Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej
Dodany przez admin dnia 13.03.2008
10 marca 2008 roku odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej. Jest to szósta edycja tego konkursu, który cieszy się wśród uczniów dużym zainteresowaniem. W tym roku udział w konkursie wzięło 12 uczniów z klas: IV f, V c, V f oraz VI d. Uczniowie przygotowali się wspaniale pod kierunkiem swoich nauczycieli: pani Jolanty Miszke, pani Dominiki Oksentowicz oraz pani Marty Jakubowskiej.
Pełna Treść
10 marca 2008 roku odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej. Jest to szósta edycja tego konkursu, który cieszy się wśród uczniów dużym zainteresowaniem. W tym roku udział w konkursie wzięło 12 uczniów z klas: IV f, V c, V f oraz VI d. Uczniowie przygotowali się wspaniale pod kierunkiem swoich nauczycieli: pani Jolanty Miszke, pani Dominiki Oksentowicz oraz pani Marty Jakubowskiej. Do etapu gminnego zakwalifikowały się następujące osoby:
I miejsce - Laura Breszka z kl. IV f (opiekun - pani J. Miszke)
II miejsce - Ewelina Gradowska z kl. VI d (opiekun - p. D. Oksentowicz)
III miejsce - Mikołaj Narloch z kl. IV f (opiekun - p. J. Miszke)
IV miejsce - Ilona Chełminika z kl. IV f (opiekun - p. J. Miszke)
V miejsce - Agata Sprenga z kl. V f (opiekun - p. J. Miszke) Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałej recytacji, a Laurze, Ewelinie, Mikołajowi Ilonie i Agacie życzymy powodzenia w gminnym etapie konkursu, który odbędzie się 11 marca 2008 roku.
Opracowała: Dominika Oksentowicz