Dzień Edukacji Narodowej
Dodany przez admin dnia 25.10.2013
Święto Edukacji Narodowej to zaiste okazja, aby wyrazić Wam drodzy nauczyciele nasze podziękowania za pracę, poświęcenie, za serce i zaangażowanie, jakie wkładacie w nauczanie i wychowanie uczniów tej szkoły i nie tylko. To również świetna sposobność, aby przeprosić za wszystkie uczniowskie przewinienia i brak chęci do nauki. W imieniu całej społeczności uczniowskiej 22 października Samorząd Uczniowski postanowił zaprosić nauczycieli i swoich kolegów na przedstawienie, pod hasłem "Aby innych zapalać, trzeba samemu płonąć".
Pełna Treść

Dzień Edukacji Narodowej

Święto Edukacji Narodowej to zaiste okazja, aby wyrazić Wam drodzy nauczyciele nasze podziękowania za pracę, poświęcenie, za serce i zaangażowanie, jakie wkładacie w nauczanie i wychowanie uczniów tej szkoły i nie tylko. To również świetna sposobność, aby przeprosić za wszystkie uczniowskie przewinienia i brak chęci do nauki. W imieniu całej społeczności uczniowskiej 22 października Samorząd Uczniowski postanowił zaprosić nauczycieli i swoich kolegów na przedstawienie, pod hasłem "Aby innych zapalać, trzeba samemu płonąć". Akademię otworzyła przewodnicząca SU Pola Parowska, wręczając pani Dyrektor list wyrażający nasze podziękowania oraz prezent. Ten dzień powitaliśmy nie tylko wierszem i piosenką. Zuzia poklasyfikowała uczniów na typy grzybów. Znalazł się w nich m.in. odpisywacz zaciekły, męczennik lekcyjny, maruda lekcyjna, pracuś szlachetny. W role grzybów, tj. uczniów wcielili się przedstawiciele klas. Nauczyciele mogli również zobaczyć kilka skeczy , które z przymrużeniem oka ukazywały szkolną rzeczywistość . Nasz występ zakończyliśmy słowami piosenki "Nasza szkoła nie ma lepszej dookoła...."
Uczciliśmy również minutą ciszy pamięć naszych kochanych nauczycielek pani Anny Szpręgi oraz pani Barbary Sobczak, których niestety nie ma już z nami, a pozostają w naszych sercach.
Opracowała
Anna Leszczyńska