Popołudnie z językiem angielskim
Dodany przez admin dnia 02.11.2008
Dnia 31.10.2008 roku o godzinie 14.40 odbyło się drugie „Popołudnie z Językiem Angielskim” w ramach projektu „English makes us happy”. Na spotkanie przybyli bardzo licznie uczniowie klasy IVb, IVd, Vb oraz Ve. Prowadząca Anna Leszczyńska wyjaśniła uczestnikom spotkania, jak można tworzyć interesujące filmiki za pomocą strony internetowej www.dfilm.com. Tworzenie filmów odbywało się w grupach, a najlepsze produkcje zastały nagrodzone. Uczniowie, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca, otrzymali dyplomy i nagrody książkowe...
Pełna Treść
Dnia 31.10.2008 roku o godzinnie 14.40 odbyło się drugie „Popołudnie z Językiem Angielskim” w ramach projektu „English makes us happy”. Na spotkanie przybyli bardzo licznie uczniowie klasy IVb, IVd, Vb oraz Ve. Prowadząca Anna Leszczyńska wyjaśniła uczestnikom spotkania, jak można tworzyć interesujące filmiki za pomocą strony internetowej www.dfilm.com. Tworzenie filmów odbywało się w grupach, a najlepsze produkcje zastały nagrodzone. Uczniowie, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca, otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Nagrody sponsorowało wydawnictwo Mcmillan za co serdecznie dziękujemy.
Jako koordynator pragnę podziękować także uczniom, za tak licznie przybycie na spotkanie. Zapraszam już na następne popołudnie, które odbędzie się 13.11.2008 roku o godzinie 15.40.
Koordynator: Anna Leszczyńska