ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021
Dodany przez admin dnia 04.09.2020
Po kilkumiesięcznej przerwie wróciliśmy do budynku szkoły i swoich codziennych obowiązków w salach lekcyjnych. Cieszymy się, że znowu jesteśmy RAZEM.
W szczególny sposób witamy uczniów klas pierwszych i ich opiekunów.
Nauka na odległość nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Dziś podczas zajęć stacjonarnych będziemy się starać, aby przebiegała ona w sposób atrakcyjny jak przed pandemią.
Musimy jednak WSPÓLNIE dbać o bezpieczeństwo. Zdrowie to nasz priorytet. Dlatego też dyrektor szkoły przygotowała odpowiednie zasady, które WSZYSCY musimy przestrzegać.
Pełna Treść


„(…) Choć wczoraj było tu cicho,
dziś miły gwar jest przed szkołą.
Wróciły dzieci (…)
i rozprawiają wesoło.”

Cz. Janczarski

Po kilkumiesięcznej przerwie wróciliśmy do szkoły i swoich codziennych obowiązków. Cieszymy się, że znowu jesteśmy RAZEM.
W szczególny sposób witamy uczniów klas pierwszych i ich opiekunów.
Nauka na odległość nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Dziś podczas zajęć stacjonarnych będziemy się starać, aby przebiegała ona w sposób zbliżony jak przed pandemią.
Musimy jednak WSPÓLNIE dbać o bezpieczeństwo. Zdrowie to nasz priorytet. Dlatego też dyrektor szkoły przygotowała odpowiednie zasady, które WSZYSCY musimy przestrzegać. Dzięki nim bez obaw będziemy zdobywać nową wiedzę, rozwijać swoje pasje i nawiązywać przyjaźnie.
Niech ten rok szkolny 2020/2021 będzie dla nas pełen zdrowia, radości i sukcesów. Trzymajmy bardzo mocno kciuki za siebie wzajemnie!