Dzień Dziecka w SP1
Dodany przez admin dnia 01.06.2007
Dnia 1 czerwca 2007r z okazji Dnia Dziecka odbył się w naszej szkole Wielki Festyn Sportowy z udziałem uczniów i nauczycieli. Imprezę pod hasłem: "Biegam, skaczę, umysł ćwiczę to mój sposób jest na życie" przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Ewa Pruszak, Jacek Wycinka, Marian Szmagliński, Tomasz Kędzierski, Waldemar Pestka. (...)
Pełna Treść

DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE

Dnia 1 czerwca 2007r z okazji Dnia Dziecka odbył się w naszej szkole Wielki Festyn Sportowy z udziałem uczniów i nauczycieli. Imprezę pod hasłem: "Biegam, skaczę, umysł ćwiczę to mój sposób jest na życie" przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Ewa Pruszak, Jacek Wycinka, Marian Szmagliński, Tomasz Kędzierski, Waldemar Pestka. Program był bardzo bogaty:
W zmaganiach sportowych wzięli udział także nauczyciele walcząc wraz ze swoimi uczniami. Na koniec rywalizacji sportowych odbył się mecz piłki nożnej między reprezentacją chłopców z klas VI ,a drużyną nauczycieli . Gra była niezwykle fascynująca ,dostarczyła zarówno zawodnikom ,jak i kibicom ogromnych emocji . Mecz zakończył się zwycięstwem nauczycieli (4:1), którzy nie chcieli dać za wygraną i pokonali chłopców.
Śmiechu co nie miara dostarczyły nam "Wyścigi na wesoło" pomiędzy nauczycielkami, a uczennicami klas VI. Tu również doskonale poradziły sobie nauczycielki z wszelakimi przeszkodami i trudnościami, ale nie poradziły sobie z uczennicami, które wygrały wyścigi. Konkursom sportowym towarzyszyło wiele dodatkowych atrakcji:
Na zakończenie imprezy wszyscy otrzymali słodycze, dyplomy i nagrody książkowe. Festyn z okazji Dnia dziecka ,który jest już tradycją naszej szkoły i w tym roku był niezwykle udany. Rozstaliśmy się wszyscy ogromnie zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.
Opracowanie i zdjęcia: Ewa Pruszak