IV Gminny Konkurs o Unii Europejskiej
Dodany przez admin dnia 06.06.2008
Już po raz czwarty w Szkole Filialnej w Malachinie odbył się gminny konkurs „Co wiem o Unii Europejskiej”, zorganizowany przez M. Adamczyk i K. Reszczyńską. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas II i III . Celem konkursu było przybliżenie treści kulturowych i geograficznych krajów należących do Unii Europejskiej.
W konkursie wzięły udział drużyny 3-osobowe z Czerska, Krzyża i Malachina. Zwycięzcami zostały zespoły z Czerska i Malachina.
Pełna Treść

IV GMINNY KONKURS "CO WIEM O UNII EUROPEJSKIEJ"Już po raz czwarty w Szkole Filialnej w Malachinie odbył się gminny konkurs „Co wiem o Unii Europejskiej”, zorganizowany przez M. Adamczyk i K. Reszczyńską. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas II i III . Celem konkursu było przybliżenie treści kulturowych i geograficznych krajów należących do Unii Europejskiej.
W konkursie wzięły udział drużyny 3-osobowe z Czerska, Krzyża i Malachina. Zwycięzcami zostały zespoły z Czerska i Malachina. Zadania konkursowe przeprowadzone zostały w formie zabawowej oraz miłej atmosferze. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników konkursu dyplomy i nagrody .