Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Niedziela, 24 października 2021 r. Do WAKACJI jeszcze 243 dni.    
Dla nauczycieli
» POBIERALNIA

» Prawo szkolne
» Archiwum zastępstw
» Materiały dla n-li
» Formularz sukcesów
» Plan lekcji
» Rady pedagogiczne
» E-dziennik
 Archiwum zastępstw
ZASTĘPSTWA

piątek, 29 października 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
F. Pruszak   

czwartek, 28 października 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
F. Pruszak   

środa, 27 października 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
T. Kędzierski, Cz. Sikora, F. Pruszak   

wtorek, 26 października 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
2a  Zajęcia z p. C. Kliczkowską (s. 206) (przeniesione z piątku 22.10 z 4 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
T. Kędzierski, Cz. Sikora, J. Polakiewicz, F. Pruszak

B. Drewczynska, M. Kunda, K. Porożynska, K. Zatorska - wycieczka z klasą 4b i 4c (po 2 lekcji) 
 

poniedziałek, 25 października 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 106) 
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1c  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 108) (przeniesione z 4 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 106)  
4c  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
3a  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. MS)  
5a  J. polski z p. M. Kunda (s. 212) 
1c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b  J. polski z p. M. Kunda (s. 210) 
5a  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 212) 
7c  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 207) (przeniesiona z czwartku z 1 lekcji) 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 212)  
7d  J. polski z p. M. Kunda (s. 209) (przeniesiony z 6 lekcji) 
5a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7d  WDŻ z p. E. Keister (s. 209) (przeniesiony z 7 lekcji) 
8c  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 005) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8d dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 8 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Namirowska, J. Słomińska, T. Kędzierski, Cz. Sikora, J. Polakiewicz, F. Pruszak

A. Dzięcielska-Jasnoch, S. Babinska - wycieczka z klasą 5d (od 2 lekcji) 
 

piątek, 22 października 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję (uczniowie, którzy są już w szkole schodzą do świetlicy) 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c  J. niemiecki z p. M. Chabowską (przeniesiony z piątku 29.10 z 1 lekcji) 
4a  J. polski z p. K. Porożynską (s. 210A) 
5d  J. polski z p. M. Kunda (s. 211) (przeniesiony z wtorku 26.10 z 2 lekcji) 
2a  Klasa zwolniona po 3 lekcji  
4d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
7a  Matematyka z p. A. Połom (s. 305) (przeniesiona z 1 lekcji)  
7a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z 5 lekcji) 
7a  Zajęcia z wychowawcą z p. E. Pruszak (s. 305) (przeniesione z 8 lekcji) 
7a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8a  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s.310) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
A. Dzięcielska-Jasnoch, J. Polakiewicz

H. Kaszubowska (konkurs)

J. Słomińska, L. Bieszke-Wolf - wycieczka z klasą 3a

G. Papierowska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - szkolenie żeglarskie z kl. 3d  
B1 po 2 lekcji - M. Talewski
II1 po 2 lekcji - A. Leszczyńska
II2 po 3 lekcji - K. Chmielewska
II2 po 5 lekcji - B. Drewczynska 

czwartek, 21 października 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2a  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 206) 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
2a  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 206) 
4b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210) (przeniesiony z 3 lekcji) 
7c dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 207) 
2a  Religia z p. J Jażdżewską (s. 206) 
4b  Religia z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
5a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 212) (przeniesiona z wtorku 26.10 z 1 lekcji) 
5b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. T. Kędzierskim 
5d  J. polski z p. M. Kunda (s. 211) (przeniesiony z środy 27.10 z 1 lekcji) 
7c ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 207) 
5a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 212) (przeniesiona z piątku z 1 lekcji)  
5b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. T. Kędzierskim 
8c  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 005) 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6a gr2  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7e dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 306) 
5a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6a gr2  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7c  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) 
4d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7d  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 209) (przeniesiona z 8 lekcji) 
7e  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 306) 
7d  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Pruszak, K. Zaranek, J. Polakiewicz

C. Kliczkowska - konkurs

L. Pozorska, J. Kowalewska, K. Opłatkowska, K. Lewandowska-Gilla, J. Labon - wycieczka z klasami 0a i 0c

M. Adamczyk, M. Łangowska, K. Makowska, B. Rostankowska, J. Muchowska - wycieczka z klasami 0b i 3c
(uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 3b - sala 107) 
W2 po 2 lekcji - P. Gliszczyński
SZ po 2 lekcji - T. Kędzierski
W2 po 4 lekcji - J. Miszke
B1 po 6 lekcji - B. Ringwelska
B2 po 6 lekcji - P. Czarnowski
II2 po 7 lekcji - I. Fierek
SZ po 8 lekcji - M. Szmagliński 

środa, 20 października 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7e  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 306) 
5a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. T. Kędzierskim 
5b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 309) (przeniesiona z 7 lekcji) 
5a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. T. Kędzierskim 
5b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 309) (przeniesiona z wtorku 26.10 z 1 lekcji) 
7c ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 307) 
7c dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 307)  
8b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7e dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
8b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
5b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Pruszak, K. Zaranek

M. Knitter, W. Jabłońska, J. Kulesza, W. Pora - wycieczka z klasą 1b i 2b

G. Papierowska, K. Zatorska - wycieczka z klasą 3d 
 

wtorek, 19 października 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
5d  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 211) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 303) (przeniesiona z środy z 1 lekcji) 
5d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
6a gr2  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
6a gr2  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Pruszak

C. Kliczkowska, W. Kamińska, W. Jabłońska - wycieczka z klasą 1c i 2a

I. Rudnik, J. Słomińska, W. Chuda, J. Kornaś - wycieczka z klasą 1a i 3a
(uczniowie z kl. 3a, którzy nie jadą dołączają do klasy 3d) 
SZ po 4 lekcji - J. Wycinka 

poniedziałek, 18 października 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7a  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 305) 
7b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
8a  J. polski z p. M. Kunda (s. 310) 
7a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7b  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 312) (przeniesione z 9 lekcji) 
4b dz  Wychowanie fizyczne (z 4c dz) z p. F. Pruszak  
4b dz  Wychowanie fizyczne (z 4c dz) z p. F. Pruszak  
8b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
8b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
7b  Klasa zwolniona po 8 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Pruszak

L. Bieszke-Wolf, H. Kaszubowska, J. Namirowska - wycieczka po 2 lekcji z kl. 4a i 4d 
B2 po 2 lekcji - B. Drewczynska
SZ po 2 lekcji - J. Wycinka
II2 po 2 lekcji - K. Porożynska
B1 po 5 lekcji - I. Fierek 

piątek, 15 października 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  Religia z p. B. Rostankowską (s. 104) (przeniesiona z 2 lekcji) 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 5 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
1b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 308) (przeniesione z 1 lekcji) 
4d  Religia z p. B. Rostankowską (s. 307) (przeniesiona z 1 lekcji) 
4b dz  Wychowanie fizyczne (z 4c dz) z p. F. Pruszak 
5b  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 309) (przeniesiony z 1 lekcji) 
7d  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 209) 
8d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
4b dz  Wychowanie fizyczne (z 4c dz) z p. F. Pruszak 
8d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5c dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
5d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8c  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z 8 lekcji) 
5c dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7b  Historia z p. B. Ringwelską (s. 305) (przeniesiona z środy 20.10 z 1 lekcji) 
8b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 301) (przeniesiona z 2 lekcji) 
7a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8d ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Pruszak, J. Namirowska, A. Leszczyńska
H. Kaszubowska (po 6 lekcji) 
SZ po 4 lekcji - F. Pruszak
I1 po 4 lekcji - A. Połom
II1 po 4 lekcji - I. Fierek
W1 po 6 lekcji - K. Chmielewska
II2 po 6 lekcji - K. Porożynska 

czwartek, 14 października 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
wszystkie  Dzień wolny od zajęć dydaktycznych 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

środa, 13 października 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 108) 
5c  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
7e  Chemia z p. E. Bąk (s. 306) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
1c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 108) 
2c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 102) (przeniesione z 5 lekcji) 
1c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 108) 
5a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. T. Kędzierskim  
5b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 309) (przeniesiona z 7 lekcji) 
5d  Historia z p. M. Talewskim (s. 211) (przeniesiona z 21.10 z 1 lekcji) 
1a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
1c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) (przeniesione z 5 lekcji) 
5a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. T. Kędzierskim 
5b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 309) (przeniesiona z 19.10 z 1 lekcji) 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210A) (przeniesiony z piątku z 6 lekcji) 
8b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
8b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
5b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8b  Fizyka z p. K. Mróz (s. 301) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
4a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
5a dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
7e  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
7a dz  Grupa zwolniona po 8 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
S. Babinska, E. Pruszak, W. Kamińska, M. Łangowska, J. Namirowska, B. Rostankowska

W. Jabłońska - zajęcia logopedyczne odwołane. 
B2 po 2 lekcji - A. Leszczyńska
II1 po 2 lekcji - H. Kaszubowska
II2 po 2 lekcji - P. Gliszczyński
W1 po 3 lekcji - J. Polakiewicz
I1 po 3 lekcji - M. Chabowska
W1 po 5 lekcji - B. Ringwelska
II1 po 5 lekcji - E. Bąk
W2 po 7 lekcji - K. Mróz 

wtorek, 12 października 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4c  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
5a  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a inf2  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 307) 
2c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 308) 
4c  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 304) 
5c dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
5d  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 211) (przeniesiona z 6 lekcji) 
6a  Historia z p. M. Talewskim (s. 201) (przeniesiona z piątku z 1 lekcji) 
5b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 309) 
5c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 303) (przeniesiona z środy z 1 lekcji) 
5d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
4c ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
4c ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
6a gr2  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7e dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 306) 
8a  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
4d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6a gr2  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
8b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7c  Zajęcia z p. E. Keister (s. 207) 
8c ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7d ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
S. Babinska, I. Fierek, J. Namirowska, E. Pruszak

P. Czarnowski (po 6 lekcji) - Konkurs matematyczny 
B1 po 2 lekcji - J. Polakiewicz
II1 po 3 lekcji - M. Talewski
SZ po 4 lekcji - J. Wycinka
II2 po 4 lekcji - B. Drewczynska
II1 po 5 lekcji - A. Połom
B1 po 6 lekcji - K. Porożynska
II1 po 6 lekcji - K. Zaranek
W2 po 7 lekcji - J. Jażdżewska 

poniedziałek, 11 października 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4c  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
4d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 307) (przeniesiony z 21.10 z 7 lekcji) 
7a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7b  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 305) 
8a  J. polski z p. M. Kunda (s. 310) 
4c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 304) 
5b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 309) 
7a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7c  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 207)  
2b  Zajęcia z p. M. Knitter (s. 205) (przeniesione z piątku z 5 lekcji) 
3b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4b dz  Wychowanie fizyczne (z 4c dz) z p. F. Pruszak 
5b dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
4b dz  Wychowanie fizyczne (z 4c dz) z p. F. Pruszak 
6a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
S. Babinska, I. Fierek, J. Namirowska, E. Pruszak

B. Jażdżewska, K. Chmielewska, B. Drewczynska (po 3 lekcji) - wycieczka z kl. 7b i 8b  
B2 po 2 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
SZ po 2 lekcji - J. Wycinka
B1 po 4 lekcji - K. Porożynska
B2 po 4 lekcji - J. Polakiewicz
I1 po 4 lekcji - B. Ringwelska
W2 po 5 lekcji - B. Rostankowska
II1 po 6 lekcji - A. Połom 

piątek, 08 października 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4b dz  Wychowanie fizyczne (z 4c dz) z p. F. Pruszak 
5b  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 309) (przeniesiony z 1 lekcji) 
4b dz  Wychowanie fizyczne (z 4c dz) z p. F. Pruszak 
5b  Historia z p. B. Ringwelską (s. 309) (przeniesiona z 3 lekcji) 
4c dz  Informatyka z p. E. Bonkowską (s. 208)  
5c ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
4b ch  Informatyka z p. E. Bonkowską (s. 208) 
5d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
8b  Klasa zwolnione po 6 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Pruszak, I. Fierek

E. Rutkowska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - szkolenie żeglarskie z kl. 3b 
I1 po 5 lekcji - B. Drewczynska
SZ po 4 lekcji - F. Pruszak 

czwartek, 07 października 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 307) (przeniesiony z 7 lekcji) 
5a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 212) (przeniesiona z 12.10 z 1 lekcji) 
5b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. T. Kędzierskim 
8b  Religia z p. B. Jażdżewską (s. 301) 
4c  Przyroda z p. E. Keister (s. 304) 
5a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 212) (przeniesiony z 6 lekcji) 
5b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. T. Kędzierskim 
5d ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 208) 
5c ch  Informatyka z p. E. Bonkowską (s. 208) 
5d  Historia z p. M. Talewskim (s. 211) 
6a gr2  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
7c  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 207) 
4a ch  Zajęcia świetlicowe  
4c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6a gr2  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
7b ch  Zajęcia świetlicowe 
7b dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji  
4d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji  
7d  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Pruszak, I. Fierek, K. Mróz  SZ po 2 lekcji - F. Pruszak
II2 po 3 lekcji - M. Kunda
I1 po 5 lekcji - J. Miszke
W1 po 6 lekcji - B. Ringwelska
SZ po 8 lekcji - M. Szmagliński 

środa, 06 października 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
6a  J. polski z p. K. Porożynską (s. 201) 
8d  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 302) 
5a dz  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak  
5b dz  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak  
5c  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (przeniesiona z 6 lekcji) (s. 303) 
7b  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 312) 
8b dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 301) 
5a dz  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak  
5b dz  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak  
5c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 303) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7b  Zajęcia z wychowawcą z K. Chmielewską (s. 312) (przeniesione z piątku z 1 lekcji) 
8a  J. niemiecki z p. D. Oksentowicz (s. 310) 
8b ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 301) 
7a  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 305) (przeniesiona z 12.10 z 1 lekcji)  
7d  Zajęcia z wychowawcą z p. E. Keister (s. 209) 
7e ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 306) 
8a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
5b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (przeniesiona z 7 lekcji) (s. 309) 
5c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6a inf1  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7d  J. polski z p. K. Porożynską (s. 209) 
7e ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 306) 
8b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
5a ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
5a dz  Zajęcia z p. E. Keister (s. 212) 
5b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7c dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7d dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8c  Chemia z p. E. Bąk (s. 005) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Pruszak, B. Ringwelska, I. Fierek, K. Mróz

B. Drewczynska, H. Kaszubowska, M. Kunda, J. Namirowska, Cz. Sikora - klasy 4a, 4b, 4c, 4d, projekt: Z podwórka na bieżnię - (od 2 lekcji)

M. Szmagliński - zawody sportowe: Sztafetowe Biegi Przełajowe 
B1 po 2 lekcji - M. Talewski
B1 po 3 lekcji - P. Gliszczyński
I2 po 3 lekcji - M. Chabowska
II1 po 3 lekcji - H. Mrozińska
SZ po 4 lekcji - J. Wycinka
I1 po 4 lekcji - K. Zaranek
I2 po 4 lekcji - J. Polakiewicz
II2 po 4 lekcji - E. Bąk
II1 po 5 lekcji - J. Miszke
SZ po 6 lekcji - J. Wycinka
B2 po 6 lekcji - A. Leszczyńska
W2 po 6 lekcji - P. Czarnowski
II2 po 6 lekcji - J. Jażdżewska 

wtorek, 05 października 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4b  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
7d  Matematyka z p. I. Fierek (s. 209) 
5b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 309) (przeniesiona z 12.10 z 1 lekcji) 
5c dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
5d  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 211) (przeniesiona z 6 lekcji) 
8b  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 301) (przeniesiony z piątku z 7 lekcji) 
5c dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
5d  Biologia z p. E. Bąk (s. 211) (przeniesiona z 5 lekcji) 
7d  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 209) (przeniesiona z czwartku z 8 lekcji) 
7e  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 306) 
5b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6a gr2  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
5c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6a gr2  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
8a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 310) (przeniesiona z środy z 8 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, E. Pruszak, B. Ringwelska  W2 po 2 lekcji - J. Polakiewicz
II2 po 3 lekcji - H. Kaszubowska
SZ po 4 lekcji - F. Pruszak
I2 po 4 lekcji - A. Połom
W1 po 6 lekcji - J. Jażdżewska 

poniedziałek, 04 października 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5c  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
7e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 305) 
7b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7e  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 306) (przeniesiony z 1 lekcji) 
5c  Matematyka z p. A. Połom (s. 303) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7b  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 312) (przeniesione z 9 lekcji) 
2a  Zajęcia z p. B. Karczyńską (s. 206) 
4b dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7c dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 207) 
7e dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
8b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7b ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
8b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7b dz  Grupa zwolniona po 8 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Pruszak, B. Ringwelska

K. Kosecki (po 4 lekcji) 
B2 po 3 lekcji - J. Miszke
SZ po 2 lekcji - J. Wycinka 

piątek, 01 października 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 206) 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 206) 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 206) 
4b dz  Wychowanie fizyczne (z 4c dz) z p. F. Pruszak 
2a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b dz  Wychowanie fizyczne (z 4c dz) z p. F. Pruszak 
5c dz  Wychowanie fizyczne (cała klas) z p. J. Wycinką 
5d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5c dz  Wychowanie fizyczne (cała klas) z p. J. Wycinką 
7d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7d dz  Wychowanie fizyczne (z 7e dz) z p. M. Szmaglińskim 
7a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7b  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 305) 
8d ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska, E. Pruszak, J. Słomińska

E. Bąk (po 4 lekcji) 
SZ po 4 lekcji - F. Pruszak
W2 po 6 lekcji - M. Talewski
W2 po 7 lekcji - H. Kaszubowska 

czwartek, 30 września 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 206) 
3a  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 106) 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 206) 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 206) 
3a  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 106)  
5a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 212) (przeniesiona z 5.10 z 1 lekcji)  
5b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. T. Kędzierskim  
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 212) (przeniesiona z piątku z 1 lekcji)  
5b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. T. Kędzierskim  
1a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6a gr2  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7b dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska, E. Pruszak, J. Słomińska  SZ po 2 lekcji - T. Kędzierski
SZ po 8 lekcji - M. Szmagliński 

środa, 29 września 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2a  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 206)  
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) (przeniesione z czwartku z 5 lekcji) 
2a  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 206) (przeniesiony z 5 lekcji) 
5a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. T. Kędzierskim 
5b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 309) (przeniesiona z 7 lekcji) 
2a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. T. Kędzierskim  
5b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 309) (przeniesiona z 5.10 z 1 lekcji) 
8b dz  J. niemiecki z p. J. Miszke w sali 212 
1a  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 204) (przeniesiony z 3 lekcji) 
8b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
8b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
5b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8d ch  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 302) (przeniesiony z piątku z 7 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska, E. Pruszak

J. Namirowska (po 7 lekcji) 
 

wtorek, 28 września 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 206) 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 206) 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. MS) 
5c  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 303) (przeniesiony z 1 lekcji) 
5d  Matematyka z J. Polakiewiczem (s. 211) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 303) (przeniesiona z środy z 1 lekcji) 
5d  Biologia z p. E. Bąk (s, 211) 
6a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7e dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 306) 
7e dz  Zajęcia świetlicowe 
8c dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska, E. Pruszak

M. Szmagliński, J. Wycinka - zawody sportowe 
 

poniedziałek, 27 września 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 108) (przeniesiony z 2 lekcji) 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 206) 
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1c  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 108) (przeniesione z 1 lekcji) 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 206) 
5d  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 211) (przeniesiony z 1 lekcji) 
4b  J. polski z p. M. Kunda (s. 210) (przeniesiony z 1 lekcji) 
7a dz  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak 
7b dz  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak 
2a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
7a dz  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak 
7b dz  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak 
4b dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7b  Matematyka z p. A. Połom (s. 305)  
8b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 301) 
6a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 207)  
8b dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, C. Kliczkowska, E. Pruszak  SZ po 2 lekcji - F. Pruszak
I1 po 2 lekcji - B. Ringwelska
W2 po 5 lekcji - B. Rostankowska
II1 po 6 lekcji - A. Połom 

piątek, 24 września 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 309) (przeniesiony z 1 lekcji) 
7c  J. polski z p. K. Porożynską (s. 207) (przeniesiony z 4 lekcji) 
7e  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 306) (przeniesiony z czwartku z 8 lekcji) 
5a  J. polski z p. K. Porożynską (s. 212) (przeniesiony z 7 lekcji) 
5b  Historia z p. B. Ringwelską (s. 309) (przeniesiony z 3 lekcji) 
7c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 207) (przeniesiona z 3 lekcji) 
4c dz  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 304) 
7e  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 306) 
4b ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
4a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
5c dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7d dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7e ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, P. Czarnowski

T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 8a

G. Papierowska, S. Gwizdała - szkolenie żeglarskie z kl. 3d 
B1 po 4 lekcji - B. Ringwelska
II1 po 4 lekcji - E. Keister
I1 po 5 lekcji - B. Drewczynska
B2 po 6 lekcji - M. Talewski
I2 po 7 lekcji - H. Kaszubowska 

czwartek, 23 września 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 210A) (przeniesiona z 1 lekcji) 
4d ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak 
5a  Zajęcia wspomagające z p. P. Czarnowskim (s. 212) (przeniesione z 5 lekcji) 
5b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
4a ch  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak 
4d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 307) (przeniesiony z 7 lekcji) 
5a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 212) (przeniesiony z 6 lekcji) 
5b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak  
5d ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308)  
8b dz  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 301) 
5a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7e ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 306) 
4a ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308) 
4c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
4d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7d  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
7e  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, J. Miszke
P. Czarnowski (po 4 lekcji)

T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 8a 
W1 po 4 lekcji - K. Mróz
W1 po 6 lekcji - B. Ringwelska 

środa, 22 września 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 309) 
4a ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
4c  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 304) 
4d ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
5a ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
5b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 309) (przeniesiona z 7 lekcji) 
8b ch  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 301) 
4a ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
4c  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 304) 
4d ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
5a  Technika z p. K. Mróz (s. 212) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
7d  J. polski z p. K. Kunda (s. 209) (przeniesiony z 5 lekcji) 
8b dz  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 301) 
4d ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308)  
7d  Historia z p. B. Ringwelską (s. 209) 
7e dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
8d dz  Wychowanie fizyczne (z gr. 8b dz) z p. E. Pruszak 
4b dz  Informatyka z p. E. Bonkowską w sali nr 208 
6a inf1  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308)  
8c  Fizyka z p. K. Mróz (s. 005) 
5b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, J. Miszke

A. Leszczyńska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 8a

M. Adamczyk, C. Kliczkowska, W. Jabłońska - wycieczka klas 3c i 2a 
SZ po 2 lekcji - F. Pruszak
W2 po 3 lekcji - J. Polakiewicz
I2 po 3 lekcji - P. Gliszczyński
W2 po 4 lekcji - E. Bąk
SZ po 4 lekcji - E. Pruszak
I1 po 4 lekcji - K. Mróz
B2 po 5 lekcji - P. Czarnowski
W2 po 6 lekcji - J. Jażdżewski 

wtorek, 21 września 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Zajęcia z wychowawcą z p. J. Namirowską (s. 210A) (przeniesione z piątku z 7 lekcji) 
6a inf2  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208)  
4a  Historia z p. M. Talewskim (s. 210A) 
7b  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 305) (przeniesiony z 5 lekcji) 
4a  Zajęcia z p. J. Namirowską (żywa lekcja historii - sala gimn.) 
4c  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 304)  
8d  J. polski z p. M. Kunda (s. 302) 
4a  J. polski z p. M. Kunda (s. 210A) 
5b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 309) 
4a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 208) 
7b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 305) 
4d dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
5c ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek

A. Leszczyńska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 8a

Żywa lekcja historii
3 LEKCJA: 4A, 4C, 4D, 5A
4 LEKCJA: 4B, 5B, 5C, 5D, 6A
 
W1 po 2 lekcji - J. Jażdżewska
II1 po 3 lekcji - S. Babinska
II2 po 4 lekcji - B. Jażdżewska
II1 po 6 lekcji - J. Namirowska 

poniedziałek, 20 września 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 212) 
5a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 212) 
8b ch  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 301) 
5a  Historia z p. M. Talewskim (s. 212) 
5b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 309) 
7d  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 209) (przeniesiona z czwartku z 8 lekcji) 
7e ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 306) 
5a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5b dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
7e dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
8c  Fizyka z p. K. Mróz (s. 005) 
8d ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, J. Miszke

A. Leszczyńska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 8a  
B2 po 4 lekcji - K. Porożynska
II2 po 4 lekcji - B. Ringwelska
II2 po 5 lekcji - P. Czarnowski
B1 po 6 lekcji - A. Połom 

piątek, 17 września 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7e  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
4a  Zajęcia z p. E. Bąk w sali nr 001 
4c  Zajęcia z p. E. Bąk w sali nr 001 
7a  Zajęcia z wychowawcą z p. E. Pruszak (s. 312) (przeniesione z 8 lekcji) 
8a  Matematyka z p. A. Połom (s. 310) 
8b  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
4c dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
4d  Zajęcia z p. E. Bąk w sali nr 001 
5a  Zajęcia z p. E. Bąk w sali nr 001  
8b  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 210)  
8c  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 005) 
4a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210A) (przeniesiony z 6 lekcji) 
4c dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
5b  J. polski z p. K. Porożynską (s. 309) 
8c  J. polski z p. M. Kunda (s. 005) 
4c dz  Informatyka z p. E. Bonkowską (s. 208) 
7a  Biologia z p. E. Bąk (s. 312) 
8b  Historia z p. B. Ringwelską (s. 210) 
4a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
4b ch  Informatyka z p. E. Bonkowską (s. 208) 
8b  J. angielski z p. A. Leszczyńska (s. 210) 
5c dz  Informatyka z p. E. Bonkowską (s. 308) 
7a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, D. Szlachcikowska

J. Namirowska (po 5 lekcji)

F. Pruszak, S. Gwizdała - obóz żeglarski z kl. 7b (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 7a)

E. Keister, K. Chmielewska, M. Talewski (od 2 do 5 lekcji) - Sprzątanie Świata - klasy 7c i 7d

A. Leszczyńska, M. Szmagliński (od 2 do 4 lekcji) - Sprzątanie Świata - klasa 8d

J. Kornaś (zajęcia z p. psycholog - odwołane) 
SZ po 2 lekcji - J. Wycinka
B2 po 2 lekcji - M. Chabowska
W2 po 3 lekcji - J. Namirowska
B2 po 3 lekcji - B. Jażdżewska
II1 po 4 lekcji - A. Połom
I1 po 5 lekcji - K. Zaranek
II2 po 6 lekcji - K. Chmielewska 

czwartek, 16 września 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8a dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8d dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
4a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 210A) 
4d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
4a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
4d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 307) (przeniesiony z 7 lekcji) 
5d ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308) 
4c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5b  Technika z p. K. Mróz (s. 309) 
7d  Historia z p. B. Ringwelską (s. 209) 
4d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
5b  Zajęcia wspomagające - matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 309) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek

F. Pruszak, S. Gwizdała - obóz żeglarski z kl. 7b (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 7a)

J. Kornaś (zajęcia z p. psycholog - odwołane) 
SZ przed lekcjami - M. Szmagliński
W1 po 6 lekcji - P. Czarnowski 

środa, 15 września 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5b ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
5b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 309) 
7d  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 209) 
4a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
4c  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 304) 
4d  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 307) 
4a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 201A) 
4c  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 304) 
4d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
8b dz  J. niemiecki z p. J. Miszke w sali 212 
8c  Fizyka z p. K. Mróz (s. 005) (przeniesiona z 7 lekcji) 
4d ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
4b dz  Informatyka z p. E. Bonkowską w sali nr 208 
6a inf1  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Wszystkie  Klasy zwolnione po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek

K. Chmielewska, F. Pruszak, S. Gwizdała - obóz żeglarski z kl. 7b (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 7a)

J. Kornaś (zajęcia z p. psycholog - odwołane) 
W2 po 2 lekcji - M. Chabowska
I2 po 3 lekcji - H. Mrozińska
I1 po 4 lekcji - E. Bąk
W2 po 6 lekcji - P. Czarnowski 

wtorek, 14 września 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS)  
6a inf2  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208)  
1c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108)  
2a  Zajęcia z p. E Keister (s. 206) 
1c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108)  
2a  Zajęcia z p. E Keister (s. 206) 
4c  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 304) 
5b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 309) 
4c ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 208) 
7a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
5c ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, W. Kamińska

K. Chmielewska, F. Pruszak, S. Gwizdała - obóz żeglarski z kl. 7b (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 7a)

J. Kornaś (zajęcia z p. psycholog - odwołane) 
II1 po 3 lekcji - H. Kaszubowska
II2 po 4 lekcji - A. Połom
II1 po 6 lekcji - J. Jażdżewska 

poniedziałek, 13 września 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 310) 
6a ch  Wychowanie fizyczne (z kl. 7a ch) z p. J. Wycinką 
6a dz  Wychowanie fizyczne (z kl. 7a dz) z p. E. Pruszak 
5b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 309)  
8b  Religia z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
4c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5b dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
8d  Historia z p. B. Ringwelską (s. 302) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8d dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek

H. Mrozińska (od 3 lekcji)

K. Chmielewska, F. Pruszak, S. Gwizdała - obóz żeglarski z kl. 7b (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 7a)

J. Kornaś (zajęcia z p. psycholog - odwołane) 
I2 po 4 lekcji - A. Wiencelewska
B2 po 4 lekcji - B. Ringwelska
SZ po 6 lekcji - E. Pruszak 

piątek, 10 września 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4c dz  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 304) 
4c dz  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 304) (przeniesiony z 6 lekcji)  
4c dz  Informatyka z p. E. Bonkowską (s. 208) 
7c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 207) 
4b ch  Informatyka z p. E. Bonkowską (s. 208) 
4c dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5c dz  Informatyka z p. E. Bonkowską (s. 308) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek

F. Pruszak, S. Gwizdała - obóz żeglarski z kl. 7a (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 7b) 
SZ po 2 lekcji - J. Wycinka
I1 po 5 lekcji - B. Drewczynska 

czwartek, 09 września 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8d dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
4a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 210A) (przeniesiona z 1 lekjci) 
4d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
5a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. P. Kędzierskim 
5b  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 309) 
7c ch  J. angielski z p. K. Zaranek w sali nr 310 
4a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
4d  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 307) (przeniesiony z 6 lekcji) 
5a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 212) (przeniesiony z 6 lekcji) 
5b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. P. Kędzierskim 
5d ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308) 
6a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
4c  Matematyka z p. A. Połom (s. 304) 
4d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 307) (przeniesiony z 7 lekcji) 
5a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7d  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 209) (przeniesiona z 8 lekcji) 
7e  Zajęcia z wychowawcą z p. K. Zaranek (s. 306) (przeniesione z 7 lekcji) 
4d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
5b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 309) 
7b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7e  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 306) (przeniesiona z 6 lekcji) 
7b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7d  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek

E. Pruszak, F. Pruszak, S. Gwizdała - obóz żeglarski z kl. 7a (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 7b) 
SZ przed lekcjami - M. Szmagliński
SZ po 2 lekcji - T. Kędzierski
W1 po 6 lekcji - P. Czarnowski
SZ po 8 lekcji - J. Wycinka 

środa, 08 września 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
5b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 309) 
5d  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 211) 
4a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 210A) 
4c  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 304) 
4d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
5a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. T. Kędzierskim  
5b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 309) (przeniesiona z 7 lekcji) 
8b dz  J. angielski z p. B. Drewczynską w sali nr 212 
4a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
4c  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 304) 
4d  Przyroda z p. E. Bąk (s. 307) 
5a  Technika z p. K. Mróz (s. 212) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. T. Kędzierskim  
7c ch  J. niemiecki z p. M. Chabowską w sali nr 312 
4d ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
7b  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 305)  
8b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
4b dz  Informatyka z p. E. Bonkowską w sali nr 208 
6a inf1  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
7b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
5b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek

E. Pruszak, F. Pruszak, S. Gwizdała - obóz żeglarski z kl. 7a (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 7b) 
I2 po 3 lekcji - H. Kaszubowska
I1 po 4 lekcji - B. Ringwelska
W2 po 6 lekcji - P. Czarnowski 

wtorek, 07 września 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6a dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
4c  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 304) 
5c  Matematyka (cała klasa) z p. A. Połom (s. 303) 
5d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
5b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 309) 
5c dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
5d  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 211) (przeniesiona z środy z 2 lekcji) 
4c ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 208) 
6a dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
4d dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
5c ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek

E. Pruszak, F. Pruszak, S. Gwizdała - obóz żeglarski z kl. 7a (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 7b) 
II1 po 3 lekcji - H. Kaszubowska
SZ po 4 lekcji - J. Wycinka
II2 po 4 lekcji - B. Ringwelska
II1 po 6 lekcji - B. Drewczynska 

poniedziałek, 06 września 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
5b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 309) 
7b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
4b dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
4b dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
4c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5b dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
8a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8b dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8d dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 8 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek

E. Pruszak, F. Pruszak, S. Gwizdała - obóz żeglarski z kl. 7a (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 7b) 
SZ po 2 lekcji - J. Wycinka
B2 po 4 lekcji - K. Porożynska
SZ po 6 lekcji - M. Szmagliński
II2 po 7 lekcji - A. Połom 

piątek, 03 września 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210A) (przeniesiony z 6 lekcji) 
5a  J. polski z p. K. Porożynską (s. 212) 
4d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5b  Historia z p. B. Ringwelską (s. 309) 
7a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 312) (przeniesiona z 9.09 z 1 lekcji) 
4c dz  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 304) 
4a  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210A) (przeniesiona z 1 lekcji) 
4b ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7a  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 312) 
7e ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5c dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7a  Zajęcia z wychowawcą z p. E. Pruszak (s. 312) (przeniesione z 8 lekcji) 
7a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 7 lekcji  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, H. Kaszubowska, K. Zaranek  II2 po 3 lekcji - B. Ringwelska
I2 po 4 lekcji - A. Połom
I1 po 5 lekcji - F. Pruszak
II2 po 5 lekcji - B. Drewczynska
I2 po 6 lekcji - K. Porożynska 

czwartek, 02 września 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5d ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308) 
4c  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek  W1 po 6 lekcji - K. Mróz 

piątek, 25 czerwca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1-7  Zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Spotkanie z wychowawcami w klasach.  
Uroczyste pożegnanie uczniów klas 8. Sala gimnastyczna. 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

czwartek, 24 czerwca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a inf2  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
6a ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
6b ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6b dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
6d  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
7b  Chemia z p. E. Bąk (s. 210) 
3a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) 
3c  Zajęcia z p. L. Pozorską (s. 108) 
4a  Język angielski z p. K. Zaranek (s. 301) 
4b  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
6a  Zajęcia świetlicowe 
6c  Zajęcia świetlicowe 
8c  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 209) (przeniesiona z 1 lekcji) 
2b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) 
4a  Przyroda z p. E. Keister (s. 301) (przeniesiona z 7 lekcji) 
4b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4d  Zajęcia świetlicowe 
6e dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
7b ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 210) 
8a ch  Informatyka (cała klasa) z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
8c  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
6c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6d ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim  
7a  Zajęcia świetlicowe 
7b dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 210) 
5a inf1  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6b dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8c  Religia z p. S. Babinską (s. 209) (przeniesiona z 7 lekcji) 
8d ch  J. angielski (cała klasa) z p. A. Leszczyńską (s. 307) 
8d ch  J. angielski (cała klasa) z p. A. Leszczyńską (s. 307) 
4a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7c dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8b dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, M. Kunda, E. Pruszak, F. Pruszak, J. Wycinka

J. Słomińska, E. Wamka. T. Kędzierski z kl. 2a - piknik 
 

środa, 23 czerwca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Klasa przychodzi na 4 lekcję 
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 5 lekcję 
6c  Zajęcia świetlicowe 
6e  Zajęcia świetlicowe 
8b  WOS z p. M. Talewskim (s. 304) (przeniesiony z 4 lekcji) 
2c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4a  Zajęcia świetlicowe 
5a  Biologia z p. E. Bąk (s. 201) 
7b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
8b  J. angielski z p. A> Leszczyńską (s. 304( (przeniesiony z 1 lekcji) 
8c  J. angielski (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (s. 209)  
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6c  WDŹ z p. E. Keister (s. 207) (przeniesiony z 6 lekcji) 
7c  Zajęcia z wychowawcą z p. M. Szmaglińskim (s. 005) 
4b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6c ch  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 207) (przeniesiony z 7 lekcji) 
6e  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 210A) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8b  J. niemiecki z p. J. Miszke (s. 304) 
6a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
6c ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7b kasz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8c ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8d dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka

M. Knitter, W. Chuda, W. Pora z kl. 1b - piknik

A. Dzięcielska-Jasnoch, K. Porożynska - wycieczka 
I1 po 3 lekcji- E. Bąk
I1 po 4 lekcji- K. Zaranek
W1 po 3 lekcji-J. Polakiewicz 

wtorek, 22 czerwca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
2d  Zajęcia z p. G. Papierowską (s. 202) (przeniesione z 5 lekcji) 
6d  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 203) 
2c  Zajęcia z p. M. Adamczyk (s. 105) (przeniesione z 5 lekcji) 
7b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
1a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
4c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
4d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5a inf1  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka

B. Drewczynska z kl. 8a - wycieczka

E. Bonkowska, E. Rutkowska, J. Jażdżewska z kl. 1d i 2b - wyjazd do kina 
 

poniedziałek, 21 czerwca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6b  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
6d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 005) (przeniesiona z 7 lekcji) 
8d ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
2c  Zajęcia z p. M. Adamczyk (s. 105) (przeniesione z 4 lekcji) 
7a  Fizyka z p. K. Mróz (s. 310) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7c  J. niemiecki z p. M. Galikowską (s. 005) 
2a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
2b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) (przeniesione z 5 lekcji) 
2c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
7d  Fizyka z p. K. Mróz (s. 302) (przeniesiona z wtorku z 1 lekcji) 
8a  Zajęcia z p. E. Keister (s. 210A) 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7a  J. polski z p. M. Kunda (s. 310) (przeniesiony z 3 lekcji) 
8d dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z środy z 8 lekcji) 
wszystkie  Wszystkie klasy zwolnione po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, P. Czarnowski

A. Dzięcielska-Jasnoch, S. Babinska z kl. 4d - wycieczka

M. Gajewska, A. Leszczyńska z kl. 8c - wycieczka 
B2 po 2 lekcji- B. Ringwelska
W1 po 3 lekcji- J. Jażdżewska
W1 po 5 lekcji- J. Namirowska
B1 po 4 lekcji- J. Polakiewicz
B2 po 4 lekcji- K. Mróz 

piątek, 18 czerwca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7d  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8a ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
4b  Matematyka z p. I. Fierek (s. 309) (przeniesiona z 4 lekcji) 
5a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
6a  Matematyka z p. A. Połom (s. 301) 
4d  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 212) 
5a gr1  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
6e ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
8a  J. polski z p. K. Porożynską (s. 210A) 
8c  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Galikowską  
8d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
1c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5a  J. polski z p. K. Porozynską (s. 201) 
6b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 305) 
6c  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) 
6e dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 306) 
7a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim  
8c  Matematyka z p. A. Połom (s. 209) 
8d  J. polski z p. B. Ringwelską (s. 307)  
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
1d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4b ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
4b dz  Informatyka z p. I. Fierek (s. 308) (przeniesiona z 6 lekcji) 
4c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
4d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6b  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 305) 
7a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 310) 
7c ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
8c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8d ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (s. 307) 
4b dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6b  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 305) 
7a  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 310) 
6a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7d ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7d dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
6b ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, P. Czarnowski, S. Babinska, B. Rostankowska, M. Kunda, M. Gajewska

F. Pruszak, S. Gwizdała z kl. 8b - wycieczka (uczniowie, którzy nie jadą dołączają odpowiednio: dziewczęta do kl. 8a, chłopcy do kl. 8c)

T. Kędzierski, Cz. Sikora z kl. 4a - obóz żeglarski (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 4d)

B. Jażdżewska, E. Bąk z kl. 7b - obóz (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 7a) 
B2 po 2 lekcji- A. Leszczyńska
B1 po 3 lekcji- J, Namirowska
I2 po 3 lekcji- A. Wiencelewska
B2 po 4 lekcji- K. Zaranek
II2 po 6 lekcji- A. Leszczyńska
I1 po 4 lekcji- M. Talewski
I1 po 2 lekcji - A. Połom
B3 po 5 lekcji - B. Ringwelska
II2 po 4 lekcji- I. Fierek
I1 po 3 lekcji-K. Chmielewska 

czwartek, 17 czerwca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z 4 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. B. Drewczynską (s. 108) (przeniesione z 3 lekcji) 
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a gr2  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
6a dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1d  Zajęcia z p. E. Bonkowską (s. 103) (przeniesione z piątku z 5 lekcji) 
5a  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 201) 
5a gr1  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
6a  Matematyka z p. A. Połom (s. 301) 
7a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
8a  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 210A) 
1a  Zajęcia z p. C. Kliczkowską (s. 206) 
1b  Zajęcia z p. M. Knitter (s. 205) (przeniesione z 5 lekcji) 
2c  Zajęcia z p. M. Adamczyk w sali 105 
3c  Zajęcia z p. L. Pozorską (s. 108) (przeniesione z 1 lekcji) 
4b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
4c  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
4d  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 212) 
6a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 301) 
7a  J. polski z p. K. Porożynską (s. 310) 
8a dz  Grupa zwolniona po 3 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
4d  J. polski z p. K. Porożynską (s. 212) 
7c  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6e  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 306) 
7a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8a ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
4c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5a gr1  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6b dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6c dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6e  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, A. Wiencelewska, S. Babinska, B. Rostankowska, A. Wiencelewska, M. Kunda

F. Pruszak, S. Gwizdała z kl. 8b - wycieczka (uczniowie, którzy nie jadą dołączają odpowiednio: dziewczęta do kl. 8a, chłopcy do kl. 8c)

P. Czarnowski, T. Kędzierski, Cz. Sikora z kl. 4a - obóz żeglarski (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 4d)

B. Jażdżewska, E. Bąk z kl. 7b - obóz (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 7a) 
B2 po 2 lekcji- J. Polakiewicz
II1 po 2 lekcji- B. Drewczynska
B1 po 4 lekcji- K. Mróz
12 po 2 lekcji- A. Połom
B3 po 3 lekcji- J. Miszke
B2 po 4 lekcji- A. Leszczyńska 

środa, 16 czerwca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 102) (przeniesione z 5 lekcji) 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6b  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 302) 
6e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
7d dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 102) (przeniesione z czwartku z 5 lekcji) 
4b  J. polski z p. B. Ringwelską (s. 309) 
4c  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
6b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 302) 
8d ch  J. angielski (cała klasa) z p. A. Leszczyńską (s. 307) 
1b  Zajęcia z p. M. Knitter (s. 205) (przeniesione z 4 lekcji) 
4b  Zajęcia w biblioteczne 
4d  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 212) 
5a  Historia z p. M. Talewskim (s. 201) 
6b  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
6c dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
6d  Zajęcia świetlicowe 
7a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 310) 
7d ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
7d dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
8a  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 210A) (przeniesiona z 4 lekcji) 
8d  J. polski z p. M. Kunda (s. 307) 
1b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
2a  Zajęcia z p. J. Słomińską (s. 106) (przeniesione z czwartku z 5 lekcji) 
2d  Zajęcia z p. G. Papierowską (s. 202) (przeniesione z czwartku z 5 lekcji) 
3d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5a  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 201)  
6a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
6b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s.203) 
6c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
6d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
8a  Chemia z p. E. Bąk (s. 210A) (przeniesiona z 5 lekcji) 
8c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7b dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 210) 
8a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6e  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, A. Wiencelewska, S. Babinska, B. Rostankowska, A. Wiencelewska

B. Ringwelska (3 i 4 lekcja)

F. Pruszak, S. Gwizdała z kl. 8b - wycieczka (uczniowie, którzy nie jadą dołączają odpowiednio: dziewczęta do kl. 8a, chłopcy do kl. 8c)

P. Czarnowski, T. Kędzierski, Cz. Sikora z kl. 4a - obóz żeglarski (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 4d)

M. Szmagliński, K. Zaranek, K. Porożynska z kl. 6e i 7c - wycieczka

 
B3 po 3 lekcji- J. Polakiewicz
B2 po 4 lekcji- A. Połom
SZ przed lekcją - M. Szmagliński 

wtorek, 15 czerwca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6a  Zajęcia z wychowawcą z p. E. Pruszak (s. 301) (przeniesione z piątku z 7 lekcji) 
8c  Klasa przychodzi na 5 lekcję 
5a  Biologia z p. E. Bąk (s. 201) 
6a  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
6c ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 207) 
6d  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 203) 
6e  Matematyka z p. I. Fierek (s. 306) 
2c  Zajęcia z p. M. Adamczyk (s. 105) (przeniesione z 5 lekcji) 
4b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
5a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
6a  Biologia z p. E. Bąk (s. 301) 
7b dz  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 210) 
1d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b ch  Grupa zwolniona po 3 lekcji 
4b dz  Grupa zwolniona po 3 lekcji 
4c  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
5a  Matematyka z p. I. Fierek (s. 201) 
6a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
6b  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 305) 
6c  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7b ch  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 210) 
1a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5a gr1  Informatyka z p. I. Fierek (s. 308) (przeniesiona z 7 lekcji)  
5a gr2  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6b  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 305) 
6d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
8a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 210A) 
7b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8c  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 209) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5a gr1  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka

B. Ringwelska (4 i 5 lekcja)

F. Pruszak, S. Gwizdała z kl. 8b - wycieczka (uczniowie, którzy nie jadą dołączają odpowiednio: dziewczęta do kl. 8a, chłopcy do kl. 8c)

P. Czarnowski, T. Kędzierski, Cz. Sikora z kl. 4a - obóz żeglarski (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 4d)

A. Połom, J. Jażdżewska z kl. 7d - wycieczka

A. Dzięcielska-Jasnoch, K. Porożynska z kl. 6e i 7b (grupy kaszubskiego) - wycieczka 
II2 po 2 lekcji- I. Fierek
II1 po 6 lekcji- E. Keister
I1 po 5 lekcji- B. Rostankowska
Sz po 4 lekcji - E. Pruszak
B3 po 4 lekcji-
B1 po 5 lekcji-M. Gajewska
I1 po 3 lekcji- J. Polakiewicz
I1 po 2 lekcji- H. Mrozińska
12 po 5 lekcji 

poniedziałek, 14 czerwca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8c ch  J. angielski (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (s. 209) 
8a  J. polski z p. M. Gajewską (s. 210A) (przeniesiony z czwartku z 1 lekcji) 
6a ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
6b ch  Informatyka z p. I. Fierek w sali 208 
6b dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6e ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
7d dz  Informatyka z p. K. Koseckim w sali nr 308 
8a ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, J. Namirowska

F. Pruszak, S. Gwizdała z kl. 8b - wycieczka (uczniowie, którzy nie jadą dołączają odpowiednio: dziewczęta do kl. 8a, chłopcy do kl. 8c)

P. Czarnowski, T. Kędzierski, Cz. Sikora z kl. 4a - obóz żeglarski (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 4d) 
B1 po 4 lekcji - K. Mróz
 

piątek, 11 czerwca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a  Zajęcia z wychowawcą z p. E. Pruszak (s. 303) (przeniesione z 7 lekcji) 
7d  Historia z p. M. Talewskim (s. 302) 
5a gr1  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
6d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7b  Plastyka z p. J. Jażdżewską (s. 210) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7d  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 302) (przeniesiony z 4 lekcji) 
7a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 310) (przeniesiona z 18.06 z 1 lekcji) 
7b  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 210) (przeniesiona z 3 lekcji) 
7d  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z 3 lekcji) 
8a  Zajęcia pozalekcyjne z p. J. Namirowską (s. 210A) (przeniesione z 16.06 z 8 lekcji) 
5a gr2  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
7b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
7d ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Galikowską (s. 302) 
8b  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
8c  Matematyka z p. A. Połom (s. 209) (przeniesione z 14.06 z 1 lekcji) 
6a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
6b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7a ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
7c ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Drewczynska, K. Miętka

M. Kunda, A. Leszczyńska - wycieczka z kl. 8d 
B2 po 2 lekcji- B. Jażdżewska
B2 po 4 lekcji - K. Zaranek
I1 po 3 lekcji- E. Keister
I2 po 6 lekcji- B. Ringwelska
I1 po 5 lekcji- E. Wamka zamiast S
II2 po 5 lekcji-  

czwartek, 10 czerwca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4a  Matematyka z p. A. Połom (s. 301) (przeniesiona z 1 lekcji) 
4d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8d ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
S. Babinska, K. Miętka  B3 po 3 lekcji- M. Kunda
I2 po 6 lekcji- E. Bąk 

środa, 09 czerwca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6d  J. polski z p. M. Gajewską w sali nr 302 
8a  Wszystkie lekcje w sali nr 203 
6d  Biologia z p. E. Bąk w sali nr 302 
6d  Matematyka z p. J. Polakiewiczem w sali nr 303 
7a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka   

wtorek, 08 czerwca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1a  Religia z p. J. Jażdżewska (s. 206) (przeniesiona z 5 lekcji) 
6b  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
6d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 005) (przeniesiona z czwartku z 1 lekcji) 
7a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 310) (przeniesiona z środy z 8 lekcji) 
8a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 309) (przeniesiona z 1 lekcji) 
6d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
7a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 310) (przeniesiona z piątku z 1 lekcji) 
7b ch  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 210) 
8a  Matematyka z p. J. Namirowską w sali nr 309 
1a  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 206) (przeniesiony z 1 lekcji) 
7b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
8a  Historia z p. M. Talewskim w sali nr 309  
8b  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
8c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 209) (przeniesiona z 7 lekcji) 
8d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 307) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8a  Religia z p. B. Rostankowską (s. 309) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8a  J. angielski z p. B. Drewczynską w sali nr 309  
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Gajewska, K. Miętka, A. Leszczyńska

K. Kosecki (po 4 lekcji) 
B 2 po 2 lekcji- A. Połom
I 1 po 4 lekcji- B. Rostankowska
zamiast S
B 2 po 3 lekcji - P. Czarnowski
W1 po 4 lekcji- K. Zaranek zamiast S po 5 lekcji 

poniedziałek, 07 czerwca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
6a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 301) 
7c  J. polski z p. M. Gajewską (s. 005) 
7d  Fizyka z p. K. Mróz (s. 302) (przeniesiona z wtorku z 1 lekcji) 
6c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
8d dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (s. 307) 
6e dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7c  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 005) (przeniesiony z 1 lekcji) 
7d dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Galikowską (s. 302) 
7d dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 6 lekcji) 
7a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, A. Leszczyńska, K. Zaranek

E. Bąk (8 lekcja - konkurs) 
W1 po 3 lekcji- A. Dzięcielska- Jasnoch
W1 po 5 lekcji- J. Namirowska
I2 po 6 lekcji- I. Fierek 

środa, 02 czerwca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7c  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 005) 
8d ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (s. 307) 
4b  Matematyka z p. I. Fierek (s. 309) (przeniesiona z 5 lekcji) 
8d  Chemia z p. E. Bąk (s. 307) (przeniesiona z 7 lekcji) 
1d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4b  Przyroda z p. E. Keister (s. 309) (przeniesiona z 4 lekcji) 
6d ch  Informatyka z p. I. Fierek (s. 308) (przeniesiona z 6 lekcji) 
6d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5a gr1  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
8d ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8d dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8c ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, J. Polakiewicz   

wtorek, 01 czerwca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję (uczniowie, którzy są w szkole idą do świetlicy) 
4d  Zajęcia świetlicowe 
6c ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 207) 
2b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) (przeniesione z 5 lekcji) 
1d  Zajęcia z p. E. Bonkowską (s. 103) (przeniesione z środy z 5 lekcji) 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4b ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6c  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
6e dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 306) 
8d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 307) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Polakiewicz

I. Fierek (od 2 do 5 lekcji) 
I2 po 4 lekcji- P. Czarnowski
B2 po 3 lekcji- A. Połom
W1 po 4 lekcji - A. Wiencelewska 

poniedziałek, 31 maja 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Galikowską (s. 209) 
8c ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Galikowską (s. 209) 
8c dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 5 lekcji) 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6e dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
8c dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Galikowską (s. 209)  
8d ch  J. angielski (cała klasa) z p. A. Leszczyńską (s. 307)  
6b ch  Informatyka z p. E. Bonkowską (s.308) 
7d dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Galikowską (s. 302) 
8c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7a  Fizyka z p. K. Mróz (s. 310) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7d dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 6 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Oksentowicz, K. Miętka

I. Fierek (po 4 lekcji)
J. Polakiewicz (po 6 lekcji) 
 

piątek, 28 maja 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8b  Okienko dla uczniów 
1c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 102) (przeniesione z 10.06 z 5 lekcji) 
4a  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 301) (przeniesiona z 6 lekcji) 
7a  J. polski z p. M. Kunda (przeniesiony z 6 lekcji) (nauka zdalna) 
4a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7a  Plastyka z p. B. Jażdżewską (przeniesiona z 5 lekcji) (nauka zdalna) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, S. Babinska   

czwartek, 27 maja 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1-7  Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych  
Egzamin ósmoklasisty - język obcy 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

środa, 26 maja 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1-7  Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych  
Egzamin ósmoklasisty - matematyka 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

wtorek, 25 maja 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1-7  Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych 
Egzamin ósmoklasisty - język polski 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

poniedziałek, 24 maja 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Religia z p. B. Rostankowską (s. 108) (przeniesiona z 4 lekcji) 
3d  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 101) (przeniesiony z piątku z 5 lekcji) 
3c  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 108) 
6b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 305) 
2b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 309)  
6e dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
7a  Okienko dla uczniów 
6a ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
6b ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
6b dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7d dz  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, I Fierek, S. Babinska

P. Czarnowski (po 4 lekcji)

L. Pozorska, W. Kamińska, K. Lewandowska-Gilla, S. Sikora (od 2 do 5 lekcji) 
 

piątek, 21 maja 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6b  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 305) 
4b  Matematyka z p. A. Połom (s. 309) 
4b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7d ch  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, I Fierek    

czwartek, 20 maja 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 305) 
4d ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
4c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6d dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, I Fierek    

środa, 19 maja 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  Matematyka z p. A. Połom (nauka zdalna) 
6d ch  Koniec zajęć po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, I Fierek   

wtorek, 18 maja 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4c dz  Grupa zaczyna od 2 lekcji 
6c ch  Okienko dla uczniów 
6b  Matematyka z p. J. Namirowską (nauka zdalna) 
4b ch  Informatyka z p. E. Bonkowską (nauka zdalna) 
6c dz  Okienko dla uczniów 
5a inf1  Informatyka z p. E. Bonkowską (nauka zdalna) 
6c ch  Koniec zajęć po 6 lekcji 
6d ch  Koniec zajęć po 6 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji  
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, I Fierek

D. Szlachcikowska, J. Wycinka (po 6 lekcji) 
 

poniedziałek, 17 maja 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 204) 
2c  Zajęcia z p. E. Keister (s. 105) 
3a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
6a  Okienko dla uczniów 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 204) 
3a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
6b  Matematyka z p. J. Namirowską (nauka zdalna) 
8a  J. polski z p. M. Gajewską (s. 210A) 
2c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b  Matematyka z p. J. Namirowską (nauka zdalna) 
8c ch  J. angielski (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (s. 209) 
6e dz  Okienko dla uczniów 
6a ch  Okienko dla uczniów 
6b ch  Okienko dla uczniów 
6b dz  Koniec zajęć po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, I Fierek, P. Czarnowski

M. Adamczyk, W. Pora, I. Rudnik, J. Słomińska, M Talewski (od 2 do 5 lekcji) 
 

piątek, 14 maja 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8b dz  Okienko dla uczniów 
6b  Okienko dla uczniów 
6e ch  Okienko dla uczniów 
4b  Matematyka z p. A. Połom (nauka zdalna) 
5a  Okienko dla uczniów 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4b  Okienko dla uczniów 
7c ch  Okienko dla uczniów 
4b dz  Informatyka z p. E. Bonkowską (nauka zdalna) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, K. Miętka, I. Fierek

E. Wamka (zajęcia logopedii - odwołane) 
 

czwartek, 13 maja 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
6a dz  Grupa zaczyna od 2 lekcji 
6d  Klasa zaczyna od 3 lekcji 
7a ch  Okienko dla uczniów 
1b  Zajęcia z p. M. Knitter (s. 205) (przeniesione z 5 lekcji) 
2d  Religia z p. B. Rostankowską (s. 202) 
5a  Okienko dla uczniów 
6c  Okienko dla uczniów 
7b  Okienko dla uczniów 
1a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
2d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4c  Okienko dla uczniów 
6b  Okienko dla uczniów 
7d  Okienko dla uczniów 
8a dz  Okienko dla uczniów 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d ch  Informatyka z p. E. Bonkowską (cała klasa) (nauka zdalna) 
6e  Okienko dla uczniów 
8c  Okienko dla uczniów 
4c ch  Koniec zajęć po 5 lekcji 
6d dz  Koniec zajęć po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, K. Miętka, I. Fierek, P. Gliszczyński

G. Papierowska, A. Połom, P. Muchowski, H. Mrosińska, C. Kliczkowska (od 3 do 5 lekcji)

E. Wamka (zajęcia logopedii - odwołane) 
 

środa, 12 maja 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 102) (przeniesione z 5 lekcji) 
7d ch  Grupa zaczyna od 2 lekcji 
4b  Okienko dla uczniów 
8d ch  Okienko dla uczniów 
1b  Zajęcia z p. M. Knitter (s. 205) (przeniesione z 4 lekcji) 
5a  Okienko dla uczniów 
6c dz  Okienko dla uczniów 
6d dz  Okienko dla uczniów 
6e  Okienko dla uczniów 
8d dz  Okienko dla uczniów 
1b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
2c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4a  Okienko dla uczniów 
6a  Okienko dla uczniów 
6c dz  Okienko dla uczniów 
6d dz  Okienko dla uczniów 
6e  Plastyka z p. B. Jażdżewską (przeniesiona z 6 lekcji) (nauka zdalna)  
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a  Okienko dla uczniów 
4b  Matematyka z p. A. Połom (nauka zdalna) 
5a  Okienko dla uczniów 
6e  Koniec zajęć po 4 lekcji (grupa j. kaszubskiego czeka na swoje zajęcia)  
4b  Koniec zajęć po 5 lekcji 
6d ch  Koniec zajęć po 5 lekcji 
6a  Okienko dla uczniów 
7a  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, K. Miętka, A. Wiencelewska, I. Fierek, P. Gliszczyński

M. Szmagliński, D. Oksentowicz, M. Łangowska, A. Dzięcielska-Jasnoch, K. Chmielewska, K. Zaranek (od 3 do 5 lekcji)

E. Wamka (zajęcia logopedii - odwołane) 
 

wtorek, 11 maja 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1a  Zajęcia z p. C. Kliczkowską (s. 206) 
4a dz  Grupa zaczyna od 2 lekcji 
4c dz  Grupa zaczyna od 3 lekcji 
4c ch  Grupa zaczyna od 3 lekcji 
6c ch  Okienko dla uczniów 
6e  Okienko dla uczniów 
1c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 102) (przeniesione z 5 lekcji) 
6b  Okienko dla uczniów 
7b dz  Okienko dla uczniów 
1b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5a  Okienko dla uczniów 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a  Okienko dla uczniów 
4b ch  Koniec zajęć po 4 lekcji 
6c dz  Okienko dla uczniów 
4a ch  Koniec zajęć po 6 lekcji 
5a inf1  Koniec zajęć po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, K. Miętka, A. Wiencelewska, I. Fierek

E. Wamka (zajęcia logopedii - odwołane) 
 

poniedziałek, 10 maja 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
1d  Zajęcia z p. E. Bonkowską (s. 103) 
6b  Okienko dla uczniów 
4b  Okienko dla uczniów 
4c  Okienko dla uczniów 
4d  Okienko dla uczniów 
8c ch  Okienko dla uczniów 
3b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) 
4c  Koniec zajęć po 4 lekcji 
6e dz  Okienko dla uczniów 
6a ch  Okienko dla uczniów 
6b ch  Okienko dla uczniów 
6d  Koniec zajęć po 5 lekcji 
6b dz  Koniec zajęć po 6 lekcji 
7b  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, K. Miętka, A. Wiencelewska, I. Fierek, E. Keister

E. Wamka (zajęcia logopedii - odwołane) 
 

piątek, 07 maja 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8b dz  Okienko dla uczniów 
6b  Okienko dla uczniów 
6e ch  Okienko dla uczniów 
4b  Koniec zajęć po 3 lekcji 
5a  Okienko dla uczniów 
7c ch  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, K. Miętka, I. Fierek   

czwartek, 06 maja 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6a dz  Grupa zaczyna od 2 lekcji 
7a ch  Okienko dla uczniów 
5a  Okienko dla uczniów 
6a  Okienko dla uczniów 
6b  Okienko dla uczniów 
8a dz  Okienko dla uczniów 
2c  Koniec zajęć po 4 lekcji 
4d ch  Koniec zajęć po 4 lekcji 
6e  Okienko dla uczniów 
4c ch  Koniec zajęć po 5 lekcji 
6d dz  Koniec zajęć po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, K. Miętka, I. Fierek

J. Jażdżewska (4 i 5 lekcja) 
 

środa, 05 maja 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7d ch  Grupa zaczyna od 2 lekcji 
8d ch  Okienko dla uczniów  
5a  Okienko dla uczniów  
7c  Okienko dla uczniów 
6e  Plastyka z p. B. Jażdżewską (przeniesiona z 6 lekcji) (nauka zdalna) 
8d  Okienko dla uczniów 
4b  Okienko dla uczniów 
4b  Okienko dla uczniów 
6d  Koniec zajęć po 4 lekcji 
6e  Koniec zajęć po 4 lekcji (grupa j. kaszubskiego czeka na swoje zajęcia) 
5a gr1  Koniec zajęć po 5 lekcji 
8c ch  Koniec zajęć po 7 lekcji 
8d ch  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, K. Miętka, I. Fierek, J. Polakiewicz

J. Wycinka (po 5 lekcji) 
 

wtorek, 04 maja 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a dz  Grupa zaczyna od 2 lekcji 
6e  Okienko dla uczniów 
7b dz  Okienko dla uczniów 
5a  Okienko dla uczniów 
4a  Okienko dla uczniów 
4a ch  Koniec zajęć po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, K. Miętka   

piątek, 30 kwietnia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
wszystkie  Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

czwartek, 29 kwietnia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6a dz  Grupa zaczyna od 2 lekcji 
7a ch  Okienko dla uczniów 
5a  Okienko dla uczniów 
8a dz  Okienko dla uczniów 
6e  Okienko dla uczniów 
4a  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, K. Miętka

K. Porożynska - konkurs (po 5 lekcji) 
 

środa, 28 kwietnia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7d ch  Grupa zaczyna od 2 lekcji 
8d ch  Okienko dla uczniów 
5a  Okienko dla uczniów 
6e  Plastyka z p. B. Jażdżewską (przeniesiona z 6 lekcji) (nauka zdalna) 
6e  Koniec zajęć po 4 lekcji (grupa j. kaszubskiego czeka na swoje zajęcia) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, K. Miętka    

wtorek, 27 kwietnia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a dz  Grupa zaczyna od 2 lekcji 
6c  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
2a  Zajęcia z p. J. Słomińską (s. 106) (przeniesione z 5 lekcji) 
6e  Okienko dla uczniów 
8C  Geografia z p. D. Szlachcikowską za 7 lekcję. 
4d  Okienko dla uczniów 
7b dz  Okienko dla uczniów 
5a  Okienko dla uczniów 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a  Okienko dla uczniów 
4a ch  Koniec zajęć po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
S. Babinska, P. Czarnowski, K. Miętka    

poniedziałek, 26 kwietnia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8c ch  Okienko dla uczniów  
6a ch  Okienko dla uczniów 
6b dz  Koniec zajęć po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, K. Miętka    

piątek, 23 kwietnia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6d  Klasa zaczyna od 3 lekcji 
8c  Okienko dla uczniów 
8c  Okienko dla uczniów 
6b  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Gajewska, K. Miętka   

czwartek, 22 kwietnia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8a  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
8c  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
4d  Okienko dla uczniów 
6b  Okienko dla uczniów 
7c  Okienko dla uczniów 
8c  Okienko dla uczniów 
6c  Okienko dla uczniów 
8c  Okienko dla uczniów 
8d  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Gajewska, K. Miętka

J. Polakiewicz - konkurs 
 

środa, 21 kwietnia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
8a  Klasa zaczyna od 3 lekcji 
8a  Religia z p. B. Rostankowską (przeniesiona z 1 lekcji) (nauka zdalna) 
8c ch  J. angielski z p. D. Oksentowicz (przeniesiony z 7 lekcji) (nauka zdalna) 
8c dz  Okienko dla uczniów 
8c  Fizyka z p. K. Koseckim (przeniesiona z czwartku z 1 lekcji) (nauka zdalna) 
8c ch  Okienko dla uczniów 
8b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (przeniesiona z wtorku 20.04.2021) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Gajewska, K. Miętka   

wtorek, 20 kwietnia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6b  Klasa zaczyna od 3 lekcji 
8c  Geografia z p. D. Szlachcikowską za 7 lekcję 
8a  Okienko dla uczniów 
6d  Okienko dla uczniów 
8a  Okienko dla uczniów 
8b  Lekcja przeniesiona na 8 środę w środę 21.04.2021 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Gajewska, K. Miętka   

poniedziałek, 19 kwietnia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
6b  Okienko dla uczniów 
8a  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Gajewska, K. Miętka   

piątek, 16 kwietnia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
   
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka   

czwartek, 15 kwietnia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
   
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka   

środa, 14 kwietnia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
7c dz  Grupa zaczyna od 3 lekcji 
8b  Okienko dla uczniów 
6a  Okienko dla uczniów 
8a  Okienko dla uczniów 
4a  Okienko dla uczniów 
6c ch  Koniec zajęć po 6 lekcji 
8d dz  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, K. Kosecki, K. Zaranek   

wtorek, 13 kwietnia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8c  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
8a  Okienko dla uczniów 
7b ch  Okienko dla uczniów 
8b  Okienko dla uczniów 
8d  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, K. Kosecki   

poniedziałek, 12 kwietnia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8b ch  Okienko dla uczniów 
8c ch  Okienko dla uczniów 
8c dz  Okienko dla uczniów 
4b  J. angielski z p. A. Wiencelewską (przeniesiony z 9.04 z z 3 lekcji) (nauka zdalna) 
6a ch  Okienko dla uczniów 
7d dz  Okienko dla uczniów 
6b dz  Koniec zajęć po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, K. Kosecki

P. Czarnowski (konkurs) 
 

piątek, 09 kwietnia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  Plastyka z p. B. Jażdżewską (przeniesiona z 12.04 z 6 lekcji) (nauka zdalna) 
7a  Okienko dla uczniów 
1a  Zajęcia z p. C. Kliczkowską (przeniesione z czwartku z 5 lekcji) (nauka zdalna) 
7b  Okienko dla uczniów 
3d  Koniec zajęć po 4 lekcji 
7b  Okienko dla uczniów 
8a  Okienko dla uczniów 
8b  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, J. Namirowska, A. Wiencelewska   

czwartek, 08 kwietnia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8c  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
7a dz  Okienko dla uczniów 
8a ch  Okienko dla uczniów 
1a  J. angielski z p. A. Wiencelewską (przeniesiony z piątku z 4 lekcji) (nauka zdalna) 
8b  Okienko dla uczniów 
7a  Okienko dla uczniów 
7b  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, K. Kosecki, J. Namirowska    

środa, 07 kwietnia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
7c dz  Grupa zaczyna od 3 lekcji 
8b  Okienko dla uczniów 
7b  Okienko dla uczniów 
8b  Okienko dla uczniów 
7a  Okienko dla uczniów 
8a  Okienko dla uczniów 
8b  Okienko dla uczniów 
8a  Koniec zajęć po 6 lekcji 
8d dz  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, K. Kosecki, J. Namirowska   

środa, 31 marca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
wszystkie  Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

wtorek, 30 marca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7b ch  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, W. Chuda   

poniedziałek, 29 marca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8a  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
8c  Okienko dla uczniów 
8d  Okienko dla uczniów 
8b  Okienko dla uczniów 
2b  Koniec zajęć po 4 lekcji 
7d dz  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, D. Bąk, W. Chuda   

piątek, 26 marca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
4a  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
1c  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
6e dz  Okienko dla uczniów 
1c  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
6a  Okienko dla uczniów 
6e ch  Okienko dla uczniów 
3a  Koniec zajęć po 4 lekcji 
6c ch  Koniec zajęć po 4 lekcji 
7d ch  Okienko dla uczniów 
7d dz  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, W Chuda, U. Sroka, K. Zaranek   

czwartek, 25 marca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
1c  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
6e ch  Okienko dla uczniów 
1c  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
3a  Zajęcia z p. I. Rudnik (nauka zdalna) 
1c  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
6e dz  Okienko dla uczniów 
1c  Koniec zajęć po 4 lekcji 
4a  Okienko dla uczniów 
8b  Koniec zajęć po 4 lekcji. 
6c dz  Koniec zajęć po 5 lekcji  
7d ch  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna)  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, W Chuda, U. Sroka, K. Zaranek   

środa, 24 marca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7d ch  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna)  
1c  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
1c  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
6a  Okienko dla uczniów 
1c  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
4a  Okienko dla uczniów 
7d dz  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna)  
6c ch  Koniec zajęć po 6 lekcji  
7d  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, W Chuda, U. Sroka, K. Zaranek   

wtorek, 23 marca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
6e  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
1c  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
6c dz  Okienko dla uczniów 
8c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (przeniesiona z 7 lekcji) (nauka zdalna) 
1c  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
3a  Koniec zajęć po 3 lekcji 
4d  Okienko dla uczniów 
1c  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
6c  Okienko dla uczniów 
6e ch  Okienko dla uczniów 
6c ch  Okienko dla uczniów 
8d  Religia z p. J. Jażdżewską (przeniesiona z 8 lekcji) (nauka zdalna) 
8d  Koniec zajęć po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, W Chuda, U. Sroka, K. Zaranek

J. Polakiewicz (po 3 lekcji) 
 

poniedziałek, 22 marca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
8a  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
1c  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
8c  Okienko dla uczniów  
1c  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
6a  Okienko dla uczniów 
8d  Okienko dla uczniów  
1c  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
8b  Okienko dla uczniów  
6c dz  Koniec zajęć po 4 lekcji 
8b  Okienko dla uczniów 
8c dz  Okienko dla uczniów 
6e dz  Koniec zajęć po 5 lekcji 
7d dz  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna)  
8c ch  Okienko dla uczniów 
7a  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, W Chuda, U. Sroka, K. Zaranek, D. Bąk

K. Kosecki (od 4 lekcji)
D. Oksentowicz (po 5 lekcji) 
 

piątek, 19 marca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205)  
1c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 102) 
4a  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
6d  Klasa zaczyna od 3 lekcji 
7a  Klasa zaczyna od 3 lekcji 
7b  Klasa zaczyna od 3 lekcji 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205)  
1c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 102) 
6b  Okienko dla uczniów 
6c  Koniec zajęć po 1 lekcji 
6e dz  Okienko dla uczniów 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205)  
1c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 102) 
4a  Okienko dla uczniów 
6a  Okienko dla uczniów 
6e ch  Okienko dla uczniów 
7c  Okienko dla uczniów 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 208)  
5a  Okienko dla uczniów 
6d  Koniec zajęć po 3 lekcji 
6e ch  Okienko dla uczniów 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7d ch  Okienko dla uczniów 
7d dz  Okienko dla uczniów 
8a  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, W Chuda, U. Sroka, M. Knitter, K. Zaranek

E. Wamka (zajęcia logopedyczne - odwołane)

M. Talewski, E. Bąk, B. Jażdżewska, K. Mróz, T. Kędzierski, Cz. Sikora, P. Czarnowski, M. Gajewska, F. Pruszak, K. Chmielewska, K. Porożynska - próbny egzamin ósmoklasisty  
 

czwartek, 18 marca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205)  
1c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 102) 
4b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
5a gr2  Grupa zaczyna od 2 leckji 
6e  Klasa zaczyna od 3 lekcji 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205)  
1c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 102) 
4c  Okienko dla uczniów 
6a  Okienko dla uczniów 
7b ch  Okienko dla uczniów 
7c  Okienko dla uczniów 
1c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 102) 
3a  Zajęcia z p. I. Rudnik (nauka zdalna) 
3c  Zajęcia z p. L. Pozorską (nauka zdalna) 
6a  Okienko dla uczniów 
6b  Okienko dla uczniów 
6d  Okienko dla uczniów 
7b  Okienko dla uczniów 
1b  Klasa zwolniona po 3 lekcji  
1c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 102) 
2b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) 
4d  Okienko dla uczniów 
6d  Okienko dla uczniów 
6e ch  Okienko dla uczniów 
6e dz  Okienko dla uczniów 
7a  Okienko dla uczniów 
7b ch  Okienko dla uczniów 
7d  Okienko dla uczniów 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a  Okienko dla uczniów 
6c dz  Koniec zajęć po 5 lekcji 
7d ch  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, W Chuda, U. Sroka, M. Knitter, K. Zaranek

E. Wamka (zajęcia logopedyczne - odwołane)

B. Ringwelska, B. Drewczynska, H. Mrozińska, M. Kunda, M. Szmagliński, J. Wycinka, D. Szlachcikowska, A. Dzięcielska- Jasnoch, A. Leszczyńska - próbny egzamin ósmoklasisty 
 

środa, 17 marca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205) 
4a  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
6c  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
7a dz  Grupa zaczyna od 3 lekcji 
7d dz  Grupa zaczyna od 3 lekcji 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205) 
7b  Okienko dla uczniów 
7c dz  Okienko dla uczniów 
7d ch  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205) 
1c  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 102) 
6a  Okienko dla uczniów 
7b  Okienko dla uczniów 
7c  Okienko dla uczniów 
1b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
1c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b  Okienko dla uczniów 
6a  Okienko dla uczniów 
7a  Okienko dla uczniów 
7b dz  Okienko dla uczniów 
4a  Okienko dla uczniów 
7d dz  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
6c ch  Koniec zajęć po 6 lekcji 
7d  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, W Chuda, U. Sroka, M. Knitter, K. Zaranek

E. Wamka (zajęcia logopedyczne - odwołane)

A. Połom, J. Namirowska, E. Keister, J. Polakiewicz, K. Kosecki, E. Pruszak, D. Szlachcikowska, L. Bieszke-Wolf, Cz. Sikora - od 1 do 4 lekcji - próbny egzamin ósmoklasisty 
 

wtorek, 16 marca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. MS) 
1c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 102) 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205) 
1c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 102) 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205) 
1c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 308) 
1c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 102) 
6d  Okienko dla uczniów 
6b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, W Chuda, U. Sroka, M. Knitter

E. Wamka (zajęcia logopedyczne - odwołane)
E. Keister (po 4 lekcji) 
 

poniedziałek, 15 marca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS)  
1c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 102) 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205)  
1c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. DS) 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205)  
1c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 102) 
1b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
1c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 102) 
7d dz  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna)  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, W Chuda, U. Sroka, M. Knitter

E. Wamka (zajęcia logopedyczne - odwołane) 
 

piątek, 12 marca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205) 
3d  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 101)  
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205) 
3d  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 101) (przeniesiony z 5 lekcji) 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205) 
3d  Religia z p. B. Rostankowską (s. 101)  
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 208) 
3d  Klasa zwolniona po 3 lekcji  
7d ch  Okienko dla uczniów 
7d dz  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, M. Knitter, W. Kamińska, W Chuda

E. Wamka (zajęcia logopedyczne - odwołane) 
 

czwartek, 11 marca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205) 
3d  Zajęcia z p. E. Keister (s. DS)  
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205) 
3d  Zajęcia z p. E. Keister (s. 101)  
4d  Okienko dla uczniów 
3d  Zajęcia z p. E. Keister (s. 101)  
7c  Okienko dla uczniów 
1b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3d  Zajęcia z p. E. Keister (s. 101)  
6c  Okienko dla uczniów 
8d  Okienko dla uczniów 
7d ch  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
8c  Koniec zajęć po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, M. Knitter, W. Kamińska, W Chuda, J. Polakiewicz

E. Wamka (zajęcia logopedyczne - odwołane) 
 

środa, 10 marca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205) 
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 101) 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205) 
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 101) 
7d ch  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 101) 
7c  Okienko dla uczniów 
1b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
7d  Okienko dla uczniów 
8d  Okienko dla uczniów 
6d  Okienko dla uczniów 
7d dz  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
7d  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, M. Knitter, W. Kamińska, W Chuda, J. Polakiewicz   

wtorek, 09 marca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. MS) 
2a  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 106) 
2d  Zajęcia z p. E. Keister (s. 202) 
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. DS) 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205) 
4b  Okienko dla uczniów 
4d  Okienko dla uczniów 
6c ch  Okienko dla uczniów 
8c  Okienko dla uczniów 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205) 
2a  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 106) 
2d  Zajęcia z p. E. Keister (s. 202) 
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 101) 
4c  Okienko dla uczniów 
6b  Okienko dla uczniów 
6d  Okienko dla uczniów 
8d  Okienko dla uczniów 
2a  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 106) 
2d  Zajęcia z p. E. Keister (s. 202)  
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 101) 
4c  Okienko dla uczniów 
4d  Okienko dla uczniów 
6b  Okienko dla uczniów 
8a  Okienko dla uczniów 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 101) 
8b  Okienko dla uczniów 
8c  Okienko dla uczniów 
8b  Okienko dla uczniów 
8d  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, M. Knitter, W. Kamińska, J. Słomińska, G. Papierowska, W Chuda   

poniedziałek, 08 marca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1a  Zajęcia odwołane 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS)  
2a  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 106) 
2d  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 202) 
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 101) 
5a gr1  Grupa zaczyna od 2 lekcji 
1a  Zajęcia odwołane 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205)  
2a  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 106) 
2d  Religia z p. B. Rostankowską (s. 202) (przeniesiona z 5 lekcji) 
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 101) 
4d  Okienko dla uczniów 
6e  Okienko dla uczniów 
1a  Zajęcia odwołane 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205)  
2a  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 106) 
2c  Zajęcia z p. M. Adamczyk (s. 105) 
2d  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 202) (przeniesiony z 4 lekcji) 
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 101)  
6d  Okienko dla uczniów 
1a  Zajęcia odwołane 
1b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
2a  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 106) 
2d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 101)  
5a  Okienko dla uczniów 
8a  Okienko dla uczniów 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7d dz  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna)  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, M. Knitter, W. Kamińska, C. Kliczkowska, J. Słomińska, G. Papierowska, W Chuda, K. Chmielewska   

piątek, 05 marca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205)  
2d  Zajęcia odwołane 
4a  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
7a  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205)  
2d  Zajęcia odwołane 
6b ch  Grupa zaczyna od 3 lekcji 
6b dz  Okienko dla uczniów 
6e dz  Okienko dla uczniów 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205)  
2d  Zajęcia odwołane 
6a  Okienko dla uczniów 
7c  Okienko dla uczniów 
8b  J. niemiecki z p. M. Galikowską (przeniesiony z czwartku z 6 lekcji) (nauka zdalna) 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205)  
2d  Zajęcia odwołane 
6e ch  Okienko dla uczniów 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6c ch  Koniec zajęć po 4 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, M. Knitter, K. Chmielewska, K. Zaranek   

czwartek, 04 marca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 205)  
1b  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 205)  
6e ch  Okienko dla uczniów 
6e dz  Okienko dla uczniów 
3a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) (przeniesione z piątku z 5 lekcji) 
8a ch  Informatyka z p. K. Koseckim (przeniesiona z 4 lekcji) (nauka zdalna)  
8a dz  Okienko dla uczniów  
1a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
1b  Koniec zajęć o godz. 11.00 
2a  Koniec zajęć o godz. 11.00 
2d  Koniec zajęć o godz. 11.00 
3d  Koniec zajęć o godz. 11.00 
4c  Okienko dla uczniów 
4d  Okienko dla uczniów 
7b dz  Okienko dla uczniów 
7d  Okienko dla uczniów 
8a ch  Okienko dla uczniów  
8a dz  Okienko dla uczniów 
8d  Okienko dla uczniów 
6e  Okienko dla uczniów 
7a  Okienko dla uczniów 
7b ch  Okienko dla uczniów 
8c  Okienko dla uczniów 
8b  Religia z p. S. Babinską (przeniesiona z piątku z 3 lekcji) (nauka zdalna)  
7d ch  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna)  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, J. Miszke, M. Knitter   

środa, 03 marca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205) 
8a  J. niemiecki z p. M. Galikowską (przeniesiony z 6 lekcji) (nauka zdalna) 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205) 
7b  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Galikowską (nauka zdalna) 
7d ch  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
8b  J. niemiecki z p. M. Galikowską (przeniesiony z 7 lekcji) (nauka zdalna)  
1b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
7d dz  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
8a  Religia z p. B. Rostankowską (przeniesiona z 1 lekcji) (nauka zdalna) 
8b  Fizyka z p. K. Koseckim (przeniesiona z 3 lekcji) (nauka zdalna)  
7d  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, J. Miszke, M. Knitter   

wtorek, 02 marca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. MS) 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205) 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205) 
7c  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, J. Miszke, M. Knitter   

poniedziałek, 01 marca 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS) 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205) 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205) 
1b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 205) 
7b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (przeniesiona z środy z 2 lekcji) (nauka zdalna) 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji  
8b  Okienko dla uczniów 
6a ch  Okienko dla uczniów 
7d dz  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
6b dz  Koniec zajęć po 6 lekcji 
7b  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Galikowską (nauka zdalna) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, J. Miszke, M. Knitter

P. Czarnowski - po 4 lekcji (Konkurs informatyczny)  
 

piątek, 26 lutego 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7b  J. niemiecki z p. M. Galikowską (nauka zdalna) 
7c  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
6d  Plastyka z p. B. Jażdżewską (przeniesiona z 4 lekcji) (nauka zdalna) 
8b  J. niemiecki z p. M. Galikowską (przeniesiony z czwartku z 6 lekcji) (nauka zdalna)  
6d  Koniec zajęć po 3 lekcji 
7a  Okienko dla uczniów 
7d ch  Okienko dla uczniów 
8d ch  J. angielski (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
7d dz  Okienko dla uczniów 
8b  Okienko dla uczniów 
6b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna)  
8a  J. niemiecki z p. M. Galikowską (nauka zdalna) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, J. Miszke, A. Leszczyńska   

czwartek, 25 lutego 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 104) 
3b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 104) 
6d  Okienko dla uczniów 
8a ch  Informatyka z p. K. Koseckim (przeniesiona z 4 lekcji) (nauka zdalna)  
8a dz  Okienko dla uczniów 
3b  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 104) 
6b  Okienko dla uczniów 
7a  Okienko dla uczniów 
7b dz  Okienko dla uczniów 
8a ch  Okienko dla uczniów 
4d ch  Koniec zajęć po 4 lekcji 
6b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna)  
7b ch  Okienko dla uczniów 
4c ch  Koniec zajęć po 5 lekcji 
8b  Religia z p. S. Babinską (przeniesiona z piątku z 3 lekcji) (nauka zdalna)  
8d dz  Okienko dla uczniów 
6d dz  Koniec zajęć po 6 lekcji 
7a  Okienko dla uczniów 
7d ch  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
8d ch  Koniec zajęć po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, J. Miszke, A. Leszczyńska, J. Kulesza, I. Fierek   

środa, 24 lutego 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
7d ch  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna)  
8d dz  J. niemiecki z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
8b  J. niemiecki z p. M. Galikowską (przeniesiony z 7 lekcji) (nauka zdalna) 
8d ch  J. angielski (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna)  
7b ch  Okienko dla uczniów 
7d dz  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna)  
8a  Okienko dla uczniów 
8b  Fizyka z p. K. Koseckim (przeniesiona z 3 lekcji) (nauka zdalna) 
7d  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, J. Miszke, A. Leszczyńska    

wtorek, 23 lutego 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
7c  Okienko dla uczniów 
7a  Okienko dla uczniów 
7a  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, J. Miszke, A. Leszczyńska    

poniedziałek, 22 lutego 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
8d ch  Okienko dla uczniów 
7c  Okienko dla uczniów 
7b dz  Okienko dla uczniów 
8b  Okienko dla uczniów 
8d dz  Okienko dla uczniów 
7c  Okienko dla uczniów 
7d dz  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, J. Miszke, A. Leszczyńska   

piątek, 19 lutego 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8b  J. niemiecki z p. M. Galikowską (przeniesiony z czwartku z 6 lekcji) (nauka zdalna)  
7d ch  Okienko dla uczniów 
7d dz  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
T. Kędzierski, K. Miętka   

czwartek, 18 lutego 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a ch  Okienko dla uczniów 
4b ch  Koniec zajęć po 2 lekcji 
8a ch  Informatyka z p. K. Koseckim (przeniesiona z 4 lekcji) (nauka zdalna) 
8a dz  Okienko dla uczniów 
4a ch  Okienko dla uczniów 
7b dz  Okienko dla uczniów 
8a ch  Okienko dla uczniów 
7b ch  Okienko dla uczniów 
8a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
8a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
8b  Religia z p. S. Babinską (przeniesiona z piątku z 3 lekcji) (nauka zdalna) 
7d ch  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
8a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
8a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
T. Kędzierski, K. Miętka, J. Miszke   

środa, 17 lutego 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7d ch  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna)  
8b  J. niemiecki z p. M. Galikowską (przeniesiony z 7 lekcji) (nauka zdalna)  
7b ch  Okienko dla uczniów 
7d dz  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna)  
8a  Okienko dla uczniów 
8b  Fizyka z p. K. Koseckim (przeniesiona z 3 lekcji) (nauka zdalna)  
7d  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
T. Kędzierski, K. Miętka, J. Miszke   

wtorek, 16 lutego 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a ch  Okienko dla uczniów 
4b ch  Okienko dla uczniów 
4a ch  Okienko dla uczniów 
4b ch  Informatyka z p. I. Fierek (przeniesiona z 5 lekcji) (nauka zdalna) 
4b ch  Koniec zajęć po 4 lekcji 
7a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
7a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
7a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
7a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
T. Kędzierski, K. Miętka, J. Miszke   

poniedziałek, 15 lutego 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
4a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
4a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
4a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
7b dz  Okienko dla uczniów 
8b  Okienko dla uczniów 
5a  Okienko dla uczniów 
7d dz  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
7b  WDŻ z p. E. Keister (przeniesiony z 8 lekcji) (nauka zdalna) 
7a  Koniec zajęć po 7 lekcji 
7b  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
T. Kędzierski, K. Miętka, J. Miszke

E. Bąk (od 6 lekcji) 
 

piątek, 12 lutego 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8b  J. niemiecki z p. M. Galikowską (przeniesiony z czwartku z 6 lekcji) (nauka zdalna) 
1d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7d ch  Okienko dla uczniów 
7d dz  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
T. Kędzierski, K. Miętka, J. Miszke   

czwartek, 11 lutego 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
4a ch  Okienko dla uczniów 
4b ch  Koniec zajęć po 2 lekcji 
8a ch  Informatyka z p. K. Koseckim (przeniesiona z 4 lekcji) (nauka zdalna) 
8a dz  Okienko dla uczniów 
4a ch  Okienko dla uczniów 
7b dz  Okienko dla uczniów 
8a ch  Okienko dla uczniów 
7b ch  Okienko dla uczniów 
8a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
8a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
8b  Religia z p. S. Babinską (przeniesiona z piątku z 3 lekcji) 
7d ch  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
8a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
8a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
8c ch  Koniec lekcji po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
T. Kędzierski, K. Miętka, J. Miszke   

środa, 10 lutego 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7d ch  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
8b  J. niemiecki z p. M. Galikowską (przeniesiony z 7 lekcji) (nauka zdalna) 
7b ch  Okienko dla uczniów 
7d dz  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
8a  Zajęcia z p. J. Namirowską (przeniesione z 8 lekcji) (nauka zdalna) 
8b  Fizyka z p. K. Koseckim (przeniesiona z 3 lekcji) (nauka zdalna) 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
T. Kędzierski, K. Miętka, J. Miszke   

wtorek, 09 lutego 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a ch  Okienko dla uczniów 
4b ch  Okienko dla uczniów 
4a ch  Okienko dla uczniów 
4b ch  Informatyka z p. I. Fierek (przeniesiona z 5 lekcji) (nauka zdalna) 
8b  Okienko dla uczniów 
4b ch  Koniec zajęć po 4 lekcji 
7a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
7a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
7a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
8c  Koniec zajęć po 6 lekcji 
7a ch  Koniec zajęć po 7 lekcji  
7a dz  Koniec zajęć po 7 lekcji  
7c dz  Koniec zajęć po 7 lekcji 
7d  Koniec zajęć po 7 lekcji 
8a  Koniec zajęć po 7 lekcji 
8b  Koniec zajęć po 7 lekcji 
8d  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
T. Kędzierski, K. Miętka, J. Miszke   

poniedziałek, 08 lutego 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
4a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
4a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
4a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
7b dz  Okienko dla uczniów 
8b  Okienko dla uczniów 
7d dz  J. angielski z p. B. Drewczynska (nauka zdalna)  
8c ch  J. angielski z p. D. Oksentowicz (przeniesiony z czwartku z 8 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
T. Kędzierski, K. Miętka, J. Miszke   

piątek, 05 lutego 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6b  Okienko dla uczniów 
7a  Okienko dla uczniów  
8b  J. niemiecki z p. M. Galikowską (przeniesiony z czwartku z 6 lekcji) (nauka zdalna) 
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (nauka zdalna) 
7b  Okienko dla uczniów  
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (nauka zdalna) 
7b  Okienko dla uczniów  
7d ch  Okienko dla uczniów  
4b dz  Koniec zajęć po 5 lekcji 
7a ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim (przeniesione z 8 lekcji) (nauka zdalna) 
7a dz  Okienko dla uczniów 
7c ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim (przeniesione z 8 lekcji) (nauka zdalna) 
7c dz  Koniec zajęć po 5 lekcji 
7d dz  Okienko dla uczniów  
8a  Okienko dla uczniów  
8b  Okienko dla uczniów  
7a ch  Koniec zajęć po 7 lekcji 
7c ch  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, T. Kędzierski, J. Namirowska, I. Fierek, J. Miszke

E. Wamka - zajęcia logopedyczne - odwołane 
 

czwartek, 04 lutego 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
4a ch  Okienko dla uczniów 
4b ch  Koniec zajęć po 2 lekcji 
8a  Okienko dla uczniów 
4a ch  Okienko dla uczniów 
6b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) 
7b dz  Okienko dla uczniów 
8a  Okienko dla uczniów 
4d ch  Okienko dla uczniów 
7b ch  Okienko dla uczniów 
8a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
8b  Okienko dla uczniów 
4c ch  Koniec zajęć po 5 lekcji 
7a  J. polski z p. M. Kunda (przeniesiony z piątku z 6 lekcji) 
8a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
8b  Religia z p. S. Babinską (przeniesiona z piątku z 3 lekcji) (nauka zdalna) 
8c dz  Okienko dla uczniów 
6d dz  Koniec zajęć po 6 lekcji 
7d ch  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
8a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
8d ch  Koniec zajęć po 6 lekcji 
7b  Koniec zajęć po 7 lekcji 
8a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
8c ch  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, T. Kędzierski, J. Namirowska, I. Fierek, J. Miszke

E. Wamka - zajęcia logopedyczne - odwołane 
 

środa, 03 lutego 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7d ch  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
8b  Okienko dla uczniów 
7b  Okienko dla uczniów 
4b  Przyroda z p. E. Keister (przeniesiona z 5 lekcji) (nauka zdalna) 
7a  Okienko dla uczniów 
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (przeniesiona z 4 lekcji) (nauka zdalna) 
6d ch  Koniec zajęć po 4 lekcji 
7b ch  Okienko dla uczniów 
8b  Okienko dla uczniów 
4c dz  Koniec zajęć po 5 lekcji 
7d dz  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
8a ch  Informatyka z p. K. Koseckim (przeniesiona z czwartku z 4 lekcji) (nauka zdalna) 
8a dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (przeniesiona z czwartku z 4 lekcji) (nauka zdalna) 
4b  Koniec zajęć po 6 lekcji 
8b  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, T. Kędzierski, J. Namirowska, I. Fierek, J. Miszke   

wtorek, 02 lutego 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a gr1  Grupa zaczyna od 2 lekcji  
6c ch  Okienko dla uczniów 
4a ch  Okienko dla uczniów 
4b ch  Koniec zajęć po 2 lekcji 
6b  Okienko dla uczniów 
4a ch  Okienko dla uczniów 
8a  Okienko dla uczniów 
7a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
8b  Okienko dla uczniów 
6c dz  Okienko dla uczniów 
7a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
7a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
7a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, T. Kędzierski, J. Namirowska, I. Fierek, J. Miszke   

poniedziałek, 01 lutego 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
7b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
4a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
4a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
6b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna)  
4a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
4b  Zajęcia z wychowawcą z p. K. Mróz (przeniesione z środy z 7 lekcji) 
7b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (przeniesiona z 1 lekcji) (nauka zdalna) 
6e dz  Okienko dla uczniów 
8a  Okienko dla uczniów  
8b  Okienko dla uczniów 
6b ch  Okienko dla uczniów 
7a  J. niemiecki z p. D. Oksentowicz (przeniesiony z 7 lekcji) (nauka zdalna)  
7d dz  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
7a  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Miętka, T. Kędzierski, J. Namirowska, I. Fierek, J. Miszke   

piątek, 29 stycznia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 208) 
6c  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
7c  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna)  
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) 
5a  Okienko dla uczniów 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) 
6b  J. angielski (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (przeniesiony z 7 lekcji) (nauka zdalna)  
6d  Okienko dla uczniów 
7a  Okienko dla uczniów 
8b  Okienko dla uczniów 
2a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b  Koniec zajęć po 3 lekcji 
7b  Okienko dla uczniów 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a ch  Koniec zajęć po 4 lekcji 
4a dz  Okienko dla uczniów 
7b  Okienko dla uczniów 
7d ch  Okienko dla uczniów  
8d ch  J. angielski (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna)  
7d dz  Okienko dla uczniów  
8a  Okienko dla uczniów 
8b  Okienko dla uczniów 
6b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (przeniesiona z 3 lekcji) (nauka zdalna) 
8b  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
S. Babinska, B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, J. Miszke, K. Miętka, J. Słomińska, T. Kędzierski, J. Namirowska, I. Fierek   

czwartek, 28 stycznia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS)  
7d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
8b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106)  
4a  Okienko dla uczniów 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106)  
4a ch  Okienko dla uczniów 
4b ch  Koniec zajęć po 2 lekcji 
4d  Okienko dla uczniów 
6d  J. angielski z p. K. Zaranek (nauka zdalna) 
8a ch  Informatyka z p. K. Koseckim (nauka zdalna) (przeniesiona z 4 lekcji) 
8a dz  Okienko dla uczniów 
2a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4a ch  Okienko dla uczniów 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna)  
7b dz  Okienko dla uczniów  
8a ch  Okienko dla uczniów 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna)  
7b ch  Okienko dla uczniów  
8a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
8b ch  Koniec zajęć po 4 lekcji 
8b dz  Okienko dla uczniów  
7a  Koniec zajęć po 5 lekcji 
8a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
8d dz  Okienko dla uczniów 
7d ch  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
8a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
8c  Koniec zajęć po 6 lekcji 
7b  Koniec zajęć po 7 lekcji 
8a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
S. Babinska, B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, J. Miszke, K. Miętka, J. Słomińska, T. Kędzierski   

środa, 27 stycznia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. MS)  
8b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
1c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 308) (przeniesione z 5 lekcji)  
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106)  
7d ch  Okienko dla uczniów 
8b  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) (przeniesiony z 1 lekcji) 
8d dz  J. niemiecki z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106)  
7a  Okienko dla uczniów 
7b  Okienko dla uczniów 
8d ch  J. angielski (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna)  
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) (przeniesione z czwartku z 5 lekcji) 
4b  Okienko dla uczniów 
7a  Okienko dla uczniów 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji  
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6d ch  Koniec zajęć po 4 lekcji 
7b ch  Okienko dla uczniów 
8b  Okienko dla uczniów 
4c dz  Koniec zajęć po 5 lekcji 
7d dz  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
8a  Koniec zajęć po 5 lekcji 
8c ch  Okienko dla uczniów 
8c dz  Koniec zajęć po 5 lekcji 
8b  Okienko dla uczniów 
7a  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
S. Babinska, B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, J. Miszke, K. Miętka, J. Słomińska, T. Kędzierski, I. Fierek, J. Namirowska   

wtorek, 26 stycznia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) 
5a gr1  Grupa zaczyna od 2 lekcji 
6c ch  Grupa zaczyna od 3 lekcji 
6c dz  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
6d  J. angielski z p. K. Zaranek (nauka zdalna) 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) 
5a  Okienko dla uczniów  
7c  Okienko dla uczniów 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) 
4a ch  Okienko dla uczniów 
4b ch  Koniec zajęć po 2 lekcji 
4d  Okienko dla uczniów  
6b  Okienko dla uczniów 
7a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (nauka zdalna) (przeniesiona z środy z 8 lekcji)  
1c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 308) (przeniesione z piątku z 5 lekcji) 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) 
4a ch  Okienko dla uczniów 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
6c dz  Okienko dla uczniów 
7a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
7a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
7a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
S. Babinska, B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, J. Miszke, K. Miętka, J. Słomińska, T. Kędzierski, I. Fierek   

poniedziałek, 25 stycznia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106)  
4a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
4a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
6b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
7b  Klasa zaczyna od 3 lekcji 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106)  
4a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
8d ch  Grupa zaczyna od 3 lekcji 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106)  
4a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
6b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) 
7c  J. angielski z p. B. Drewczyńską (nauka zdalna) 
2b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) (przeniesione z 5 lekcji) 
4a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
4b  Matematyka z p. J. Namirowską (nauka zdalna) 
7b dz  Okienko dla uczniów 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6e dz  Okienko dla uczniów 
7a  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna) (przeniesione z środy z 9 lekcji) 
8b  Okienko dla uczniów 
8d dz  J. angielski (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
6b ch  Okienko dla uczniów 
7c  Okienko dla uczniów 
7d dz  J. angielski z p. B. Drewczyńska (nauka zdalna) 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
S. Babinska, B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, J. Miszke, K. Miętka, J. Słomińska, T. Kędzierski, I. Fierek   

piątek, 22 stycznia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6c  Klasa zaczyna od 4 lekcji 
7c  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
8d  Klasa zaczyna od 3 lekcji 
5a  Okienko dla uczniów 
6c  zajęcia przeniesione na 6 lekcję 
7b  Okienko dla uczniów  
6d  Koniec zajęć po 2 lekcji 
8b  Okienko dla uczniów 
2a  Koniec zajęć po 3 lekcji 
8b  Okienko dla uczniów 
4a ch  Koniec zajęć po 4 lekcji 
4a dz  Okienko dla uczniów 
7a  Okienko dla uczniów  
7d ch  Okienko dla uczniów  
8a  Okienko dla uczniów 
8d ch  J. angielski (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
6a  Okienko dla uczniów 
6c  J. polski z p. K. Porożynską (przeniesiony z 2 lekcji) (nauka zdalna) 
7c  Okienko dla uczniów  
7d dz  Okienko dla uczniów  
8b  Okienko dla uczniów 
6b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
8a  Okienko dla uczniów 
8c  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, J. Miszke. K. Miętka, M. Talewski, B. Karczyńska

W. Chuda (zajęcia rewalidacyjne - odwołane) 
 

czwartek, 21 stycznia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2c  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 105) 
5a  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
7d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
8b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
2c  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 105) 
4a  Okienko dla uczniów 
8c  Okienko dla uczniów 
2c  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. MS) 
4a ch  Okienko dla uczniów 
4b ch  Koniec zajęć po 2 lekcji 
4d  Okienko dla uczniów 
6d  J. angielski z p. K. Zaranek (nauka zdalna) 
8a ch  Informatyka z p. K. Koseckim (przeniesiona z 4 lekcji) (nauka zdalna) 
8a dz  Okienko dla uczniów 
8d  Okienko dla uczniów 
2c  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 105) 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4a ch  Okienko dla uczniów 
6b  Okienko dla uczniów 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
7b dz  J. niemiecki z p. M. Galikowską (nauka zdalna) 
8a ch  Okienko dla uczniów 
8d  Okienko dla uczniów 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d ch  Okienko dla uczniów 
6b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
7b ch  Okienko dla uczniów 
8a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą (nauka zdalna) 
4c ch  Koniec zajęć po 5 lekcji 
8a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą (nauka zdalna) 
8b  J. niemiecki z p. M. Galikowską (nauka zdalna) 
8d dz  Okienko dla uczniów 
6d dz  Koniec zajęć po 6 lekcji 
7a  Koniec zajęć po 6 lekcji 
7d ch  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna) 
8a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą (nauka zdalna) 
8c  Koniec zajęć po 6 lekcji 
8a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą (nauka zdalna) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, S. Babinska, B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, J. Miszke. K. Miętka, M. Talewski, I. Fierek, T. Kędzierski

W. Chuda (zajęcia rewalidacyjne - odwołane) 
 

środa, 20 stycznia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2c  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 105)  
6c  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
8b  Matematyka z p. J. Namirowską (przeniesiona z 2 lekcji) (nauka zdalna) 
1c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 102) (przeniesione z 5 lekcji) 
2c  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 105)  
5a  Okienko dla uczniów 
7d ch  Okienko dla uczniów 
8b  J. angielski z p. B. Drewczynską (przeniesiony z 1 lekcji) (nauka zdalna) 
8d dz  J. niemiecki z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
2c  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 105)  
7a  Okienko dla uczniów 
8d ch  J. angielski (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
2a  Zajęcia z p. A. Słomińską (s. 106) (przeniesione z czwartku z 5 lekcji) 
8b  Okienko dla uczniów 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7b ch  J. niemiecki z p. M. Galikowską (nauka zdalna) 
7d dz  J. angielski z p. B. Drewczynską (nauka zdalna)  
8a  J. niemiecki z p. M. Galikowską (nauka zdalna)  
8c ch  Okienko dla uczniów 
8c dz  Koniec zajęć po 5 lekcji 
8b  J. niemiecki z p. M. Galikowską (nauka zdalna)  
7a  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, S. Babinska, B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, J. Miszke. K. Miętka, M. Talewski

W. Chuda (zajęcia rewalidacyjne - odwołane) 
 

wtorek, 19 stycznia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2c  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 105) 
6c  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
6d  J. angielski z p. K. Zaranek (nauka zdalna) 
8b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
2c  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 105) 
4d  Okienko dla uczniów 
5a  Okienko dla uczniów 
7c  Okienko dla uczniów 
4d  Okienko dla uczniów 
7a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (nauka zdalna) (przeniesiona z środy z 8 lekcji) 
8b  Okienko dla uczniów 
1c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
2c  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 105) 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna)  
8c  Okienko dla uczniów 
2c  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 105) 
8a  Okienko dla uczniów 
8c  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, S. Babinska, B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, J. Miszke. K. Miętka, M. Talewski

W. Chuda (zajęcia rewalidacyjne - odwołane) 
 

poniedziałek, 18 stycznia 2021r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2c  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 105) 
6b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
6c  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
7b  Klasa zaczyna od 3 lekcji 
2c  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 105) 
8d ch  Grupa zaczyna od 3 lekcji 
7c  J. angielski z p. B. Drewczyńską (nauka zdalna) 
8a  Okienko dla uczniów 
2b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) (przeniesione z 5 lekcji) 
2c  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 105) 
6a  Okienko dla uczniów 
7b dz  Okienko dla uczniów 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7a  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna) (przeniesione z środy z 9 lekcji) 
8b  Okienko dla uczniów 
8d dz  J. angielski (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
7c  Okienko dla uczniów 
7d dz  J. angielski z p. B. Drewczyńska (nauka zdalna) 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, S. Babinska, B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, J. Miszke. K. Miętka, M. Talewski

W. Chuda (zajęcia rewalidacyjne - odwołane) 
 

wtorek, 22 grudnia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6d  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna)  
7d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
7c  Okienko dla uczniów 
7a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (nauka zdalna) 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna)  
8b  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna)  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, K. Mróz   

poniedziałek, 21 grudnia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6b  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna)  
7a  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
7b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
6d  Okienko dla uczniów 
7b  Religia z p. S. Babinską (nauka zdalna) 
8d ch  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna)  
4d  Okienko dla uczniów 
7c  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna)  
6b  Okienko dla uczniów 
8d dz  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna)  
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna)  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, K. Mróz   

piątek, 18 grudnia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7c  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
6d  Okienko dla uczniów 
4a  Okienko dla uczniów 
4c ch  Koniec zajęć po 3 lekcji 
4d ch  Koniec zajęć po 3 lekcji 
6e  Okienko dla uczniów 
8d ch  Okienko dla uczniów 
8b  Okienko dla uczniów 
6a  Koniec zajęć po 6 lekcji 
6b  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
6b ch  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska

B. Ringwelska, J. Wycinka (4 i 5 lekcja) 
 

czwartek, 17 grudnia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6d  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
6b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
8d dz  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
7a  Koniec zajęć po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska   

środa, 16 grudnia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8b  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
8d dz  Okienko dla uczniów 
8d ch  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
4c ch  Koniec zajęć po 4 lekcji 
4d ch  Koniec zajęć po 4 lekcji 
7a  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna) 
5a gr1  Koniec zajęć po 5 lekcji 
8d  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna)  
7a  Okienko dla uczniów  
8c ch  Koniec zajęć po 7 lekcji 
8d ch  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska

B. Ringwelska, J. Wycinka (po 4 lekcji) 
 

wtorek, 15 grudnia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
6b  Klasa zaczyna od 3 lekcji 
6d  Klasa zaczyna od 3 lekcji 
3d  Zajęcia z p. W. Kamińską (nauka zdalna) (przeniesione z 5 lekcji) 
7c  Okienko dla uczniów 
8d  Okienko dla uczniów  
2c  Zajęcia z p. M. Adamczyk (nauka zdalna) (przeniesione z 5 lekcji) 
7a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (nauka zdalna) (przeniesiona z środy z 8 lekcji)  
8a  Okienko dla uczniów  
8d  Okienko dla uczniów  
1d  Koniec zajęć po 3 lekcji 
6d  Okienko dla uczniów  
6e  Okienko dla uczniów 
7a  J. angielski z D. Oksentowicz (nauka zdalna)  
1a  Koniec zajęć po 4 lekcji 
2c  Koniec zajęć po 4 lekcji 
3b  Koniec zajęć po 4 lekcji 
3d  Koniec zajęć po 4 lekcji 
8c  Biologia z p. B. Spica (nauka zdalna) 
8a  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna) 
6b  Koniec zajęć po 6 lekcji 
7d  Okienko dla uczniów 
8a  Koniec zajęć po 7 lekcji 
8d  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Gajewska, B. Jażdżewska, A. Leszczyńska

M. Kunda, J. Jażdżewska, B. Rostankowska  
 

poniedziałek, 14 grudnia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
6b  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
7b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
4c  Okienko dla uczniów 
7b  Religia z p. S. Babinską (nauka zdalna) 
8d ch  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
1d  Zajęcia z p. E. Bonkowską (nauka zdalna) (przeniesione z 5 lekcji) 
7c  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
1d  Koniec zajęć po 4 lekcji 
3b  Koniec zajęć po 4 lekcji 
8c dz  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
7c  Okienko dla uczniów 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, A. Wiencelewska   

piątek, 11 grudnia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7c  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
6c  Okienko dla uczniów 
4a  Okienko dla uczniów 
6d  Okienko dla uczniów 
7d ch  Okienko dla uczniów 
8d ch  J. angielski (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
6c  J. polski z p. K. Porożynską (nauka zdalna) (przeniesiony z 2 lekcji) 
7d dz  Okienko dla uczniów 
8b  Okienko dla uczniów 
4a  J. polski z p. K. Porożynską (nauka zdalna) (przeniesiony z 3 lekcji) 
6b  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, K. Miętka

K. Porożynska (2 i 3 lekcja) 
 

czwartek, 10 grudnia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7d  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
6d  Okienko dla uczniów 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
6b  J.angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
6b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
8d dz  Okienko dla uczniów 
7a  Koniec zajęć po 6 lekcji 
7d ch  Koniec zajęć po 6 lekcji 
8c ch  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) (przeniesiony z środy z 7 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, K. Miętka   

środa, 09 grudnia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
7d ch  Okienko dla uczniów 
8d dz  J. niemiecki z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
8d  J. angielski (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
7d dz  Okienko dla uczniów 
8c ch  Okienko dla uczniów 
8d  Okienko dla uczniów 
7a  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, K. Miętka   

wtorek, 08 grudnia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
7c  Okienko dla uczniów 
3b  Zajęcia z p. J. Kulesza (nauka zdalna) (przeniesione z 4 lekcji) 
6c  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
7a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (nauka zdalna) (przeniesiona z środy z 8 lekcji) 
3b  Okienko dla uczniów 
7a  J. angielski z D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, K. Miętka   

poniedziałek, 07 grudnia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
7b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
7b  Religia z p. S. Babinską (nauka zdalna)  
8d ch  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
7c  Okienko dla uczniów 
1a  J. angielski z p. K. Zaranek (nauka zdalna) 
6b  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
7d  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna) 
8c dz  Okienko dla uczniów 
8d dz  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
7c  Okienko dla uczniów 
7d dz  Okienko dla uczniów 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
7c  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, K. Miętka, K. Kosecki   

piątek, 04 grudnia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
7c  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
7b  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
6d  Okienko dla uczniów 
1a  Koniec zajęć po 3 lekcji 
3b  Koniec zajęć po 3 lekcji 
6d  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
7a  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
7b  Zajęcia z wychowawcą z p. J. Namirowską (nauka zdalna) 
7d ch  Okienko dla uczniów 
8d ch  Okienko dla uczniów 
7c  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
7d dz  Okienko dla uczniów 
8b  Zajęcia z p. K. Porożynską (nauka zdalna) (zajęcia przeniesione z wtorku z 7 lekcji) 
6b  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, K. Miętka   

czwartek, 03 grudnia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3d  Klasa zaczyna od 5 lekcji 
7d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
5a  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
6d  Okienko dla uczniów 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna)  
3d  Zajęcia z p. L. Pozorską (nauka zdalna) 
6b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna)  
3d  Zajęcia z p. L. Pozorską (nauka zdalna) 
8d dz  Informatyka z p. K. Koseckim (nauka zdalna) 
7a  Koniec zajęć po 6 lekcji 
7d ch  Koniec zajęć po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, W. Kamińska, A. Leszczyńska, K. Miętka   

środa, 02 grudnia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3d  Klasa zaczyna od 4 lekcji 
4b  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
8b  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
4d  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
6d  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (nauka zdalna) (przeniesiona z poniedziałku z 4 lekcji)  
8d dz  Okienko dla uczniów 
3b  Zajęcia z p. J. Kulesza (nauka zdalna) (przeniesione z piątku z 4 lekcji) 
4c  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
8d ch  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
4b  Okienko dla uczniów 
6a  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
6d ch  Informatyka z p. K. Koseckim (nauka zdalna) 
3d  Zajęcia z p. L. Pozorską (nauka zdalna) 
4c dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) 
6e  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
3d  Zajęcia z p. L. Pozorską (nauka zdalna) 
7a  Okienko dla uczniów 
8d dz  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, I. Fierek, W. Kamińska, A. Leszczyńska   

wtorek, 01 grudnia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
4a  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
5a gr1  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna)  
6d  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna)  
6c ch  Okienko dla uczniów 
6c dz  Okienko dla uczniów 
7c  Okienko dla uczniów  
1c  Okienko dla uczniów 
3d  Okienko dla uczniów 
6b  Okienko dla uczniów 
6c  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
7a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (nauka zdalna) (przeniesiona z środy z 8 lekcji)  
1b  Koniec zajęć po 3 lekcji 
3d  Okienko dla uczniów 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna)  
3d  Okienko dla uczniów 
4b ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna)  
6e ch  Okienko dla uczniów 
3d  Zajęcia z p. L. Pozorską (nauka zdalna) 
6c  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (nauka zdalna)  
3d  Zajęcia z p. L. Pozorską (nauka zdalna) 
8b  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, I. Fierek, W. Kamińska, A. Leszczyńska   

poniedziałek, 30 listopada 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
3d  Klasa zaczyna od 3 lekcji 
6b  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna)  
7b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
3a  Okienko dla uczniów 
7b  Religia z p. S. Babinską (nauka zdalna) 
8d ch  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna)  
6a  Okienko dla uczniów 
6b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) 
7c  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna)  
1a  Koniec zajęć po 3 lekcji 
3d  Zajęcia z p. L. Pozorską (nauka zdalna)  
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (nauka zdalna) 
6b  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
6d  Biologia z p. E. Bąk (nauka zdalna) (przeniesiona z środy z 2 lekcji) 
3d  Zajęcia z p. L. Pozorską (nauka zdalna)  
6c dz  Koniec zajęć po 4 lekcji 
6e dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) 
7d  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) (przeniesiona z czwartku z 1 lekcji)  
8d dz  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna)  
6b ch  Informatyka z p. K. Koseckim (nauka zdalna) 
6e dz  Koniec zajęć po 5 lekcji 
7c  Okienko dla uczniów 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna)  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, W. Kamińska, K. Zaranek   

piątek, 27 listopada 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3d  Klasa zaczyna od 6 lekcji 
4a  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
6d  Klasa zaczyna od 4 lekcji 
7c  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
6e dz  Okienko dla uczniów 
7b  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
6a  Okienko dla uczniów 
6b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (nauka zdalna) 
7a  Matematyka z p. J. Namirowską (nauka zdalna) (przeniesiona z 5 lekcji)  
8c  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna) 
1a  Koniec zajęć po 3 lekcji 
3b  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) (przeniesiony z środy z 3 lekcji) 
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (nauka zdalna) 
6d  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
6e ch  Okienko dla uczniów 
8c  Okienko dla uczniów 
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (nauka zdalna) 
6b  Okienko dla uczniów 
6c ch  Koniec zajęć po 4 lekcji 
7a  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) (przeniesiona z 3 lekcji) 
7b  Zajęcia z wychowawcą z p. J. Namirowską (nauka zdalna)  
8d ch  Okienko dla uczniów 
3d  Zajęcia z p. L. Pozorską (nauka zdalna) 
4b dz  Informatyka z p. E. Bonkowską (nauka zdalna) 
6e  Koniec zajęć po 5 lekcji 
7c  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
8b  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna) 
3d  Zajęcia z p. L. Pozorską (nauka zdalna) 
6b  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, W. Kamińska, M. Gajewska, K. Zaranek   

czwartek, 26 listopada 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3d  Klasa zaczyna od 4 lekcji 
7d  Zajęcia z p. K. Miętką (nauka zdalna) (przeniesione z poniedziałku z 5 lekcji) 
5a  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
6e ch  Okienko dla uczniów 
3a  Okienko dla uczniów 
6d  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna)  
6b  Okienko dla uczniów 
6e dz  Okienko dla uczniów 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna)  
3d  Zajęcia z p. L. Pozorską (nauka zdalna) 
4a  Okienko dla uczniów 
4d ch  Informatyka (cala klasa) z p. E. Bonkowską 
6b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna)  
3d  Zajęcia z p. L. Pozorską (nauka zdalna) 
4c ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna)  
6c dz  Koniec zajęć po 5 lekcji 
8d dz  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna)  
4a  Koniec zajęć po 6 lekcji 
6d dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna)  
7a  Koniec zajęć po 6 lekcji 
7c dz  Koniec zajęć po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, W. Kamińska, K. Zaranek
M. Szmagliński (po 6 lekcji)
E. Keister (po 6 lekcji) 
 

środa, 25 listopada 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3d  Zajęcia z p. L. Pozorską (nauka zdalna) (godzinę spotkania wyznaczy i przekaże klasie p. L. Pozorska) 
4b  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
8b  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna)  
4d dz  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
6d  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (nauka zdalna) (przeniesiona z poniedziałku z 4 lekcji) 
8d dz  Okienko dla uczniów 
3b  Zajęcia z p. J. Kulesza (nauka zdalna) (przeniesione z piątku z 4 lekcji) 
4c  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
8d ch  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
4b  Okienko dla uczniów 
6a  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
6d ch  Informatyka z p. K. Koseckim (nauka zdalna) 
4c dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) 
6e  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, W. Kamińska    

wtorek, 24 listopada 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3d  Zajęcia odwołane 
5a gr1  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) 
6d  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
6c ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (nauka zdalna) 
7c  Okienko dla uczniów 
3d  Zajęcia odwołane 
6b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) 
6c  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
7a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (nauka zdalna) (przeniesiona z środy z 8 lekcji) 
7b dz  Okienko dla uczniow 
3d  Zajęcia odwołane 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
3d  Zajęcia odwołane 
4b ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) 
6c  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (nauka zdalna) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, W. Kamińska    

poniedziałek, 23 listopada 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3d  Zajęcia odwołane 
6b  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
7b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
3d  Zajęcia odwołane 
7b  Religia z p. S. Babinską (nauka zdalna) 
8d ch  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
6b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna)  
7c  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
1a  J. angielski z p. K. Zaranek (nauka zdalna) 
3d  Zajęcia odwołane 
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (nauka zdalna)  
6b  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
6d  Biologia z p. E. Bąk (nauka zdalna) (przeniesiona z środy z 2 lekcji) 
3d  Zajęcia odwołane 
6e dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) 
7d  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) (przeniesiona z czwartku z 1 lekcji)  
8d dz  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
6b ch  Informatyka z p. K. Koseckim (nauka zdalna) 
7c  Okienko dla uczniów 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, W. Kamińska   

piątek, 20 listopada 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
4d  Klasa zaczyna od 3 lekcji 
6d  Klasa zaczyna od 3 lekcji 
7c  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna)  
7b  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
6b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (nauka zdalna) 
6d  Okienko dla uczniów 
7a  Matematyka z p. J. Namirowską (nauka zdalna) (przeniesiona z 5 lekcji) 
8c  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna) 
1a  Koniec zajęć po 3 lekcji 
3b  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) (przeniesiony z środy z 3 lekcji) 
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (nauka zdalna) 
6d  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
8c  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna) 
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (nauka zdalna) 
6b  Okienko dla uczniów 
7a  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
7b  Zajęcia z wychowawcą z p. J. Namirowską (nauka zdalna) 
8d ch  Okienko dla uczniów 
4b dz  Informatyka z p. E. Bonkowską (nauka zdalna) 
7c  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
8b  Okienko dla uczniów 
6b  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna)  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, A. Dzięcielska-Jasnoch, M. Gajewska   

czwartek, 19 listopada 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
7d  Zajęcia z p. K. Miętką (nauka zdalna) (przeniesione z poniedziałku z 5 lekcji)  
8a  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
5a  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
6b  Okienko dla uczniów 
8b  Okienko dla uczniów 
6d  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna)  
8c  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna) 
6b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna)  
8a dz  Okienko dla uczniów 
8c  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna) 
4d ch  Informatyka (cala klasa) z p. E. Bonkowską 
6b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna)  
4c ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) 
8d dz  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna)  
6d dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna)  
7a  Koniec zajęć po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Spica, B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, A. Dzięcielska-Jasnoch, M. Gajewska   

środa, 18 listopada 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
6d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
8b  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
8c  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
4d  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
6d  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (nauka zdalna) (przeniesiona z poniedziałku z 4 lekcji) 
7b  Okienko dla uczniów 
8a  Okienko dla uczniów 
8d dz  Okienko dla uczniów 
3b  Zajęcia z p. J. Kulesza (nauka zdalna) (przeniesione z piątku z 4 lekcji) 
4c  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
8a  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna) 
8d ch  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
2c  Koniec zajęć po 3 lekcji 
4b  Okienko dla uczniów 
8c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (nauka zdalna) 
2a  Koniec zajęć po 4 lekcji 
6a  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
6d ch  Informatyka z p. K. Koseckim (nauka zdalna) 
8c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (nauka zdalna) (lekcja przeniesiona z wtorku 7 lekcja) 
8c  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna) 
4c dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) 
6e  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
4a  Koniec zajęć po 6 lekcji 
6e kasz  Koniec zajęć po 6 lekcji 
7b kasz  Koniec zajęć po 6 lekcji 
7a  Koniec zajęć po 7 lekcji 
8b  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Spica, B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, A. Dzięcielska-Jasnoch, M. Gajewska
E. Keister (po 5 lekcji) 
 

wtorek, 17 listopada 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a gr1  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) 
6d  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
8d  Klasa zaczyna od 4 lekcji 
6c ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (nauka zdalna) 
7a  Okienko dla uczniów 
7c  Okienko dla uczniów 
7d  Okienko dla uczniów 
2c  Okienko dla uczniów 
6b  Okienko dla uczniów 
6c  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
7a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (nauka zdalna) (przeniesiona z środy z 8 lekcji) 
7c  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna) 
8a  Okienko dla uczniów 
1d  Koniec zajęć po 3 lekcji 
6d  Okienko dla uczniów  
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna)  
1a  Koniec zajęć po 4 lekcji 
4b ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) 
8c  Okienko dla uczniów  
8c  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna) 
6c  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (nauka zdalna)  
8a  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna) 
7d  Okienko dla uczniów 
8c  okienko dla uczniów (lekcja przeniesiona na środę 5 lekcja) 
8c  Okienko dla uczniów 
8d  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Spica, B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, A. Dzięcielska-Jasnoch, J. Jażdżewska, M. Gajewska
K. Chmielewska, M. Kunda (szkolenie od 2 do 5 lekcji), D. Szlachcikowska (7 lekcja) 
 

poniedziałek, 16 listopada 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
6b  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
7b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
7d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
4d  Okienko dla uczniów 
7b  Religia z p. S. Babinską (nauka zdalna) 
7c  Okienko dla uczniów 
8d ch  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
2c  Okienko dla uczniów 
6b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) 
7c  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
1a  J. angielski z p. K. Zaranek (nauka zdalna) 
2a  Koniec zajęć po 3 lekcji 
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (nauka zdalna) 
6b  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
6d  Biologia z p. E. Bąk (nauka zdalna) (przeniesiona z środy z 2 lekcji) 
7d  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna) 
1d  Koniec zajęć po 4 lekcji 
6e dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna)  
7d  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) (przeniesiona z czwartku z 1 lekcji) 
8d dz  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
6b ch  Informatyka z p. K. Koseckim (nauka zdalna) 
7c  Okienko dla uczniów  
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Spica, B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, J. Jażdżewska, A. Dzięcielska-Jasnoch   

piątek, 13 listopada 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
4d  Klasa zaczyna od 3 lekcji 
7c  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna)  
7b  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
6b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (nauka zdalna)  
6d  Okienko dla uczniów 
7a  Matematyka z p. J. Namirowską (nauka zdalna) (przeniesiona z 5 lekcji) 
1a  Koniec zajęć po 3 lekcji 
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (nauka zdalna)  
4d  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (nauka zdalna)  
7a  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) (przeniesiona z 3 lekcji) 
7b  Zajęcia z wychowawcą z p. J. Namirowską (nauka zdalna) 
8d ch  Okienko dla uczniów 
4b dz  Informatyka z p. E. Bonkowską (nauka zdalna)  
7c  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
8b  Okienko dla uczniów 
6b  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna)  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, J. Jażdżewska, P. Gliszczyński, A. Dzięcielska-Jasnoch   

czwartek, 12 listopada 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4d  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
7d  Zajęcia z p. K. Miętką (nauka zdalna) (przeniesione z poniedziałku z 5 lekcji) 
8d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
4b  Okienko dla uczniów 
5a  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
6d  Okienko dla uczniów 
1a  Okienko dla uczniów 
6c  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (nauka zdalna) 
6d  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
6a  Okienko dla uczniów 
6b  Matematyka z p. J. Namirowską (nauka zdalna) 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
2c  Koniec zajęć po 4 lekcji 
4d ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (nauka zdalna)  
4d ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (nauka zdalna)  
6b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
4c ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) 
6d  Okienko dla uczniów 
8d dz  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
6d dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) 
7a  Koniec zajęć po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, J. Jażdżewska, P. Gliszczyński    

wtorek, 10 listopada 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a inf1  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) 
6d  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
6c ch  Okienko dla uczniów 
6d  Okienko dla uczniów 
7c  Okienko dla uczniów 
2c  Okienko dla uczniów 
6b  Okienko dla uczniów 
6c  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
7a  Okienko dla uczniów 
1d  Koniec zajęć po 3 lekcji 
4c  Okienko dla uczniów 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
1a  Koniec zajęć po 4 lekcji 
4b ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna)  
4d  Okienko dla uczniów 
6b  Okienko dla uczniów 
6c dz  Okienko dla uczniów 
6e kasz  Koniec zajęć po 5 lekcji 
7b  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna) (przeniesione z 8 lekcji)  
7b  Koniec zajęć po 6 lekcji 
7c  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna) 
7d  Okienko dla uczniów 
7d  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna)  
8d  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, J. Jażdżewska, A. Dzięcielska-Jasnoch, P. Gliszczyński   

poniedziałek, 09 listopada 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
6b  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
7b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
4d  Okienko dla uczniów 
7b  Religia z p. S. Babinską (nauka zdalna) 
7c  Okienko dla uczniów 
8d ch  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
2c  Okienko dla uczniów 
6b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) 
7c  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
1a  J. angielski z K. Zaranek (nauka zdalna) 
2a  Koniec zajęć po 3 lekcji 
4b  Matematyka z p. J. Namirowską (nauka zdalna) 
6b  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
7d  Okienko dla uczniów 
1d  Koniec zajęć po 4 lekcji 
6e dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) 
7d  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) (przeniesiona z czwartku z 1 lekcji) 
8d dz  J. angielski z p. K. Miętką (nauka zdalna) 
6b ch  Informatyka z p. K. Koseckim (nauka zdalna) 
7c  Okienko dla uczniów 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, J. Jażdżewska, A. Dzięcielska-Jasnoch   

piątek, 06 listopada 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
7c  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
7b  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
6b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (nauka zdalna) 
6d  Okienko dla uczniów 
7a  Matematyka z p. J. Namirowską (nauka zdalna) (przeniesiona z 5 lekcji)  
1a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
2b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (nauka zdalna) 
6d  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (nauka zdalna) 
7a  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) (przeniesiona z 3 lekcji) 
7b  Zajęcia z wychowawcą z p. J. Namirowską (nauka zdalna)  
7d ch  Okienko dla uczniów 
8d  J. angielski (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
4b dz  Informatyka z p. E. Bonkowską (nauka zdalna) 
7c  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
7d dz  Okienko dla uczniów 
8b  Okienko dla uczniów 
6b  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, K. Miętka, P. Gliszczyński, J. Jażdżewska

E. Wamka - (zajęcia logopedyczne - odwołane) 
 

czwartek, 05 listopada 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
7d  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
8d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
4b  Okienko dla uczniów 
5a  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
6d  Okienko dla uczniów 
1a  Zajęcia z p. C. Kliczkowską (s. MS) (przeniesione z 5 lekcji) 
6c  Okienko dla uczniów 
6d  Okienko dla uczniów 
3d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
6a  Okienko dla uczniów 
6b  Okienko dla uczniów 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
1a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (nauka zdalna) 
6b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
4c ch  Koniec zajęć po 5 lekcji 
6d  Okienko dla uczniów 
8d dz  Okienko dla uczniów 
6d dz  Koniec zajęć po 6 lekcji 
7a  Koniec zajęć po 6 lekcji 
7d ch  Koniec zajęć po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, P. Gliszczyński, K. Miętka, J. Jażdżewska

E. Wamka - (zajęcia logopedyczne - odwołane) 
 

środa, 04 listopada 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
8b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
4d  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
7d ch  Okienko dla uczniów 
8d dz  Okienko dla uczniów 
3b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) 
4c  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
6e  Okienko dla uczniów 
8d ch  Okienko dla uczniów 
3d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4a  Okienko dla uczniów 
4b  Okienko dla uczniów 
1d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5a  Okienko dla uczniów 
6a  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
6d ch  Informatyka z p. K. Koseckim (nauka zdalna) 
7d dz  Okienko dla uczniów 
4b  Koniec zajęć po 5 lekcji 
4c dz  Koniec zajęć po 5 lekcji 
6e  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
6a  Okienko dla uczniów 
7c  Koniec zajęć po 6 lekcji 
6a  Koniec zajęć po 7 lekcji 
7a  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, K. Miętka, P. Gliszczyński, J. Jażdżewska

E. Wamka - (zajęcia logopedyczne - odwołane) 
 

wtorek, 03 listopada 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a inf1  Grupa zaczyna od 2 lekcji 
6d  Klasa zaczyna od 3 lekcji 
6c ch  Okienko dla uczniów 
7c  Okienko dla uczniów 
2c  Zajęcia z p. M. Adamczyk (s. 105) (przeniesione z 5 lekcji) 
3b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) 
6b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
6c  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
7a  Okienko dla uczniów 
1d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4c  Okienko dla uczniów 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
1a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4b ch  Koniec zajęć po 4 lekcji 
4b ch  Koniec zajęć po 4 lekcji 
6b  Okienko dla uczniów 
6c dz  Informatyka z p. K. Kosecki (nauka zdalna) 
7b  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna) 
7c  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak ((nauka zdalna) 
7d  Koniec zajęć po 6 lekcji 
7b  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna) 
8d  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, K. Miętka, P. Gliszczyński, J. Jażdżewska

E. Wamka - (zajęcia logopedyczne - odwołane) 
 

poniedziałek, 02 listopada 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
6b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
7b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
7b  Religia z p. S. Babinską (nauka zdalna) 
7c  Okienko dla uczniów 
8d ch  Okienko dla uczniów 
6b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) 
7c  Okienko dla uczniów 
1a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 206) 
4b  Zajęcia z wychowawcą z p. K. Mróz (nauka zdalna) (przeniesione z środy z 7 lekcji) 
6b  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
7d  Okienko dla uczniów 
1d  Zajęcia z p. E. Bonkowską (s. 103) 
6e dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) 
7d  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (nauka zdalna) 
8d dz  Okienko dla uczniów 
6b ch  Informatyka z p. K. Koseckim (nauka zdalna) 
7c  Okienko dla uczniów 
7d dz  Okienko dla uczniów 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, K. Miętka, P. Gliszczyński, J. Jażdżewska

E. Wamka - (zajęcia logopedyczne - odwołane) 
 

piątek, 30 października 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) 
4a  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
7c  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) 
7b  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) 
6b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (nauka zdalna) 
6d  Okienko dla uczniów 
7a  Matematyka z p. J. Namirowską (nauka zdalna) (przeniesiona z 5 lekcji) 
1a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
1b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
1c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
1d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
2b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (nauka zdalna) 
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (nauka zdalna) 
6d  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (nauka zdalna) 
7a  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) (przeniesiona z 3 lekcji) 
7b  Zajęcia z wychowawcą z p. J. Namirowską (nauka zdalna) 
7d ch  Okienko dla uczniów 
8d ch  Okienko dla uczniów 
4b dz  Informatyka z p. E. Bonkowską (nauka zdalna) 
7c  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna)  
7d dz  Okienko dla uczniów 
8b  Okienko dla uczniów 
6b  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, K. Miętka, P. Gliszczyński, J. Słomińska, J. Jażdżewska

E. Wamka - (zajęcia logopedyczne - odwołane) 
 

czwartek, 29 października 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) 
4a  Klasa zaczyna od 2 lekcji  
4d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
7d  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
8d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) 
4b  Okienko dla uczniów 
5a  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
6d  Okienko dla uczniów 
6e dz  Okienko dla uczniów 
1a  Zajęcia z p. C. Kliczkowską (s. 206) 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. MS) 
6c  Okienko dla uczniów 
6d  Okienko dla uczniów 
2a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
6a  Okienko dla uczniów 
6b  Matematyka z p. J. Namirowską (nauka zdalna) 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
2c  Zajęcia z p. M. Adamczyk (s. 105) (przeniesione z piątku z 5 lekcji) 
2d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d ch  Okienko dla uczniów 
6b  Okienko dla uczniów 
4c ch  Koniec zajęć po 5 lekcji 
6d  Okienko dla uczniów 
8d dz  Okienko dla uczniów 
6d dz  Koniec zajęć po 6 lekcji 
7a  Koniec zajęć po 6 lekcji 
7d ch  Koniec zajęć po 6 lekcji  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, K. Miętka, P. Gliszczyński, J. Słomińska, J. Jażdżewska

E. Wamka - (zajęcia logopedyczne - odwołane) 
 

środa, 28 października 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) 
4a  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
4b  Klasa zaczyna od 2 lekcji  
4d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
8b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) 
4d  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
7d ch  Okienko dla uczniów 
8d dz  Okienko dla uczniów 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) 
3b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) 
4c  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
6e  Okienko dla uczniów 
7c  Okienko dla uczniów 
8d ch  Okienko dla uczniów 
3d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4a  Okienko dla uczniów 
4b  Okienko dla uczniów 
8d  Okienko dla uczniów 
5a  Okienko dla uczniów 
6a  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
6d ch  Koniec zajęć po 4 lekcji 
7d dz  Okienko dla uczniów 
4b  Okienko dla uczniów 
4c dz  Koniec zajęć po 5 lekcji 
6e  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
6a  Okienko dla uczniów 
7a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, K. Miętka , J. Polakiewicz, J. Słomińska, P. Gliszczyński

E. Wamka - (zajęcia logopedyczne - odwołane) 
 

wtorek, 27 października 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) 
5a gr1  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna)  
6d  Okienko dla uczniów 
7c  Okienko dla uczniów 
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) 
6c ch  Okienko dla uczniów 
7c  Okienko dla uczniów 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) 
3b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) 
6b  Matematyka z p. J. Namirowską (nauka zdalna)  
6c  Plastyka z p. B. Kaczyńską (nauka zdalna) 
6d  Okienko dla uczniów 
7a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (nauka zdalna) 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) 
4d  Okienko dla uczniów 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
2a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) 
4b ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna)  
6c  Okienko dla uczniów 
6c dz  Okienko dla uczniów 
8d  Religia z p. J. Jażdżewską (nauka zdalna) (przeniesiona z 8 lekcji) 
6c ch  Koniec zajęć po 6 lekcji 
6d ch  Koniec zajęć po 6 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, K. Miętka, J. Polakiewicz, J. Słomińska   

poniedziałek, 26 października 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6b  Okienko dla uczniów 
4d  Okienko dla uczniów 
8d ch  Okienko dla uczniów 
2c  Zajęcia z p. M. Adamczyk (s. DS) (przeniesione z 4 lekcji) 
6b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) 
7c  Okienko dla uczniów 
1a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 206) 
2b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) (przeniesione z 5 lekcji) 
2c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b  Matematyka z p. J. Namirowską (nauka zdalna)  
6b  Plastyka z p. B. Karczyńską (nauka zdalna) 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6e dz  Okienko dla uczniów 
7d  Okienko dla uczniów 
8d dz  Okienko dla uczniów 
6b ch  Okienko dla uczniów 
7c  Okienko dla uczniów 
7d dz  Okienko dla uczniów 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (nauka zdalna) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, S. Babinska, A. Dzięcielska-Jasnoch, K. Miętka
 
 

piątek, 23 października 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 301) 
4d  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
7b  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 210)  
4b  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 309) (przeniesiona z 28.10 z 1 lekcji) 
5a gr1  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
6b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 305) 
6d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
7a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 310) (przeniesiona z 5 lekcji) 
8b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 304) (przeniesiona z 27.10 z 8 lekcji) 
1a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
2b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) 
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 309) 
6a  Matematyka z p. A. Połom (s. 303) (przeniesiona z 5 lekcji) 
6d  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 203) 
8a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 210A) (przeniesiona z 27.10 z 1 lekcji) 
4a  Matematyka z p. A. Połom (s. 301) (przeniesiona z 28.10 z 1 lekcji) 
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 309) 
5a gr2  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (przeniesiona z 4 lekcji) 
7a  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 310) (przeniesiona z 3 lekcji) 
7b  Zajęcia z wychowawcą z p. J. Namirowską (s. 210) 
7d ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Galikowską (s. 302) 
8d ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. D. Oksentowicz 
4b dz  Informatyka z p. E. Bonkowską (s. 308)  
7b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
7c  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 005) 
7d dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Galikowską (s. 302) 
8b  J. polski z p. K. Porożynską (s. 304) (przeniesiony z wtorku z 6 lekcji) 
6b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 305) 
6a ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
6b ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, B. Drewczynska, S. Babinska, A. Dzięcielska-Jasnoch, K. Miętka

L. Pozorska, Cz. Sikora (szkolenie żeglarskie - kl. 3c)  
B3 po 2 lekcji - M. Talewski
I2 po 2 lekcji - A. Połom
I1 po 3 lekcji - E. Bąk
II2 po 3 lekcji - J. Polakiewicz
I1 po 4 lekcji - M. Kunda
B3 po 5 lekcji - B. Ringwelska
I1 po 5 lekcji - B. Rostankowska
II1 po 5 lekcji - M. Gajewska
II2 po 5 lekcji - K. Zaranek
I2 po 6 lekcji - P. Czarnowski 

czwartek, 22 października 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 108) (przeniesione z piątku z 4 lekcji) 
3a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 204) (przeniesiony z 3 lekcji) 
7d  Zajęcia pozalekcyjne z p. K. Miętką (s. 302) (przeniesione z poniedziałku z 5 lekcji) 
8b  Chemia z p. E. Bąk (s. 304) (przeniesiona z piątku z 8 lekcji) 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4a  Matematyka z p. A. Połom (s. 301) (przeniesiona z 29.10 z 1 lekcji) 
5a  Plastyka z p. B. Karczyńska (s. 201) 
7b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
2c  Zajęcia w sali nr 105 
3a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) (przeniesione z 1 lekcji) 
4a ch  Wychowanie fizyczne z p. S. Gwizdałą 
4b ch  Wychowanie fizyczne z p. S. Gwizdałą 
4c  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 303) 
4d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
6d  J. angielski z p. K. Miętką (s. 203) 
2d  Zajęcia z p. G. Papierowską (s. 202) (przeniesione z 5 lekcji) 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4a ch  Wychowanie fizyczne z p. S. Gwizdałą 
4b ch  Wychowanie fizyczne z p. S. Gwizdałą 
6b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 305)  
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 310) 
2b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) 
2d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
6b ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6b dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
7b dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 210) 
8a ch  Żeglarstwo z p. S. Gwizdałą  
4c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5a gr1  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8d dz  J. angielski z p. K. Miętką (s. 307) 
8d dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
6d dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 6 lekcji  
7d ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8c  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 209) (przeniesiona z 1 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, B. Drewczynska, S. Babinska, A. Dzięcielska-Jasnoch  B3 po 3 lekcji - B. Rostankowska
I1 po 3 lekcji - H. Mrozińska
II1 po 3 lekcji - B. Ringwelska
B1 po 4 lekcji - K. Mróz
W po 4 lekcji - E. Bąk
S po 5 lekcji - K. Porożynska
I2 po 6 lekcji - E. Keister
II2 po 6 lekcji - J. Miszke 

środa, 21 października 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
4d  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 212) 
5a gr2  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
7d ch  J. angielski z p. K. Miętką (s. 302) (przeniesiony z 8.10 z 7 lekcji) 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 212) 
7c dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8d dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
3b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z piątku z 4 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. L. Pozorską (s. 108) (przeniesione z 5 lekcji) 
4c  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 303) 
7c  Historia z p. M. Talewskim (s. 005) 
8d ch  J. angielski z p. K. Miętką (s. 207) 
4b  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 309) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
8d  Chemia z p. E. Bąk (s. 307) (przeniesiona z 7 lekcji) 
3c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6a  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 305) 
6d ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
7b dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 210) 
4c dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
6e  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 306) 
8d  Klasa zwolniona po 6 lekcji  
7a  Klasa zwolniona po 7 lekcji  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, B. Drewczynska, J. Polakiewicz  II2 po 3 lekcji - B. Ringwelska
B1 po 4 lekcji - M. Talewski
I2 po 4 lekcji - K. Zaranek
B2 po 5 lekcji - J. Namirowska 

wtorek, 20 października 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a gr2  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
5a inf1  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
6a dz  Żeglarstwo z p. Cz. Sikorą 
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6d  J. angielski z p. K. Miętką (s. 203) 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
4c  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
6c ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 207) 
7c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 005) (przeniesiona z 1 lekcji) 
2b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) 
6b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 305) 
6c  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 207) 
6d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 310) (przeniesiona z środy 28.10 z 8 lekcji) 
4d  J. polski z p. M. Kunda (s. 212) (przeniesiony z 26.10 z 5 lekcji) 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 310)  
7b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
3c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4b ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 308)  
6c  Religia z p. S. Babinską (s. 207) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5a gr1  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6c ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
6c dz  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 207) 
8b  J. angielski z p. K. Miętką (s. 304) (przeniesiony z piątku z 6 lekcji) 
8d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 307) (przeniesiona z 8 lekcji) 
6c ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
6d ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 210A) (przeniesiona z 2 lekcji) 
8d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, B. Drewczynska, J. Polakiewicz, F. Pruszak  II1 po 2 lekcji - B. Ringwelska
B2 po 3 lekcji - A. Połom
B2 po 4 lekcji - P. Czarnowski
W po 4 lekcji - S. Babinska
I2 po 4 lekcji - M. Kunda
II2 po 5 lekcji - J. Jażdżewska
W po 6 lekcji - K. Zaranek
I1 po 6 lekcji - E. Keister
II1 po 7 lekcji - P. Gliszczyński 

poniedziałek, 19 października 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6b  J. angielski z p. K. Miętką (s. 305) 
7b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8d dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
4b  Historia z p. M. Talewskim (s. 309) 
7b  Religia z p. S. Babinską (s. 210) 
8d ch  J. angielski z p. K. Miętką (s. 307) 
1a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 206) (przeniesiona z 15.10 z 3 lekcji) 
4c  J. polski z p. M. Gajewską (s. 303) 
6b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 305) 
7c  J. angielski z p. K. Miętką (s. 005) 
8b  Biologia z p. B. Spica (s. 304) 
1a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 206)  
2d  Zajęcia z p. G. Papierowską (s. 202) 
4b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 309) 
6b  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 305) 
5a gr1  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
6e dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208)  
7d  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 302) (przeniesiona z czwartku z 1 lekcji) 
8a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
8d dz  J. angielski z p. K. Miętką (s. 307) 
6b ch  Informatyka z p. K. Kosecki (s. 308) 
7c  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 005) (przeniesiony z 1 lekcji) 
8a ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8b ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 310) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, F. Pruszak, B. Drewczynska  W po 3 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
B2 po 3 lekcji - J. Polakiewicz
II1 po 3 lekcji - J. Namirowska
B3 po 5 lekcji - P. Czarnowski
W po 5 lekcji - A. Połom
II2 po 7 lekcji - M. Galikowska  

piątek, 16 października 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 301) 
7c  J. angielski z p. K. Miętką (s. 005)  
7b  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 210) 
5a gr1  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak  
6b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 305)  
6d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
7a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 310) (przeniesiona z 5 lekcji)  
1a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
1b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 309)  
6d  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 203) 
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 309)  
7a  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 310) (przeniesiona z 3 lekcji)  
7b  Zajęcia z wychowawcą z p. J. Namirowską (s. 210)  
8d  J. angielski (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (s. 307) 
4b dz  Informatyka z p. E. Bonkowską (s. 308) 
7c  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 005) 
8b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 304) (przeniesiona z 20.10 z 8 lekcji) 
6b  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 305) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek

W. Kamińska, T. Kędzierski, Cz. Sikora (szkolenie żeglarskie - kl. 3d) 
I1 po 3 lekcji - B. Drewczynska
II2 po 3 lekcji - K. Zaranek
I1 po 4 lekcji - M. Kunda
II1 po 5 lekcji - M. Gajewska
II2 po 5 lekcji - K. Miętka  

czwartek, 15 października 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7d  Plastyka z p. B. Karczyńska(s. 302) 
5a  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 201) 
1a  Zajęcia z p. C. Kliczkowską (s. 206) (przeniesione z 19.10 z 3 lekcji) 
1b  Zajęcia z p. M. Knitter (s. 208) (przeniesione z piątku z 4 lekcji) 
6d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 203) (przeniesiona z 6 lekcji) 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
6b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 305) 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 310)  
3b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308)  
6b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 305) 
4c ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
6d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8d dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 21.10 z 8 lekcji) 
7a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek

A. Dzięcielska-Jasnoch, B. Rostankowska (gr. 6e i 7b kasz. - wycieczka) 
I1 po 3 lekcji - M. Kunda
W po 4 lekcji - J. Miszke
S po 5 lekcji - K. Porożynska
II2 po 6 lekcji - B. Ringwelska 

wtorek, 13 października 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108) 
5a inf1  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208)  
6d  J. angielski z p. K. Miętką (s. 203) 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS) 
6c ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 207) 
7c  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 005) (przeniesiona z 1 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108) 
6b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 305) 
6c  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 207) 
7a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 310) (przeniesiona z środy 21.10 z 8 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108) 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 310)  
4b ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 308) 
6c dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, L. Pozorska  B2 po 3 lekcji - A. Połom
W po 4 lekcji - S. Babinska
II2 po 5 lekcji - J. Jażdżewska 

poniedziałek, 12 października 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108) 
6b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 305) 
7b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108) 
7b  Religia z p. S. Babinską (s. 210) 
8d ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
1a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 206) (przeniesiona z 8.10 z 3 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108) 
4d  Historia z p. M. Talewskim (s. 212) 
6b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 305)  
7c  Fizyka z p. K. Mróz (s. 005) 
8a  J. polski z p. M. Gajewską (s. 210A) (przeniesiony z 4 lekcji) 
1a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 206) 
4b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 309) 
6b  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 305) 
8a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 210A) (przeniesiona z wtorku 20.10 z 1 lekcji) 
6e dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208)  
8d  J. angielski (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (s.307) 
6b ch  Informatyka z p. K. Kosecki (s. 308) 
7c  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 005) (przeniesiony z 1 lekcji) 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 310) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, L. Pozorska  W po 3 lekcji - M. Talewski
II1 po 3 lekcji - J. Namirowska
B3 po 5 lekcji - B. Drewczynska
W po 5 lekcji - A. Połom
II2 po 7 lekcji - M. Galikowska 

piątek, 09 października 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108)  
4a  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 301) 
7c  J. angielski z p. K. Miętką (s. 005) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108)  
7b  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 210) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108)  
5a gr1  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
6b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 305) 
6d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 310) (przeniesiona z 5 lekcji) 
1a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 309)  
6d  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 203) 
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 309)  
7a  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 310) (przeniesiona z 3 lekcji) 
7b  Zajęcia z wychowawcą z p. J. Namirowską (s. 210) 
8d ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (s. 307) 
4b dz  Informatyka z p. E. Bonkowską (s.308)  
7c  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 005) 
8b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 304) (przeniesiona z 13.10 z 8 lekcji) 
6b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 305) 
7b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, L. Pozorska

J. Kulesza, T, Kędzierski, Cz. Sikora (szkolenie żeglarskie - kl. 3b)  
I1 po 3 lekcji - B. Drewczynska
II2 po 3 lekcji - K. Zaranek
I1 po 4 lekcji - M. Kunda
II1 po 5 lekcji - M. Gajewska
II2 po 5 lekcji - K. Miętka 

czwartek, 08 października 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS) 
7d  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 302)  
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108) 
5a  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 201)  
1a  Zajęcia z p. C. Kliczkowską (s. 206) (przeniesione z 12.10 z 3 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108) 
6d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 203) (przeniesiona z 6 lekcji) 
6b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 305) 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 310) 
4d ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
6b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 305) 
4c ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
6d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8d dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z środy z 8 lekcji) 
7a  Klasa zwolniona po 6 lekcji  
7d ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) (przeniesiona z 21.10 z 1 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, L. Pozorska  I1 po 3 lekcji - M. Kunda
W po 4 lekcji - J. Miszke
S po 5 lekcji - K. Porożynska
II1 po 6 lekcji - K. Zaranek
II2 po 6 lekcji - B. Ringwelska 

środa, 07 października 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 308)  
4b  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 309) 
8b  J. angielski z p. K. Miętką (s. 304) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108)  
4d  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 212) 
7d dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Miętką (s. 302) 
8d dz  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
4c  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 303) 
8b  WOS z p. M. Talewskim (s. 304) (przeniesiony z 4 lekcji) 
8d ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (s. 307) 
8d ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (s. 307) 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 309) 
7a  J. niemiecki z p. D. Oksentowicz (s. 310) (przeniesiony z 6 lekcji) 
8b  Chemia z p. E. Bąk (s. 304) (przeniesiona z piątku z 8 lekcji) 
6a  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 305) 
6d ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7b ch  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 210) 
4c dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208)  
6e  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 306) 
7a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 310) (przeniesiona z 4 lekcji) 
8a  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 210A) (przeniesiony z piątku z 8 lekcji) 
8b  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 304) (przeniesiona z 3 lekcji) 
7a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8d dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, L. Pozorska, J. Miszke  II2 po 3 lekcji - B. Ringwelska
B2 po 5 lekcji - J. Namirowska
I2 po 5 lekcji - K. Zaranek 

wtorek, 06 października 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108)  
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108)  
5a inf1  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
6d  J. angielski z p. K. Miętką (s. 203) 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS)  
6c ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 207) 
7c  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 005) (przeniesiona z 1 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108)  
6b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 305) 
6c  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 207) 
7a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 310) (przeniesiona z środy z 8 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108)  
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 310) 
4b ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 308) 
6c dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 207) 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, L. Pozorska, J. Miszke  B2 po 3 lekcji - M. Kunda
W po 4 lekcji - P. Czarnowski
II2 po 5 lekcji - A. Połom 

poniedziałek, 05 października 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108) 
6b  J. angielski z p. K. Miętką (s. 305) 
7b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak  
8d dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak  
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108) 
7b  Religia z p. S. Babinską (s. 210) 
8b dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak  
8d ch  J. angielski z p. K. Miętką (s. 307) 
8d dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak  
1a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 206) (przeniesiona z 1.10 z 3 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108) 
6b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 305) 
7c  J. angielski z p. K. Miętką (s. 005)  
8b  Zajęcia z wychowawcą z p. E. Pruszak (s. 304) 
1a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 206) 
4b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 309) 
6b  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 305) 
7b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
6e dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
8b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 304) (przeniesiona z wtorku z 8 lekcji) 
8d dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (s. 307) 
6b ch  Informatyka z p. K. Kosecki (s. 308) 
7c  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 005) (przeniesiony z 1 lekcji) 
8a ch  Wychowanie fizyczne z p. S. Gwizdałą 
8b ch  Wychowanie fizyczne z p. S. Gwizdałą 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 310) 
8a ch  Wychowanie fizyczne z p. S. Gwizdałą 
8b ch  Wychowanie fizyczne z p. S. Gwizdałą 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek, L. Pozorska, F. Pruszak, J. Miszke  SZ po 1 lekcji - E. Pruszak
SZ po 2 lekcji - E. Pruszak
W po 3 lekcji - M. Gajewska
II1 po 3 lekcji - K. Zaranek
I2 po 4 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
II2 po 4 lekcji - B. Karczyńska
B3 po 5 lekcji - K. Miętka
W po 5 lekcji - B. Drewczynska
II2 po 7 lekcji - M. Galikowska 

piątek, 02 października 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108) 
4a  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 301) 
6a  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 210A) (przeniesiony z 3 lekcji) 
6b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak (przeniesione z 8 lekcji) 
7c  J. angielski z p. K. Miętką (s. 005) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108) 
6a  Zajęcia z wychowawcą z p. E. Pruszak (s. 210A) (przeniesione z 7 lekcji) 
7b  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 210) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108) 
4b  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 309) 
5a gr1  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
6a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 210A) (przeniesiona z 4 lekcji) 
6b  Biologia z p. E. Bąk (s. 305) (przeniesiona z 6 lekcji) 
6d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7a  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 310) 
1a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
2b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
6a  Matematyka z p. A. Połom (s. 210A) (przeniesiona z 5 lekcji) 
6d  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 203) 
5a gr2  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6a  Historia z p. M. Talewskim (s. 210A) (przeniesiona z 6 lekcji) 
7b  Zajęcia z wychowawcą z p. J. Namirowską (s. 210) 
8d ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (s. 307) 
6a  J. polski z p. M. Kunda (s. 210A) (przeniesiony z 2 lekcji) 
6b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7a dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak  
7d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
6a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, L. Pozorska, I. Fierek

B. Drewczynska, T. Kędzierski, Cz. Sikora (obóz żeglarski - kl. 8a). Uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 8b.

I. Rudnik, S. Gwizdała (szkolenie żeglarskie - kl. 3a) 
I1 po 3 lekcji - E. Keister
II2 po 3 lekcji - M. Kunda
I1 po 4 lekcji - S. Babinska
I1 po 5 lekcji - B. Ringwelska
II2 po 5 lekcji - M. Gajewska
I1 po 6 lekcji - K. Zaranek
I2 po 7 lekcji - J. Namirowska 

czwartek, 01 października 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) (przeniesione z piątku z 4 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS) 
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7b  J. polski z p. M. Gajewską (s. 210) 
7d  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 302) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108) 
5a  Plastyka z p. B. Karczyńską (s. 201) 
7b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
8b  Chemia z p. E. Bąk (s. 304) 
1a  Zajęcia z p. C. Kliczkowską (s. 206) (przeniesione z 5.10 z 3 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108) 
4a ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
4b ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
4c  Zajęcia z p. J. Miszke (s. 303) 
6d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 203) (przeniesiona z 6 lekcji) 
4a ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
4b ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
6b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 305) 
7a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 310) 
7b ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 210) 
4d ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
6b ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6b dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
7b dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 210) 
4c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5a gr1  Grupa zwolniona po 5 lekcji  
6d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8d dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z środy z 8 lekcji) 
7a  Klasa zwolniona po 7 lekcji  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, L. Pozorska, I. Fierek

B. Drewczynska, T. Kędzierski, Cz. Sikora (obóz żeglarski - kl. 8a). Uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 8b.

J. Słomińska, G. Papierowska, E. Wamka (wycieczka - kl. 2a i 2d) 
B3 po 2 lekcji - J. Polakiewicz
I2 po 3 lekcji - H. Mrozińska
II1 po 3 lekcji - B. Ringwelska
B1 po 4 lekcji - S. Babinska
W po 4 lekcji - E. Bąk
SZ po 4 lekcji - E. Pruszak
S po 4 lekcji - K. Mróz
S po 5 lekcji - K. Porożynska
II2 po 6 lekcji - J. Miszke 

środa, 30 września 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 308) 
4b  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a gr2  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
6a  Wszystkie lekcje w sali nr 210A 
7a dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
7d dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8b  J. angielski z p. K. Miętką (s. 304) 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108) 
4d  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 212) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 210) (przeniesiona z 6 lekcji) 
8d dz  J. polski z p. M. Gajewską (s. 307) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108) (przeniesione z 5 lekcji) 
4c  Religia z p. B. Rostankowską (s. 303) (przeniesiona z czwartku z 1 lekcji) 
8d ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (s. 307) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108)  
4b  WDŻ z p. E. Keister (s. 309) (przeniesiony z 7 lekcji) 
6a  Biologia z p. E. Bąk (s. 210A) (przeniesiona z 6 lekcji)  
7b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
3c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6d ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
7b  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 210) 
4c dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
6a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 210A) (przeniesiona z 8 lekcji) 
6e  Klasa zwolniona po 5 lekcji (Grupa j. kaszubskiego ma zajęcia) 
6e kasz  J. kaszubski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 212) (przeniesiony z 8 lekcji) 
7b  Klasa zwolniona po 5 lekcji (Grupa j. kaszubskiego ma zajęcia) 
7b kasz  J. kaszubski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 212) (przeniesiony z 8 lekcji) 
4b  Zwolniona po 6 lekcji 
6a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
6e kasz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
7b kasz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8d dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Spica, B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, L. Pozorska, I. Fierek

B. Drewczynska, T. Kędzierski, Cz. Sikora (obóz żeglarski - kl. 8a). Uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 8b. 
II1 po 3 lekcji - B. Ringwelska
II2 po 3 lekcji - J. Namirowska
I2 po 4 lekcji - A. Połom
II2 po 4 lekcji - M. Talewski
B2 po 5 lekcji - K. Zaranek 

wtorek, 29 września 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 201) 
6d  J. angielski z p. K. Miętką (s. 203) 
7c  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
6c ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 207) 
4a ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką  
4b ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką  
6b  Religia z p. B. Rostankowską (s. 305) (przeniesiona z 7 lekcji) 
6c  J. polski z p. M. Gajewską (s. 207) 
7a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 310) (przeniesiona z środy z 8 lekcji) 
4a ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką  
4b ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką  
7a  J. angielski z p. K. Miętką (s. 310) 
7b ch  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 312) 
4b ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 308) 
7a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6c dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 207) 
6b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Oksentowicz, B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek

T. Kędzierski, Cz. Sikora (obóz żeglarski - kl. 8a). Uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 8b. 
W po 2 lekcji - B. Ringwelska
B2 po 3 lekcji - B. Rostankowska
I2 po 3 lekcji - A. Połom
II1 po 3 lekcji - M. Kunda
W po 4 lekcji - J. Jażdżewska
SZ po 4 lekcji - E. Pruszak
II2 po 5 lekcji - P. Czarnowski 

poniedziałek, 28 września 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6b  J. angielski z p. K. Miętką (s. 305)  
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 301) 
7b  Religia z p. S. Babinską (s. 210) 
8d ch  J. angielski z p. K. Miętką (s. 307)  
4a  Historia z p. M. Talewskim (s. 301) 
6b  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak  
7c  J. angielski z p. K. Miętką (s. 005) 
8c ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Galikowską (s. 209) 
1a  J. angielski z p. K. Zaranek 
4a  Technika z p. K. Mróz (s. 301) 
4b  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
6b  J. polski z p. M. Gajewską (s. 305) 
7b dz  J. niemiecki z p. J. Miszke w sali nr 209 
8c dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 5 lekcji) 
4a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6e dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
8c dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Galikowską (s. 209) 
8d  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 307) 
6b ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7c ch  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak 
7c dz  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
6a ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7a ch  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak  
7a dz  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Oksentowicz, B. Jażdżewska, A. Leszczyńska, I. Fierek

T. Kędzierski, Cz. Sikora (obóz żeglarski - kl. 8a). Uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 8b. 
W po 3 lekcji - M. Gajewska
II1 po 3 lekcji - J. Polakiewicz
II2 po 4 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
B3 po 5 lekcji - M. Galikowska
W po 5 lekcji - B. Drewczynska
II2 po 7 lekcji - E. Keister 

piątek, 25 września 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  J. angielski z p. K. Miętką (s. 005) 
7b  Chemia z p. E. Bąk (s. 210) 
5a gr1  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
6d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
1a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
6d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
7b  Zajęcia z wychowawcą z p. J. Namirowską (s. 210) 
8d  J. polski z p. M. Kunda (s. 307) 
7b dz  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 210) 
7d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8b ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szamglińskim 
8b dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
8c dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
6b  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 305) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Oksentowicz, B. Jażdżewska, A. Leszczyńska

T. Kędzierski, Cz. Sikora (obóz żeglarski - kl. 7a). 
I1 po 3 lekcji - K. Zaranek
I1 po 4 lekcji - M. Gajewska
II2 po 5 lekcji - I. Fierek 

czwartek, 24 września 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a  Wszystkie lekcje w sali 310  
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7d  Fizyka z p. K. Mróz (s. 302) 
5a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 201) 
4a ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
4b ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
6d  Biologia z p. E. Bąk (s. 203) 
4a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
4b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
6e ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 306) 
7b ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 210) 
8a dz  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (s. 308) 
6b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6c  J. polski z p. M. Kunda (s. 207) 
6d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
6e  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6a dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7d ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Miętką (s. 302) 
8c dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką) 
8d  Matematyka (cała klasa) z p. J. Namirowską (s. 307) 
7c dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8b dz  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
8d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
4a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8b dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
8c ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Oksentowicz, B. Jażdżewska, A. Leszczyńska

P. Czarnowski (po 3 lekcji)

T. Kędzierski, Cz. Sikora (obóz żeglarski - kl. 7a).

E. Pruszak, F. Pruszak, M. Szmagliński (zawody sportowe) po 3 lekcji 
I1 po 3 lekcji - H. Mrozińska
SZ po 4 lekcji - J. Wycinka
S po 5 lekcji - S. Babinska
B2 po 5 lekcji - K. Porożynska
 

środa, 23 września 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a  Wszystkie lekcje w sali 310  
6e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7d dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 212) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7c dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8d dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 8 lekcji) 
4c  Religia z p. B. Rostankowską (s. 303) (przeniesiona z czwartku z 1 lekcji) 
6c  Religia z p. S. Babinską (s. 207) 
6d ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
6a  Biologia z p. E. Bąk (s. 310) (przeniesiona z 6 lekcji) 
6c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 207) (przeniesiona z czwartku z 1 lekcji) 
6d ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim  
3b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
4d ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji  
5a gr1  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
6a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 310) (przeniesiona z 8 lekcji) 
6e  Biologia z p. E. Bąk (s. 306) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5a gr1  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
6a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8c ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, A. Leszczyńska

T. Kędzierski, Cz. Sikora (obóz żeglarski - kl. 7a).

J. Wycinka (spływ kajakowy - kl. 6b) 
II1 po 3 lekcji - M. Talewski
II2 po 3 lekcji - B. Ringwelska
II2 po 4 lekcji - J. Namirowska 

wtorek, 22 września 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 102) (przeniesiony z 3 lekcji) 
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a  Wszystkie lekcje w sali 310 
6d  Biologia z p. E. Bąk (s. 203) 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 005) 
1c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 102) (przeniesione z 1 lekcji) 
3b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z środy z 5 lekcji) 
4a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 301) (przeniesiony z 1 lekcji) 
4b ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
4b dz  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
6c  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 207) 
4a ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
4a dz  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
4b  Matematyka z p. I. Fierek (s. 309) 
7b ch  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 210) 
7b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
4c dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
4d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 5 lekcji. Uczniowie j. kaszubskiego czekają w świetlicy na zajęcia. 
7c  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 005) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8d  WDŻ z p. E. Keister (s. 307) 
7c  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
7d  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, K. Miętka

A. Leszczyńska, T. Kędzierski, Cz. Sikora (obóz żeglarski - kl. 7a).

E. Pruszak (spływ kajakowy - kl. 6a) 
W po 2 lekcji - I. Fierek
B2 po 3 lekcji - K. Chmielewska
I2 po 3 lekcji - A. Połom
SZ po 4 lekcji - M. Szmagliński
W po 4 lekcji - P. Czarnowski 

poniedziałek, 21 września 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Religia z p. S. Babinską (s. 301) 
6a  Wszystkie lekcje w sali 310 
6b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 305) 
7b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4a  Historia z p. M. Talewskim (s. 301) 
7b  Religia z p. S. Babinską (s. 210) 
8d ch  J. polski z p. M. Kunda (s.307) 
4a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 301) 
7c  J. polski z p. M. Kunda (s. 005) 
8c ch  J. angielski z p. D. Oksentowicz w sali nr 312 
1a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
6b  Historia z p. B. Ringwelską (s. 305) 
8d dz  Religia z p. S. Babinską (s. 307) 
7c  Fizyka z p. K. Mróz (s. 005) 
8d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska

E. Keister (po 6 lekcji)

A. Leszczyńska, T. Kędzierski, Cz. Sikora (obóz żeglarski - kl. 7a).  
W po 3 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
II2 po 4 lekcji - M. Gajewska
W po 5 lekcji - K. Miętka
II2 po 7 lekcji - E. Keister 

piątek, 18 września 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8b ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję  
7b  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 210) 
7a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 310) (przeniesiona z 28.09 z 1 lekcji) 
4b  Matematyka z p. A. Połom (s. 309) 
6d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7b  Zajęcia z wychowawcą z p. J. Namirowską (s. 210) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, I. Fierek

F. Pruszak, S. Gwizdała (obóz żeglarski - kl. 6b). Uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 6a. 
II2 po 3 lekcji - B. Drewczynska
I1 po 4 lekcji - M. Gajewska 

czwartek, 17 września 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
7b  Biologia z p. E. Bąk (s. 210) 
7d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 201) 
6a  Wszystkie lekcje w sali nr 305 
6c  J. polski z p. M. Gajewską (s. 207) 
7b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
7b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
8b  J. niemiecki z p. J. Miszke (s. 304) (przeniesiony z 6 lekcji) 
4a dz  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
4b dz  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
8b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 304) (przeniesiona z wtorku z 8 lekcji) 
4a dz  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
4b dz  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
8b  WDŻ z p. E. Keister (s. 304) (przeniesione z środy z 8 lekcji) 
4d ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308)  
5a  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 201) 
6c ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6c dz  Zajęcia biblioteczne 
6d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J.Wycinką  
4a  Matematyka z p. A. Połom (s. 301) (przeniesiona z 1 lekcji) 
4c ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
6a dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7d ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Miętką (s. 302) 
8b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6d dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208)  
7c dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8d dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, K. Porożynska, I. Fierek

F. Pruszak, S. Gwizdała, E. Pruszak (obóz żeglarski - kl. 6b). Uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 6a.

M. Szmagliński (spływ kajakowy - kl. 8a) - po 4 lekcji  
II2 po 3 lekcji - J. Miszke
W po 4 lekcji - S. Babinska
II2 po 6 lekcji - A. Leszczyńska 

środa, 16 września 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a  Wszystkie lekcje w sali 305  
6e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 212) (przeniesiona z 1 lekcji) 
4c  Religia z p. B. Rostankowską (s. 303) (przeniesiona z czwartku z 1 lekcji) 
8d ch  J. angielski z p. A. Leszczyńską w sali nr 207 
4b  WDŻ z p. E. Keister (s. 309) (przeniesione z 7 lekcji) 
6a  Biologia z p. E. Bak (s. 305) (przeniesiona z 6 lekcji) 
7b dz  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 210)  
4c dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
4d ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
4d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6d ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
4c dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
5a dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji  
6a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 305) (przeniesiona z 8 lekcji) 
6e  Biologia z p. E. Bąk (s. 306) (przeniesiona z 1 lekcji) 
4b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
6a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska. I. Fierek

F. Pruszak, S. Gwizdała, E. Pruszak (obóz żeglarski - kl. 6b). Uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 6a. 
II1 po 3 lekcji - B. Ringwelska
II2 po 4 lekcji - M. Talewski
B2 po 5 lekcji - E. Bąk 

wtorek, 15 września 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a inf  Zajęcia świetlicowe 
6a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a  J. polski z p. M. Gajewską (s. 305) 
6c ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 207) 
1c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 102) (przeniesione z piątku z 5 lekcji) 
6a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) 
6c  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 207) 
6a  Historia z p. B. Ringwelską (s. 305) 
7b ch  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską 
4b ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 308) 
6a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 305) 
7b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
4c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
4d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6c dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308)  
6c ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
6d ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, B. Jażdżewska

F. Pruszak, S. Gwizdała (obóz żeglarski - kl. 6b). Uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 6a.
J. Wycinka (spływ kajakowy - kl. 7a) 
WI po 2 lekcji - B. Ringwelska
I2 po 3 lekcji - M. Kunda
II2 po 5 lekcji - P. Czarnowski 

poniedziałek, 14 września 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8d dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
7b  J. polskie z p. M. Gajewską (s. 210) 
8b  Matematyka z p. I. Fierek (s. 304) 
8a ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji  
8b ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska

F. Pruszak, S. Gwizdała (obóz żeglarski - kl. 6b). Uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 6a. 
II2 po 4 lekcji - M. Gajewska 

piątek, 11 września 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8b ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
7b  J. polski z p. M. Kunda (s. 210) 
7a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 310) 
6d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
7b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 210) 
7d ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Galikowską (s. 302) 
7d dz  J. niemiecki z p. M. Galikowską w sali 302 
7a dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
7b dz  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 210) 
7d dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska

F. Pruszak, S. Gwizdała (obóz żeglarski - kl. 6a). Uczniowie nie biorący udziału w obozie dołączają do klasy 6b 
II1 po 5 lekcji- I. Fierek
I1 po 4 lekcji - S. Babinska 

czwartek, 10 września 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6b ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
7d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  J. polski z p. M. Kunda (s. 201) 
7b dz  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
4a dz  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
4b dz  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
4a dz  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
4b dz  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
6b dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji  
7c dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8b dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji  
8d dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska

E. Pruszak, F. Pruszak, S. Gwizdała (obóz żeglarski - kl. 6a). Uczniowie nie biorący udziału w obozie dołączają do klasy 6b 
SZ po 1 lekcji - Cz. Sikora 

środa, 09 września 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 212) (przeniesiona z 1 lekcji) 
6b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 305) 
4c  Matematyka z p. A. Połom (s. 303) 
6b  Historia z p. M. Talewskim (s. 305) 
8d ch  J. angielski z p. A. Leszczyńską w sali nr 312 
6b  Biologia z p. E. Bąk (s. 305) 
7b dz  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 210) 
4c dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
4d ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
4d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6b  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 305) 
5a dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6e  Biologia z p. E. Bąk (s. 306) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7d ch  Zajęcia świetlicowe 
7c dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska
M. Szmagliński (po 5 lekcji)

E. Pruszak, F. Pruszak, S. Gwizdała (obóz żeglarski - kl. 6a). Uczniowie nie biorący udziału w obozie dołączają do klasy 6b 
SZ po 4 lekcji - J. Wycinka
II2 po 4 lekcji - K. Miętka
II1 po 5 lekcji - B. Ringwelska 

wtorek, 08 września 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 207) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska

F. Pruszak, S. Gwizdała (obóz żeglarski - kl. 6a). Uczniowie nie biorący udziału w obozie dołączają do klasy 6b 
 

poniedziałek, 07 września 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7b  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8b dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8d dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 304)  
4d  Historia z p. M. Talewskim (s. 212) 
6b  Technika z p. K. Mróz (s. 305) 
8a ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
8b ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8c dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8a ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska

F. Pruszak, S. Gwizdała (obóz żeglarski - kl. 6a) 
 

piątek, 04 września 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7b  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 210) 
8c ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
7a  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 310) 
6d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
7c  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 005) 
7b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 210) (przeniesiona z czwartku z 8 lekcji) 
7d dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Miętką (s. 302) 
7a dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8c dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
8d ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, M. Galikowska   

czwartek, 03 września 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Zajęcia z pedagogiem z p. L. Bieszke-Wolf (s. 201) 
7b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska   

środa, 02 września 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 212) (przeniesiona z 1 lekcji) 
4c  Religia z p. B. Rostankowską (s. 303) 
6a  Biologia z p. E. Bąk (s. 312) (przeniesiona z 6 lekcji) 
6a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 312) (przeniesiona z 8 lekcji) 
6e  Klasa zwolniona po 5 lekcji (oprócz grupy j. kaszubskiego) 
6e kasz  Język kaszubski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 212) 
6a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska   

środa, 25 marca 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
wszystkie  Decyzją MEN z dn. 11.03.2020r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE ZAWIESZONE. 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
   

wtorek, 24 marca 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
wszystkie  Decyzją MEN z dn. 11.03.2020r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE ZAWIESZONE. 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

poniedziałek, 23 marca 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
wszystkie  Decyzją MEN z dn. 11.03.2020r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE ZAWIESZONE. 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

piątek, 20 marca 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
wszystkie  Decyzją MEN z dn. 11.03.2020r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE ZAWIESZONE. 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
A. Dzięcielska-Jasnoch   

czwartek, 19 marca 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
wszystkie  Decyzją MEN z dn. 11.03.2020r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE ZAWIESZONE. 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
A. Dzięcielska-Jasnoch   

środa, 18 marca 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
wszystkie  Decyzją MEN z dn. 11.03.2020r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE ZAWIESZONE. 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
A. Dzięcielska-Jasnoch   

wtorek, 17 marca 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
wszystkie  Decyzją MEN z dn. 11.03.2020r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE ZAWIESZONE. 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
A. Dzięcielska-Jasnoch   

poniedziałek, 16 marca 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
wszystkie  Decyzją MEN z dn. 11.03.2020r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE ZAWIESZONE. 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
A. Dzięcielska-Jasnoch   

piątek, 13 marca 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
wszystkie  Decyzją MEN z dn. 11.03.2020r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE ZAWIESZONE. 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
A. Dzięcielska-Jasnoch, A. Leszczyńska    

czwartek, 12 marca 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
wszystkie  Decyzją MEN z dn. 11.03.2020r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE ZAWIESZONE. 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
A. Dzięcielska-Jasnoch, A. Leszczyńska    

środa, 11 marca 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
1b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5a  J. polski z p. H. Kaszubowską w sali nr 310 
5b  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210)  
1d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką (przeniesione z 6 lekcji) 
5c ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
5d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6b kasz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7d dz  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak (przeniesione z 8 lekcji) 
5c kasz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
5e kasz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7d ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7b dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
A. Dzięcielska-Jasnoch, A. Leszczyńska  II2 przed lekcjami - M. Gajewska
II2 po 1 lekcji - J. Polakiewicz
P1 po 2 lekcji - M. Adamczyk
B1 po 4 lekcji - J. Namirowska
B1 po 5 lekcji - J. Kulesza
I1 po 5 lekcji - H. Kaszubowska
II2 po 6 lekcji - I. Fierek 

wtorek, 10 marca 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1a  J. angielski z p. K. Miętką (s. 106) (przeniesiony z 4 lekcji) 
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
2a  J. angielski z p. K. Miętką (s. 204) (przeniesiony z poniedziałku z 4 lekcji) 
6b ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
6b dz  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
1a  Zajęcia z p. J. Słomińską (s. 106) (przeniesione z 1 lekcji)  
6c  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 305) 
6d ch  J. angielski z p. K. Miętką w sali nr 307 
1b  J. angielski z p. K. Miętką (s. 107) 
5a  J. angielski z p. K. Zaranek w sali nr 305 
5c  J. polski z p. K. Porożynską w sali nr 307 
5e dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6c  Historia z p. B. Ringwelską (s. 303) (przeniesiona z 1 lekcji) 
6d  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z 16.03 z 1 lekcji) 
7c  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 306) 
8c  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
5a  WDŻ z p. E. Keister (s. 210) (przeniesiony z 8 lekcji) 
5c kasz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5e kasz  Grupa zwolniona po 5 lekcji  
7b  Fizyka z p. K. Mróz (s. 309) (przeniesiona z czwartku z 1 lekcji) 
6a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
8a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
5a  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) (przeniesiona z 6 lekcji) 
6a ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
6b ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
A. Dzięcielska-Jasnoch, I. Fierek, A. Leszczyńska, H. Mrozińska
B. Jażdżewska (5 i 6 lekcja) 
II2 przed lekcjami - A. Połom
II2 po 2 lekcji - J. Polakiewicz
P3 po 3 lekcji - E. Rutkowska
P1 po 4 lekcji - J. Słomińska
W po 5 lekcji - B. Drewczynska
II1 po 5 lekcji - K. Miętka
II3 po 5 lekcji - J. Namirowska
II2 po 6 lekcji - S. Babinska 

poniedziałek, 09 marca 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1d  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 202) (przeniesiony z 5 lekcji) 
1c  J. angielski z p. K. Miętką (s. 105) 
2a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) (przeniesione z wtorku z 2 lekcji)  
1d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6b kasz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
A. Dzięcielska-Jasnoch  P1 po 3 lekcji - W. Kamińska
P2 po 4 lekcji - J. Kulesza
I1 po 6 lekcji - K. Zaranek 

piątek, 06 marca 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
1a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6b kasz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
A. Dzięcielska-Jasnoch, C. Kliczkowska

E. Wamka - zajęcia logopedyczne odwołane 
B3 po 2 lekcji - M. Łangowska
P2 po 3 lekcji - B. Drewczynska
W po 5 lekcji - E. Bonkowska
B1 po 6 lekcji - I. Fierek 

czwartek, 05 marca 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1a  Zajęcia z p. J. Słomińską w sali nr 208 
7c  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 209) (przeniesiona z środy z 3 lekcji) 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1a  Zajęcia z p. J. Słomińską w sali nr 106 
5b  Biologia z p. E. Bąk w sali nr 209 
6b dz  Informatyka z p. I. Fierek w sali nr 208 
7d ch  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 307) (przeniesiony z 7 lekcji) 
7d dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 7 lekcji)  
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6a  Zajęcia z p. J. Kornaś (s. 201) 
7d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
6a dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
A. Dzięcielska-Jasnoch, C. Kliczkowska

L. Pozorska, T. Kędzierski (kl. 2c - wyjazd na basen)

E. Wamka - zajęcia logopedyczne odwołane 
P3 po 2 lekcji - E. Rutkowska
P3 po 3 lekcji - W. Kamińska
P2 po 4 lekcji - M. Adamczyk 

środa, 04 marca 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  J. angielski z p. K. Miętka (s. 107) (przeniesiony z 4 lekcji)  
1d  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 202) (przeniesiony z 5 lekcji) 
7c  Biologia z p. B. Spica (s. 209) (przeniesiona z czwartku z 1 lekcji) 
8b  Chemia z p. E. Bąk w sali nr 309 
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) (przeniesione z 2 lekcji) 
5a  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
1d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6a ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
6a dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z czwartku z 8 lekcji) 
5c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6b kasz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8c  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
7b ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
A. Dzięcielska-Jasnoch, C. Kliczkowska

H. Kaszubowska (konkurs)

E. Wamka - zajęcia logopedyczne odwołane 
I3 po 4 lekcji - M. Gajewska
I1 po 5 lekcji - J. Kulesza 

wtorek, 03 marca 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1a  J. angielski z p. K. Miętką (s. 106)  
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
2a  J. angielski z p. K. Miętką (s. 204) (przeniesiony z poniedziałku z 4 lekcji) 
3d  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 103) (przeniesiony z poniedziałku z 5 lekcji) 
1a  Zajęcia z p. J. Słomińską (s. 106) (przeniesione z 1 lekcji) 
1b  J. angielski z p. K. Miętką (s. 107) 
8b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
4a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5c kasz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5e kasz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
S. Babinska, A. Dzięcielska-Jasnoch, C. Kliczkowska, K. Kosecki

E. Wamka - zajęcia logopedyczne odwołane 
W po 2 lekcji - M. Adamczyk
W po 3 lekcji - M. Łangowska
P3 po 3 lekcji - M. Gajewska
II1 po 5 lekcji - B. Jażdżewska
B2 po 6 lekcji - A. Leszczyńska
II2 po 6 lekcji - J. Namirowska 

poniedziałek, 02 marca 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 201) (przeniesiona z wtorku z 1 lekcji) 
6a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 306) 
6d dz  J. angielski z p. K. Miętką w sali nr 301 
8c  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z 5 lekcji) 
1a  Zajęcia z p. J. Słomińską (s. 106) 
1c  J. angielski z p. K. Miętką (s. 105) 
2a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) (przeniesione z wtorku z 2 lekcji) 
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) 
1d  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 202) 
3d  Zajęcia z p. E. Bonkowską (s. 103) (przeniesione z wtorku z 3 lekcji) 
8c  Fizyka z p. K. Mróz (s. 309) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5c dz  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 306) (przeniesiony z 7 lekcji) 
7b ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s, 308) (przeniesiona z środy z 7 lekcji) 
7b dz  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
5c dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
6b kasz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
S. Babinska, D. Bąk, A. Dzięcielska-Jasnoch, C. Kliczkowska,
K. Chmielewska (po 7 lekcji)

E. Wamka - zajęcia logopedyczne odwołane 
I1 przed lekcjami - G. Papierowska
II1 przed lekcjami - I. Fierek
II1 po 2 lekcji - B. Ringwelska
B1 po 3 lekcji - W. Kamińska
P3 po 3 lekcji - L. Pozorska
P2 po 4 lekcji - E. Rutkowska
W po 5 lekcji - E. Keister
I1 po 5 lekcji - H. Kaszubowska
I1 po 6 lekcji - K. Zaranek 

piątek, 28 lutego 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3d  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 103)  
6a ch  Żeglarstwo z p. Cz. Sikorą 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję  
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) 
3d  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 103)  
5e  Technika z p. K. Mróz (s. 309) 
3d  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 103)  
5a  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
5c  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
1c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
7d  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Galikowską (s. 207) 
1a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a inf1  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
6b kasz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
5b ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
S. Babinska, E. Bonkowska, A. Dzięcielska-Jasnoch, T. Kędzierski, C. Kliczkowska

H. Kaszubowska, B. Ringwelska, M. Talewski (klasy 8a, 8b, 8c - wyjście do GOK - od 2 do 4 lekcji) 
SZ przed lekcjami - E. Pruszak
B1 po 2 lekcji - G. Papierowska
I1 po 2 lekcji - I. Rudnik
II1 po 2 lekcji - H. Mrozińska
B3 po 3 lekkcji - K. Mróz
W po 3 lekcji - P. Czarnowski
I2 po 3 lekcji - M. Gajewska
II1 po 3 lekcji - B. Drewczynska
W po 5 lekcji - B. Jażdżewska 

czwartek, 27 lutego 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3d  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 103) 
5b  Matematyka z p. I. Fierek (s. 306) 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3d  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 103) 
3d  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 103) 
1d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5c ch  J. angielski z p. K. Zaranek w sali nr 304 
8c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z 5.03 z 1 lekcji) 
5a ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
5b dz  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
5e ch  J. angielski z p. K. Zaranek w sali nr 304 
7b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 306) (przeniesiona z 3.03 z 7 lekcji) 
8b  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 304) (przeniesiona z 1 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bonkowska, A. Dzięcielska-Jasnoch, T. Kędzierski, C. Kliczkowska

B. Spica, M. Gajewska, H. Kaszubowska, M. Kunda, K. Mrozińska, K. Porożynska (od 5 lekcji - Konkurs Recytatorski)

J. Kulesza, S. Gwizdała (kl. 2b - wyjazd na basen)  
P1 przed lekcjami - M. Łangowska
P1 po 4 lekcji - W. Kamińska
I3 po 4 lekcji - E. Bąk
B2 po 6 lekcji - M. Talewski 

środa, 26 lutego 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3d  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. DS) 
6b  Biologia z p. E. Bąk w sali nr 309 
7d  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) (przeniesiona z 18.02 z 7 lekcji) 
3d  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 308) 
3d  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 103) 
4a  Przyroda z p. E. Keister (s. 201) (przeniesiona z 6 lekcji) 
1b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3d  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 103) 
4a  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
1d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8a ch  Żeglarstwo z p. Cz. Sikorą 
4a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6b kasz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5c kasz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
5e kasz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bonkowska, A. Dzięcielska-Jasnoch, T. Kędzierski, C. Kliczkowska  W po 2 lekcji - J. Kulesza
B1 po 3 lekcji - J. Polakiewicz
I1 po 5 lekcji - H. Kaszubowska 

wtorek, 25 lutego 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 103) (przeniesiona z 5 lekcji) 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 103) 
3d  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 103) 
4a  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
1a  Zajęcia z p. J. Słomińską (s. 106) (przeniesione z 5 lekcji) 
3d  Zajęcia z p. M. Adamczyk (s. 103) 
4a  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) 
1a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
1b  J. angielski z p. K. Miętką (s. 107) 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7a ch  Żeglarstwo z p. Cz. Sikorą 
5c kasz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5e kasz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6d ch  J. angielski z p. K. Miętką (s. 302) (przeniesiony z 20 lutego z 4 lekcji) 
5a  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) (przeniesiona z 18.02 z 6 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bonkowska, A. Dzięcielska-Jasnoch, T. Kędzierski, C. Kliczkowska  B2 po 2 lekcji - E. Rutkowska
P3 po 3 lekcji - W. Kamińska
SZ po 4 lekcji - M. Szmagliński
P2 po 4 lekcji - J. Słomińska
II1 po 5 lekcji - B. Jażdżewska
II2 po 6 lekcji - I. Fierek 

poniedziałek, 24 lutego 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3d  Zajęcia z p. L. Pozorską (s. 103) 
5d  Religia z p. J. Jażdżewską w sali nr 210A 
6d  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) (przeniesiona z 18.02 z 5 lekcji) 
3d  Zajęcia z p. L. Pozorską (s. 103) 
1c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3d  Zajęcia z p. G. Papierowską (s. 103) 
1d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6d dz  Informatyka z p. I. Fierek (s. 208) (przeniesiona z piątku 14.02)  
6b kasz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bonkowska, A. Dzięcielska-Jasnoch, C. Kliczkowska  P1 przed lekcjami - W. Kamińska
P1 po 2 lekcji - M. Łangowska
P2 po 4 lekcji - J. Kulesza
I1 po 6 lekcji - K. Zaranek 

piątek, 21 lutego 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3d  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 103) 
5d dz  Informatyka z p. I. Fierek (s. 208) (przeniesiona z piątku 14.02)  
8b  Biologia z p. B. Spica (s. 209) 
8c  Chemia z p. E. Bąk w sali nr 210 
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) (przeniesione z czwartku z 1 lekcji) 
3d  J. angielski z p. B. Drewczynską 
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 103) 
5c  Technika z p. K. Mróz (s. 005) (przeniesiona z wtorku z 1 lekcji) 
3d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4a inf1  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
S. Babinska, E. Bonkowska, C. Kliczkowska

E. Wamka - zajęcia logopedyczne odwołane 
B3 po 2 lekcji - M. Łangowska
B3 po 3 lekcji - B. Drewczynska
P2 po 3 lekcji - E. Rutkowska
B1 po 6 lekcji - P. Gliszczyński 

czwartek, 20 lutego 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  Religia z p. S. Babinską (s. 107) (przeniesiona z piątku z 2 lekcji) 
3d  Zajęcia z p. G. Papierowską (s. DS) 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s.206) (przeniesione z 5 lekcji) 
3d  Zajęcia z p. M. Knitter (s. 103) 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3d  Zajęcia z p. M. Łobocka (s. 103) 
6d ch  Grupa zwolniona po 3 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3d  Zajęcia z p. J. Słomińską (s. 103) 
5a ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
7d dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bonkowska, C. Kliczkowska

L. Pozorska, I. Rudnik, B. Rostankowska (kl. 2a i 2c - wycieczka)

W. Kamińska, K. Lewandowska-Gilla, T. Kędzierski (kl. 2d - wyjazd na basen)  
I1 po 3 lekcji - J. Kulesza
I3 po 3 lekcji - M. Knitter
P2 po 4 lekcji - M. Adamczyk
B1 po 5 lekcji - A. Leszczyńska
I1 po 5 lekcji - E. Bąk 

środa, 19 lutego 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7b ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8c ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8c dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8c dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska  II2 po 7 lekcji - I. Fierek 

wtorek, 18 lutego 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5c  Religia z p. S. Babinską (s. 005) (przeniesiona z piątku z 3 lekcji) 
6a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 210) (przeniesiona z 27.02 z 1 lekcji) 
5a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 210) (przeniesiona z 28.02 z 7 lekcji) 
5a  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) (przeniesiona z środy z 1 lekcji) 
6b dz  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 210) 
5c  J. polski z p. K. Porożynską w sali nr 303 
6d  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z 24.02 z 1 lekcji) 
8b ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim  
5a  WDŻ z p. E. Keister (s. 210) (przeniesiony z 25.02 z 8 lekcji) 
6d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8a ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
8c ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
4a inf2  Informatyka z p. I. Fierek (s. 308) (przeniesiona z piątku 14.02)  
6c ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7d  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z 26.02 z 1 lekcji) 
8a ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim  
8c ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, H. Kaszubowska, C. Kliczkowska

E. Pruszak (zawody sportowe) 
I2 przed lekcjami - L. Bieszke-Wolf
II2 po 1 lekcji - M. Talewski
I3 po 3 lekcji - B. Ringwelska
SZ po 5 lekcji - M. Szmagliński
W po 6 lekcji - S. Babinska 

poniedziałek, 17 lutego 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a dz  Żeglarstwo z p. S. Gwizdałą 
5c ch  Informatyka z p. I. Fierek w sali nr 208 
7b ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z środy z 7 lekcji) 
7b dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję  
7b  Chemia z p. E. Bąk (s. 207) (przeniesiona z 1 lekcji) 
6a  Technika z p. K. Mróz (s. 309) 
7c ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Galikowską (s. 307) 
7d ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (s. 210) 
8b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem w sali nr 304 
6a  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 310) (przeniesiony z 7 lekcji) 
7d dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z czwartku z 7 lekcji) 
8b  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 306) (przeniesiony z czwartku z 1 lekcji) 
6a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7a  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 302) 
7d dz  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 310) (przeniesiony z 6 lekcji) 
8a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8c  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 210) (przeniesiona z środy z 7 lekcji) 
5c dz  Informatyka z p. I. Fierek (s. 308) (przeniesiona z piątku 14.02)  
7b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
H. Kaszubowska, C. Kliczkowska

J. Miszke (konkurs), F. Pruszak (zawody sportowe) 
B2 po 6 lekcji - K. Zaranek
SZ po 6 lekcji - M. Szmagliński
I2 po 6 lekcji - E. Bąk
I2 po 7 lekcji - B. Rostankowska 

piątek, 14 lutego 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
7a dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
7d  Chemia z p. E. Bąk w sali nr 305 
8c  Biologia z p. B. Spica (s. 209) 
4a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 301) 
5a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 306) 
5d  Technika z p. K. Mróz (s. 309) (przeniesiona z 4 lekcji) 
5e dz  J. angielski z p. K. Zaranek w sali nr 312 
1c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5c dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 305) 
5d  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 310) (przeniesiony z 6 lekcji) 
7c ch  J. angielski (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (s. 309) 
1a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a inf2  Zajęcia świetlicowe 
5d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6b kasz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
8c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, A. Dzięcielska-Jasnoch, I. Fierek, C. Kliczkowska, H. Kaszubowska  B2 po 2 lekcji - M. Łangowska
I1 po 2 lekcji - G. Papierowska
I2 po 3 lekcji - I. Rudnik
II3 po 3 lekcji - H. Mrozińska
W po 5 lekcji - B. Jażdżewska
I2 po 5 lekcji - K. Miętka
II3 po 5 lekcji - B. Ringwelska 

czwartek, 13 lutego 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7d  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 307) (przeniesiona z 6 lekcji) 
5e  Biologia z p. E. Bąk w sali nr 307 
6b  J. angielski z p. K. Miętką (s. 303) 
7d  Biologia z p. B. Spica (s. 209) (przeniesiona z 4 lekcji) 
8c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 306) 
4a  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) 
5a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 306) (przeniesiona z piątku z 7 lekcji) 
5b  Biologia z p. E. Bąk w sali nr 209 
5d  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 210A) 
6b dz  Informatyka z p. I. Fierek w sali nr 208 
6c  J. polski z p. H. Mrozińską w sali nr 307 
7d ch  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 310) (przeniesiony z 7 lekcji) 
7d dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 7 lekcji) 
5b  Religia z p. S. Babinską (s. 203) 
5c ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
5d  Matematyka z p. I. Fierek (s. 304) 
5e  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 305) 
7c ch  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 307) (przeniesiony z 7 lekcji) 
7c dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
7d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7b dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7c ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
6a dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
8b ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, A. Dzięcielska-Jasnoch, C. Kliczkowska, M. Kunda

B. Ringwelska, P. Gliszczyński (od 3 do 5 lekcji)

Bal karnawałowy klas 1-3 (od 1 do 4 lekcji) 
I1 po 2 lekcji - H. Mrozińska
B1 po 3 lekcji - J. Jażdżewska
I3 po 3 lekcji - K. Miętka
P1 po 3 lekcji - K. Zaranek
II1 po 3 lekcji - A. Połom
II3 po 3 lekcji - I. Fierek
B1 po 4 lekcji - K. Porożynska
B2 po 4 lekcji - S. Babinska
P2 po 4 lekcji - H. Kaszubowska
I2 po 4 lekcji - A. Leszczyńska
W po 4 lekcji - J. Namirowska
I3 po 4 lekcji - B. Drewczynska
II2 po 4 lekcji - E. Bąk
B1 po 5 lekcji - E. Bonkowska
I1 po 7 lekcji - M. Talewski 

środa, 12 lutego 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5d  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
1b  Grupa zwolniona po 3 lekcji  
1d  Klasa zwolniona po 4 lekcji  
4a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6b kasz  Grupa zwolniona po 5 lekcji  
5c kasz  Grupa zwolniona po 6 lekcji  
5e kasz  Grupa zwolniona po 6 lekcji  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
A. Dzięcielska-Jasnoch, E. Keister, C. Kliczkowska  B2 po 2 lekcji - J. Polakiewicz
I1 po 5 lekcji - J. Miszke 

wtorek, 11 lutego 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 206) (przeniesione z 5 lekcji) 
6c dz  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą  
1a  Zajęcia z p. J. Słomińską (s. 106) (przeniesione z 5 lekcji) 
5e ch  Grupa zwolniona po 3 lekcji. Uczniowie j. kaszubskiego dołączają do grupy dziewcząt. 
6a dz  Informatyka z p. K. Kosecki (s. 308) (przeniesiona z czwartku z 8 lekcji) 
6d ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
1a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8c  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 303) 
5c kasz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5d  Matematyka z p. I. Fierek w sali nr 302 
5e kasz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7b  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 303) (przeniesiona z 8 lekcji) 
6a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
6c ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 8 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
A. Dzięcielska-Jasnoch, E. Keister, C. Kliczkowska, A. Leszczyńska, K. Miętka

M. Szmagliński (zawody sportowe) 
SZ po 3 lekcji - E. Pruszak
P3 po 3 lekcji - E. Rutkowska
II1 po 5 lekcji - K. Zaranek
II3 po 5 lekcji - H. Mrozińska
II1 po 6 lekcji - I. Fierek
II2 po 6 lekcji - J. Namirowska
I1 po 7 lekcji - S. Babinska 

poniedziałek, 10 lutego 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a dz  Żeglarstwo z p. T. Kędzierskim  
1c  Zajęcia z p. M. Adamczyk (s. 105) 
1d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7c ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Galikowską (s. 304) 
7d ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (s. 307) 
7c ch  J. angielski (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (s. 307) 
7d ch  J. angielski (cała klasa) z p. A. Leszczyńską (s. 310) 
6b kasz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8b  WDŻ z p. E. Keister (s. 203) (przeniesiony z 8 lekcji) 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8c  WDŻ z p. E. Keister (s. 203) (przeniesiony z 9 lekcji) 
8a  Klasa zwolniona po 8 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 8 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska, A. Dzięcielska-Jasnoch

F. Pruszak (zawody sportowe) 
P2 po 4 lekcji - W. Kamińska
SZ po 6 lekcji - M. Szmagliński
I1 po 6 lekcji - K. Zaranek 

piątek, 07 lutego 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
5b ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska   

czwartek, 06 lutego 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
wszystkie  Klasy zwolnione po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska

T. Kędzierski (zawody sportowe)
L. Pozorska, S. Gwizdała (kl. 2c - wyjazd na basen)  
P2 po 4 lekcji - M. Adamczyk 

środa, 05 lutego 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6c dz  Grupa przychodzi na 4 lekcję 
6d ch  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
6d ch  Język angielski (cała klasa) z p. K. Miętką (s. 302) 
5c dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji. Uczennice j. kaszubskiego czekają w świetlicy 
5d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7b dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7d dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska

F. Pruszak, M. Szmagliński (zawody sportowe) 
SZ po 5 lekcji - J. Wycinka
W po 6 lekcji - A. Dzięcielska- Jasnoch
SZ po 6 lekcji - E. Pruszak
SZ po 8 lekcji - J. Wycinka 

wtorek, 04 lutego 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7a  Klasa zwolniona po 8 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska  I2 przed lekcjami - G. Papierowska
I3 po 2 lekcji - M. Gajewska
P3 po 3 lekcji - E. Rutkowska
B1 po 3 lekcji - J. Namirowska 

poniedziałek, 03 lutego 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
wszystkie  Klasy zwolnione po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska   

piątek, 31 stycznia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1a  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 106) 
5c dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
1a  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 106) 
1a  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 106) (przeniesiony z 5 lekcji) 
5e dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
1a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5c ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
5e ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
6c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
5b ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska, J. Słomińska, K. Zaranek

T. Kędzierski (zawody) 
SZ przed lekcjami - J. Wycinka
P2 przed lekcjami - M. Adamczyk
II2 przed lekcjami - P. Czarnowski
I3 po 3 lekcji - B. Drewczynska
II1 po 4 lekcji - P. Gliszczyński 

czwartek, 30 stycznia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
5a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 306) (przeniesiona z piątku z 7 lekcji) 
8b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 301) 
5e dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
5c ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
5d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
4a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 301) (przeniesiona z poniedziałku z 5 lekcji) 
5e ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska, J. Polakiewicz, K. Zaranek

J. Kulesza, T. Kędzierski (kl. 2b - wyjazd na basen) 
W przed lekcjami - G. Papierowska
II1 po 1 lekcji - H. Mrozińska
B1 po 2 lekcji - I. Fierek
I3 po 4 lekcji - H. Kaszubowska
II3 po 5 lekcji - A. Leszczyńska 

środa, 29 stycznia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1-3  Wszystkie klasy 1 - 3 przychodzą na 5 lekcję 
7d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
6d  Biologia z p. E. Bąk w sali nr 301 
7d  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z 5 lekcji) 
5e  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim  
6c dz  Grupa przychodzi na 4 lekcję 
5a  J. polski z p. H. Kaszubowską w sali nr 301 
6c  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) (przeniesiona z 7 lekcji) 
5c  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
6c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 301) 
6c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska, J. Polakiewicz, K. Zaranek  II1 przed lekcjami - B. Ringwelska
I2 po 2 lekcji - M. Talewski
B3 po 3 lekcji - M. Gajewska
II1 po 4 lekcji - J. Namirowska 

wtorek, 28 stycznia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5e dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8b  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
5a  Biologia z p. E. Bąk (s. 210) 
5a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 210) 
5c  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
5e ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 201) 
5c  J. polski z p. K. Porożynską w sali nr 301 
6d  J. angielski z p. K. Miętką (s. 302) 
7d  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 303) 
8b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
5a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 210) (przeniesiona z 7 lekcji) 
6c ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
6c dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
6c ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, C. Kliczkowska, K. Kosecki, J. Polakiewicz
H. Kaszubowska (po 2 lekcji) 
I2 przed lekcjami - I. Rudnik
I3 po 2 lekcji - P. Czarnowski
B1 po 3 lekcji - E. Bonkowska
I3 po 3 lekcji - M. Gajewska
P2 po 4 lekcji - M. Adamczyk
B1 po 6 lekcji - I. Fierek
W po 6 lekcji - A. Leszczyńska
II1 po 7 lekcji - S. Babinska 

poniedziałek, 27 stycznia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. L. Pozorską (s. 206) 
7d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. L. Pozorską (s. DS) 
3a  Zajęcia z p. E. Bonkowską (s. 206) 
6c  Historia z p. B. Ringwelską (s. 303) (przeniesiona z wtorku z 1 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. G. Papierowską (s. 206) 
5c ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
5c dz  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim (przeniesione z 6 lekcji) 
5e  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5c ch  J. angielski z p. K. Zaranek w sali nr 307 
8b  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 305) 
5c dz  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 307) (przeniesiony z 7 lekcji) 
5d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji  
5c dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, C. Kliczkowska, J. Polakiewicz  W po 2 lekcji - W. Kamińska
B1 po 4 lekcji - K. Porożynska
I3 po 4 lekcji - A. Połom
II1 po 4 lekcji - H. Mrozińska
B1 po 5 lekcji - H. Kaszubowska 

piątek, 10 stycznia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
5d dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 308) 
5d  Technika z p. K. Mróz (s. 309) (przeniesiona z 4 lekcji) 
5c dz  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
5d  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 310) (przeniesiony z 6 lekcji) 
4a inf2  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
5d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
5a ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, C. Kliczkowska  I3 po 2 lekcji - I. Rudnik
II3 po 3 lekcji - H. Mrozińska
I2 po 5 lekcji - B. Jażdżewska 

czwartek, 09 stycznia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1a  Zajęcia z p. J. Słomińską w sali nr 204 
3a  J. angielski z p. K. Miętką (s. 206) 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1a  Zajęcia z p. J. Słomińską w sali nr 204 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
5d  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
6c dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
5b  Zajęcia z wychowawcą z p. K. Chmielewską (s. 306) (przeniesione z 1 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
6b dz  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
6d dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Miętką (s. 302) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
5c dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 305) 
5d ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
5b ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5a ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7d  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8b ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, C. Kliczkowska

I. Rudnik, T. Kędzierski (kl. 2a - wyjazd na basen) 
B2 po 3 lekcji - W. Kamińska
I3 po 3 lekcji - H. Kaszubowska
B2 po 5 lekcji - K. Porożynska 

środa, 08 stycznia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1a  Zajęcia z p. J. Słomińską w sali nr 108 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. DS)  
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1a  Zajęcia z p. J. Słomińską w sali nr 108 
2a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
1a  Zajęcia z p. S. Babinską w sali nr 201 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
4a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 212) (przeniesiona z 1 lekcji) 
1a  Zajęcia z p. J. Słomińską w sali nr 201 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
4a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 212) 
8b  J. niemiecki z p. J. Miszke w sali nr 312 
1a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 304) 
5b dz  Informatyka z p. K. Kosecki (s. 308) 
6d ch  J. angielski z p. K. Miętką (s. 302) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, C. Kliczkowska

T. Kędzierski (zawody sportowe) 
W po 2 lekcji - E. Rutkowska
B3 po 3 lekcji - M. Gajewska
II1 po 5 lekcji - J. Polakiewicz
I1 po 6 lekcji - E. Keister 

wtorek, 07 stycznia 2020r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206) 
7b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206) 
3a  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 206) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
6d ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
7b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 209) (przeniesiona z 1 lekcji) 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7b  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 303) (przeniesione z 8 lekcji) 
5d  Matematyka z p. I. Fierek w sali nr 302 
5d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7c  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bąk, C. Kliczkowska, K. Miętka  I2 przed lekcjami - I. Rudnik
W po 4 lekcji - J. Słomińska
P2 po 4 lekcji - M. Adamczyk
II1 po 4 lekcji - B. Ringwelska
I2 po 6 lekcji - S. Babinska
II1 po 6 lekcji - I. Fierek 

piątek, 20 grudnia 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
wszystkie  Spotkanie wigilijne z wychowawcą 
  Jasełka, przedstawienie bożonarodzeniowe lub spotkanie wigilijne 
  Jasełka, przedstawienie bożonarodzeniowe lub spotkanie wigilijne 
  Jasełka, przedstawienie bożonarodzeniowe lub spotkanie wigilijne 
wszystkie  Klasy zwolnione po 4 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bonkowska, C. Kliczkowska, A. Leszczyńska, K. Miętka   

czwartek, 19 grudnia 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
3d  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 103) 
5b  Matematyka z p. I. Fierek (s. 306) (przeniesiona z 3 lekcji) 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
2d  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 101) (przeniesione z 5 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
3d  Zajęcia z p. M. Knitter (s. 103) 
5b  Zajęcia z wychowawcą z p. K. Chmielewską (s. 306) (przeniesione z 1 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
3d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
6d ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim  
1d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
6c  Biologia z p. E. Bąk (s. 209)  
5a ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
5b dz  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
6a  Religia z p. S. Babinską (s. 201) (przeniesiona z 7 lekcji) 
7c ch  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210A) (przeniesiony z 7 lekcji) 
7c dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7d ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
wszystkie  Klasy zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bonkowska, C. Kliczkowska, A. Leszczyńska, K. Miętka

L. Pozorska, T. Kędzierski (kl. 2c - wyjazd na basen) 
P1 przed lekcjami - W. Kamińska
P1 po 2 lekcji - J. Kulesza
B2 po 3 lekcji - M. Talewski
P1 po 4 lekcji - M. Adamczyk
P2 po 4 lekcji - H. Kaszubowska
B1 po 5 lekcji - K. Porożynska
II2 po 6 lekcji - P. Czarnowski 

środa, 18 grudnia 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. DS)  
3d  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. DS) 
5c  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
3d  Zajęcia z M. Łobocką (s. 308) 
4a  Przyroda z p. E. Keister (s. 201) 
5a  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
5d  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
6a  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z czwartku z 5 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
3d  Zajęcia z p. J. Słomińską (s. 103) 
5e ch  Zajęcia świetlicowe 
5e dz  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim  
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
3b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3d  Zajęcia z p. G. Papierowską (s. 103) 
5b  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
6d ch  Informatyka z p. I. Fierek (s. 208) (przeniesiona z 7 lekcji) 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
6d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7d dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (s. 303) 
5a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
5b dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7d ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7a dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
7c dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bonkowska, C. Kliczkowska, A. Leszczyńska, K. Miętka

K. Zaranek (konkurs) 
II2 przed lekcjami - P. Czarnowski
I1 po 1 lekcji - E. Keister
II2 po 1 lekcjami - J. Polakiewicz
I2 po 2 lekcji - I. Rudnik
W po 3 lekcji - M. Adamczyk
B1 po 3 lekcji - M. Gajewska
B3 po 3 lekcji - M. Talewski
B1 po 4 lekcji - J. Namirowska
II3 po 5 lekcji - H. Mrozińska
B2 po 6 lekcji - B. Rostankowska
II2 po 6 lekcji - E. Bąk 

wtorek, 17 grudnia 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. S. Sikora (s. 206)  
3d  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. DS) 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. S. Sikora (s. 206)  
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 103) 
3a  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 206) 
3d  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 103) 
8c  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
3d  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 103) 
6a dz  Informatyka z p K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z czwartku z 8 lekcji) 
6d ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
1a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8c  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 310) 
6d dz  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 307) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7a  Religia z p. S. Babinską (s. 310) (przeniesiona z czwartku z 7 lekcji) 
8a ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
8c ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8c dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Spica, C. Kliczkowska, A. Leszczyńska, K. Miętka

E. Wamka (zajęcia logopedyczne odwołane) 
I2 przed lekcjami - I. Rudnik
W po 2 lekcji - M. Łangowska
W po 3 lekcji - E. Rutkowska
P2 po 4 lekcji - B. Drewczynska
I2 po 5 lekcji - B. Jażdżewska
II3 po 5 lekcji - J. Namirowska
B2 po 6 lekcji - F. Pruszak
II1 po 6 lekcji - S. Babinska 

poniedziałek, 16 grudnia 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
3d  Zajęcia z p. L. Pozorską (s. 103) 
5b  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
5d  Religia z p. J. Jażdżewską w sali nr 310 
6c ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (duża sala gimn.) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. DS) 
3b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 205) (przeniesiona z 4 lekcji)  
3d  Zajęcia z p. L. Pozorską (s. 103) 
7d  J. polski z p. M. Kundą w sali nr 310 
8c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z czwartku z 1 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
6d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
7b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 306) 
7d  J. polski z p. M. Kundą w sali nr 310 
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) 
2a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
3b  Zajęcia z p. M. Knitter (s. 205) (przeniesione z 2 lekcji) 
3d  Zajęcia z p. G. Papierowską (s. 103) 
5d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
6d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 201) (przeniesiona z 5 lekcji) 
5c ch  J. angielski z p. K. Zaranek w sali nr 304  
6c  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 201) (przeniesiona z 6 lekcji) 
6d  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 305) (przeniesiona z 4 lekcji)  
5c dz  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 306) (przeniesiony z 7 lekcji) 
5d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6c  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
7d dz  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 310) 
5c dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
6a  WDŻ z p. E. Keister (s. 203) (przeniesiony z 8 lekcji) 
6a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bonkowska, C. Kliczkowska, A. Leszczyńska, K. Miętka  P1 przed lekcjami - M. Łangowska
P2 przed lekcjami - M. Adamczyk
W po 2 lekcji - E. Rutkowska
P1 po 2 lekcji - W. Kamińska
B2 po 4 lekcji - K. Mróz
I3 po 4 lekcji - A. Połom
II2 po 7 lekcji - H. Kaszubowska 

piątek, 13 grudnia 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z 18.12. z 5 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
7d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) (przeniesione z 4 lekcji) 
2a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) (przeniesione z 5 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
5d dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
6c  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 304) 
7a dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
2d  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 101) (przeniesione z 17.12. z 5 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 308)  
5b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 306) 
5c  Technika z p. K. Mróz (s. 309) (przeniesiona z 17.12. z 1 lekcji) 
5d  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 201) 
5e dz  J. angielski z p. K. Zaranek w sali nr 310 
8a  J. polski z p. B. Ringwelską (s. 303) (przeniesiony z czwartku z 1 lekcji) 
1b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
5c dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 305) 
7a  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 301) (przeniesione z wtorku z 9 lekcji) 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5e dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 305) 
6b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
7d dz  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
4a inf1  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5d  Klasa zwolniona po 5 lekcji  
6d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7d ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
5a ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bonkowska, S. Babinska, B. Drewczynska, I. Fierek, C. Kliczkowska, A. Leszczyńska, K. Miętka  B1 po 2 lekcji - J. Kulesza
I3 po 2 lekcji - G. Papierowska
II2 po 2 lekcji - M. Gajewska
B3 po 3 lekcji - I. Rudnik
P1 po 3 lekcji - M. Adamczyk
I2 po 3 lekcji - H. Mrozińska
II3 po 3 lekcji - P. Czarnowski
B1 po 5 lekcji - B. Ringwelska
I2 po 5 lekcji - B. Jażdżewska
II1 po 5 lekcji - K. Zaranek 

czwartek, 12 grudnia 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
3d  Zajęcia z p. E. Bonkowską (s. 103) (przeniesione z 5 lekcji) 
5b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
7a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 201)  
8a dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
8c dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
2a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) (przeniesione z 5 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
6a ch  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
6b ch  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
6b dz  Religia z p. B. Rostankowską (s. 201) 
8a  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 302) (przeniesione z poniedziałku z 9 lekcji)  
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5a  Matematyka z p. A. Połom w sali nr 304 
5c ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
5d  Biologia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z 1 lekcji) 
6a ch  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
6b ch  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
6b dz  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
6c  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 305)  
6d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
8a  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 302)  
5a dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5b ch  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
5c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7c dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7d ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
6a dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
S. Babinska, B. Drewczynska, I. Fierek, C. Kliczkowska, A. Leszczyńska

J. Kulesza, T. Kędzierski (kl. 2b - wyjazd na basen)
M. Knitter, M. Łangowska, M. Łobocka, E. Wamka (klasy 3b i 3c - wycieczka)

J. Wycinka (zawody sportowe)  
SZ po 2 lekcji - E. Pruszak
P3 po 2 lekcji - E. Rutkowska
I2 po 2 lekcji - G. Papierowska
W po 3 lekcji- E. Bąk
P3 po 3 lekcji - K. Miętka
B1 po 3 lekcji - L. Pozorska
B2 po 3 lekcji - W. Kamińska
I2 po 3 lekcji - K. Zaranek
W po 4 lekcji - H. Mrozińska
P1 po 4 lekcji - M. Adamczyk
I3 po 4 lekcji - H. Kaszubowska
B2 po 5 lekcji - P. Gliszczyński
I1 po 5 lekcji - B. Ringwelska
II2 po 5 lekcji - K. Porożynska
II2 po 6 lekcji - P. Czarnowski
I2 po 7 lekcji - M. Talewski 

środa, 11 grudnia 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. DS)  
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1c  Zajęcia z p. M. Adamczyk (mała sala gimn.) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
4a  Przyroda z p. E. Keister (s. 201) 
5d  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
1a  Zajęcia z p. J. Słomińską (s. 106) (przeniesione z 17.12. z 5 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
7c  Biologia z p. B. Spica (s. 209) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8b  Chemia z p. E. Bąk w sali nr 309 
1b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
2a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
6b dz  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
7c  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 303) (przeniesiona z 3 lekcji) 
1a  Zajęcia z p. J. Słomińską (mała sala gimn.) 
1c  Zajęcia z p. M. Adamczyk (s. 107) 
1d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
7a  J. niemiecki z p. J. Miszke (s. 210A) (przeniesiony z 7 lekcji) 
7b  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
7c ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
7c dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 4 lekcji) 
5a ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5b dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
6b kasz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7c  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) (przeniesiona z 7 lekcji) 
7d ch  J. angielski (cała klasa) z p. A. Leszczyńską (s. 310) 
5c kasz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
5e kasz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
6d ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7a ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7a dz  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką (przeniesione z 8 lekcji) 
7c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7a dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
S. Babinska, B. Drewczynska, A. Dzięcielska-Jasnoch, I. Fierek, C. Kliczkowska

D. Oksentowicz (Olimpiada Języka Angielskiego - od 2 do 7 lekcji) 
I1 po 1 lekcji - E. Keister
B2 po 3 lekcji - M. Łangowska
B3 po 3 lekcji - M. Adamczyk
I2 po 4 lekcji - M. Gajewska
I1 po 5 lekcji - H. Kaszubowska
I2 po 5 lekcji - J. Miszke
II1 po 5 lekcji - J. Polakiewicz
I1 po 6 lekcji - K. Porożynska 

wtorek, 10 grudnia 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. S. Sikora (s. 206) 
3b  Zajęcia z p. M. Knitter na sali gimnastycznej 
3c  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 102) (przeniesiony z 2 lekcji) 
5e ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
6b dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
7b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7d ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. S. Sikora (s. 206) 
3b  Zajęcia z p. M. Knitter w sali nr 308 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS) (przeniesione z 1 lekcji) 
5e ch  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 212) (przeniesiony z 1 lekcji) 
7a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 309) (przeniesiona z środy z 1 lekcji) 
6c ch  Wychowanie fizyczne (cala klasa) z p. M. Szmaglińskim 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
6a ch  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
6a dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z czwartku z 8 lekcji) 
6b ch  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
6d dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak  
3a  J. angielski z p. K. Miętką (s. 206) 
4a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5e dz  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
4a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Oksentowicz, S. Babinska, P. Czarnowski, B. Drewczynska, I. Fierek, C. Kliczkowska  I1 przed lekcjami - G. Papierowska
I2 przed lekcjami - M. Talewski
II1 przed lekcjami - B. Ringwelska
P2 po 2 lekcji - E. Rutkowska
I1 po 3 lekcji - M. Gajewska
P2 po 4 lekcji - J. Słomińska
W po 5 lekcji - B. Jażdżewska 

poniedziałek, 09 grudnia 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
3d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 103) (przeniesiona z 3 lekcji)  
5c ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
7b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. DS) 
3b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 205) (przeniesiona z 4 lekcji) 
6c dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
3d  Zajęcia z p. E. Bonkowską (s. 103) (przeniesione z 1 lekcji) 
5d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 304) (przeniesiona z 1 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
3b  Zajęcia z p. M. Knitter (s. 205) (przeniesione z 2 lekcji)  
5b  Biologia z p. E. Bąk (s. 304) 
5e  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
6b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
6d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 201) (przeniesiona z 5 lekcji) 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5c ch  J. angielski z p. K. Zaranek w sali nr 304 
6d  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 305) (przeniesiona z 4 lekcji) 
7a  Religia z p. B. Rostankowską (s. 307) (przeniesiona z 8 lekcji)  
7a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, B. Drewczynska, I. Fierek, C. Kliczkowska  W po 2 lekcji - W. Kamińska
II1 po 3 lekcji - K. Miętka
W po 4 lekcji - K. Porożynska
I2 po 4 lekcji - H. Mrozińska
I3 po 4 lekcji - E. Bąk
II1 po 4 lekcji - A. Połom
II1 po 6 lekcji - K. Zaranek 

piątek, 06 grudnia 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
4a  WDŻ z p. E. Keister (s. 203) (przeniesiony z 1 lekcji) 
5d dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
7a dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 308) 
4a  Przyroda z p. E. Keister (s. 203) (przeniesiona z 2 lekcji) 
5d  Technika z p. K. Mróz (s. 309) (przeniesiona z 4 lekcji) 
7a  J. polski z p. M. Gajewską w sali nr 301 
8a  J. polski z p. B. Ringwelską (s. 303) (przeniesiony z 11.12. z 1 lekcji) 
5c dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 305) 
5d  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 310) (przeniesiony z 6 lekcji) 
7a  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 301) 
7c ch  J. angielski (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (s. 309) 
4a inf2  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308) 
5e ch  J. angielski z p. K. Zaranek w sali nr 304 
6b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
7a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z środy z 1 lekcji) 
7b  J. angielski z p. K. Miętką (s. 210) 
4a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7a  Biologia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z 9.12. z 2 lekcji) 
7b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z wtorku z 1 lekcji) 
8a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
8c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5b ch  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak (przeniesione z 8 lekcji) 
5b dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
5a ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
5b ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 7 lekcji  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, B. Drewczynska, I. Fierek, C. Kliczkowska

B. Jażdżewska (5 i 6 lekcja)

M. Knitter, M. Łangowska, M. Łobocka (klasy 3b i 3b wyjazd do schroniska, od 3 do 5 lekcji) 
B2 po 2 lekcji - K. Zaranek
I3 po 2 lekcji - G. Papierowska
B2 po 3 lekcji - I. Rudnik
II3 po 3 lekcji - H. Mrozińska
P1 po 4 lekcji - J. Kulesza
P2 po 4 lekcji - E. Rutkowska
B1 po 5 lekcji - E. Bąk
I1 po 5 lekcji - M. Gajewska
I2 po 5 lekcji - E. Bonkowska
II3 po 5 lekcji - B. Ringwelska
II2 po 6 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch 

czwartek, 05 grudnia 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z 2 lekcji) 
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
3d  Zajęcia z p. E. Bonkowską (przeniesione z 5 lekcji) 
5d  Biologia z p. E. Bąk (s. 306) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7c  Biologia z p. B. Spica (s. 209) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 210A) 
5b  Zajęcia z wychowawcą z p. K. Chmielewską (s. 306) (przeniesione z 1 lekcji) 
5c  J. polski z p. K. Porożynską w sali nr 201 
6a  Religia z p. S. Babinską (s. 210) (przeniesiona z 7 lekcji) 
7a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z 9.12. z 1 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
5c  J. polski z p. K. Porożynską w sali nr 201 
6a dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 8 lekcji) 
6b dz  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą  
8a  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 302) (przeniesione z poniedziałku z 9 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6b dz  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą  
6d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7b  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z 9.12. z 1 lekcji) 
5a dz  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
5b ch  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
5c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8b  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
6a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Drewczynska, I. Fierek, C. Kliczkowska, J. Miszke

I. Rudnik, T. Kędzierski (kl. 2a - wyjazd na basen)  
I2 po 2 lekcji - M. Knitter
B2 po 3 lekcji - W. Kamińska
I2 po 3 lekcji - G. Papierowska
I3 po 3 lekcji - H. Kaszubowska
B2 po 5 lekcji - A. Leszczyńska
I2 po 5 lekcji - E. Bąk
I2 po 6 lekcji - M. Talewski 

środa, 04 grudnia 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. DS)  
7a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) (przeniesiona z piątku z 5 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
6c dz  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 310) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
6b dz  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
6d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
8b  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 306) 
7a  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 210A) 
8b  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
7b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z 10.12. z 1 lekcji) 
7a ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7a dz  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką (przeniesione z 8 lekcji) 
7a dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
7c dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Drewczynska, C. Kliczkowska, J. Miszke

J. Słomińska, G. Papierowska, B. Karczyńska (klasy 1a i 1d - wycieczka) 
I1 przed lekcjami - S. Babinska
B1 po 2 lekcji - M. Talewski
B3 po 2 lekcji - E. Bonkowska
B3 po 3 lekcji - M. Adamczyk
P2 po 4 lekcji - J. Kulesza
I2 po 5 lekcji - H. Kaszubowska
II1 po 6 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch 

wtorek, 03 grudnia 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206) 
5d  Geografia z p. K. Chmielewską w sali nr 305 
6b dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
7b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) (przeniesiona z piątku z 6 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206) 
7a  Religia z p. B. Rostankowską (s. 209) (przeniesiona z piątku z 8 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
6b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
3a  J. angielski z p. K. Miętką (s. 206) 
4a  Klasa zwolniona po 4 lekcji  
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Drewczynska, C. Kliczkowska  I2 przed lekcjami - G. Papierowska
II1 - przed lekcjami - A. Połom
P2 po 2 lekcji - J. Słomińska
P2 po 4 lekcji - H. Mrozińska 

poniedziałek, 02 grudnia 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
4a  J. polski z p. K. Porożynską (s. 312) 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. DS) 
3b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 205) (przeniesiona z 4 lekcji) 
5c ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
5c dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
6d dz  J. angielski z p. K. Miętką w sali nr 307 
7c  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
3b  Zajęcia z p. M. Knitter (s. 205) (przeniesione z 2 lekcji) 
6b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
6d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 201) (przeniesiona z 5 lekcji) 
7b  Biologia z p. E. Bąk (s. 207) (przeniesiona z 7 lekcji) 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5c ch  J. angielski z p. K. Zaranek w sali nr 304 
6d  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 305) (przeniesiona z 4 lekcji) 
7a  Religia z p. B. Rostankowską (s. 207) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8b  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 306) (przeniesiony z czwartku z 1 lekcji) 
7a  WDŻ z p. E. Keister (s. 203) (przeniesiony z 9 lekcji) 
7b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
7d ch  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 310) (przeniesiony z 29.11 z 7 lekcji) 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Drewczynska, C. Kliczkowska, J. Miszke, M. Talewski  W przed lekcjami - J. Słomińska
B2 po 2 lekcji - M. Adamczyk
W po 2 lekcji - I. Rudnik
W po 4 lekcji - L. Pozorska
I3 po 4 lekcji - A. Połom
I2 po 6 lekcji K. Zaranek
II1 po 6 lekcji - B. Rostankowska
I2 po 7 lekcji - H. Kaszubowska 

piątek, 29 listopada 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) (przeniesione z 4 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
8a  Religia z p. S. Babinską (s. 201) (przeniesiona z 3.12 z 8 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 308)  
8a  J. polski z p. B. Ringwelską (s. 303) (przeniesiony z 5.12 z 1 lekcji) 
1b  Religia z p. S. Babinską (s. 107) (przeniesiona z 2 lekcji) 
5d  Zajęcia z p. M. Szmaglińskim (s. 310) (przeniesiony z 6 lekcji) 
7a  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 309) 
6b ch  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
7d dz  Zajęcia z p. P. Czarnowskim (s. 310) 
4a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7d ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
5a ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Drewczynska, C. Kliczkowska, K. Mróz
A. Leszczyńska (po 3 lekcji) 
II2 po 1 lekcji - H. Mrozińska
I3 po 2 lekcji - G. Papierowska
II2 po 3 lekcji - P. Czarnowski
B1 po 5 lekcji - B. Jażdżewska
II1 po 5 lekcji - B. Ringwelska 

czwartek, 28 listopada 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b  Matematyka z p. I. Fierek (s. 306) (przeniesiona z piątku z 7 lekcji) 
7b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
3d  Zajęcia z p. E. Bonkowską (s. 103) (przeniesione z 5 lekcji) 
8a  J. angielski z p. K. Miętką (s. 309) 
4a  Religia z p. S. Babinską (s. 201) (przeniesiona z 3.12 z 6 lekcji) 
7a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 306) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
5e ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 201) 
8a  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z piątku z 7 lekcji) 
8b  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5c ch  J. angielski z p. K. Zaranek w sali nr 304 
6b dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z 2.12 z 1 lekcji) 
6a dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Drewczynska, C. Kliczkowska, K. Mróz

W. Kamińska, K. Lewandowska-Gilla, T. Kędzierski (kl. 2d - wyjazd na basen) 
I2 po 2 lekcji - M. Knitter
B2 po 3 lekcji - I. Fierek
P2 po 3 lekcji - J. Kulesza
I2 po 3 lekcji - G. Papierowska
II3 po 4 lekcji - K. Porożynska 

środa, 27 listopada 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. DS)  
5e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
5b  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
5b  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 310) (przeniesiony z 4 lekcji) 
6d  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
5a  J. polski z p. H. Kaszubowską w sali nr 312 
5b  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) (przeniesiona z 3 lekcji) 
8c  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 310) (przeniesiony z 1 lekcji) 
8b  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
6a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska, K. Mróz  II2 przed lekcjami - P. Czarnowski
P3 po 2 lekcji - M. Adamczyk
B3 po 3 lekcji - M. Gajewska
II2 po 4 lekcji - J. Namirowska
II3 po 5 lekcji - K. Miętka 

wtorek, 26 listopada 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206) 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206) 
5e dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
4a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 210) 
6a  Biologia z p. E. Bąk (s. 309) (przeniesiona z środy z 7 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
4a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 210) 
6a dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
6d dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Miętką (s. 304) 
7a  Matematyka z p. J. Namirowską w sali nr 310 
8c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z czwartku z 1 lekcji) 
3a  J. angielski z p. K. Miętką (s. 206) 
6b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 306) 
7a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7d  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak  
6c  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
7d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 307) (przeniesiona z 8 lekcji) 
7c  WDŻ z p. E. Keister (s. 203) (przeniesiony z 8 lekcji) 
7b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
7c  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
7d  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 8 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska, K. Mróz

F. Pruszak, S. Gwizdała, T. Kędzierski, Cz. Sikora (klasy 5a i 5b, wyjazd do aquaparku)

J. Polakiewicz (klasa 8b, wyjazd do kina, od 5 do 8 lekcji)
(uczniowie, którzy nie jadą dołączają do kl. 8a) 
W przed lekcjami - E. Rutkowska
I2 przed lekcjami - G. Papierowska
SZ po 2 lekcji - M. Szmagliński
P2 po 3 lekcji - E. Bonkowska
SZ po 4 lekcji - E. Pruszak
P2 po 4 lekcji - M. Adamczyk
B1 po 6 lekcji - J. Namirowska
II1 po 7 lekcji - S. Babinska 

poniedziałek, 25 listopada 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. DS)  
7b  Zajęcia świetlicowe 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
7a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 309) (przeniesiona z 1 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
6a  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
6b dz  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką  
6d  Biologia z p. E. Bąk (s. 305) 
5c ch  J. angielski z p. K. Zaranek w sali nr 304 
6a  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 310) (przeniesiony z 7 lekcji) 
6c  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 305) (przeniesiona z 7 lekcji) 
6a ch  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak 
6a dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 28.11 z 8 lekcji) 
6a  WDŻ z p. E. Keister (s. 203) (przeniesiony z 8 lekcji) 
6c  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 310) (przeniesiony z 5 lekcji) 
6a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska, K. Mróz

M. Gajewska, H. Kaszubowska, A. Połom (klasy 7c i 8c, wyjazd do kina, od 4 do 7 lekcji)
(uczniowie, którzy nie jadą dołączają do kl. 7b)  
II1 po 1 lekcji - A. Połom
W po 2 lekcji - W. Kamińska
B2 po 3 lekcji - J. Kulesza
P1 po 3 lekcji - E. Bonkowska
II2 po 3 lekcji - K. Porożynska
I3 po 4 lekcji - H. Mrozińska
B2 po 5 lekcji - L. Pozorska
B2 po 6 lekcji - K. Zaranek 

piątek, 22 listopada 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską w sali nr 107 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
4a  Religia z p. S. Babinską (s. 309) 
5c  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 209) 
5e  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
6b  J. polski z p. H. Mrozińską w sali nr 210 
6c  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
6d  Historia z p. B. Ringwelską w sali nr 207 
7c  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
4a  Informatyka z p. I. Fierek (s. 208) 
5c  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 209) 
5d dz  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką  
6b  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 210) 
6d  Historia z p. B. Ringwelską (s. 207) 
7a dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
7d  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 310) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 308)  
4a  Matematyka z p. I. Fierek (s. 210) 
7b  Biologia z p. E. Bąk (s. 209) 
5d  Historia z p. B. Ringwelską (s. 303) 
7b  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) 
7a  Religia z p. B. Rostankowską (s. 201) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8b  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) 
7c ch  J. niemiecki z p. M. Galikowską (s. 301) (przeniesiony z 8 lekcji) 
7c dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
7c ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska

8a, 8b, 8c - Próbny egzamin ósmoklasisty - język obcy (lekcja 1 i 2)

M. Gajewska, H. Kaszubowska, B. Jażdżewska (klasy 5a i 5b, wyjazd do teatru, od 4 do 7 lekcji)

H. Mrozńska, K. Porożynska, K. Zaranek (klasy 5c i 5e, wyjazd do teatru, od 4 do 7 lekcji)
(uczniowie, którzy nie jadą dołączają do kl. 5d)

E. Wamka (zajęcia logopedyczne odwołane)  
I3 po 2 lekcji - I. Rudnik
I1 - po 4 lekcji - G. Papierowska
II1 - po 4 lekcji - P. Czarnowski
II2 - po 4 lekcji - P. Gliszczyński
II3 - po 4 lekcji - K. Mróz
W po 6 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
II2 po 6 lekcji - I. Fierek 

czwartek, 21 listopada 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
4a  Technika z p. K. Mróz (s. 005) 
5a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 312) 
5b  Biologia z p. E. Bąk (s. 209) 
5d  Matematyka z p. I. Fierek (s. 307) (przeniesiona z wtorku z 6 lekcji) 
5e  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 309) 
6a  Matematyka z p. J. Namirowską w sali nr 212 
6b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 210) 
6d  Matematyka z p. A. Połom w sali nr 201 
7a  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
7b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  J. polski z p. M. Gajewską (s. 203) 
7d  Matematyka z p. J. Polakiewiczem w sali nr 310 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
3d  Zajęcia z p. E. Bonkowską (przeniesione z 5 lekcji) 
4a  Technika z p. K. Mróz (s. 005) 
5a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 312)  
5b  Biologia z p. E. Bąk (s. 209) 
5c  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 207) 
5d  Matematyka z p. I. Fierek w sali nr 307 
5e  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 309) 
6a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 212) 
6b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 210) 
6d  Matematyka z p. A. Połom (s. 201) 
7b  Historia z p. M. Talewskim (s. 210A) 
7c  J. polski z p. M. Gajewską (s. 203) 
7d  J. polski z p. M. Kunda w sali nr 310 
6b  Historia z p. B. Ringwelską w sali nr 201 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
1d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska

8a, 8b, 8c - Próbny egzamin ósmoklasisty - matematyka (lekcja 1 i 2)

J. Kulesza, T. Kędzierski (kl. 2b - wyjazd na basen)

E. Wamka (zajęcia logopedyczne odwołane)  
W przed lekcjami - L. Pozorska
I2 po 2 lekcji - E. Bąk
I3 po 2 lekcji - K. Zaranek
II2 po 2 lekcji - M. Kunda
B2 po 3 lekcji - I. Fierek
I3 po 4 lekcji - K. Porożynska 

środa, 20 listopada 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2c  Zajęcia z p. L. Pozorską w sali nr 108 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. DS) 
4a  Matematyka z p. P. Czarnowskim w sali nr 005 
5a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 201) 
5b  J. polski z p. M. Gajewską (s. 203) 
5c  Religia z p. S. Babinską w sali nr 210 
5e  Klasa przychodzi na 4 lekcję 
6b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6d  Biologia z p. E. Bąk (s. 209) 
7b  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
7c  Biologia z p. B. Spica w sali nr 310 
7d  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
3d  Zajęcia z p. E. Bonkowską w sali nr 103 
4a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 005) 
5a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 201)  
5b  J. polski z p. M. Gajewską (s. 203) 
5d  Historia z p. B. Ringwelską (s. 309) 
6a  Klasa przychodzi na 4 lekcję 
6d  Biologia z p. E. Bąk w sali nr 209 
7b  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
7c  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 310) 
7d  Historia z p. M. Talewskim (s. 207)  
2a  Zajęcia z p. I. Rudnik w sali nr 204  
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
5a  Historia z p. M. Talewskim (s. 201) 
5b  J. polski z p. M. Gajewską (s. 203) 
5c  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
5d  Historia z p. B. Ringwelską w sali nr 309 
6d  Biologia z p. E. Bąk (s. 209) 
7b  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
7c  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 310) 
7d  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 207) 
1d  Zajęcia z p. G. Papierowską (s. 202) (przeniesione z czwartku z 5 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
6b dz  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
2d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5e  Biologia z p. E. Bąk (s. 209) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska
B. Drewczynska, B. Rostankowska (kl. 7a - wycieczka)

8a, 8b, 8c - Próbny egzamin ósmoklasisty - język polski (lekcja 1, 2 i 3) 
B3 po 3 lekcji - M. Gajewska
B2 po 5 lekcji - K. Miętka
I2 po 5 lekcji - H. Kaszubowska 

wtorek, 19 listopada 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206) 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206) 
8b  Biologia z p. B. Spica (s. 209) 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5c  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
5e ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 201) 
7d  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 303) (przeniesione z 6 lekcji) 
5d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6c ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim (przeniesione z 7 lekcji) 
6c dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 303) (przeniesiona z 8 lekcji) 
6c ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7d  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska, J. Polakiewicz  I2 przed lekcjami - I. Rudnik
P2 po 4 lekcji - J. Słomińska
B1 po 6 lekcji - J. Namirowska
II1 po 7 lekcji - S. Babinska 

poniedziałek, 18 listopada 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. DS) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5c ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5c dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
6a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 8 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska, K. Zaranek
E. Keister (po 6 lekcji) 
W po 2 lekcji - W. Kamińska
P1 po 4 lekcji - K. Miętka
I3 po 4 lekcji - A. Połom
I1 po 7 lekcji - B. Rostankowska 

piątek, 15 listopada 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z 21.11 z 5 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
2a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) (przeniesione z 5 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
2d  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 101) (przeniesione z 20.11 z 5 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 308)  
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a  Informatyka (cała klasa) z p. A. Fierek (s. 309) 
5a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z 7 lekcji) 
5e ch  J. angielski z p. K. Zaranek w sali nr 307 
6b dz  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 201) 
8c  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
5a  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) (przeniesiona z 5 lekcji) 
7c ch  J. niemiecki z p. M. Galikowską (s. 301) (przeniesiony z 8 lekcji) 
7c dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7d ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
5a ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
5b ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
7c ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
8a  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z 22.11 z 7 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska, K. Miętka

E. Bonkowska, A. Połom - Konkurs Informatyczny Bóbr dla klas I-III (sala 208 i 308, lekcja 5) 
I3 po 2 lekcji - S. Babinska
P1 po 3 lekcji - E. Bonkowska
B1 po 4 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch 

czwartek, 14 listopada 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Zajęcia z p. M. Adamczyk w sali nr 208 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206) 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
2d  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 101) (przeniesione z 4 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 206)  
2d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
6d ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
1c  Zajęcia z p. M. Adamczyk w sali nr 104 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d ch  Informatyka z p. I. Fierek w sali nr 208 
6c  Biologia z p. E. Bąk (s. 209) 
6a  Religia z p. S. Babinską (s. 201) 
7d ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska, A. Leszczyńska, K. Miętka

L. Pozorska, T. Kędzierski (kl. 2c - wyjazd na basen)

K. Kosecki - Konkurs Informatyczny Bóbr dla klas IV-VI (sala 308, lekcja 5) 
P1 po 2 lekcji - E. Bonkowska
B2 po 3 lekcji - K. Zaranek
P2 po 4 lekcji - H. Kaszubowska
B1 po 5 lekcji - K. Porożynska
II2 po 6 lekcji - I. Fierek 

środa, 13 listopada 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
wszystkie  Święto Szkoły 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska, K. Miętka   

wtorek, 12 listopada 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206)  
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206)  
4a  J. polski z p. K. Porożynską w sali nr 209 
3a  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 206) 
6c dz  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą  
7c  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z 1 lekcji) 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5d  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 203) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5e ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 201) 
5e ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 201) 
6a dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
6d ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
7d  J. polski z p. M. Kunda (s. 306) 
5a  J. angielski z p. K. Zaranek w sali nr 312 
5d  Matematyka z p. I. Fierek (s. 309) 
5e ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji (uczniowie j. kaszubskiego czekają w świetlicy) 
5e dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji (uczennice j. kaszubskiego czekają w świetlicy) 
8a  Geografia z p. K. Chmielewską w sali nr 306 
6d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji  
6c ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Gajewska, C. Kliczkowska, K. Miętka

M. Szmagliński (zawody sportowe) 
I2 przed lekcjami - I. Rudnik
W po 1 lekcji - M. Talewski
SZ po 3 lekcji - F. Pruszak
P2 po 4 lekcji - J. Słomińska
II1 po 4 lekcji - H. Mrozińska
B2 po 5 lekcji - K. Mróz
SZ po 6 lekcji - T. Kędzierski
II1 po 6 lekcji - I. Fierek 

piątek, 08 listopada 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 105) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z 14.11 z 5 lekcji) 
2c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206)  
7c  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 105) 
2a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) (przeniesione z 5 lekcji) 
2c  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 108) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206)  
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 105) 
2c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 108) 
2d  Zajęcia z p. W, Kamińską (s. 101) (przeniesione z 14.11 z 5 lekcji)  
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 308)  
5d  Matematyka z p. I. Fierek w sali nr 305 
6c  Historia z p. B. Ringwelską (s. 303) (przeniesiona z 12.11 z 1 lekcji) 
7a  Fizyka z p. K. Mróz (s. 309) 
7d  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) 
2c  Zajęcia z p. E. Bonkowską (s. 108) 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5b  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 310) (przeniesiony z 18.11 z 1 lekcji) 
6c  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 203) 
6d ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6d dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
5e  Klasa zwolniona po 5 lekcji (uczniowie j. kaszubskiego czekają w świetlicy) 
6c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5a  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
7a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7c ch  J. niemiecki z p. M. Galikowską (s. 301) (przeniesiony z 8 lekcji) 
7c dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
5a ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
5b ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
7c ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Szlachcikowska, M. Adamczyk, M. Gajewska, P. Gliszczyński, C. Kliczkowska, K. Miętka, L. Pozorska  II1 po 1 lekcji - P. Czarnowski
P3 po 2 lekcji - J. Kulesza
I3 po 2 lekcji - I. Rudnik
P1 po 3 lekcji - E. Bonkowska
P3 po 3 lekcji - E. Rutkowska
I1 po 4 lekcji - B. Jażdżewska
II2 po 5 lekcji - B. Jażdżewska 

czwartek, 07 listopada 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 105)  
2c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206)  
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1c  Zajęcia z p. E. Bonkowską (s. 105)  
2c  Zajęcia z p. W. Chudą (s. MS) 
2d  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 101) (przeniesione z 5 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206) 
5b  Zajęcia z wychowawcą z p. K. Chmielewską (s. 306) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5d  Matematyka z p. I. Fierek w sali nr 203 
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. MS)  
2c  Zajęcia z p. M. Knitter (s. 108) 
5d  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 306) 
2c  Zajęcia z p. S. Babinską (s. 108) 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
6d ch  Grupa zwolniona po 3 lekcji 
7c  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) (przeniesiona z piątku z 7 lekcji) 
8c  J. polski z p. H. Kaszubowską w sali nr 005 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8c  J. polski z p. H. Kaszubowską w sali nr 005 
4a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 301) (przeniesiona z poniedziałku z 5 lekcji) 
7d dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
6a dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, M. Gajewska, C. Kliczkowska, K. Miętka, L. Pozorska

I. Rudnik, T. Kędzierski (kl. 2a - wyjazd na basen)  
P2 przed lekcjami - J. Słomińska
II1 przed lekcjami - J. Polakiewicz
W po 2 lekcji - M. Knitter
I1 po 2 lekcji - K. Zaranek
P1 po 2 lekcji - E. Rutkowska
B2 po 3 lekcji - I. Fierek
B3 po 3 lekcji - W. Kamińska
I3 po 3 lekcji - G. Papierowska
P2 po 4 lekcji - H. Kaszubowska
B1 po 5 lekcji - A. Leszczyńska 

środa, 06 listopada 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 105)  
2c  Zajęcia z p. B. Rostankowską (s. 108) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. DS) 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 105)  
2c  Zajęcia z p. B. Rostankowską (s. 108) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206) 
5e  Matematyka z p. P. Czarnowskim w sali nr 203 
7a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z 1 lekcji) 
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 105)  
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z 5 lekcji)  
2c  Zajęcia z p. J. Słomińską (s. 108) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206) 
7a  J. niemiecki z p. J. Miszke (s. 212) 
1c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
2c  Zajęcia z p. G. Papierowską (s. 108) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206) 
3b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5a  J. polski z p. H. Kaszubowską w sali nr 203 
5d  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
6a ch  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
6b ch  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 306) 
6d dz  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim  
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5b ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6d ch  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak  
7c  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) (przeniesiona z 7 lekcji) 
7c ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7c dz  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką (przeniesione z 8 lekcji) 
7c dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, M. Gajewska, C. Kliczkowska, K. Miętka, L. Pozorska  P2 przed lekcjami - E. Rutkowska
I1 po 2 lekcji - K. Zaranek
B3 po 3 lekcji - M. Łangowska
W po 3 lekcji - J. Polakiewicz
P2 po 3 lekcji - J. Miszke
W po 4 lekcji - E. Bonkowska
B2 po 6 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch 

wtorek, 05 listopada 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 105) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206)  
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1c  Zajęcia z p.M. Łangowską (s. 105)  
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206)  
1c  Zajęcia z p. W. Kamińska (s. 105)  
7c  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z 1 lekcji) 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5d  Matematyka z p. I. Fierek (s. 203) (przeniesiona z 6 lekcji) 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, M. Gajewska, C. Kliczkowska  I2 przed lekcjami - I. Rudnik
W po 1 lekcji - K. Mróz
B3 po 3 lekcji - W. Kamińska
P2 po 4 lekcji - J. Słomińska
B2 po 5 lekcji - K. Zaranek 

poniedziałek, 04 listopada 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 105)  
2c  Zajęcia z p. L. Pozorską (s. 108) (przeniesiona z 5 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206) 
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 105)  
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. DS) 
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 105)  
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206) 
6d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
2a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5e  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a  Klasa zwolniona po 4 lekcji  
7b  J. niemiecki z p. J. Miszke (s. 207) (przeniesiony z 8 lekcji) 
7b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, C. Kliczkowska, P. Czarnowski, K. Miętka  P2 przed lekcjami - J. Kulesza
W po 2 lekcji - I. Rudnik
P2 po 3 lekcji - W. Kamińska
I3 po 4 lekcji - E. Bąk
II1 po 4 lekcji - A. Połom 

czwartek, 31 października 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 105) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206) 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 105) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206) 
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. MS) 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, C. Kliczkowska

M. Knitter, M. Łangowska, M. Łobocka (kl. 3b i 3c - wycieczka) 
P2 przed lekcjami - L. Pozorska
I1 po 2 lekcji - G. Papierowska
B1 po 3 lekcji - W. Kamińska
B2 po 3 lekcji - I. Fierek
W po 4 lekcji - H. Kaszubowska 

środa, 30 października 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 105)  
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. DS)  
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 105)  
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206)  
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 105)  
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206)  
6c dz  Grupa przychodzi na 4 lekcję 
1c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206)  
6d ch  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
6d ch  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
5c dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji (osoby uczęszczające na j. kaszubski czekają w świetlicy) 
5d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6c  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8c ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8c dz  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, C. Kliczkowska, J. Jażdżewska, M. Szmagliński  B3 po 3 lekcji - M. Gajewska
W po 4 lekcji - J. Kulesza
SZ po 5 lekcji - J. Wycinka
W po 6 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
II2 po 7 lekcji - M. Talewski 

wtorek, 29 października 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 105) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206)  
7b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1c  Zajęcia z p.M. Łangowską (s. 105)  
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza w sali nr 308 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206)  
5d  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
1c  Zajęcia z p. W. Kamińska (s. 105) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza w sali nr 104 
5c  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
6c dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
6c  J. polski z p. H. Mrozińską w sali nr 306 
7d  J. polski z p. M. Kunda (s. 307) 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5a  J. angielski z p. K. Zaranek w sali nr 212 
6c  J. polski z p. H. Mrozińską w sali nr 306 
4a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6a  Religia z p. S. Babinską (s. 201) 
7d dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (sala 303)  
5a  Religia z p. J. Jażdżewską w sali nr 209 
7b  Religia z p. S. Babinską (s. 201) 
6a dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, C. Kliczkowska, P. Gliszczyński  I2 przed lekcjami - G. Papierowska
B3 po 3 lekcji - B. Ringwelska
II3 po 3 lekcji - M. Gajewska
B2 po 4 lekcji - J. Polakiewicz
P2 po 4 lekcji - B. Drewczynska
I1 po 6 lekcji - J. Namirowska
II2 po 7 lekcji - A. Leszczyńska 

poniedziałek, 28 października 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 105) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206)  
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 105) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. DS)  
6b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 306) 
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 105) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206)  
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4a  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) 
7b  J. niemiecki z p. J. Miszke w sali nr 203 
5b  Zajęcia z wychowawcą z p. K. Chmielewską (s. 305) (przeniesione z 8 lekcji) 
5c ch  J. angielski z p. K. Zaranek w sali nr 306 
5b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, C. Kliczkowska, P. Gliszczyński

E. Bonkowska, E. Rutkowska, E. Wamka (kl. 3d i 1b - wycieczka) 
P1 przed lekcjami - M. Łangowska
B3 po 2 lekcji - J. Polakiewicz
P1 po 2 lekcji - J. Słomińska
W po 2 lekcji - I. Rudnik
B1 po 3 lekcji - B. Ringwelska
B3 po 3 lekcji - K. Porożynska
P2 po 3 lekcji - W. Kamińska
I3 po 4 lekcji - A. Połom
II2 po 4 lekcji - H. Mrozińska
I1 po 5 lekcji - K. Zaranek 

piątek, 25 października 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 105)  
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206)  
5c dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
6b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 105)  
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206)  
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 105)  
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 308)  
5e dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim  
4a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
5c ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
7a  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
8b dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
5e ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim  
6b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
4a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5a ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
5b ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, C. Kliczkowska, K. Zaranek, B. Drewczynska

E. Pruszak (po 6 lekcji)

L. Bieszke-Wolf, B. Jażdżewska (kl. 6b i 6d - Targi wolnego czasu - od 2 do 4 lekcji) 
II2 przed lekcjami - P. Czarnowski
B3 po 2 lekcji - S. Babinska
P3 po 2 lekcji - J. Słomińska
I2 po 2 lekcji - G. Papierowska
I3 po 2 lekcji - I. Rudnik
II1 po 4 lekcji - P. Gliszczyński
B1 po 5 lekcji - E. Bonkowska 

czwartek, 24 października 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 105)  
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206) 
5b  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
6d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 105)  
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 206) 
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. MS)  
5d  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 306) 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
7c  Religia z p. S. Babinską (s. 203) 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, C. Kliczkowska
M. Gajewska (konkurs)

E. Bonkowska, I. Rudnik, E. Wamka (kl. 2a i 3d - wycieczka)
M. Łangowska, M. Łobocka, T. Kędzierski, Cz. Sikora (kl. 3c - szkolenie żeglarskie)

Sala 201 - konkurs informatyczny (3 i 4 lekcja) 
P2 przed lekcjami - L. Pozorska
II1 przed lekcjami - J. Polakiewicz
W po 2 lekcji - K. Mróz
P3 po 2 lekcji - J. Kulesza
I1 po 2 lekcji - G. Papierowska
B1 po 3 lekcji -