Płonie ognisko ...
Dodany przez admin dnia 30.09.2013
W czwartek 26 września klasa Vb, razem ze swoją wychowawczynią i dwiema nauczycielkami: p. B. Rostankowską i p. A. Połom, wybrała się do Leśniczówki, aby prawdopodobnie po raz ostatni w tym roku zakosztować smaku pieczonej kiełbaski na łonie natury. Sama droga była nieco "in the rain" :D, ale na szczęście na miejscu już wyszło słoneczko i ogrzewało nas ciepłymi promyczkami. Dzięki wyjątkowej życzliwości p. Eligiusza Osowickiego, który zadbał o rozpalenie ogniska, całe nasze przedsięwzięcie się udało.
Pełna Treść

"Płonie ognisko..."

W czwartek 26 września klasa Vb, razem ze swoją wychowawczynią i dwiema nauczycielkami: p. B. Rostankowską i p. A. Połom, wybrała się do Leśniczówki, aby prawdopodobnie po raz ostatni w tym roku zakosztować smaku pieczonej kiełbaski na łonie natury. Sama droga była nieco "in the rain" :D, ale na szczęście na miejscu już wyszło słoneczko i ogrzewało nas ciepłymi promyczkami. Dzięki wyjątkowej życzliwości p. Eligiusza Osowickiego, który zadbał o rozpalenie ogniska, całe nasze przedsięwzięcie się udało. Takie spotkania sprzyjają integracji młodzieży, poznawaniu swoich zarówno dobrych, jak i słabych stron. W takich sytuacjach uczymy się współpracy, wzajemnie sobie pomagamy, a przede wszystkim staramy się lepiej zrozumieć siebie i innych.
Należy wspomnieć, że przekąski (oraz lody skonsumowane już wcześniej), którymi raczyły się nasze podniebienia w trakcie klasowego ogniska, zostały zakupione z pieniążków ofiarowanych przez rodziców na Radę Rodziców. Jak wiemy 20% tych składek "wraca" do klasy. Niejednokrotnie fundusze te stanowią dofinansowanie do klasowych i szkolnych wycieczek. Natomiast w naszym przypadku, zarówno dzieci, jak i ich rodzice, postanowili przeznaczyć te pieniążki na ognisko.
Warto więc, drodzy rodzice, zasilać konto Rady Rodziców! Pamiętajmy: im więcej wpłacamy, tym więcej nasi uczniowie otrzymują środków na różnego rodzaju nagrody, dyplomy, dofinansowania wycieczek, itp.
Korzystając z okazji pragniemy bardzo podziękować za dotychczasowe wpłaty:). Dziękujemy!