Biegi uliczne
Dodany przez admin dnia 29.09.2013

Uczniowie " Jedynki" biegają bo lubią,
"Jedynka" biega bo wie, że ruch to zdrowie
Biegi uliczne Czersk 2013

Prawie 200 osób wzięło udział w sobotnim Biegu Ulicznym Czersk 2013 z czego połowa to uczniowie naszej szkoły, którzy złapali biegowego bakcyla A biegi takie jak ten to świetna okazja do sprawdzenia swoich postępów i motywacja do dalszych treningów. Biegacze i biegaczki, na co dzień uczennice i uczniowie naszej szkoły przebiegli ulicami Czerska dystans 1200 m. Laura Drewczyńska uczennica klasy III pokonała dystans zajmując III miejsce i brązowy medal.
Pełna Treść

Uczniowie " Jedynki" biegają bo lubią,
"Jedynka" biega bo wie, że ruch to zdrowie
Biegi uliczne Czersk 2013

Prawie 200 osób wzięło udział w sobotnim Biegu Ulicznym Czersk 2013 z czego połowa to uczniowie naszej szkoły, którzy złapali biegowego bakcyla A biegi takie jak ten to świetna okazja do sprawdzenia swoich postępów i motywacja do dalszych treningów. Biegacze i biegaczki, na co dzień uczennice i uczniowie naszej szkoły przebiegli ulicami Czerska dystans 1200 m. Laura Drewczyńska uczennica klasy III pokonała dystans zajmując III miejsce i brązowy medal. Zapytana, co czuje biegaczka, która przekracza metę jako trzecia, odrzekła: - Ulgę, że to już koniec. Cudowne uczucie!

Dziewczęta naszej szkoły znalazły się w gronie najszybszych

- Nasza szkoła ma tradycje lekkoatletyczne. Chętnie z dziećmi uczestniczymy w różnych zawodach lekkoatletycznych. Propagujemy zdrowy tryb życia, ruch sport. Natomiast dzisiejszy bieg, to wspaniały sposób na wolny czas - mówi nauczycielka Ewa Pruszak.
- Biegnę dzisiaj, bo lubię, a dzisiejszy start jest wyjątkowy, bo jak wygram to dostanę rower (obiecała mi to pani Ewa P.) - powiedział Krzysztof Jędrzejewski, uczeń VF. Nie wygrał, ale zajął czwarte miejsce ( i... dostał upragniony rower - słowo się rzekło)

CUDOWNE UCZUCIE ZWYCIĘSTWA!
I miejsce Monika Szczukowska klasa VIa
II miejsce Patrycja Sękowska klasa VIa
III miejsce Wiktoria Kleinschmidt VIa


Każdy zawodnik, który dotarł na metę otrzymał pamiątkowy dyplom i medal. Ogromnie cieszy fakt, iż biegających jest coraz więcej, i to że biegamy dla przyjemności, a nie dla oceny. Myślę ,że z pewnością można zaryzykować stwierdzenie, że bieganie jest obecnie trendy, fit i na czasie.
Opracowanie i zdjęcia Ewa Pruszak