Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe
Dodany przez admin dnia 25.10.2014
Kolejną imprezą sportowa, po Sztafetowych Biegach Przełajowych, były Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe, które odbyły się 23 października 2014 r w Swornychgaciach Tradycyjnie do Sworów zjechało bardzo wiele zawodników i zawodniczek naszego powiatu. Na dzień dobry stracha napędziła nam pogoda. Na horyzoncie wisiały, czarne jak noc deszczowe chmury, ale na szczęście tylko wisiały było zimno, ale nie padało. Uroczystego otwarcia biegu dokonał p. dyrektor Zdzisław Bucław życząc wszystkim biegaczom jego ukończenia oraz podkreślając jak ważny jest ruch i aktywność sportowa w życiu każdego człowieka.
Pełna Treść

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe.
Tłok na starcie, zacięta walka na trasie

Kolejną imprezą sportowa, po Sztafetowych Biegach Przełajowych, były Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe, które odbyły się 23 października 2014 r w Swornychgaciach Tradycyjnie do Sworów zjechało bardzo wiele zawodników i zawodniczek naszego powiatu. Na dzień dobry stracha napędziła nam pogoda. Na horyzoncie wisiały, czarne jak noc deszczowe chmury, ale na szczęście tylko wisiały było zimno, ale nie padało. Uroczystego otwarcia biegu dokonał p. dyrektor Zdzisław Bucław życząc wszystkim biegaczom jego ukończenia oraz podkreślając jak ważny jest ruch i aktywność sportowa w życiu każdego człowieka. Nasi zawodnicy mimo iż tym razem bez medali spisali się bardzo dobrze. Godnie reprezentowali swoją szkołę i należą im się ogromne gratulacje za wylany pot na wcale nie takiej łatwej trasie biegowej. Tym razem trzeba było pokonać ok. 50 zawodniczek i zawodników. Nasi uczniowie mieli niezły "orzech do zgryzienia". Dobry start w takiej grupie to niezły wyczyn. Naszą szkołę reprezentowało 7 dziewcząt i 6 chłopców. Oto jak sobie poradzili :

Dziewczęta:
VI m Pozorska Malwina 6b
X m Amelia Szczukowska 6a
XII m Oliwia Magulska 5B
XIV m Natalia Czerwicka 6b
XV m Zielińska Roksana 5d
XX m Reszka Eliza 5a
XXVI Łangowska Marlena 5e

Chłopcy:
VIII m Podlewski Mikołaj 6a
IX m Ossowski Jakub 6e
XIII m Homa Dominik 6a
XIV m Muzioł Fabian 6c
XV m Kaszubowski Damian 5b
XX m Homa Błażej 6f

Organizatorzy Zespół Szkół w Swornychgaciach zapewnił wszystkim uczestnikom i ich opiekunom ciepłe napoje drożdżóweczkę i zupę ogórkową.
Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim uczniom, którzy w tym roku szkolnym brali udział w rywalizacji w tej dyscyplinie, gdyż wymaga ona niesamowitej siły charakteru oraz wiele wysiłku i wylanego potu na przełajowych trasach.
Opracowanie: Ewa Pruszak