Poczta walentynkowa zakończona
Dodany przez admin dnia 17.02.2014
W dniach od 10 do 14 lutego trwała akcja walentynkowa, której organizatorem był Samorząd Uczniowski. Celem akcji było uwrażliwienie uczniów oraz przedstawienie sposobu, w jaki należy okazywać uczucia takie jak: sympatia, miłość, szacunek. Uczniowie w wyznaczonych dniach wrzucali kartki do skrzynki, która znajdowała się w świetlicy szkolnej. W tym roku zebraliśmy 380 walentynek, które zostały posegregowane klasami i dostarczone 14 lutego , czyli w imieniny św. Walentego, przez naszych szkolnych listonoszy. Akcje przeprowadziły Pola Parowska, Sylwia Grzywacz, Julia Niesiołowska i Klaudia Galińska.
Pełna Treść

Poczta walentynkowa zakończona!!!

W dniach od 10 do 14 lutego trwała akcja walentynkowa, której organizatorem był Samorząd Uczniowski. Celem akcji było uwrażliwienie uczniów oraz przedstawienie sposobu, w jaki należy okazywać uczucia takie jak: sympatia, miłość, szacunek. Uczniowie w wyznaczonych dniach wrzucali kartki do skrzynki, która znajdowała się w świetlicy szkolnej. W tym roku zebraliśmy 380 walentynek, które zostały posegregowane klasami i dostarczone 14 lutego, czyli w imieniny św. Walentego przez naszych szkolnych listonoszy. Akcje przeprowadziły Pola Parowska, Sylwia Grzywacz, Julia Niesiołowska i Klaudia Galińska.
Najwięcej walentynek, bo aż 81 wysłała klasa IV a, klasa V e - 56, klasa VI a i VI b po 33, natomiast z klas I-III - klasa IIIa wykonała 32 kartki. Cieszymy się, że tak wielu uczniów włączyło się w naszą akcję. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do dostarczenia i posegregowania walentynek. Szczególne podziękowania należą się klasie IV d, VI d oraz Weronice Laskowskiej z klasy Ve za sprawne przeprowadzenie akcji.
Opiekun SU
Anna Leszczyńska