Klasy I - III na spektaklu "Śnieżka"
Dodany przez admin dnia 29.09.2013
W trosce o wszechstronny rozwój uczniów w szkole organizowane są wyjścia i wyjazdy umożliwiające spotkanie ze sztuką - seanse filmowe, spektakle teatralne i inne. W dniach 24 i 25 września 2013r. chętni uczniowie klas I - III udali się do Ośrodka Kultury w Czersku, aby zobaczyć spektakl teatralny "Śnieżka" w wykonaniu aktorów Chojnickiego Domu Kultury. Przekazane treści miały na celu przede wszystkim uwrażliwienie widzów na dobro i zło.
Pełna Treść

Klasy I - III na spektaklu "Śnieżka"

W trosce o wszechstronny rozwój uczniów w szkole organizowane są wyjścia i wyjazdy umożliwiające spotkanie ze sztuką - seanse filmowe, spektakle teatralne i inne. W dniach 24 i 25 września 2013r. chętni uczniowie klas I - III udali się do Ośrodka Kultury w Czersku, aby zobaczyć spektakl teatralny "Śnieżka" w wykonaniu aktorów Chojnickiego Domu Kultury. Przekazane treści miały na celu przede wszystkim uwrażliwienie widzów na dobro i zło. Młodzi aktorzy grając swoje role starali się jak najbardziej skupić uwagę małych widzów. Dzieci często reagowały emocjonalnie wczuwając się w obserwowane wydarzenia. Były także chwile niepokoju, czy Śnieżka na pewno będzie żyła. Spektakl został przedstawiony w nieco zmodyfikowanej formie, jednak główne wątki pozostały bez zmian. Szczęśliwe zakończenie przedstawienia wprowadziło dzieci w radosny nastrój.
Dla każdego dziecka biorącego udział w spektaklu została przygotowana niespodzianka w postaci soczku. Aktorzy chcieli w ten sposób podziękować za udział w przedstawieniu oraz zachęcić do kolejnych spotkań. Przekazanie soczków - podczas apelu szkolnego kl.I-III w dniu 27 września.
Ewa Bonkowska