Aktywny weekend
Dodany przez admin dnia 21.06.2014
14 czerwca dzieci ze Szkoły Filialnej już po raz czwarty uczestniczyły w projekcie "Aktywne weekendy" realizowanym przez młodzież ZSP w Malachinie. Tym razem udały się na wycieczkę do Charzykowych. Jej tematem przewodnim było Jezioro Charzykowskie i wspaniała przyroda Borów Tucholskich. Na początku uczniowie wybrali się w rejs statkiem pirackim po malowniczym jeziorze. Przez całą drogę towarzyszyły im ciekawe opowieści zarówno na jego temat jak i samej miejscowości.
Pełna Treść

"Aktywny weekend" w Malachinie

14 czerwca dzieci ze Szkoły Filialnej już po raz czwarty uczestniczyły w projekcie "Aktywne weekendy" realizowanym przez młodzież ZSP w Malachinie. Tym razem udały się na wycieczkę do Charzykowych. Jej tematem przewodnim było Jezioro Charzykowskie i wspaniała przyroda Borów Tucholskich. Na początku uczniowie wybrali się w rejs statkiem pirackim po malowniczym jeziorze. Przez całą drogę towarzyszyły im ciekawe opowieści zarówno na jego temat jak i samej miejscowości. Podróż stanowiła dla dzieci niezapomniane przeżycie i chociaż na chwilę pozwoliła im przenieść się w magiczny świat piratów, by mogli poczuć się jak jedni z nich. Wielką frajdą dla maluchów była także jazda na gokartach i wspólna zabawa w parku rozrywki. Na koniec udały się na pyszny posiłek do MacDonald 's.
Bardzo dziękujemy młodzieży z Malachina i ich opiekunom: p. E. Wulczyńskiej, p. J. Chmielewskiej i p. B. Łobockiej za zorganizowanie dzieciom wspaniałych, kreatywnych, a przede wszystkim bezpiecznych "Aktywnych weekendów". Mamy nadzieję, że kolejne wyjazdy okażą się równie bogate w doświadczenia i przyniosą uczniom mnóstwo radości.
Mat. Filia Malachin