XII Pomorski Konkurs Plastyczny
Dodany przez admin dnia 21.11.2007
W sobotę 17.11.2007 r. nastąpiło uroczyste podsumowanie XII Pomorskiego Konkursu Plastycznego "Jesień na Kaszubach", organizowanego przez Powiatowy Dom Kultury w Brusach. W konkursie wzięło udział niemal tysiąc pięciuset uczniów z przeszło dziewięćdziesięciu szkół i przedszkoli województwa pomorskiego.Spośród nadesłanych prac komisja wyłoniła i nagrodziła pięćdziesięciu pięciu uczniów w pięciu kategoriach. (...)
Pełna Treść
W sobotę 17.11.2007 r. nastąpiło uroczyste podsumowanie XII Pomorskiego Konkursu Plastycznego "Jesień na Kaszubach", organizowanego przez Powiatowy Dom Kultury w Brusach. W konkursie wzięło udział niemal tysiąc pięciuset uczniów z przeszło dziewięćdziesięciu szkół i przedszkoli województwa pomorskiego. Spośród nadesłanych prac komisja wyłoniła i nagrodziła pięćdziesięciu pięciu uczniów w pięciu kategoriach.
W grupie wiekowej 12-15 lat, w kategorii rysunek nagrodę otrzymała Natalia Zielińska z klasy VIE, oraz wyróżnienie - Monika Sawicka z klasy VIB. Nagrodzone prace powstały na kole plastycznym prowadzonym przez p. B. Jażdżewską.
Wszystkim nagrodzonym i ich opiekunom towarzyszył występ wokalny wychowanki Domu Kultury w Brusach, która zaśpiewała kilka znanych utworów przy akompaniamencie gitary.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Barbara Jażdżewska