Strażacy w szkole w Łubnej
Dodany przez admin dnia 09.06.2014
Dnia 30 maja 2014r. już od samego rana z niecierpliwością wypatrywaliśmy zaproszonych do szkoły w Łubnej niezwykłych gości. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zaszczycili nas swoją obecnością nasi dzielni strażacy. Pan Komendant w ciekawy sposób mówił o zagrożeniach pożarowych, zachowaniu bezpieczeństwa oraz trudnej i niebezpiecznej pracy strażaków. Jednak największą atrakcją spotkania był przejazd prawdziwym wozem strażackim. Jadąc ze strażakami z dumą alarmowaliśmy swą obecność robiąc dużo hałasu w całej wsi.
Pełna Treść
Dnia 30 maja 2014r. już od samego rana z niecierpliwością wypatrywaliśmy zaproszonych do szkoły w Łubnej niezwykłych gości. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zaszczycili nas swoją obecnością nasi dzielni strażacy. Pan Komendant w ciekawy sposób mówił o zagrożeniach pożarowych, zachowaniu bezpieczeństwa oraz trudnej i niebezpiecznej pracy strażaków. Jednak największą atrakcją spotkania był przejazd prawdziwym wozem strażackim. Jadąc ze strażakami z dumą alarmowaliśmy swą obecność robiąc dużo hałasu w całej wsi. Po tych atrakcjach strażacy wspólnie z rodzicami obejrzeli program artystyczny w wykonaniu maluchów i przedszkolaków.
Częstowaliśmy się słodkościami przygotowanymi przez rodziców. Pan komendant życzył dzieciom wielu atrakcji, uśmiechu i rad ości nie tylko w Dniu Dziecka, ale w ciągu całego roku.
Dzieci przyjęły również życzenia i upominki przygotowane przez Radę Sołecką i pana sołtysa z Łubnej. Czas upłynął w przyjaznej i radosnej atmosferze, a reszta atrakcji czekała na nas 1 czerwca.