DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA
Dodany przez Ewita dnia 28.11.2007
Takiej dyskoteki dawno nie było w naszej szkole. Gra świateł ,doskonała muzyka. wszyscy uczniowie ,a także nauczyciele bawili się super...
Pełna Treść
To była świetna dyskoteka - takie głosy można było usłyszeć dzisiejszego wieczoru,po zabawie zorganizowanej z okazji Andrzejek. Faktycznie, była ona niepowtarzalna:przy migających światłach i efektownych dymach oraz świetnej muzyce cały hol na II piętrze wypełnił się szalonymi małolatami czyli nami uczniami.
Dyskoteka zaczęła się otwarciem "Pokoju wróżb" ( klasa nr 6) ,prowadzonego przez wiele wróżbitek i wróżbitów wśród których były dziewczęta z naszej klasy Magda Jażdżewska i Emilia Błocińska. Można było wyciągnąć los ze specjalną wróżbą ,zamówić wróżenie z ręki i wiele innych andrzejkowych przepowiedni łącznie z laniem wosku ,którym zajmował się sam organizator pan Marian Szmagliński. Wiele osób wychodziło ze zdziwionymi minami po usłyszeniu wróżb na swój temat . Kolejna część wieczoru była niemniej emocjonująca -dyskoteka . Tą dobrą zabawę zapewnił nam nasz niezastąpiony pan od efektów specjalnych Kazimierz Kosecki racząc nas wspaniałymi efektami w postaci świateł i dymów. A puszczana piosenka "Kanikuły" przyciągnęła na parkiet rzesze uczniów . Co tu dużo gadać dyskoteka była wspaniała nie było żadnych problemów i jak widać wszyscy się świetnie bawili .I wiele wskazuje na to ,że dzisiejsza zabawa ,której organizacją zajął się pan Szmagliński z Samorządem Uczniowskim utkwi nam w pamięci na długo. Podczas tej dyskoteki został ogłoszony konkurs na najsympatyczniejszą dziewczynę i chłopaka oraz klasę . Konkurs roztrzygnięty będzie w Walentynki. Weźniemy w nim udział bo jak mówi nasza pani wychowawczyni najwięcej witaminy mają z IV A dziewczyny .
A oto kilka ujęć:
(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)


urywki w postaci krótkiego filmiku