Ślubowanie klas I
Dodany przez admin dnia 30.10.2007
W sobotę 27 października 2007 r. odbyła się w naszej szkole coroczna uroczystość przyjęcia pierwszoklasistów w poczet pełnoprawnych członków społeczności uczniowskiej. W roku szkolnym 2007/2008 rozpoczęło swą edukację w sześciu oddziałach 148 uczniów. (...)
Pełna Treść
W sobotę 27 października 2007 r. odbyła się w naszej szkole coroczna uroczystość przyjęcia pierwszoklasistów w poczet pełnoprawnych członków społeczności uczniowskiej. W roku szkolnym 2007/2008 rozpoczęło swą edukację w sześciu oddziałach 148 uczniów:
kl. IA wych. Lidia Pozorska
kl. IB wych Maria Brańka
kl. IC wych. Wioleta Kamińska
kl. ID wych. Urszula Sroka
kl. IE wych. Celina Kliczkowska
kl. IF wych. Ewa Rutkowska
Uroczystość została przygotowana przez uczniów kl. IIA pod kierunkiem p. S. Sikora i p. M. Brańka. Część oficjalną imprezy stanowiło ślubowanie uczniów klas pierwszych. Był to moment niezwykle ważny i podniosły. Wszyscy pierwszoklasiści powtarzali słowa Przysięgi.
Życzymy Wam drodzy pierwszoklasiści, aby pobyt w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku był dla Was fascynującą przygodą, spotkaniem z nauką, odkrywaniem jej tajemnic, ale też odnajdywaniem siebie. Życzymy radości, wspaniałej zabawy i wielu nowych przyjaźni.
Nauczyciele i Dyrekcja
Szkoły Podstawowej nr 1 im. J. Korczaka w Czersku