Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Niedziela, 26 września 2021 r. Do WAKACJI jeszcze 271 dni.    
Nawigacja
  Strona główna
Start
Szukaj
Księga Gości
Archiwum Newsów

  Komunikacja
Kontakt
Forum Dyskusyjne
Foto Galeria
Galeria plastyczna
Ciekawe Linki

  Pobieralnia
Pliki do Pobrania
Archiwalna

  Dokumentacja
F.A.Q
Autor
Polityka prywatności
» Dokumenty
Projekt

Insta.Ling
skuteczna nauka słówek
Gość
Zaloguj się
Członków Online
Gości Online: 5
Brak członków online

Zarejestrowani użytkownicy: 29
Najnowszy zarejestrowany: sp1historia

Twój IP: 3.236.13.53
Prace plastyczne
Losowe Zdjęcie
6b
6b
Zdjęcia klasowe 2005/2006
Najnowsze artykuły
Dzień patrioty.
Dla ósmoklasisty
"Kim jest uczeń zdo...
Rola zajęć pozalek...
Hospitacja na wychow...
Wątków na forum
Najnowsze tematy
Edytowanie strony
To o czym gadamy?
Sklepik
Konkurs-zbieranie na...
Korepetycje.
Najciekawsze tematy
........Dyskoteki... [19]
Panie kaziku!!! [8]
Sklepik [7]
Mundurki - co o t... [6]
Konkurs-zbieranie... [3]
Top 5 Downloads
Arkusz dostosowan... 32153
Arkusz dostosowan... 29643
Testy kompetencji... 16955
Program naprawczy... 15451
Program naprawczy... 14730
Top 5 Links
Wirtualna Polska 65535
FreeFoto 65535
Epublikacje 65535
Gry po szkole 60932
Gangam style po p... 33925
Rekolekcje

REKOLEKCJE
21 - 23 marca 2007r.

ŚRODA
ZBIÓRKA WSZYSTKICH UCZNIÓW W SZKOLE O GODZ. 11.15
Godz. 11.30 - 13.30  klasy I - II - zajęcia o tematyce wielkopostnej w szkole, z wychowawczyniami i katechetkami.
Godz. 11.30 - klasy III - VI  - nabożeństwo pokutne i spowiedź
Godz. 13.30 - odjazd dzieci sprzed szkoły do domów.
Uczniowie klas wiejskich pod opieką wychowawców, wracają z kościoła  do szkoły na godz 13.30 i wsiadają do autobusów.
Uczniowie klas miejskich, korzystający z dowozu szkolnego, pod opieką wychowawcy wracają do szkoły i wsiadają do autobusów.
Dzieci z miasta mogą po spowiedzi pójść do domów  z Kościoła.

CZWARTEK I PI¡TEK
Godz. 9.45 -  Msza św. i nauki dla klas III - VI. Po naukach przejście do szkoły  uczniów dojeżdżających, pod opieką wychowawców lub opiekunów.
Godz. 11.30 - nauki dla klas  0,  I, II. Po naukach zbiórka uczniów dojeżdżających na placu kościelnym. Wychowawcy lub wyznaczeni opiekunowie dopilnowują, aby wszyscy wsiedli do autobusów.
Dzieci wiejskie dowożone są ze swoich miejsc zamieszkania do szkoły, skąd pod opieką wychowawcy przechodzą do Kościoła.
Odjazd po rekolekcjach odbywa się sprzed szkoły (za wyjątkiem klas 0 - II).
Wychowawcy klas miejskich I - III spotykają się odpowiednio wcześniej ze swoimi klasami w szkole, skąd przechodzą do kościoła.
Klasy miejskie IV - VI mogą jako miejsce spotkania wyznaczyć sobie plac przed kościołem.

Wychowawcy klas I - III każdego dnia są ze swoimi klasami
Lista nauczycieli, którzy w poszczególnych dniach opiekują się klasami.
Klasa Wychowawca 21 marca 2007 r. 22 marca 2007r. 23 marca 2007r.
IV a M. Gerowska A. Szpręga M. Gerowska M. Gerowska
IV b R. Szarafin R. Szarafin R. Szarafin R. Szarafin
IV c E.Keister E.Keister E.Keister K. Kosecki
IV d A. Połom A. Połom A. Połom A. Połom
IV e J. Miszke J. Miszke J. Miszke J. Miszke
IV f I. Fierek I. Fierek I. Fierek J. Wycinka
V a T. Kędzierski J. Wycinka T. Kędzierski J. Piórkowski
V b A. Czerwionka A. Czerwionka A. Czerwionka A. Czerwionka
V c D.Oksentowicz D.Oksentowicz D.Oksentowicz D.Oksentowicz
V d J. Namirowska K.Jażdżewska, A.Leszczyńska K.Jażdżewska, A.Leszczyńska K. Jażdżewska
V e A. Borysiuk H.Fryca A. Borysiuk, K.Kosecki A. Borysiuk
VI a W.Pestka W.Pestka W.Pestka R. Szymańska
VI b J.Polakiewicz J. Polakiewicz, O. Hlebko J.Polakiewicz, A. Szpręga J.Polakiewicz
VI c B.Ringwelska B.Ringwelska B.Ringwelska, H.Fryca B.Ringwelska
VI d M.Szmagliński E.Pruszak, A. Zienowska M.Szmagliński, A. Zienowska H. Fryca, A. Zienowska
VI e E.Bąk E.Bąk E.Bąk, J. Wycinka E.Bąk
VI f H. Mrozińska H. Mrozińska H. Mrozińska, E.Pruszak E. Pruszak
świetlica B.Karczyńska, B.Lewandowska J. Namirowska, B.Lewandowska, R.Szymańska B.Karczyńska, B.Lewandowska, R.Szymańska B.Karczyńska, B.Lewandowska,
biblioteka P. Muchowski K.Jażdżewska P. Muchowski L.Jabłonecka J. Namirowska, P. Muchowski L.Jabłonecka L.Jabłonecka

Plan kursów autobusów szkolnych Środa - 21 marca 2007 r. - klasy I - VI,  przywóz na godz. 11.30
Kierunek Odjazd ze wsi  do Czerska Odjazd z Czerska
Odry Kamionka -11.10; 13. 30 - sprzed SP1
Będźmierowice Struga - 11.00; Klaskawa - 11.10 Będźmierowice - 11.15 13. 30 - sprzed SP1
Kurcze Mosna - 10.00; Kurcze - 10.20; Dąbki 10.25 13. 30 - sprzed SP1
Łukowo Łukowo ? 10.50 13. 30 - sprzed SP1

Czwartek i piątek - 22 i 23 marca - klasy III - VI - przywóz na godz. 9.45
Kierunek Odjazd ze wsi  do Czerska Odjazd z Czerska
Odry Kamionka - 9.15 11.35 - sprzed szkoły
Będźmierowice Struga - 9.00 Klaskawa - 9.10 Będźmierowice - 9.20 11.35 - sprzed  szkoły
Kurcze Mosna - 8.40; Kurcze - 9.00; Dąbki 9.05 11.35 - sprzed  szkoły
Łukowo Łukowo - 9.25 11.35 - sprzed  szkoły

Czwartek i piątek - 22 i 23 marca - klasy 0 - II - przywóz na godz. 11.30
Kierunek Odjazd ze wsi  do Czerska Odjazd z Czerska
Odry Kamionka -11.10; Łubna - 11.15 (do Kościoła) 12.30 - sprzed Kościoła
Będźmierowice Struga - 10.45 Klaskawa - 10.50 Będźmierowice ? 11.00 12.30 - sprzed Kościoła
Kurcze Dąbki 10.20;; Kurcze - 10.25;  Mosna - 10.45 12.40 - sprzed Kościoła
Łukowo Łukowo - 11.05 12.30 - sprzed Kościoła
Malachin Malachin - 11.25 (do Kościoła) 12.30 - sprzed Kościoła
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2021/2022, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-8
Dla rodzica
UBEZPIECZENIE UCZNIÓW na rok szkolny 2021/2022
W D Ż
Menu
Komunikaty dyrektora
NAUKA w SP1
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Deklaracja dostępności

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2021/2022
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2020/2021

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2021
rok 2020
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
73281476 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2021
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone