Festyn klas I
Dodany przez admin dnia 06.10.2013
W piątek 4 października 2013 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. J. Korczaka w Czersku odbył się kolejny festyn integracyjny dla rodziców, uczniów i wychowawców klas I. W tym roku przebiegał pod hasłem "Spotkajmy się - poznajmy się". Dzięki zaangażowaniu wielu osób można było spędzić popołudnie na wspólnej zabawie. Imprezę otworzyła Dyrektor Szkoły Pani Bożena Spica wraz z Wicedyrektor Panią Ewą Polakiewicz. Podczas trwania festynu na licznie przybyłych gości czekała moc atrakcji.
Pełna Treść

FESTYN INTEGRACYJNY KLAS I

W piątek 4 października 2013 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. J. Korczaka w Czersku odbył się kolejny festyn integracyjny dla rodziców, uczniów i wychowawców klas I. W tym roku przebiegał pod hasłem "Spotkajmy się - poznajmy się". Dzięki zaangażowaniu wielu osób można było spędzić popołudnie na wspólnej zabawie. Imprezę otworzyła Dyrektor Szkoły Pani Bożena Spica wraz z Wicedyrektor Panią Ewą Polakiewicz. Podczas trwania festynu na licznie przybyłych gości czekała moc atrakcji, takich jak:
Wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji festynu jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Kolejny festyn już za rok! Zapraszamy serdecznie.
Organizatorki: E.Polakiewicz, E.Bonkowska, M.Brańka, I.Rudnik