VII Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego i Języka Angielskiego
Dodany przez admin dnia 20.06.2021
Kilkoro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w kolejnym wyzwaniu językowym. Była to już VII edycja Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego i Języka Angielskiego zorganizowana przez Szkołę Podstawową w Charzykowach. W tym roku, konkurs ten odbył się w nieco innej formie niż zazwyczaj. Do uczestników należało tym razem przygotowanie krótkiego filmiku lub prezentacji z nagraniem audio w wybranym przez siebie języku: angielskim bądź niemieckim
Pełna Treść

VII Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego i Języka Angielskiego

Kilkoro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w kolejnym wyzwaniu językowym. Była to już VII edycja Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego i Języka Angielskiego zorganizowana przez Szkołę Podstawową w Charzykowach. W tym roku, konkurs ten odbył się w nieco innej formie niż zazwyczaj. Do uczestników należało tym razem przygotowanie krótkiego filmiku lub prezentacji z nagraniem audio w wybranym przez siebie języku: angielskim bądź niemieckim. Do wyboru były trzy tematy:
1) Moje hobby.
2) Moje wymarzone wakacje.
3) Moja bajka lub opowiadanie o tematyce wybranej przez ucznia.
Komisja konkursowa postanowiła przyznać wyróżnienie naszej uczennicy: Mai Ossowskiej (VIII d – kategoria - j. angielski) oraz III miejsceNadii Konefka (kl. VII a – kategoria - j. niemiecki).
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!