Relacja z filmu
Dodany przez dnia 28.04.2008
Jako redaktorka klasowej strony postanowiłam, że będę również pisać o tym, co dzieje się w Czersku. Na pierwszy ogień pójdzie relacja z filmu "Step up 2 - The Streets".....
Pełna Treść
Andie West, siostra Tyler'a Gage'a (znanego z pierwszej części filmu) mieszka w Maryland z rodzeństwem i przyjaciółką mamy - Sarah. Mama Andie umarła kilka lat wstecz na raka.
Nasza bohaterka jest zbuntowaną tancerką z biednej dzielnicy. Należy do gangu 410, najlepszej formacji tanecznej w mieście. Wyzywa na pojedynek brata Tyler'a i... przegrywa. Skoro Tyler wygrał, Andie zgodnie z obietnicą zgłasza się na przesłuchanie do Akademii Sztuki w Maryland. Dostaje się. Tam poznaje Łosia, który zostaje jej najlepszym kumplem oraz... Chase'a, najlepszego tancerza w szkole. Razem z nimi i paroma innymi kumplami tworzą formacje taneczną i decydują się na rywalizację w nielegalnym konkursie na najlepszą formację - "The Streets". Rozpoczynają się potajemne spotkania, a między Andie a Chase'em zaczyna rodzić się uczucie.
Czy formacji Andie uda się wygrać konkurs?

Muszę przyznać, że film mnie zaskoczył. Pozytywnie, oczywiście. Scenariusz nie jest superoryginalny, ale zadowala widzów.
Najmocniejszą stroną filmu jest oczywiście taniec i muzyka. Piosenki do filmu nagrywali m. in. Flo-Rida, Akon, Cassie (która równiez występowała w filmie), Missy Elliot i wiele innych gwiazd.
A jeśli chodzi o taniec - zaskakuje szybkością, jest widowiskowy i skomplikowany, robi naprawdę wielkie wrażenie.

Polecam ten film wszystkim.
Gdybym miała wstawiać ocenę jak w dzienniku, od razu dałabym szóstkę!