Wycieczka do Sopotu
Dodany przez admin dnia 06.02.2007
Dnia 5 lutego 2007r czterdziestoosobowa grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Czersku udała się na wycieczkę szkolną promującą zdrowie do Aqua Parku w Sopocie. Tym razem z atrakcji na basenie skorzystały klasy IVA oraz VIE. O 8:15 wyjechaliśmy do Sopotu z parkingu przy szkole .Podróż minęła szybko. O godz. 11:00 byliśmy na miejscu. Po przebraniu się w stroje kąpielowe wyruszyliśmy na podbój basenu. Było tam dużo fajnych zjeżdżalni i innych atrakcji z których korzystaliśmy przez 3 godziny. Zabawa była znakomita dlatego wszyscy się zasmuciliśmy, kiedy nadszedł koniec. (...)
Pełna Treść

Sprawozdanie z pobytu na wycieczce w Sopocie

Dnia 5 lutego 2007r czterdziestoosobowa grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Czersku udała się na wycieczkę szkolną promującą zdrowie do Aqua Parku w Sopocie. Tym razem z atrakcji na basenie skorzystały klasy IVA oraz VIE. O 8:15 wyjechaliśmy do Sopotu z parkingu przy szkole .Podróż minęła szybko. O godz. 11:00 byliśmy na miejscu. Po przebraniu się w stroje kąpielowe wyruszyliśmy na podbój basenu. Było tam dużo fajnych zjeżdżalni i innych atrakcji z których korzystaliśmy przez 3 godziny. Zabawa była znakomita dlatego wszyscy się zasmuciliśmy, kiedy nadszedł koniec. Większość z nas cały dzień by chciała spędzać czas tylko na basenie ,no w końcu jesteśmy klasą żeglarską i wszyscy kochamy wodę - może z małymi wyjątkami. Następnie pojechaliśmy do McDonal's, gdzie wszyscy najedli się do syta, chociaż wiemy, że to nie jest jedzenie zdrowe, ale w końcu nie jadamy tego codziennie. Z pełnymi brzuszkami pojechaliśmy na film. Mieliśmy do wyboru dwa filmy: "Noc w muzeum" i "Dlaczego nie" Oczywiście zdecydowana większość wybrała film "Dlaczego nie".
Była to komedia romantyczna to chłopcom pewnie nie przypadła do gustu -oni to wolą kino akcji, ale niedługo mamy Walentynki więc film był jak najbardziej na czasie. Wycieczka wszystkim się bardzo podobała (dwie osoby tylko były niezadowolone) i możemy śmiało powiedzieć, że było bardzo fajnie. Pani Pruszak w drodze do domu zapytała nas - "Jak było?" Wszyscy odpowiedzieli chórem - "Kaczo, byczo i indyczo". Podróż minęła pomyślnie i bezpiecznie. O godz, 20:10 byliśmy w Czersku, gdzie czekali na nas nasi rodzice. Po naszych minach już wiedzieli, że musiało być świetnie. Na takie wycieczki warto jechać. Wycieczkę zoorganizowała nam pani Ewa Pruszak, a opiekę nad nami sprawowali; p. E. Bąk, T. Kędzierski, M. Szmagliński. Podczas tej wycieczki bardzo dużo żartowaliśmy z naszymi nauczycielami czyli było też wesoło i śmiesznie, a tym samym zdrowo bo wszyscy wiemy, że 15 minut śmiechu zastępuje nam 30 minutową gimnastykę. Za te atrakcje dziękujemy.
Opracowała uczennica klasy IVa ALICJA SZPRĘGA
Zobaczcie jak się bawiliśmy na basenie:
(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)