Znów coś
Dodany przez dnia 21.10.2007
Znów coś.

KILKA OGŁOSZEŃ, NIE PARAFIALNYCH,)

W czwartek 25 października 2007r mamy w szkole Święto Szkoły.Jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych, ale nie od zajęć w ogóle, zatem plan jest następujący:
Dzieci przychodzą na godzinę 8:10 i biorą udział w apelu z okazji Święta Szkoły w klasie nr 40. Po apelu, a więc ok godz.8:30 będzie nas można znaleźć w klasie nr 15, gdzie będziemy realizować zadania dotyczące patrona naszej szkoły.I tu prośba ! proszę przypomnieć dziecku ,aby nie zapomniało zabrać ze sobą farb, mazaków, kredek i innych potrzebnych materiałów do wykonania prac plastycznych.
O 10:00 będziemy na sali gimnastycznej, gdzie odbędą się gry i zabawy sportowe w formie współzawodnictwa. W międzyczasie odbędzie się też Konkurs Korczakowski. Naszą klasę reprezentują : Ola Zabrocka , Justyna Plichta i Agata Moga.A o godz.11:00 można będzie trochę potańczyć - będzie dyskoteka na II piętrze. Oczywiście dla zmęczonych i opornych do tańcowania będzie projekcja filmów w sali nr 27 i 11 do wyboru. Wszystko kończy się o godz. 13:00 .Tak więc możecie Państwo obiad przygotować na godzinę 13:30. Dzieci Wasze powinny być już w domu.
To narazie tyle - wychowawca Waszych dzieci - Ewa Pruszak