PRZEGL¡D PIOSENKI
Dodany przez dnia 11.11.2007
Dwa tygodnie temu w sobotę byłam na przeglądzie piosenki Turystyczno - Ekologiczne w Rytlu. Śpiewałam piosenkę niezbyt znaną "Stary Szlak",oczywiście przygotował mnie pan Andrzej Borysiuk chyba wszystkim znany i lubiany. .........

Pełna Treść
Dwa tygodnie temu w sobotę byłam na przeglądzie piosenki Turystyczno - Ekologiczne w Rytlu. Śpiewałam piosenkę niezbyt znaną "Stary Szlak",oczywiście przygotował mnie pan Andrzej Borysiuk chyba wszystkim znany i lubiany. Na konkursie było cieżko,trema mnie zżerała.Było bardzo dużo uczestników,chociaż w mojej kategorii byli sami starsi. kiedy nadszedł ten czas i zostałam wywołana na scenę poczułam motylki w brzuchu. Na scenie czułam się swobodnie gdyż miałam dość łatwą piosenkę.Po wykonaniu piosenki poczułam ulgę ,chociaż się pomyliłam, ale nikt pewnie tego nie zauważył. Gdy nadszedł czas roztrzygnięcia przeglądu nagle usłyszałam ,że III miejsce zajęła Michalina Szydełko. Bardzo się ucieszyłam,choć do końca nie byłam zadowolona. W poniedziałek natychmiast pochwaliłam się panu Borysiukowi (który nie mógł być ze mną na konkursie - byli ze mną moi rodzice)Oczywiście otrzymałam gratulacje od pana. Ze swej strony zachecam wszystkich do śpiewania. Przecież śpiewać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej.
Opracowała: Michalina SzydełkoKolejny udział w konkursie piosenki
9 listopada 2007r po raz kolejny brałam udział w konkursie piosenki,tym razem był to konkurs piosenki patriotycznej z okazji Święta Niepodległości. Konkurs ten odbywał sie w Chojnicach i tam też pojechał ze mną mój maestro pan Andrzej Borysiuk. W mojej kategorii było 22 wykonawców. Śpiewałam piosenkę " Pancerni". Niestety znowu zżarła mnie trema i jak zwykle się pomyliłam, ale tym razem wyczulone uszy jury to wykryło i niestety nie udało mi się zająć żadnego miejsca ,ale ja nie tracę nadzieji i nie załamuje rąk następnym razem będzie lepiej.
MICHALINA SZYDEŁKO