównawcze środa 4 lekcja Wioleta Kamińska  klasa II C  
Zajęcia wyrównawcze czwartek 3 lekcja Ewa Rutkowska  klasa II E  
Zajęcia wyrównawcze ..... L. Pozorska  II A  
Zajęcia wyrównawcze ..... E. Bonkowska  I D  
Zajęcia wyrównawcze ..... R. Szymańska  dzieci w Łubnej  
Zajęcia wyrównawcze ..... M. Brańka  II B  
Zajęcia wyrównawcze ..... C. Kliczkowska  dzieci w Malachinie  
Zajęcia wyrównawcze ..... J. Kulesza  III F  
Zajęcia wyrównawcze ..... M. Knitter  I A  
Zajęcia wyrównawcze ..... G. Papierowska  III D  
Zajęcia wyrównawcze ..... R. Peplińska  I B  
Zajęcia wyrównawcze ..... S. Wiśniewska  I E  
Zajęcia wyrównawcze ..... J. Słomińska  III A  
Zajęcia wyrównawcze ..... U. Sroka  II D  
Zajęcia wyrównawcze ..... M. Łangowska  I C  
Zajęcia wyrównawcze ..... M. Kiełpińska -Chełminiak  I F  
Zajęcia wyrównawcze - testy wtorek 2 lekcja, środa 7 lekcja Krystyna Jażdżewska  klasa VI E  
Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego środa 1 lekcja Anna Leszczyńska  klasa IV D  
Zajęcia wyrównawcze z matematyki wtorek 8 lekcja Iwona Fierek  klasa V D  
Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne z j. angielskiego środa 1 lekcja Beata Drewczynska  klasa VI E  
Zajęcia z j. angielskiego środa 6 lekcja Agnieszka Wiencelewska  klasa V F  

Aktualizacja: Dyrekcja SP1 Czersk
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2021/2022, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-8
Dla rodzica
UBEZPIECZENIE UCZNIÓW na rok szkolny 2021/2022
W D Ż
Menu
Komunikaty dyrektora
NAUKA w SP1
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Deklaracja dostępności

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2021/2022
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2020/2021

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2021
rok 2020
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
73507799 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2021
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone