Odwiedzamy Aquapark w Sopocie
Dodany przez admin dnia 28.02.2006
W dniu 24 lutego 2006r o goz. 8:00 grupa uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 w Czersku, pięknym autokarem udała się na wycieczkę o Trójmiasta. Wszyscy byliśmy wyspani,gawędziliśmy w czasie poróży, aż w końcu dotarliśmy do naszego celu - Parku Wodnego w Sopocie. Była 10:30. Kiedy znaleźliśmy się w środku ogarnęła nas fala zdumienia. Zachwyciły nas różne tunele, duża powierzchnia do pływania, a w szczególności kręte zjeżdżalnie i basen pod otwartym niebem. (...)
Pełna Treść
W dniu 24 lutego 2006r o goz. 8:00 grupa uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 w Czersku, pięknym autokarem udała się na wycieczkę o Trójmiasta. Wszyscy byliśmy wyspani,gawędziliśmy w czasie poróży, aż w końcu dotarliśmy do naszego celu - Parku Wodnego w Sopocie. Była 10:30. Kiedy znaleźliśmy się w środku ogarnęła nas fala zdumienia. Zachwyciły nas różne tunele, duża powierzchnia do pływania, a w szczególności kręte zjeżdżalnie i basen pod otwartym niebem.
Przez 3 godziny robiliśmy to na co mieliśmy ochotę. Po tym czasie udaliśmy się na mały posiłek. Gdy zakończyliśmy jedzenie, czyli o 15:30 pojechaliśmy do kina - "Multikino". Ta przejażdżka trwała ok. jednej godziny. Po negocjacjach na temat wyboru filmu zdecydowaliśmy się na "Nianię" (Nany Mcphee) wyreżyserowaną przez Kirka Jonesa w wykonaniu Emmy Thompson. Oglądaliśmy go z dużą chęcią i nie mogliśmy oderwać wzroku o ekranu. O 18:00, czyli po zakończeniu filmu wyruszyliśmy w drogę powrotną do naszych domów. Poczas, tym razem wyczrerpującej podróży niektórzy przymykali oczy, ale większość nadal była pełna życia. O 20:00 dotarliśmy do Czerska. Wszyscy uczestnicy wycieczki przywitani byli przez swoich rodziców. Organizatorem wycieczki była: p. Ewa Pruszak oraz wychowawcy klas p. W. Pestka, p. T. Kędzierski, p. Fierek oraz p. J. Wycinka.
opracował: Filip Fierek - uczeń klasy Va
Kilka ujęć
(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)