I szkolny konkurs "Pokaż na co Cię stać"
Dodany przez admin dnia 29.04.2017
W ramach wspierania uzdolnień i talentów uczniowskich w naszej szkole, od 24-27 kwietnia 2017 odbyły się przesłuchania eliminacyjne I szkolnego konkursu „Pokaż na co Cię stać”. Chętni uczniowie z klas III-VI prezentowali przed komisją nauczycieli, pokaz swoich talentów i umiejętności z różnych dziedzin jak np. recytacja wierszy, plastyka, sport, śpiew, taniec, gra na instrumentach i kabaret. Do eliminacji zgłosiło się łącznie 76 uczniów. Potwierdziło się przekonanie, że mamy uzdolnionych i wszechstronnych uczniów, co udowodnili sami zainteresowani podczas występów.
Pełna Treść

Pianino, akordeon, a nawet śpiew operowy. Cztery dni z talentami

W ramach wspierania uzdolnień i talentów uczniowskich w naszej szkole, od 24-27 kwietnia 2017 odbyły się przesłuchania eliminacyjne I Szkolnego konkursu „Pokaż na co Cię stać”. Chętni uczniowie z klas III-VI prezentowali przed komisją nauczycieli, pokaz swoich talentów i umiejętności z różnych dziedzin jak np. recytacja wierszy, plastyka, sport, śpiew, taniec, gra na instrumentach i kabaret. Do eliminacji zgłosiło się łącznie 76 uczniów. Potwierdziło się przekonanie, że mamy uzdolnionych i wszechstronnych uczniów, co udowodnili sami zainteresowani podczas występów.
Gratulujemy odwagi i wspaniałych pasji. Teraz trudne decyzje i wybory przed komisjami konkursowymi, by wybrać najlepszych z najlepszych.
Ogłoszenie wyników szkolnych eliminacji „Pokaż na co Cię stać już wkrótce . Uchylę rąbka tajemnicy i zdradzę Wam kochani ,że wyróżnione osoby będą mogły zaprezentować swój talent na uroczystości z okazji Dnia Matki.
A tymczasem zapraszamy do naszej galerii i obejrzenia filmu.
Opracowanie, zdjęcia i materiał filmowy: Ewa Pruszak
Montaż: Kazimierz Kosecki