Majowe zebranie rodziców
Dodany przez dnia 18.05.2008
Witam ponownie
Dawno nic nowego się tutaj nie pojawiło, ale też dawno nikt tu nie zaglądał.W każdym razie teraz czas na kilka nowości i "starości" (...)

Pełna Treść
Witam ponownie
Dawno nic nowego się tutaj nie pojawiło, ale też dawno nikt tu nie zaglądał.W każdym razie teraz czas na kilka nowości i "starości"
1. Rozpoczął się sezon żeglarski więc klasa od początku maja w każdy poniedziałek jeździ do Ostrowitego i uczestniczy w zajęciach na wodzie. Trzeba przyznać, że pogodę mają fantastyczną. Witaminy D na pewno im nie zabraknie.
2. Od 24 kwietnia systematycznie jeżdżę z piątką uczniów na zawody lekkoatletyczne do Chojnic prywatnym autem. Tych wyjazdów jest 6
( został już tylko 1 w najbliższy wtorek) Celem tych wyjazdów jest chęć startu w finale Ogólnopolskim w Warszawie w dniu 16-18 czerwca. ale najpierw trzeba w Chojnicach zająć miejsca medalowe. Miło mi zatem poinformować jeżeli ktoś nie doczytał, że szansę taką mają Piotr Biesek, Jakub Czarnowski,Marcin Szlachcikowski, Justyna Plichta i Magda Jażdżewska (więcej informacji już wkrótce)
3. Kolejna sprawa to obóz żeglarski . Koszt to 230 zł . Można już dokonać wpłat.
I teraz to co najważniejsze
26 maja 2008r zapraszam wszystkie mamy na spotkanie ze mną i nie tylko o godz.16:30 Tym razem do sali nr 40 gdzie czeka na Państwa "niespodzianka"
Obecność bardzo wskazana, gdyż w przyjemnej atmosferze omówimy kwestię obozu oraz przede wszystkim uraczę Państwa postępami w nauce i powiem co nie co o przewidywanych ocenach dziecka na koniec roku. Na szczęście nie niedostatecznych.
To tyle. Pozdrawiam i..... do poniedziałku.
Wychowawca Ewa Pruszak