Popołudnie z językiem angielskim
Dodany przez admin dnia 30.10.2008
Dnia 20.10.2008 roku o godzinie 15.30 odbyło się pierwsze "Popołudnie z Językiem Angielskim w ramach projektu pt. "English makes us happy". Organizatorem tego spotkania była pani Maria Glaza. Uczniowie klasy IV D pod opieką pani Marii przygotowali interesujące przedstawienie pt. "My dragon". Dzieci pokazywały jak zrobić smoka, zachęciły również do współpracy widzów, którzy pokazywali części ciała i kolory. Widzowie odpowiadali także na pytania, które zadawała im pani Maria, by sprawdzić czy uczestnicy poprawnie zrozumieli przedstawienie.
Pełna Treść
Dnia 20.10.2008 roku o godzinie 15.30 odbyło się pierwsze "Popołudnie z Językiem Angielskim w ramach projektu pt. "English makes us happy". Organizatorem tego spotkania była pani Maria Glaza. Uczniowie klasy IV D pod opieką pani Marii przygotowali interesujące przedstawienie pt. "My dragon". Dzieci pokazywały jak zrobić smoka, zachęciły również do współpracy widzów, którzy pokazywali części ciała i kolory. Widzowie odpowiadali także na pytania, które zadawała im pani Maria, by sprawdzić czy uczestnicy poprawnie zrozumieli przedstawienie. W drugiej części spotkania pani Maria podzieliła uczestników na grupy, których zadaniem było pokolorowanie smoka zgodnie z wskazówkami prowadzącej. Dzieci z wielkim zapałem kolorowały smoka, wszystkie rysunki były przepiękne.
Pani Marii i uczniom klasy IV d dziękuję za trud włożony w przygotowanie tak interesującego popołudnia, życząc dalszych sukcesów. Dziękuję również rodzicom, którzy przybyli na nasze popołudnie.
Zapraszam również na następne "Popołudnie z Językiem Angielskim' prowadzone przeze mnie dnia 31.10.2008 o godzinie 14.40, w sali komputerowej nr 10.

Koordynator projektu: Anna Leszczyńska