Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Niedziela, 24 października 2021 r. Do WAKACJI jeszcze 243 dni.    
Koła
Koła zainteresowań
» Klasy I-III
» Klasy IV-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Koła zainteresowań

Koła zainteresowań.
Rok szkolny 2012/2013

Klasy: Wszystkie
NazwaTerminProwadzącyUczestnicyUwagi
Doskonalenie umiejętności polonistycznych czwartek 1 lekcja s. 9 K. Ebertowska  VI B  
Drużyna harcerska piątek 9,10 lekcja M. Szmagliński    
Gry i zabawy ruchowe wtorek 15.30-17.00 M. Szmagliński  dziewczęta klas III  
Gry i zabawy ruchowe piątek 15.30-16.30 T. Kędzierski  chłopcy klas III   
Gry zespołowe Czwartek 15.30-17.00 J. Wycinka  chłopcy klas V- VI  
Język kaszubski wtorek 14.15-15.00 Aleksandra Dzięcielska  I-III Łubna 
Klub Miłośników Gier Planszowych piątek 5 lekcja Patrycjusz Muchowski   biblioteka 
Kolo matematyczne-projekt środa, 9 lekcja Justyna Namirowska   sala 6 
Koło artystyczne środa, 4 lekcja Wioleta Kamińska  III C sala 29 
Koło artystyczne wtorek, 6 lekcja Marzena Kiełpińska - Chełmińska  II F  
Koło czytelnicze czwartek, 6 lekcja  Mirosława Knitter  II A sala 39 
Koło ekologiczno-przyrodnicze środa 6 lekcja s. 27 Ewa Keister  IV   
Koło historyczne poniedziałek 8 lekcja s. 11 M. Talewski    
Koło informatyczne .... Kazimierz Kosecki   sala 10 
Koło języka angielskiego poniedziałek, 3 lekcja , piatek 1 lekcja Beata Drewczynska   sala 28 a
sala 40 
Koło języka angielskiego poniedziałek 1 lekcja, wtorek 2 lekcja Kamila Zaranek   sala 12
sala 10 
Koło języka angielskiego środa 1 lekcja Anna Leszczyńska    
Koło języka niemieckiego wtorek, 5 lekcja Jolanta Miszke    
Koło matematyczne poniedziałek, 5 lekcja Izabela Rudnik  I E  
Koło matematyczne poniedziałek 7,8 lekcja Jerzy Polakiewicz   sala 26 
Koło matematyczne -projekt środa 8 lekcja Anna Połom   sala 6 
Koło Miłośników Poprawnej Polszczyzny wtorek , 7,8 lekcja Hanna Mrozińska   sala 9 
Koło plastyczne czwartek, 6 lekcja Urszula Sroka  III D  
Koło plastyczne poniedziałek 14.45-17.00 Barbara Jażdżewska  III-VI sala 28 
Koło polonistyczne -testy .... Justyna Bonin  klasa VI A, VI F  
Koło przyrodnicze poniedziałek 8 lekcja s. 7 Ewelina Bąk  VI E  
Koło rozwijające umiejętności czytelnicze wtorek, 3 lekcja Sylwia Wiśniewska  II E  
Koło teatralne czwartek, 9-10 lekcja Maria Brańka  III B sala 37 
Koło teatralno -dramowe poniedziałek 16.00-17.30 Hanna Fryca   sala 40 
Koło teatralno-dziennikarskie wtorek, 7 lekcja Barbara Ringwelska    
Koło techniczne  czwartek, 9 lekcja Kamila Mróz   sala 42 
Koło twórczej aktywności ...... Lidia Pozorska  III A  
Koło twórczości artystycznej środa, 3 lekcja Ewa Rutkowska  III E czytelnia 
Koło twórczości artystycznej piątek, 5 lekcja Janina Kulesza  I B sala 29 
Origami czwartek, 4 lekcja Kamila Mróz   sala 14 
Poranki z ruchem drogowym sroda, czwartek 6.50-7.30 B. Karczyńska  uczniowie dojeżdżający w świetlicy  
Rycerstwo Niepokalanej ... S. Babinska  uczniowie I-VI  
Szkolne Koło Wolontariatu poniedziałek, 6 lekcja Maria Brzezińska   Łubna 
Szkolny Zespół Wolontariatu wtorek 7 lekcja, czwartek 6 lekcja J. Jażdżewska  ucz. IV- VI  
Szkolny Zespół Wolontariatu czwartek 6,7 lekcja s. 12 B. Rostankowska  ucz. klas IV -VI  
Terapia pedagogiczna poniedziałek 7,8 lekcja, s. 34 piątek 1 lekcja M. Narloch    
Zajęcia wyrównawcze piątek, 6 lekcja Mirosława Knitter  II A sala 11 
Zajęcia artystyczne czwartek, 5 lekcja Grażyna Papierowska  I D sala 29 
Zajęcia artystyczne poniedziałek, 6-7 lekcja (co 2 tygodnie) Renata Peplinska  II B  
Zajęcia artystyczne środa, 3 lekcja Ewa Bonkowska  II D  
Zajęcia artystyczne poniedziałek, wtorek 6.50-7.50 Barbara Lewandowska  uczniowie dojeżdżąjący świetlica 
Zajęcia czytelniczo-plastyczne środa, 5 lekcja Maria Łangowska  II C  
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze środa 6 lekcja Maria Brańka  III B sala 29 
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze czwartek 4 lekcja Wioleta Kamińska  III C czytelnia 
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze wtorek 4 lekcja, piątek 4 lekcja Joanna Słomińska  I A sala 29 
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze wtorek 5 lekcja Janina Kulesza  I B sala 29 
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze piątek 3 lekcja Maria Łangowska  II C  
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze wtorek 4 lekcja Ewa Bonkowska  II D stołówka 
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze środa 10.20-11.55 Celina Kliczkowska   Malachin 
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze środa 2 lekcja A. Leszczyńska    
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze piątek 1 lekcja s. 9 K. Ebertowska    
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne .... Lidia Pozorska  II A sala 39 
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne wtorek, 7 lekcja  P. Muchowski    
Zajęcia plastyczne poniedziałek lub wtorek 8 lekcja B. Karczyńska  uczniowie dojeżdżający w świetlicy  
Zajęcia rekreacyjno-sportowe (koszykówka) poniedziałek 15.30-17.00 E. Pruszak  dziewczęta klas V-VI  
Zajęcia socjoterapeutyczne środa 12.45-13.45 wtorek 10.40-11.40 Magdalena Bienias
Maria Narloch 
II-VI  
Zajęcia socjoterapeutyczne poniedziałek 7 lekcja L. Bieszke Wolf  uczniowie dojeżdżający w świetlicy  
zajęcia socjoterapeutyczne wtorek 15.30-16.30 s. 40 M. Narloch, M. Bienias    
Zajęcia socjoterapeutyczne wtorek 1 lekcja, piątek 2 lekcja M. Bienias    
Zajęcia sportowe dla klas żeglarskich środa 15.30-17.00 T. Kędzierski  IV A, V A, VI A  
Zajęcia świetlicowe -dzieci przedszkolne poniedziałek 10.00 - 12.15 Regina Szymańska  dzieci przedszkolne Łubna 
Zajęcia świetlicowe dzieci przedszkolne wtorek , 15.30-17.45 Jolanta Kowalewska  dzieci przedszkolne Malachin 
Zajęcia świetlicowe- dzieci przedszkolne  poniedziałek, 15.30-17.45 Sylwia Sikora  dzieci przedszkolne Malachin 
Zajęcia świetlicowe- dzieci przedszkolne czwartek 11.00-13.15 Elżbieta Kościańska  dzieci przedszkolne Łubna 
Zajęcia wyrównawcze poniedziałek 6 lekcja Urszula Sroka  III D  
Zajęcia wyrównawcze czwartek 3 lekcja Ewa Rutkowska  III E czytelnia 
Zajęcia wyrównawcze wtorek, 4 lekcja Grażyna Papierowska  I D sala 29 
Zajęcia wyrównawcze poniedziałek 6-7 lekcja (co 2 tygodnie) Renata Peplinska  II B  
Zajęcia wyrównawcze piątek, 4 lekcja Sylwia Wiśniewska  II E  
Zajęcia wyrównawcze poniedziałek, 5 lekcja Marzena Kiełpińska- Chełminiak  II F  
Zajęcia wyrównawcze ...... Maria Adamczyk   Malachin 
Zajęcia wyrównawcze ... Izabela Rudnik  klasa I E  
Zajęcia wyrównawcze czwartek 1 lekcja H. Fryca    
Zajęcia wyrównawcze z historii wtorek 1 lekcja s. 11 M. Talewski    
Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego wtorek 5 lekcja J. Miszke    
Zajęcia wyrównawcze z matematyki ... I. Fierek    
Zajęcia wyrównawcze z matematyki poniedziałek 5 lekcja czytelnia A. Połom  IV F  
Zajęcia wyrównawcze z matematyki środa 8 lekcja s. 6 J. Namirowska  V D, V E  
Zajęcia wyrównawcze z przyrody wtorek 7 lekcja s. 27 Ewa Keister    
Zajęcia wyrównawcze-testy wtorek 6,7 lekcja, czytelnia K. Jażdżewska  VI  
Zespół wokalny  środa , 15.30-17.00 Andrzej Borysiuk   sala 8 

Aktualizacja: Dyrekcja SP1 Czersk
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2021/2022, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-8
Dla rodzica
UBEZPIECZENIE UCZNIÓW na rok szkolny 2021/2022
W D Ż
Menu
Komunikaty dyrektora
NAUKA w SP1
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Deklaracja dostępności

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2021/2022
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2020/2021

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2021
rok 2020
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
73508295 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2021
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone