III Edycja Programu Insta.Ling dla Szkół - wyłonienie najlepszych uczniów!!!
Dodany przez admin dnia 05.12.2014
Za nami 2 miesiące wytężonej nauki słownictwa za pomocą strony internetowej instaling.pl. Program zapewnia uczniom naszej szkoły nie tylko bezpłatny dostęp do zaawansowanej technologii wykorzystywanej w nauczaniu języków obcych, ale również zacieśnia współpracę na linii nauczyciel-uczeń-rodzic. W tym procesie każdy czerpie korzyści. Nauczyciel zarządza pulą słownictwa, indywidualizuje pracę z uczniem, motywuje go do systematycznej pracy śledząc jego postępy oraz nagradzając za systematyczność i wyniki.
Pełna Treść

III Edycja Programu Insta.Ling dla Szkół - wyłonienie najlepszych uczniów!!!

Za nami 2 miesiące wytężonej nauki słownictwa za pomocą strony internetowej instaling.pl. Program zapewnia uczniom naszej szkoły nie tylko bezpłatny dostęp do zaawansowanej technologii wykorzystywanej w nauczaniu języków obcych, ale również zacieśnia współpracę na linii nauczyciel-uczeń-rodzic. W tym procesie każdy czerpie korzyści. Nauczyciel zarządza pulą słownictwa, indywidualizuje pracę z uczniem, motywuje go do systematycznej pracy śledząc jego postępy oraz nagradzając za systematyczność i wyniki. Uczeń, wykorzystując nowoczesną technologię, staje się autonomiczny, pracuje w tempie dostosowanym do swoich możliwości, a co więcej odnosi sukcesy. Rodzic dostrzega ogromną wartość, jaką jest czynny udział w procesie dydaktycznym. Wykorzystując aplikację, mobilizuje swoje dziecko do nauki, przydzielając mu nowe słownictwo oraz kontrolując jego postępy.
Po przeanalizowaniu raportów Panie Beata Drewczynska oraz Anna Leszczyńska uznały, że na szczególne wyróżnienie zasługują następujący uczniowie: Maja Niklasz, Paulina Pestka, Małgorzata Pryba, Katarzyna Rymarska, Damian Rymarski, Kalina Warnke, Paulina Cherek, Grzegorz Czapiewski, Natalia Kostka, Oliwia Krzyżkowska, Linda Katarzyna, Niemojewski Dawid, Pyżewska Martyna, Sobkowiak Artur, Amelia Szczukowska, Beata Tecław, Wiktoria Górnowicz, Kornelia Kryger, Marta Kryger, Kinga Leszczyńska, Paulina Pastwa, Hubert Talaśka, Martyna Leszczyńska, Amelia Linda, Oliwia Prondzinska, Eliza Reszka, Remigiusz Ufnowski, Weronika Lica oraz Weronika Urbańska. Dziękujemy również rodzicom ( a jest ich aż dwudziestu), którzy przystąpili do naszego programu.