Żywa lekcja muzyki
Dodany przez admin dnia 27.11.2006
W poniedziałek 27 listopada 2006 r. odbyła się w naszej szkole żywa lekcja muzyki. Pan Antoni Tempski z Gdańska przedstawił program "W kręgu sceny". Uczniowie z klas IV - VI wysłuchali fragmentów arii operowych i operetkowych w wykonaniu tenora. Artysta nie tylko śpiewał, ale i ciekawie opowiadał o muzyce oraz teatrze operowym. Zapraszał do udziału w przedstawieniu uczniów i nauczycieli. Uczniowie byli zainteresowani przedstawieniem i nagrodzili artystę gromkimi brawami. (...)
Pełna Treść
W poniedziałek 27 listopada 2006 r. odbyła się w naszej szkole żywa lekcja muzyki. Pan Antoni Tempski z Gdańska przedstawił program "W kręgu sceny". Uczniowie z klas IV - VI wysłuchali fragmentów arii operowych i operetkowych w wykonaniu tenora. Artysta nie tylko śpiewał, ale i ciekawie opowiadał o muzyce oraz teatrze operowym. Zapraszał do udziału w przedstawieniu uczniów i nauczycieli. Uczniowie byli zainteresowani przedstawieniem i nagrodzili artystę gromkimi brawami.
Po przedstawieniu pan Antoni Tempski bardzo pochlebnie wyrażał się o uczniach naszej szkoły obecnych na spektaklu. Stwierdził, że wykazali się sporą wiedzą z dziedziny muzyki oraz kulturą osobistą, zachowując się odpowiednio w czasie przedstawienia.
Opracował Talewski Mirosław
A oto kilka ujęć:
(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)