Dyskoteka z wyborami...
Dodany przez admin dnia 29.04.2009
28.04. odbyła się upragniona dyskoteka, na którą najbardziej czekały dziewczyny... Na tej dyskotece wybieraliśmy Miss Szkoły. W świetlicy szkolnej, przez cały tydzień przed wyborami można było wrzucać do skrzynki kandydatury dziewczyn, które miałyby wziąć udział w wyborach. Po zliczeniu kart, wyłoniliśmy 20 dziewczyn z różnych klas, które dostały największą liczbę głosów. Niestety, nie wszystkie dziewczyny były obecne na dyskotece, więc nasze jury "dobrało" jeszcze kilka. Wielkim powodzeniem cieszyły się wszystkie konkurencje, które przygotował Samorząd Uczniowski.
Pełna Treść

Wybory Miss Szkoły 2009 !

28.04. odbyła się upragniona dyskoteka, na którą najbardziej czekały dziewczyny... Na tej dyskotece wybieraliśmy Miss Szkoły. W świetlicy szkolnej, przez cały tydzień przed wyborami można było wrzucać do skrzynki kandydatury dziewczyn, które miałyby wziąć udział w wyborach. Po zliczeniu kart, wyłoniliśmy 20 dziewczyn z różnych klas, które dostały największą liczbę głosów. Niestety, nie wszystkie dziewczyny były obecne na dyskotece, więc nasze jury "dobrało" jeszcze kilka. Wielkim powodzeniem cieszyły się wszystkie konkurencje, które przygotował Samorząd Uczniowski. Dziewczyny świetnie poradziły sobie z fantazyjnym wiązaniem krawata, wybiegiem dla modelek i pytaniami, które przygotowała panująca (do dziś) Miss Szkoły 2008 - Wiktoria Pyżewicz oraz Mister Szkoły - Mateusz Cisewski i "pomocna dłoń" - Olek . Po zaciętej rywalizacji, nasze jury wyłoniło spośród kandydatek 5 dziewczyn, które walczyły o tytuł: Ilona Chełminiak, Emilia Błociska, Pamela Kaczyńska, Natalia Szarmach, Monika Nowak. O wyborze najpiękniejszej decydowały udzielone odpowiedzi na zadawane pytania. Nasze jury udało się na naradę, zaczynaliśmy się martwić, gdyż dłuuuuuuuuuuuugo nie wychodzili z klasy... Wreszcie, ustalili werdykt! Nasze kandydatki wyszły na środek sali, a pani Maria odczytała wyniki:
Trzecie miejsce - II v-ce Miss Szkoły 2009 - Monika Nowak
Drugie miejsce - I v-ce Miss Szkoły 2009 - Natalia Szarmach
I najbardziej oczekiwane miejsce...
Tytuł Miss Szkoły 2009 zdobyła EMILIA BŁOCIŃSKA
Serdecznie gratulujemy! Wierzymy, że Emilia będzie godnie nosić zdobytą koronę i reprezentować naszą szkołę! Dziękujemy wszystkim, którzy fantastycznie się bawili, ogromny żal mamy do tych, którzy gwizdali i robili wszystko, aby nie było kolejnej dyskoteki...
Maria Narloch