Wycieczka klasowa do Sopotu
Dodany przez admin dnia 27.04.2006
Wprawdzie basen w AQUA PARKU to nie Morze Śródziemne, ale można znakomicie spęzić swój wolny czas.Tak więc klasa VIe, orazklasy Vd i Vf wybrały się na wycieczkę do Sopotu. Kiey dotarliśmy na miejsce każy chciał jak najszybciej wejść o wody, lecz najpierw musieliśmy wejść o szatni i się przebrać. Potem szybko wskoczyliśmy o basenów i zaczęła się prawdziwa zabawa. (...)
Pełna Treść

"ACH JAK PRZYJEMNIE KOŁYSAĆ SIĘ WŚRÓD FAL"

Wprawdzie basen w AQUA PARKU to nie Morze Śródziemne, ale można znakomicie spęzić swój wolny czas.Tak więc klasa VIe, orazklasy Vd i Vf wybrały się na wycieczkę do Sopotu. Kiey dotarliśmy na miejsce każy chciał jak najszybciej wejść o wody, lecz najpierw musieliśmy wejść o szatni i się przebrać. Potem szybko wskoczyliśmy o basenów i zaczęła się prawdziwa zabawa. Nurkowaliśmy, bawiliśmy się w berka, wypływaliśmy z basenu wewnętrznego na basen zewnętrzny i przedde wszystkim korzystaliśmy z jedynej w Polsce "dzikiej rzeki", oraz zezjeżdżalni rurowych. Po trzech godzinach prawdziwej zabawy mieliśmy opuścić basen. Z tego powodu każy mniał smutną minę. Po wodnych szaleństwach udaliśmy się na posiłek i na seans filmowy do Multikina na film "Epoka Lodowcowa 2".
Wycieczka bardzo nam się podobała ponieważ bawiliśmy się tam naprawdę świetnie i na pewno ługo nie zapomnimy tego wyjazdu. Było super, rewelacja naprawdę żałowałby każdu gdyby nie pojechał. Wycieczkę dla nas zorganizowała pani EWA PRUSZAK.
Uczestnicy wycieczki dziękują również p.Dyrektorowi, który wyraził zgodę na ten wyjazd.
Opracowała: Agata Rutkowska uczennica klasy VIe
Kilka ujęć z wycieczki
(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)