Wyniki konkursu - "Bezpieczne Wakacje"
Dodany przez admin dnia 18.06.2014
Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku, już dziewiąty rok jest organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje". Konkurs został zgłoszony w Kuratorium Oświaty w Gdańsku i ujęty w Kalendarzu Imprez dla dzieci i młodzieży na rok szkolny 2013/2014. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie klas I-VI szkoły podstawowej. Prace zostały przekazane z różnych regionów Polski - Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Wrocław, Lębork, Szczecin, Głogów, Brwinów, Gardeja, Kwidzyn, Sędziszów, Mszczonów, Kałuszyn, Zielonka, Malachin oraz Czersk.
Pełna Treść

IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ "BEZPIECZNE WAKACJE"

Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku, już dziewiąty rok jest organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje". Konkurs został zgłoszony w Kuratorium Oświaty w Gdańsku i ujęty w Kalendarzu Imprez dla dzieci i młodzieży na rok szkolny 2013/2014. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie klas I-VI szkoły podstawowej. Prace zostały przekazane z różnych regionów Polski - Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Wrocław, Lębork, Szczecin, Głogów, Brwinów, Gardeja, Kwidzyn, Sędziszów, Mszczonów, Kałuszyn, Zielonka oraz Czersk.
Głównym celem konkursu było uwrażliwienie dzieci i młodzieży na przestrzeganie bezpieczeństwa w czasie wakacji. Zadanie uczestników polegało na wykonaniu rysunku techniką komputerową, nie używając fotomontażu, clipart`ów oraz skanowania zdjęć.
Wszystkie prace konkursowe były wykonane zgodnie z podanym tematem. Większość autorów wykazała się pomysłowością i dużym nakładem pracy. Oceny dokonała komisja w składzie: p. Ewa Polakiewicz - wicedyrektor ds. klas I-III i p. Danuta Szlachcikowska - wicedyrektor ds. klas IV-VI. Komisja konkursowa po naradzie, wyłoniła zwycięskie prace w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i IV-VI. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy i nagrody.
Wszystkim dziękujemy bardzo za udział i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji konkursu, w przyszłym roku szkolnym. Zwycięzcom gratulujemy!
Organizatorzy:
Ewa Bonkowska
Kazimierz Kosecki
Wyniki konkursu:
(kliknij na rysunek, aby powiększyć)

W kategorii klas I - III
I miejsce

Żaneta Krawczyk - kl. III - SP nr 14 Głogów


II miejsce

Jakub Sadura - kl. III - Świetlica Środowiskowa przy SP nr 3 Lębork


III miejsce

Kornelia Kryger - kl. III - SP nr 1 Czersk - Filia Malachin
W kategorii klas IV - VI
I miejsce

Zuzanna Worotyńska - kl. VI - SP nr 3 Lębork


II miejsce

Olga Gadomska - kl. VI - SP Kałuszyn


III miejsce

Małgorzata Zakrzewska - kl. VI - SP nr 1 Brwinów


Wyróżnienie

Daria Kaszubowska - kl. IV - SP Gardeja


Wszystkim jeszcze raz dziękujemy bardzo za przekazane prace.
Dyplomy i nagrody dla zwycięzców zostaną wysłane pocztą na adres szkoły.
Zapraszamy ponownie do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.