Bal karnawałowy w Łubnie
Dodany przez admin dnia 31.01.2008
Karnawał to czas wspólnych zabaw i balów maskowych. Każde dziecko powinno zakosztować smaku balowego szaleństwa. W związku z tym, dnia 30 stycznia 2008 w Szkole Filialnej w Łubnie odbył się bal przebierańców. Uczestniczyły w nim dzieci klas "0"-III oraz wychowawcy: Regina Szymańska i Małgorzata Konefka. Nie zabrakło również Rodziców, którzy dzielnie kibicowali swoim dzieciom biorącym udział w przygotowanych konkursach. Do wspólnych pląsów ochoczo ruszyli wszyscy pomysłowo przebrani uczniowie oraz z radością dołączyli do zabawy tanecznej przybyli rodzice. (...)
Pełna Treść

BAL KARNAWAŁOWY W ŁUBNIE

Karnawał to czas wspólnych zabaw i balów maskowych. Każde dziecko powinno zakosztować smaku balowego szaleństwa. W związku z tym, dnia 30 stycznia 2008 w Szkole Filialnej w Łubnie odbył się bal przebierańców. Uczestniczyły w nim dzieci klas "0"-III oraz wychowawcy: Regina Szymańska i Małgorzata Konefka. Nie zabrakło również Rodziców, którzy dzielnie kibicowali swoim dzieciom biorącym udział w przygotowanych konkursach. Do wspólnych pląsów ochoczo ruszyli wszyscy pomysłowo przebrani uczniowie oraz z radością dołączyli do zabawy tanecznej przybyli rodzice. W gronie tańczących znalazły się: księżniczki i wróżki, kowboje, kot, lis, żołnierz, gwiazdor, gangster, cyganka, Indianka i inne. Tańce przy muzyce przeplatały różne ciekawe konkursy, w których dzieci chętnie uczestniczyły. Wszyscy uczestnicy balu wzięli udział w konkursie z krzesełkami. W następnym "przerywniku" kilka par tańczyło z balonem między czołami, starając się go nie upuścić. Grupa z zerówki zmierzyła się w pojedynku "kto szybciej pije przez słomkę?", a chłopcy z klasy II i III w konkurencji "kto zje większą część jabłka?". Wszyscy zwycięzcy poszczególnych konkurencji zostali nagrodzeni. Nie zabrakło też nagród pocieszenia dla pozostałych.
Atmosfera na balu była miła, więc czas szybko upłynął. Wszyscy byli usatysfakcjonowani i pełni wrażeń. Zabawa bardzo podobała się dzieciom.
Opracowała: Małgorzata Konefka
A oto kilka ujęć:
(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)