PARAFIALNY KONKURS NA NAJWYŻSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ
Dodany przez admin dnia 09.04.2017
W Niedzielę Palmową - 9 kwietnia 2017r. po Mszy Świętej dla dzieci o godz. 11.00 odbył się tradycyjny już Parafialny Konkurs Palmowy. W tym roku po raz pierwszy był to Konkurs na Najwyższą Palmę Wielkanocną. W związku z tym liczyło się nie tylko to, aby palma była pięknie wykonana, ale równie ważna była jej wysokość. Komisja konkursowa, po dokonaniu precyzyjnych pomiarów przez księdza proboszcza ogłosiła, że najwyższe tegoroczne palmy przygotowali.
Pełna Treść

PARAFIALNY KONKURS NA NAJWYŻSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ

W Niedzielę Palmową - 9 kwietnia 2017r. po Mszy Świętej dla dzieci o godz. 11.00 odbył się tradycyjny już Parafialny Konkurs Palmowy. W tym roku po raz pierwszy był to Konkurs na Najwyższą Palmę Wielkanocną. W związku z tym liczyło się nie tylko to, aby palma była pięknie wykonana, ale równie ważna była jej wysokość. Komisja konkursowa, po dokonaniu precyzyjnych pomiarów przez księdza proboszcza ogłosiła, że najwyższe tegoroczne palmy przygotowali:
I miejsce - Martyna Spica - klasa III Malachin - wysokość palmy - 5,5 m,
II miejsce - Filip Sękowski - klasa IIf SP1 Czersk - wysokość palmy - 3,35 m,
III miejsce - Aleksander Szopiński – klasa Ia SP1 Czersk
- Wiktoria Szopińska – Przedszkole – wysokość palmy – 3,10 m,
Wyróżnienie - Marta Brzeska – kl. IVf SP1 Czersk - wysokość palmy - 2,72 m.
Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez ks. proboszcza Zbigniewa Straszewskiego, a pozostali uczestnicy konkursu pamiątkowe książeczki. Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzinom za trud i serce włożone w przygotowanie tych pięknych palm. Będą one z pewnością wspaniałą ozdobą domu na zbliżające się święta Zmartwychwstania Pana Jezusa.