Spis uczniów
Dodany przez dnia 10.09.2007
UCZNIOWIE KLASY A ROCZNIK 1997

Pełna Treść
OKO W OKO - CZYLI MY W KLASIE VI


BŁOCIŃSKA EMILIA

Emilia znajduje w naszej klasie szczególne miejsce. Zaskakuje nas swoimi błyskotliwymi i najlepszymi wynikami w nauce poprzedzanymi uporczywymi zapewnieniami, iż z pewnością otrzyma najgorszą z możliwych ocen. Sympatyczna. Łatwo i chętnie nawiązuje kontakty. Jest energiczna, zawsze w dobrym humorze. Na nic nie narzeka, nigdy nie jest opryskliwa wobec otoczenia. Występy na scenie to dla niej pikuś; Urodzona aktorka. Jej niesamowity filmowy uśmiech znają chyba wszyscy.W tym co mówi jest szczera i nie owija w bawełnę. Czasami miewa dziwne poglądy, ale można to wytłumaczyć właśnie jej bogatym wnętrzem i oryginalnością w postrzeganiu świata. Chociaż trzeba powiedzieć, że większość jej wypowiedzi jest genialna i nie powstydziliby się ich sami studenci filozofii.

BRZEZINSKA MAGDALENA

Jest postacią nie do końca odgadnioną, bo nie ujawniła swoich cech na forum klasy. Aktywność swoją koncentruje w czteroosobowej podgrupie. Dba o estetykę własnego wyglądu (zwłaszcza o smukłość sylwetki). Poza tym jest wesoła i do wszystkich bardzo przyjaźnie nastawiona. Życie przyjmuje wprost ze stoickim spokojem. Naprawdę trudno ją wyprowadzić z równowagi. Robienie gazetek, zaproszeń czy kartek to jej mocna strona. Zawsze ma wizję jak to zrobić, żeby było estetycznie i pomysłowo.

JAŻDŻEWSKA MAGDA

Ze względu na wysoką pozycję w naszej klasie (jest skarbnikiem) często ściąga od nas wszystkich haracz. A my jak niewinne owieczki, zawsze dajemy o co prosi.. Łatwo nawiązuje kontakty. Chętnie się wypowiada na lekcjach. Można powiedzieć, że jest raczej wesoła na codzień. Pewnie dlatego jest bardzo lubiana. Zawsze nam coś zagra na naszych imprezach klasowych i nie tylko gdyż posiada zdolności muzyczne które szlifuje od wielu lat.

MOGA AGATA

Towarzyska (lubi spędzać czas w szkole szczególnie jeśli odbywają się zajęcia sportowe), uczynna, ogólnie miła. Nie narzuca się swoją osobą, ale jest widoczna na tle klasy. Agata choć mała to jest najlepszą tenisistką w mieście. Wygrała Puchar Burmistrza. Jest obiektem westchnień Marcina Skiby.

PLICHTA JUSTYNA

Śmiała, czasami prowokacyjna (wobec niektórych nauczycieli i swoich kolegów). Towarzysko aktywna głównie wobec wybranego grona osób.. Zawsze miło się z nią gada, szkoda tylko, że ma pewne słabości. Oczywiście nie można pominąć milczeniem faktu, iż Justyna należy do wielu kół zainteresowań : sportowych muzycznych i chyba chciałaby być również harcerką .

ROSTOWSKA MAGDA

Poważna. Rzadko się uśmiecha, pogodniejsza wobec bliżej zaprzyjaźnionych. Jest zastępcą przewodniczącej w klasie jednak mało entuzjastycznie podchodzi do organizacji imprez klasowych. Saksofonistka. Doskonale jej wychodzi ta gra na trąbce. Ogólnie to osoba skryta i małomówna, ale taktowna.

SZYDEŁKO MICHALINA

Jest przewodniczącą naszej klasy. Inicjuje różne imprezy klasowe. Wszechstronnie aktywna i utalentowana . Zaradna, zawsze potrafi wybrnąć z trudnych sytuacji. Mogłoby się wydawać, iż uśmiech nigdy nie schodzi z jej twarzy. Pasjonuje się także tańcem współczesnym oraz grą na scenie i dlatego właśnie często nazywana jest artystką. Często bardzo ciekawie się wypowiada, szczególnie podczas burzy mózgów. Bardzo wygadana i głośna, na każdej lekcji musi coś powiedzieć, ale zawsze mówi to w taki sposób, aby każdy Ją słyszał)!!!Z dużą łatwością potrafi rozwijać pojedyńcze tematy (co się bardzo przydaje na testach typowo opisowych).. Obecność audytorium wyzwala w niej aktywność i pomysłowość. Zdecydowana humanistka (nie lubi przedmiotów ścisłych)

P.S. Wydaje nam się, że Misia ma rzadką w dzisiejszych czasach zaletę: nie kłamie :-). Jest tak wyrazistą osóbką ,że można o niej z powodzeniem książkę napisać

ZABROCKA ALEKSANDRA

Kolekcjonerka "naj" - najwyższa w klasie, ma najwięcej przyjaciół, najbardziej lubiana dziewczyna . Przywiązana do telefonu komórkowego. Wyżywa się towarzysko za pośrednictwem SMS-ów i e-mailów. Potrafi z każdym rozmawiać i jest bardzo otwarta. Potrafi też świetnie znaleźć się w każdej sytuacji. Udziela się społecznie i towarzysko.

BIESEK PIOTR

Bierze udział w imprezach klasowych, i nie trzeba go na nie zaciągać. Ma wyrobione zdanie na temat niektórych nauczycieli. Świetnie sprawdza się jako napastnik w piłce noznej. Wierny kibic i zawodnik Borowiaka Czersk. Cieszy się popularnością u płci pięknej (dane z ankiety). Czyni różne zabiegi, by być dostrzeganym przez dziewczyny. W kontaktach z nimi jest szczery do bólu. Jest świetnym kolegą, zawsze jest o czym z nim pogadać. Zawsze taktowny wobec nauczycieli.

CZARNOWSKI JAKUB

Mistrz w prawieniu komplementów, dzięki czemu jest pożądanym partnerem do rozmów (zwłaszcza wśród dziewczyn). Dość elokwentny.. W grach sportowych wykazuje bardzo duże poświęcenie.. Bardzo lubi naszą klasę, a my odwzajemniamy się sympatią za jego oryginalność. Jest dobrym kolegą dowcipny „ tekściarz” z niego. Uważamy, że należy On do osób bez których klasa wiele by straciła (np. ten wdzięk ,szyk, seksapil). No i trzeba dodać, że ta cała galeria zdjęć to zasługa naszego „Czarusia”

HATTA PATRYK

Patryk jest bardzo żywy. Wszędzie go pełno. W podręcznym ekwipunku zawsze ma piłeczkę, kawałek drutu, taśmę klejącą i jeszcze parę innych rzeczy (zawsze jest dobrze wyposażony). Na lekcjach jest raczej spokojny. Podczas przerw odzywa się w Nim żądza czynu (rzuca kredą lub walczy mieczem-cyrklem). Patryka spacerującego dostojnie po korytarzu raczej się nie spotyka, jest to w końcu jedyny moment w którym może potrenować biegi. Po treningu przychodzi czas na "dobór uzbrojenia", w czym przydatne stają się strony internetowe dotyczące żołnierzy i samolotów wojskowych (dobrze, że w bibliotece mamy dostęp do internetu). Mimo ,że jest z nami dopiero od VI klasy to czuje i zachowuje się tak jak by był z nami od zawsze. A co najważniejsze to chłopak rwie się do sportu , a szczególnie do piłki nożnej. Fajny gość z niego jest !

LIPSKI SZYMON

Szymon nie wadzi nikomu. Do tej pory bardziej aktywna w roli ucznia niż kolegi. Jest nieśmiały i dość tajemniczy.. Na razie jest Ona na etapie przyglądania się uczniom i wyrabiania sobie opinii na ich temat.

LITERSKI SEBASTIAN

Wzbudza respekt swoją wielkością. Sebastiana bardzo łatwo rozśmieszyć, co często powoduje nagłe wybuchy na lekcji (spowodowane czyjąś, tylko niewielką, ingerencją).
Lubi się wygłupiać. W imprezach klasowych uczestniczy niechętnie, bo chyba "nie czuje więzi z klasą" chociaż on sam twierdzi ,że jest mu z nami dobrze. Najlepiej czuje się na historii to jego ulubiony przedmiot.

NARLOCH ŁUKASZ


Łukasz to chłopak bezproblemowy. Z każdym się chyba dogaduje pomimo, że jest małomówny. Jego najlepszy kolega to Marcin Statkiewicz i prawdopodobnie Marcin mógłby dużo więcej o nim powiedzieć. Pozytywnie nas zaskoczył w tym roku, gdyż chętnie bierze udział w we wszystkich przedstawieniach szkolnych.
<
PODLEWSKI ŁUKASZ

Widoczny na lekcjach i na przerwach. Jest bardzo pogodny. Lubi się wygłupiać. Jego mocne strony to matematyka i sport . Jeden z filarów drużyny piłki nożnej. Za swoje żarciki na lekcjach Łukasz już nieraz zapłacił dużą cenę. Pierwszy uczestnik imprez klasowych, a szczególnie jeśli chodzi o dyskoteki. Łukasz imponuje niesamowitą wiedzą na temat wszystkich mistrzostw świata i różnych rozgrywek pucharowych w tej dyscyplinie.
Wszyscy cenią go za jego spontaniczne reakcje, podczas których jest wstanie nieświadomie wypowiedzieć jakiś fenomenalny tekst.

SĘKOWSKI PRZEMYSŁAW

Najmiejszy uczeń w naszej klasie. Malutki ciałem, ale wielki duchem!
( ale jeszcze zobaczycie nie jednego przeskoczy).
Śmieje się prawie ze wszystkiego. Jego śmiech potrafi zmieść z powierzchni Ziemi. Pozornie ta mała postać wydaje się spokojna, ale nic bardziej błędnego, bo z Niego jest ładne ziółko. Czuje się dobrze w naszym klasowym towarzystwie szkoda, że tak rzadko bywa w szkole ,a tak często „łapie” wszelkie infekcje.

SKIBA MARCIN

No to po poprosimy brawa dla Marcina. Stał się on naszym klasowym Chuckiem Norrisem. Marcin jest cichy, spokojny, zawsze gdzieś w kącie, ale nie dajcie się zwieść pozorom. Gdybyście zobaczyli jego mięśnie zmienilibyście zdanie. Tak naprawdę Marcin potrafi wszystko: kopnąć z półobrotu, policzyć do nieskończoności czy dzielić przez zero. No i bardzo podoba mu się Agata. Jeśli dobrze się wyśpi i wstanie prawą nogą to robi się z niego gadatliwy filozof, który zawsze ma zdanie sprzeczne z opinią reszty ludzkości naszej klasy.

STATKIEWICZ MARCIN


Bardzo interesująca postać w 6a. Jest bardzo inteligentny, chociaż moim osobistym spostrzeżeniem jest to, że znacznie mniej mówi niż wie. Marcin jest człowiekiem niezwykle skromnym. Potrafi z każdym rozmawiać i jest bardzo otwarty. Potrafi też świetnie znaleźć się w każdej sytuacji. Swoimi występami nie tylko tanecznymi powalił na kolana całą szkołę. „Statek’ to wesoły chłopak i świetny kumpel. Jest obiektem westchnień wielu dziewcząt z naszej klasy i nie tylko. No cóż ma chłopak powodzenie!!!


SZARAFIN OSKAR

My lubimy na niego mówić Oskarek. Jego pasją są motory. Powszechnie znane są opowieści o niezwykłych wyczynach naszego kolegi. Jego przygody z motorami nie jednego przyprawiłyby o dreszcze i mocniejsze bicie serca. I choć Oskarek nie ma jeszcze 18 lat i prowadzenie tych najszybszych motorów pozostaje poza jego zasięgiem, on się nie załamuje i na razie ćwiczy na wolniejszych takich co sobie sam składa. Jednak gdy tylko zrobi prawo jazdy z pewnością będzie szusował po polskich, może już wtedy autostradach.

SZLACHCIKOWSKI MARCIN

Marcin to wesoły chłopak wyznający zasadę: "co by się nie działo trzeba być optymistą i cieszyć się z życia. Zawsze rozpiera go energia. Wiecznie wesoły i pozytywnie zakręcony. Nigdy nie widzieliśmy u niego smutku. Lubi komentować rzeczywistość przez co często wpada w kłopoty. Ciężko mu usiedzieć w jednym miejscu 5 minut . Ma 101 pomysłów na minutę. Nie można również pominąć milczeniem faktu, iż jest nie zorientowany co do układów w szkole mimo, że mama jest w niej wicedyrektorem. Jednakże Marcin w rzeczywistości jest bardzo fajny i lubiany.
A TAK PREZENTUJEMY SIĘ W KLASIE VEMILIA BŁOCIŃSKA
Emilia- Wyniki w nauce jedne z lepszych ma i wszystkie
nowinki ze swoją paczką zna. Świat ogląda przez różowe okulary i temperament ma nie mały.
Obiektywnie świat postrzega i same jego zalety dostrzega. 38-to jej rozmiar butków.
Nie bój się jej poznać, bo jest bardzo otwarta na różnych ludków.


MAGDALENA BRZEZIŃSKA

Magda-Jest wielką marzycielką i potrafi być prawdziwą przyjaciółką.
Jest bardzo zakręcona, a czasem wybuchowa.
Często bywa zakochana, lecz prawdziwej miłości jeszcze nie doznała.
Ze swoją siostrą kłóci się wiecznie, bo czasem lubi postępować niegrzecznie.
Wartościową jest dziewczyną i uczennicą bardzo miłą!


MAGDA JAŻDŻEWSKA
Klasowa prymuska Madga
jest spod znaku Koziorożca, ale pasuje do niej Waga, którą cechuje równowaga.
Lubi grać w koszykówkę , pływać i dobre oceny w nauce zdobywać.
Lubi nosić rozpuszczone włosy, na których różne opaski nosi.
Ubiera się przyzwoicie i bardzo kocha życie.
Języki obce zna , rozmiar buta 39 ma i na pianinie bardzo dobrze gra
AGATA MOGA
Skorpion to jej zodiaku znak, więc temperamentu jej nie brak.
Dla otoczenia jest na ogól miła, bo sympatyczna z niej dziewczyna.
Lubi swoim znajomym pomagać i z ich problemami się zmagać.
Zawsze dobrą radą służy, a na chamstwo innych oka nie przymruży.
37 rozmiar buta ma i na sprawach sercowych się zna.PLICHTA JUSTYNA
Justyna- Cicha woda brzegi rwie, czuje powiew wiatru, aż cała się rwie.
Nogi używa do piłki kopania, taka jest nasz szalona Justysia.
Lubi zawierać nowe znajomości i poznawać różnych gości.
38- to jej rozmiar buta, spróbuj ją poznać, może Ci się uda.


MAGDA ROSTOWSKA
Magda-Przyjaźnie do życia nastawiona jest,
można z nią porozmawiać na każdą treść.
Czasem porozrabia, czasem powie coś miłego
I możemy być dumni, że jest fajną kumpelą


MICHALINA SZYDEŁKO
Michasia- Jest spod znaku Lwa i dużo energii w sobie ma.
Przez życie idzie tanecznym krokiem i reprezentuje klasę w śpiewie rok za rokiem Szczęśliwa to dziewczyna, rozważna oraz miła.
Pomysły ma oryginalne, a jej praca nie idzie na marne
Malutki ma bucik, lecz tym się nie smuci.


ALEKSANDRA ZABROCKA-
Ola -jest zodiakalną Wagą,
I zwracającą na modę dziewczyną.
Nie da sobie ubliżać, odwdzięczy się tym samym chyba.
Buzi w policzek swoim znajomym daje,
I w przedstawieniach kogoś często udaje.


PIOTR BIESEK
Piotruś- jest nielicznym u nas strzelcem i bez problemu upoluje każde serce.
Anielską ma urodę i wielką uwagę zwraca na modę.
Lubi śpiewać, tańczyć, pieski i małe dzieci niańczyć.
Optymizm to jego życiowy cel, w każdej sytuacji co robić wie.
41 to jego numer buta, spróbuj za nim nadążyć, może Ci się uda.


JAKUB CZARNOWSKI
Jakub- Czaruś nasz kochany, jest często zakochany.
Pisze wiersze, ciągle marzy i dużo osób sympatią darzy.
Szkołę lubi, lecz tylko na przerwach, gdy nikt nie pyta i nie zamęcza.
Romantyczną duszę ma, i w głowie mu piosenka Stachurskiego gra.


SZYMON LIPSKI -
Szymon-siedzi w swoim świecie, rzadko się odzywa.
Często skryty, tajemniczy, milczeniem nas zbywa.


SEBASTIAN LITERSKI
Sebastian na wszystkich patrzy z góry
Co wynika z jego wrodzonej natury
Przecież najwyższy w klasie jest
Lubi przygody i czasem narobić szkody


ŁUKASZ NARLOCH
Łukasz -Cichy jak myszka, nikt nie wie co się pod nim kryje.
Mało rozmowny, lecz mądrą głowę ma.
Odkryje wzór na matematyce, i powie co się dzieje w gramatyce.


ŁUKASZ PODLEWSKI
Łukasz- Szybki jak rakieta, zawsze wie gdzie jest meta.
Strzela bramki, rzuca do kosza, a uparty jest jak koza
W głębi duszy ciepłe serce ma,
kopie piłkę i dużo na komputerze gra.
Lubi komórką się bawić, mieć znajomych oraz nabyte jedzonko trawić.


SZYMON POKRZYWIŃSKI
Szymon jest zawodowcem i na dodatek
niepowtarzalnym chłopcem.
W komputerze siedzi całymi dniami i zachwyca się różnymi grami.
Na lekcjach lubi mieć swoje zdanie a jego hobby to komentowanie.
Lubi oglądać sport i czasem wrzucić coś na ząb.PRZEMYSŁAW SĘKOWSKI
Przemek- to niski pan jest, duszę dojrzałą ma też.
Dobry kontakt z każdym ma, dużo dobrych cech każdy z nas jego zna.
Jest zamknięty w sobie, tajemniczy też, warto go poznać,
bo poukładanym chłopakiem jest.MARCIN SKIBA
Marcin mógłby być morowy, ale on jest zakręcony
Nigdy nie wie co w klasie się dzieje
Ale zawsze ma nadzieję
Najbardziej co lubi robić to z łóżka nie wychodzićMARCIN STATKIEWICZ

Marcin- Jest fajnym chłopakiem i nie jest próżniakiem.
Kanapek ciągle szuka, bo taka z niego cwana sztuka.
Lubi długie spacery z pieskami i randki z dziewczynami.
Spontaniczność go cechuje, a jeśli mowa o dziewczynach, to w brunetkach gustuje


OSKAR SZARAFIN Oskar- Dajemy mu dużo rad, lecz on ma swój zagmatwany świat.
Lubi figlować, psocić, denerwować, lecz chowa się w nim wrażliwa osoba. Po
sali chodzi jak po pokoju, nie dając nauczycielom spokoju.
Lubi się dobrze bawić i na każdej dyskotece swój ślad zostawić.MARCIN SZLACHCIKOWSKI
Marcinek - Jest spod znaku barana i potrafi rozbawić każdego ponuraka.
Posiada super serducho i zawsze wszystko uchodzi mu na sucho.
Jest codziennie szczęśliwy i bardzo żartobliwy.
Lubi wymyślać kawały, od których boli brzuch cały.
Do sportu talent ma , ale leniwego uparciucha gra.
Jego zabawa nie zna granic powie co myśli nie zważając na nic.
TAK WYGL¡DALIŚMY W KLASIE IV
1.BRZEZIŃSKA MAGDALENA
2.JAŻDŻEWSKA MAGDA

3.MOGA AGATA
4.PLICHTA JUSTYNA
5.ROSTOWSKA MAGDA
6.SZYDEŁKO MICHALINA
7.ZABROCKA ALEKSANDRA
8.BIESEK PIOTR
9.CZARNOWSKI JAKUB
10.LIPSKI SZYMON
11.LITERSKI SEBASTIAN
12.NARLOCH ŁUKASZ
13.PODLEWSKI ŁUKASZ
14.POKRZYWIŃSKI SZYMON
15.SĘKOWSKI PRZEMYSŁAW
16.SKIBA MARCIN
17.STATKIEWICZ MARCIN
18.SZARAFIN OSKAR
19.SZLACHCIKOWSKI MARCIN
20.BŁOCIŃSKA EMILIA