Ziemia Kaszubska Piękna i Czysta
Dodany przez admin dnia 23.06.2009
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Brusach po raz dziewiąty zaprosił dzieci i młodzież z województwa pomorskiego i nie tylko, do udziału w Konkursie Plastycznym "Ziemia Kaszubska Piękna i Czysta". Do konkursu przystąpiły również uczennice naszej szkoły: Natalia Czapiewska, Aleksandra Jażdżewska, Monika Korda, Weronika Beger i Aleksandra Pestka. Dziewczęta prześcigały się w doborze motywów prac, wszak Ziemia Kaszubska jest naprawdę piękna, a swym urokiem potrafi zachwycić niemal każdego człowieka. Prace wymienionych dziewcząt można podziwiać także na szkolnej galerii...
Pełna Treść
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Brusach po raz dziewiąty zaprosił dzieci i młodzież z województwa pomorskiego i nie tylko, do udziału w Konkursie Plastycznym "Ziemia Kaszubska Piękna i Czysta". Do konkursu przystąpiły również uczennice naszej szkoły: Natalia Czapiewska, Aleksandra Jażdżewska, Monika Korda, Weronika Beger i Aleksandra Pestka. Dziewczęta prześcigały się w doborze motywów prac, wszak Ziemia Kaszubska jest naprawdę piękna, a swym urokiem potrafi zachwycić niemal każdego człowieka. Prace wymienionych dziewcząt można podziwiać także na szkolnej galerii.
Wśród wyłonionych przez jury laureatów znalazły się prace Natalii Czapiewskiej z kl. VI a - I miejsce ( w kategorii rysunek 10-12 lat ); Aleksandry Pestki z kl. V b - I miejsce ( w kategorii malarstwo 10-12 lat): Aleksandry Jażdżewskiej z kl. VI a - II miejsce ( w kategorii malarstwo 10-12 lat ). To wielka radość dla naszej szkolnej wspólnoty.Szkoda, że Natalia i Ola opuszczają " Jedynkę" , by od września rozpocząć naukę w gimnazjum. Pozostaje tylko życzyć dziewczętom sił do dalszej pracy nad rozwojem własnych zdolności oraz wielu sukcesów !
Barbara Jażdżewska