PODSUMOWANIE OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY OLIMPUSEK
Dodany przez admin dnia 09.06.2021
W obecnym roku szkolnym pandemia spowodowała, że wszyscy długo oczekiwali na wyniki, ogłoszenie zwycięzców oraz wręczenie nagród z Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek Zintegrowany. Olimpiada umożliwiła chętnym uczniom sprawdzenie swojej wiedzy w zakresie edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej. W Olimpusku w całej Polsce wzięła udział bardzo liczna grupa dzieci. W naszej szkole sukces osiągnęła szóstka uczniów zdobywając tytuł laureata. Maksymalną liczbę punków uzyskała Lucyna Leszczyńska, która w nagrodę otrzymała grawerowany dyplom laureata i książkę, przekazane przez organizatora.
Pełna Treść

PODSUMOWANIE
OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY OLIMPUSEK

W obecnym roku szkolnym pandemia spowodowała, że wszyscy długo oczekiwali na wyniki, ogłoszenie zwycięzców oraz wręczenie nagród z Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek Zintegrowany. Olimpiada umożliwiła chętnym uczniom sprawdzenie swojej wiedzy w zakresie edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej. W Olimpusku w całej Polsce wzięła udział bardzo liczna grupa dzieci. W naszej szkole sukces osiągnęła szóstka uczniów zdobywając tytuł laureata. Maksymalną liczbę punków uzyskała Lucyna Leszczyńska, która w nagrodę otrzymała grawerowany dyplom laureata i książkę, przekazane przez organizatora. Pozostali laureaci otrzymali od organizatora dyplomy laureata oraz ufundowane przez naszą szkołę nagrody książkowe. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
LAUREACI
Klasy I
• Lucyna Leszczyńska – kl. I A
• Łukasz Łabiszewski – kl. I D
• Ksawery Konefka – kl. I A
• Kinga Banach – kl. I A

Klasy II
• Wiktor Wiencelewski – kl. II A
• Paweł Weltrowski – kl. II B

W klasach III nie uzyskano tytułu laureata. Najwyższy wynik osiągnął Kacper Stawicki z kl. III A.
W olimpiadzie wzięli udział uczniowie:
• Klasy: I A - wych. C. Kliczkowska, I D - wych. E. Bonkowska
• Klasy: II A - wych. J. Słomińska, II B – wych. E. Rutkowska, II C – wych. M. Adamczyk, II D – wych. G. Papierowska
• Klasy: III A - wych. I. Rudnik, III B - wych. J. Kulesza
Przekazane do szkoły informacje i analizy, pozwoliły na odniesienie wyników osiągniętych przez uczniów naszej szkoły, do innych uczestników olimpiady w całej Polsce. Uzyskane wyniki zostały przekazane wychowawcom, a następnie uczniom i rodzicom. Uczestnicy Olimpuska otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy podjęli trud i zmagali się z zadaniami olimpiady. Mamy nadzieję, że sukcesy osiągnięte w naszej szkole, będą zachętą dla innych uczniów do pogłębiania wiedzy.
Koordynator: Ewa Bonkowska