Szkolny Konkurs Korczakowski dla klas IV
Dodany przez admin dnia 20.11.2017
20 listopada 2017r. odbył się Szkolny Konkurs Korczakowski dla klas IV pod hasłem „Korczak bliżej nas”. Konkurs składał się z dwóch części. Najpierw uczniowie musieli rozwiązać test, a potem wykonać dowolną techniką plakat. Celem konkursu było pogłębienie i poszerzenie wiedzy o Januszu Korczaku i jego twórczości. A także rozwijanie dziecięcej wyobraźni, aktywności twórczej, umiejętności wykorzystania i łączenia ze sobą różnych technik plastycznych.
Pełna Treść

Szkolny Konkurs Korczakowski dla klas IV.

20 listopada 2017r. odbył się Szkolny Konkurs Korczakowski dla klas IV pod hasłem „Korczak bliżej nas”. Konkurs składał się z dwóch części. Najpierw uczniowie musieli rozwiązać test, a potem wykonać dowolną techniką plakat. Celem konkursu było pogłębienie i poszerzenie wiedzy o Januszu Korczaku i jego twórczości. A także rozwijanie dziecięcej wyobraźni, aktywności twórczej, umiejętności wykorzystania i łączenia ze sobą różnych technik plastycznych. Każdą klasę reprezentowały dwie osoby, które przystąpiły z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem do realizacji zadań.
Wszyscy uczestnicy konkursu zasługują na słowa podziwu i uznania za świetną znajomość życia i twórczości Janusza Korczaka. Komisja w składzie: pan P. Muchowski oraz pani K. Jażdżewska po ocenieniu prac uczniów zdecydowała, że w tegorocznym konkursie pierwsze miejsce zajmie klasa IVb, drugie miejsce klasa IVc , trzecie miejsce IVa. Miłym akcentem tego konkursu była obecność pani dyrektor, która wręczyła uczniom dyplomy oraz nagrody pocieszenia. Na zakończenie nastąpił czas na wspólne zdjęcie.
Organizatorka: Barbara Ringwelska